Jump to content

Mašīnas FM modulators (lētais gals)


hurvacijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Īsi un skaidri -  Ir vajadzīgs FM modulators, kas spraužas piepīpētājā. Cik es zinu, ka ir modulatori, kas iet aiz radio - paneli jāņem nosst, jāskrūvējās utt., bet tas nebūs man vajadzīgs... Nav nekāda baigā mašīna ar baigo skaņas 7.1 sistēmu. Ir parasta mašīna (škoda fabia 2004) ar parastu skaņas sistēmu, kas skan - attiecīgi vajag tādu pašu FM modulātoru...

http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Kit-MP3-Player-Wireless-FM-Transmitter-Modulator-AUX-USB-TF-Slot-LCD-Remote-/291327534684?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item43d479665c

Pašlaik esmu šo noskatījies. Kā jau minēju - neko dārgu nevajag.

Tā pazīstamiem ir arī FM modulators (no statiol akcijas. Ja ziniet kā viņš saucās  - iedod linku) -  neko sliktu nevar teikt. Neesmu daudz klausījies, bet iekāpjot mašīnā nav nekādi čarkstoņi vai kaut kas tamlīdzīgs.

 

Ko sakiet? Kāda pieredze? Jo cik palasījios amazonā komentārus  - 65 cilvēki novērtējuši šo te uz 5/5, 45 1 balli tikai dod. Tas mazliet baida. Vai, jūsuprāt, tas ir dēļ tā, ka pogas ir sliktas kvalitātes? Vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Tūlīt te sanāks un tevi noliks pie vietas, ka tas FM modulators ir pilnīgs sū, vari pirkt kādu gribi - skan aptuveni visi vienādi...

 

Man reiz bija SonyEricsson W980 telefons ar iebūvēto FM modulatoru, - tam gan skaņa bija daudz labākā par šiem piepīpētāja brīnumiem.


Un starpcitu tādai Fabiai var viegli ielikt 1DIN magnetolu, tikai jānopērk adapteris.

Link to comment
Share on other sites

hurvacijs
(labots)

Paldies par atbildi! Turpinam vēl un vēl! Ļoti maza saprašana man ir par šitajiem štekeriem.)

Vai arī labāk vienkārši iztikt ar to pašu FMradio nevis mest ārā naudu :D?

Labots - hurvacijs
Link to comment
Share on other sites

Nu tas FM modulātors nemaksā lielu naudu... vari mēģināt...

 

Es jau ieteicu - partaisīt uz standarta magnetolu būtu visprātīgāk, jo tavai Škodai orģinālais ir bez auto info centra.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es domāju pērc kurš labāk pec skata izskatas, jo tada cena tiešam pie kajas jo visi pildis funkciju vienādi...

Link to comment
Share on other sites

Cik izmauci jau? Magnetola skaitās arī CD/DVD/USB/SD - ne tikai ar lentām. :D

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tieši tā zem magnetolas definicijas arī ir cd,dvd,usb,sd un citas ieejas(jebkurš maģis)...kāds laikam vainu padaudz ieņemis vai tā teikt sapi...ies meistarībā 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paņem šādu adapteri un nečakarē sev smadzenes ar visiem FM!

 

Kā kvalitāte? 

Link to comment
Share on other sites

Ir likts Volvo, uz manu ausi lieliski, biju pārsteigts.

Link to comment
Share on other sites

Pats dzenu diskos mp3 :) Tomēr tas FMs nogriež augšas, bet ja audiosistēma ir tīri kaut kam grabošam fonā, derēs šie brīnumi ;)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

un tagad abi gudrinieki izstaastiet, ko noziimee vaards - magnetola? :> magnetola ir radio un magneetisko lensju atskanjotaaja apvienojums. UN NEKAADI SAVAADAAK!!!
 

Tad kā tu nodēvēsi šos USB, CD, DVD maģus? Pašlaik magnetola vardu lieto visur attiecinot arii uz cd,dvd,usb utt
Link to comment
Share on other sites

šitos brīnumus var nopirkt jebkurā lielveikalā par līdzīgu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ir izmēģinātas gan fm modulators pa 3eur gan pa 40eur. Skaņas kvalitātes uzlabojas tik par matu. Izvēlies pēc skata Latgalīte nesūti no ķinas. Iesaku paņemt šo magnetolu http://www.12volt-shop.lv/1/product/XkVcVQ==.html

Ir izmēģinātas gan fm modulators pa 3eur gan pa 40eur. Skaņas kvalitātes uzlabojas tik par matu. Izvēlies pēc skata Latgalīte nesūti no ķinas. Iesaku paņemt šo magnetolu http://www.12volt-shop.lv/1/product/XkVcVQ==.html

Link to comment
Share on other sites

hurvacijs
(labots)

Nu es tieši arī domāju par mašīnas skaņu. Mašīnas skaņa nositīs to šņākoņu vai kas tur ir fonā.
Jāskatās. Jo es īsti nezinu vai būs iespējams par tiem 50eur kaut ko. itkā smieklīgi, bet nu tā ir. Jāskatās. Bet tāpat, manuprāt, tas fm modulators noderēs.
Variet droši iemest magnetolus, ko variet ieteikt! Līdz ~45 - 70eur. Ja nu plāni mainās. Varbūt padomāšu arī par to.

Vēlams ar aux / bluetooth un USB

Labots - hurvacijs
Link to comment
Share on other sites

Tad kā tu nodēvēsi šos USB, CD, DVD maģus? Pašlaik magnetola vardu lieto visur attiecinot arii uz cd,dvd,usb utt

 

Audiola. :D

 

Tak papēti interneta veikalus, kas pašam patīk un ir pa kabatai, jo tajā cenu kategorijā viss skanēs +/- vienādi. Pašam patikusi JVC un Alpine produkcija.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Autoradio.

 

Man mājās viens tāds FM modulators/sd karšu atskaņotājs (neizpakots) mētājās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paņem šādu adapteri un nečakarē sev smadzenes ar visiem FM! http://www.ebay.com/...=item3a82c46ed9

Arī varu rekomendēt šito, p[irms krietna laika pats meklēju šitādu priekš Oktāvijas, vajadzēja lai atmiņas karti var iestumt un tajā ekrānā sīkā var kko skatīties.

FM modulātori, neesmu nevienu normālu dzirdējis, klausīts vairākos auto, pēdējais bija golPs IV, labi, ka nobeidzās viņam piepīpētājs, tā sen šķiet jau ir vēsture, tākā autorām vrb tiešām nepažēlot tos 50eur.

Link to comment
Share on other sites

Arī labs variants. Nevaru iebraukt - kurš vajadzīgs man? Man Octavia ar Stream maģi?

Link to comment
Share on other sites

hurvacijs
(labots)

ok - sapratu, ka patiešām nav tolks to FM modulatoru. Laikam izskatās, ka būs jāpērk vien tā kaste / maģis. Nav ko āksītties :D

 

Savā ziņā labāk jau maģi pirkt, jo nu.. Pašreizējais izskatās diezgan švaks (nepateikšu precīzu. Varbūt vēlāk). Tagad nav pieeja pašau mašīnai. Laikam kaut kāds sony. Braucot uz Siguldu - radio stacijas neķer. Varbūt antenas, varbūt maģa. vaina. Ko lai zin..

Vai variet pateik- kāda ir atšķirība no 20eur un 100eur megnatoliem? Kvalitāte ko maina baigi?
Vai arī skāļruņu vaina tā 90% gadījumos ir? Neteiktu, ka tā dzidrākā skaņa tam auto ir.

 Dažiem auto, dažiem datori, dažiem zemi rakt, dažiem pankūku uzcept labāk padodas :D
Nav tā piešaušanās vēl. Esmu jauniņais ar šo visu padarīšanu, takā cenšamies piedot :D

Labots - hurvacijs
Link to comment
Share on other sites

versatile

Es ar cierēju uz tādu yatouru. Pluss viņam - strādā vadība no stūres, dziesmu pārslēgt, utt. Sīkums, bet patīkami. Ir verķi ar bluetooth, tur vispār ekselenti, der kā handsfree un arī muzončegu no telefona laist, kam nu tas aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

No domāju baigo maģi nav jēgas likt... diezin letākā stock skaņas sitēma tavā škodā un cik tā ir laba?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es ar cierēju uz tādu yatouru. Pluss viņam - strādā vadība no stūres, dziesmu pārslēgt, utt. Sīkums, bet patīkami. Ir verķi ar bluetooth, tur vispār ekselenti, der kā handsfree un arī muzončegu no telefona laist, kam nu tas aktuāli.
Yatour var pieslēgt klāt papildus Bluetooth moduli un viss tas prieks būs. http://www.digibox.lv/auto-audio/Yatour-YT-BTM
Link to comment
Share on other sites

Braucot uz Siguldu - radio stacijas neķer. Varbūt antenas, varbūt maģa. vaina. Ko lai zin..

 

Gluži tā pat, kā manai škodai. No sākuma domāju, ka sūdīgu rādžiņu (Panasonic) esmu nopircis. Bet kad tās uztveršanas lietas palika pagalam štruntīgas, un diemžēl auto garantija jau bija beigusies, nospļāvos, izrāvu iebūvēto antenas štekeri un iespraudu rādžiņā parastu vadu, kuru nosviedu salonā un Voilā! Pa visu dzimto Latviju mans radio sāka skanēt normāli. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

hurvacijs

Ok. A tad vēl vēlējos uzzināt - vai tā ir radio vaina vai kā (atgādināšu, ka nu esmu pilnīgākais beginners), kad tiek izslēgts motors, tad radio vairs neskan. Radio kā izslēdzas, tā nevar ieslēgt. Ir kaut kāds bloks? Vai kā?

Es ļoti ceru, ka tas ir labojams kaut kādīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tas atkarīgs arī no aizdedzes atslēgas poziciju skaita, un kur/kā viss pievienots. Protams, ka to var pārvienot, lai skan arī pie izslēgtas aizdedzes/motora.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

karlito6283

Interesē vel tie modulātori? atradu 2 abi strādājoši.Pa pāris eur atdošu.Rakst PM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ir mēģināti gan piepīpētājā bāžamie par 5 dolāriem, gan par 30 Euro - neviens, izņemot tālrunī iebūvēto transmiteru, nav līdz šim devis kaut cik pieņamamu skaņas kvalitāti. Ja vien ir tāda iespēja, noteikti iesaku nopirkt Bluetooth puļķi, ko pieslēgt autiņa AUX/CD čeindžera kabelim - skaņas kvalitāte būs nesalīdzināmi labāka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

no viena dzirdēju iespējamu risinājumu - vajagot nopirkt jaunu ārējo antenu ar īsu kabeli un to iespraust pa taisno rādžā. atstāt turpat zem paneļa. tad esot laba kvalitāte transmiterim. tikai ar rādžu tā ir kā ir. pārbaudījis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir mēģināti gan piepīpētājā bāžamie par 5 dolāriem, gan par 30 Euro - neviens, izņemot tālrunī iebūvēto transmiteru, nav līdz šim devis kaut cik pieņamamu skaņas kvalitāti.

 

Jāpiekrīt - esmu patestējis kādus 5-6 dažādās cenu kategorijās un ir sanācis pat tā, ka lētākais skan labāk. Visiem ir apgraizīts spektrs un katram savas dīvainības, sākot ar to, ka pēc barošanas noraušanas neatceras uzstādīto frekvenci, eq un dziesmu. Paliku pie lētučiem - šis bij labs, tik saulē švaki ciparus var redzēt - atdevu bračkam darba busam.

 

44dbacd09e68e20326d7fd3dd5663178.png

 

Pats paliku pie šī, tik pēc 1/2 gada nelietošanas ir sācis frekvenci aizmirst. Skaņa abiem līdzīgi sūnaina, bet paciešama.

 

07a66799201518e8f78cc554d0532702.png

 

Papildus izmantoju jamo vasaras mītnē, kur stāv pavecs labi skanošs Panasonic mūzikas centrs ar gandrīz strādājošu kasešu un CD atskaņošanas funkciju. Radio darbojas labi. papildus tik jāpaņem šāds verķis, vēlams normāls, lai neradītu fonu modulatoram (starp citu, tas attiecas arī uz auto gadījumu, kad španis no ligzdas var nākt ar fonu)..

 

ac-to-dc-eu-adapter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tikko tika iepirkts tieši tāds kā linkā sākumā- skaņas kvalitāte ir visai sūnaina, atskaņojot no sd kartes ir sajūta, ka basa vietās pazūd jauda, un skaņa paliek klusāka tieši uz basa brīdi. Caur bluetooth ir drusku labāk, bet tāpat skaņa ir visai sūnaina, bet var paciest, ja alternatīva ir klausīties reklāmas pa radio, vai parasto CD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...