Jump to content

Resīvers priekš RRR S-90B


zaharans
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

Esmu ticis pie prātīgi lietotām RRR S-90B.

Nākamie soļi - resīvers un vinila atskaņotājs.

Jautājums - kādus?

Par resīveri vispār poņas nekādas, par vinila aparātu - skatos uz Audio-Technica AT-LP120-USBC

Vai tas viss varētu kopā skanēt ?

Budžets= vinils + resīvers = 500-700EUR

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

500-700EUR

 

Deviņdesmitniecēm??? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Vai tas viss varētu kopā skanēt ?

 

Nē. Kāpēc vispār pie tāda budžeta tika izvēlētas deviņdesmitnieces?

Link to comment
Share on other sites

zaharans

Es viņas par velti dabūju, tāpēc sāku no viņām.

Jautājums tad savādāks - prātīgāk ir  tikt no tām S-90B vaļā un komplektēt visu no jauna.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Jautājums tad savādāks - prātīgāk ir  tikt no tām S-90B vaļā un komplektēt visu no jauna.

 

Jautājums, ko vēlies sasniegt. S90 var pilnībā nobarot ar 100EUR pastūzi. Var arī pārdot tās S90 un par iegūto naudu uzbūvēt respektablu sistēmu. 800EUR ir tīri labs cipars, lai dabūtu patīkamu skaņu, viss atkarīgs no vēlmēm.

 

P.S. Pie viena pasaki, kādā telpā plānots atskaņot mūziku.

Link to comment
Share on other sites

zaharans

Telpa 28 m2. Augstie griesti 3,30m

Vēlme - audio sistēma, kuru lietotu gan TV, gan vinila aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Padjoms

vinils un TV ir kautkas prātam neaptverams... :shok:


panorāmu klausīsies, un ik pēc 25 minūtēm skriesi plati otrādīgi griezt...

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kādu mūziku plāno brūķēt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nākamie soļi - resīvers un vinila atskaņotājs

Kāpēc resīvers nevis pastiprinātājs?

Vai esi daudz resīveru redzējis ar phono ieeju priekš vinila? 

Link to comment
Share on other sites

zaharans

Mūzika - roks

Par resīveri vai pastiprinātāju - nemāku teikt, tāpēc arī nāku uz šejieni pēc padoma, kādu ņemt

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ja patīk eseņu estētika, tad var noriskēt ar šīm, bet vajadzēs statīvus, lai paceltu pīkstuļus līmenī (šīs pat izskatās pēc konkrētajiem eksemplāriem, no kuriem spiestas estonijas)

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bmiob.html

vai ja bail riskēt un gribās ko konvencionālāku

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/lpgoh.html

 

atskaņotājs

http://hi-fi.lv/products/lv/89/1473/sort/1/filter/0_0_0_0/PRO-JECT-ESSENTIAL-II-OM5e-Black-Pla%C5%A1u-atska%C5%86ot%C4%81js.html

 

pastiprinātājs

Luxman priekš Diatonēm vai Sansui priekš Tannoy, D-pils gan varētu būt problēma

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/bdlxi.html

šis man aizdomas ka derēs abām un ne tikai, bet cipars mazliet par kodīgu un tad atskaņotājs laikam jāskatās lietots

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/enbim.html

 

vēl bija foršs HK 6550, bet to nelikšu, jo Tornis mani nories dēļ potenciometru problēmām

 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Atskaņotājam links saplīsis, bet spriežot pēc pārējiem diezgan briesmīgs komplekts. Tu gribi visu jaunu tajā ciparā?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ne ne, RRR vajag likt mierā, lai beidzot tā iet savu dabīgo ceļu.

Link to comment
Share on other sites

Pat ja kāds troļļo, pielikšu savus 2 centus. Tie Magnāti rokam būs vairāk OK, kā Tannoy divjoslinieces vai tas Pioneer trušu slazds. VInila atskaņotāji te bija labu labi dabonami vintāžas arī ap 100+ EUR, Ivo vēl nule SABA un WEGA tirgoja. Labums - vismaz autostops un return ir. Par pastiprinātāju nekomentēšu, man šķūnītī mētājas pirmais Amfitons :D bet tur jāskatās atkarībā no tuNbām. Man pret HK skaņu galīgi nav iebildumu, pret oksidējušamie skontaktiem gan, bet piesauktais eksemplārs ir mazliet jaunāks, varbūt vēl ir dzīvs :)

Ak jā, man joprojām koridorā tie Korvet 75AC-001 vietu aizņem :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Beigās var pat sanākt, ka dafka to Torņa korvetēm būs lielāka. Roki jau arī ir visādi.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Lasot šo tēmu, sapratu, ka ir noteikti atslēgas vārdi, kas audiofīlu psiholoģiju nostāda konkrētā pozīcijā. Spēcīgākie negatīvie varētu būt - MP3, integrētā skaņas karte, S-90, Radiotehnika. Tāpat ir arī atslēgas vārdi, kas viņos uzreiz izraisa "pačotu", un laikam spēcīgākais ir - VINILS. Un tas nekas, ka labs MP3 pat caur integrēto skaņas karti un Radiotehnika pastiprinātāju uz S-90 skan labāk par mehānisko skaņas kropļošanas ripu. Autoram ieteiktu neskriet līdzi fetišistu baram, bet sagādāt sev ērtu digitālu mūzikas avotu.

Link to comment
Share on other sites

Es droši vien autora vietā visdrīzāk paņemtu lietotu labu stereo pastiprinātāju (kaut vai no foruma biedriem, kas ar to nodarbojas) un naher nekāds resīveris nebūtu vajadzīgs. Būs i djoševo i serdito :D A Capam ar piekrītu drusku. Pats lietoju i mp3 i no kompa skaņkartes, i caur zilzobu, bet uz stereo pastūzi un kautcik normālām tumbām manām ausīm ir pilnīgi ok. Tas protams nenozīmē, ka pretendēju uz absolūto taisnību, bet gluži vienkārši ir sasniegts tas līmenis, pēc kura nākamais jau seko ar cenas pakāpi reiz 2, bet performance reiz 0.1. Un jā, man nekas nav pret vinilu, bet klausīties to var tikai pie kamīna ar viskija glāzi un sveču gaismā, skatoties kā uguns liesmo un ripa griežās. Ikdienā mp3 ir daudz ērtāks.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Uzaicināsim varbūt nabaga inspektoru ciemos, izskatās, ka nekad nav dzirdējis labu vinilu normāli skanot :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ivo vēl nule SABA un WEGA tirgoja.

Vēl ir. Ir arī lēts Sansui ar siksnas piedziņu. 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja man būtu vinila atskaņotājs un es lietotu alko, man nebūtu problēmu arī iekurināt kamīnu, aizdedzināt svecītes un "parevidēt" sievas vīna krājumus. :) Nedaudz oponēt vairākumam gan es gribētu par kaut ko citu- S90. OK, es piekrītu tam, ka S90 ir s..ds, tikai es nesaprotu, kāpēc tad S90 mēs saucam par s..du, bet citus s..dus par tādiem nē.

Domāju, ka daudziem ir aizspriedumi pret S90 daļēji arī tamdēļ, ka daudzi atceras to skanējumu no bērnības, kur mūzikas avots bija kaut kāds kasetnieks un kā pastiprinātājs u101 vai uku 020. Pēc tam kad tiek klausīti kaut kādi Magnati ar labu Marantz, Denon vai NAD pastiprinātāju, liekas wow. Bet- cik daudzi no jums ir klausījušies S90 ar labu vai vismaz normālu mūsdienu prasībām atbilstošu pastiprinātāju??? Es esmu un toreiz man nelikās, ka S90 skan "TIK" sūdīgi.. Man pat vispār būtu interesanti salīdzināt, kas ir iekšā S90 tumbām ar mūsdienu 3 joslu tumbām, kas ir nopērkamas par simtiem, salīdzināt to izpildījumu, arī izveikt dažus mērījumus. Diemžēl, lielākajai daļai mūsdienu skandu, kuras nemaksā tik cik laba mašīna, bieži vien nākas redzēt skaidenes kastes laba kartona biezumā, ar lētiem skaļruņiem un filtru, kas sastāv no pāris kaut kādām droselēm un pāris elektrolīta kondiķiem. Apskatoties S90, turpretim, es vismaz redzu, ka tajā laikā inženieri (jā, no tā, kas ir), ir mēģinājuši radīt produktu. Pie tam domāju, ka tie paši MBGO kondiķi un aircoil spoles, kādas tika liktas S90, būtu neslikts apgreids ne vienām vien mūsdienu skandām, ko daudzi iesaka kā variantu ar ko aizvieot "s..dus" S90. Ar to es nesaku, ka S90 ir labas, vai, ka S90 ir tas, uz ko būtu jātiecas, bet nu nevajag pārspīlēt!

Labots - Luke
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

S90 slikti skan klusu, un bass ir lēns. Citādi - atbilstoši savai cenai. Dažs lapps lētā gala kapitālistu izstrādājums ir atbaidošāks par asenēm.

Link to comment
Share on other sites

Man mājās stāv S-90 un Infinity Alpha 50 pie Pioneer VSX- AX3 gan bi-amping'ā, gan kā A un B skaļruņi, respektīvi var ātri pārslēgties starp tām. nu skan tās s-90 ievērojami sliktāk par Alphām ....

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

S90 slikti skan klusu, un bass ir lēns

 

un vidu nav un augšas ir briesmīgas, bet citādi tunbas kā tunbas.

Un nabaga inspektoru labāk neaiztikt, būs tikai saasinājumi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kadu 2 kanalu pastiprinataju ieteiktu foruma biedri priekš s-90 8omigajām? Skandas ir atvestas uz Īriju,cilvēkam ir 300 eiro budžets priekš pastūža,pleijers būs PC.Pats aizņemts un šajā sfērā arī ir uz jūs,cik pats saprotu,jauns divkanālu īsti ir ārpus budžeta.Varbūt kāds šeit kaut ko tirgo? Un kas tur īsti ir ar to dac-vajag vai nē?

Link to comment
Share on other sites

Kādu lietotu NAD, Denon, varbūt Marantz no PM-xx sērijas, daudz ko var ieteikt, drīzāk jāskatās kas lokāli pieejams. DAC vajag, ja datoram sūdīga skaņaskarte (laptops), stacionārajam parasti modernajām platēm iebūvētās ir +/- lietojamas.

Link to comment
Share on other sites

Denon PMA520AE vai Denon PMA720AE atšķirība cenā ir ap 40 mārciņām.Pirmais baigi nemocisies ar tām RRR?

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

45W būs tā pašvaki priekš esenēm, viņas diezgan rijīgas, es teiktu ka 60-70 ir tāds drošais un komfortablais cipars, bet nu ir arī tādas (tikai 4-omīgās) darbinātas ar 25W NAD'u, tik uz basiem varēja just ka jaudas nepietiek.

Link to comment
Share on other sites

Paldies!Bet laikam tomēr ņems jaunu,vēl jāpaguglē,man jau liekas,ka tas 720ais denons tiks galā ar s90 8omi un ~35w

Link to comment
Share on other sites

 

 

NAD'u, tik uz basiem varēja just ka jaudas nepietiek

NAD, šķiet, vispār ar basiem tā dīvaini kaut kā. 

Link to comment
Share on other sites

Nav nekas tāds novērots. Cita lieta, ja pastūzim nepietiekama jauda vai mazspējīga barošana, tad ar basiem būs dīvaini jebkuram.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...