Jump to content

Problēma ar dual screen uzstādijumiem.


instagram
 Share

Recommended Posts

Sveiki...beidzot tiku iekšā savā vecajā lietotājā...nesmejaties par niku...veidoju to sen...

Sīkāk par problēmu - Stacionārajam datoram ar Windows 7, kuram pieslēgtu lietoju BenQ 21 collas monitoru (Compatible with Windows7) Radās problēma... Izdomāju pieslēgt monitoru ar D-SUB vadu pie sava portatīvā datora kurā ir win8. Pieslēdzu, uzliku atdalītos monitorus. Nākamajā dienā slēdzu monitoru atpakaļ pie stacionārā datora un monitoram rāda No signal Detected. Pie mana portatīvā uz windows 8 iet bet uz windows 7 otram datoram vairs neiet. Lasiju netā par šo problēmu un nonācu pie secinājuma, ka stacionārais neprot automātiski atrast šo monitoru. Mēģināju pieslēgt monitoru pie portatīvā kurā ir Windows Vista un viss gāja gludi...

Pēc kāda laiciņa pieslēdzu pie stacionārā (win7) savu veco žiroskopu, monitoru ar plato aizmuguri un arī tas neiet. Nezinu ko, lai dara, jo monitori iet uz visiem pc, bet vairs neiet uz Windows7, backup uzlikt nevaru jo neviens monitors nestrādā. Ir kādi ieteikumi? Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Pārlasīju 3x, bet vienalga grūtības izlobīt problēmas būtību, varbūt stacionārajam noģībusi videokarte? Un kas tā bija par problēmu, kura radās stacionārajam?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

instagram

Karoč, atvienoju monitoru no stacionārā, pieliku pie portatīvā kuram windows 8, viss gāja gludi un kā slēdzu atpakaļ pie stacionārā vairs neiet.

Link to comment
Share on other sites

instagram

Viņa tā var noviebties atvienojot un pieslēdzot monitoru?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Man šķiet ka šeit vajag MakBetonu ar savu word!

Labots - nnoname
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņa tā var noviebties atvienojot un pieslēdzot monitoru?
 

 

Varbūt vienkārši izkustējusi un pazaudējusi kontaktu ar māti. Pamēģini pārspraust.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

... monitoram rāda No signal Detected...
  Nu un ko tu vēl nesaproti ? Tā kā pieslēdzot citur bilde ir, tātad kabelis OK, atliek tikai sprāgusi  (vai labākajā gadījumā zudis kontakts) VGA. Cerams, papūlējies datoru un monitori izslēgt, pirms atvienoji/pievienoji ?
Link to comment
Share on other sites

Otrs monitors vispaar uzraadaas uzsaadiijumos? Parstarteejot kompi dziviibas paziimes vinjsh uzraada?
Raiviic, kopsh kura laika jaatsleedz viss no straavas, lai paarspraustu vadu? N-reis taa spraudeleets, nekaada vaina. 

Link to comment
Share on other sites

instagram

 

 

 
Pats tu esi tups...es vismaz cenšos rakstīt pareiz. Neesmu cilvēks, kas mācijies sakarā ar datoriem. Gribu redzēt tevi citās nozarēs. "Tups"
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kāds kaut kur pārmeta datorizglītības trūkumu? Elementāras latviešu valodas zināšana un domas formulēšanas spēja gan ir visnotaļ vēlama...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lasiju netā par šo problēmu un nonācu pie secinājuma, ka stacionārais neprot automātiski atrast šo monitoru.

Vai nu pārstartē kompi, vai nu pārliecinies ka esi piespraudis pareizajā ligzdā. Tu jau nesaki ko tu tur dari un kā, tikai ļurini.

 

 

 

Sveiki...beidzot tiku iekšā savā vecajā lietotājā...nesmejaties par niku...veidoju to sen...

Bet smadzeni tā arī neesi darbinājis kopš.

 

 

 

Man šķiet ka šeit vajag betonu ar savu word!

1.kārt nu tak iemācies manu nicku uzrakstīt pareizi. Ta ka tāds ments...

2.kārt es pat nerāšos. Esmu sapratis ka tiem idiotiem ar sarāšanu nekas nav līdzēts. Laikam bērnībā audzināti kautkā līki. Mēģinās kautkā savādāk, kā nekā - o straņe dumaju zabočusjshshsh

Link to comment
Share on other sites

nnoname

pelnījis vai nē diez vai mēs tie lēmēji, ja cilvēkam tas svarīgi man nav grūti paklabināt klavieri

Link to comment
Share on other sites

Ejiet tak dzert un pabalstiet valsti! Joptv...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...