Jump to content

logitech tumbas pie tv


kefiirins
 Share

Recommended Posts

Homer J. Simpson

Iespraud tumbu vadu ar zaļo štekeri TV austiņu izejā, parasti atrodas aizmugurē

Link to comment
Share on other sites

tas ja TV ir austiņu izeja...var vispār nebūt analogais audio out...jaskatās kas par TV.

Link to comment
Share on other sites

Normāls jautājums! Man arī sanāca tikt pie aizvēsturiska logitech 7.1 komplekta. Tv ir tikai austiņu izeja un stereo Audio out, ir arī optiskā (jeb digitālā) izeja. Kontentu uz tv pamatā baroju no WD live plejiera caur HDMI. Tad nu vienu vakaru interesējos, vai nav kādi adapteri priekš tā Logitech štekeru pušķa. Kā vienīgais variants atradās šis: http://www.allaboutadapters.com/hddodtsdihdo.html. Bet nu cipars tāds, ka nu i nafig man to 7.1. Jebkurš risinājums, kas pārsniedz 10€ man nograuj jebkādu interesi par 7.1 skaņu :)

Nu varbūt kāds tomēr zina kādu max lētu risinājumu HDMI vai optical -> 7.1?

Link to comment
Share on other sites

kefiirins

Uz austiņu izeju nekas neskan. un jā, paldies kurtka, bet nu tas tiešām ir par dārgu. Ja būtu kāds cits, lētāks pārveidotājs, būtu jauki.

Link to comment
Share on other sites

Uz visām audio izjām neattiecas tv skaņas uzstādījumi izņemot skaļums. Vislabāk lietot kādu resīveri ar optical audio in (ja tv ir optcal audio izeja), jeb kkādu kinozāli vai mūzikas centru km ir attiecīgas audio ieejas. Pats izmantoju m.kiozāli ar optical audio in un easy link.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...