Jump to content

Barošanas bloku tests uz neizturību jeb brāķiem.


Toļiks
 Share

Barošanas bloku tests uz neizturību balsojam!  

65 members have voted

  1. 1. Kādi barošanas bloki jums visbiežāk ir atteikušies darboties vai ir izrādījušies kaut kāda veida brāķi. Balsojam!

    • Fortron
    • Chieftec
    • Fractal Design
      0
    • Antec
      0
    • Gigabyte
    • OCZ
    • Corsair
    • Seasonic
      0
    • Be Quiet!
      0
    • Enermax
      0
    • Hec
    • Cooler Master
    • Thermaltake
    • Codegen
    • Silverstone
      0
    • IN-WIN
    • Xilence
    • AeroCool
      0
    • Zalman
    • Inter-Tech


Recommended Posts

Toļiks

 

 

Kas tev, Toļik, ir ar tiem fraktāļiem? Vai tik pats neesi vienu tādu nopircis?
A kam jābūt ? Ir viens pagaidām darbojas lieliski. 
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)
Nezinu par popularitāti, bet Silverstone ir labi barokļi, un ir arī šeit pieejami.

Nomainīju nexus uz silverstone jo nexus kaut kur pazuduši no veikalu plauktiem.

 

 

 

Nu kaut kāda apsēstība gan jau ir, kā jau visiem te. Modelis?

Apsēstības man nekādas nav principā vienalga kāds ražotājs galvenais lai nepieviļ un lai cena ir ok.

 

 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tas taču ir lētais gals, augšgala tier 3 vai zemāks 2B. Protams, mazliet labāks par kaut kādiem Corsair CX, CS, CXM, RM, VS, bet nekas tāds, ar ko varētu lielīties.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)
Tas taču ir lētais gals

Nu protams.

 

bet nekas tāds, ar ko varētu lielīties.

Atrodi kaut vienu labāku semi modulāro par to cenu ko viņš maksā. 

Codegen izvirzījies pirmajā vietā.  :D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Pēc kādas statistikas tu to saki ? 


Vari uzrakstīt veikaliem dažādiem, ja velies veikt padziļinātu izpēti, kuri ir populārākie brendi, varu apgalovt ka LV fractalis nav tik ejošs.

 

Ieliku xfx vietā jo Latvijā tapat tas xfx nav diez ko populārs. 


Tik pat labi pēc kādas statistikas tu to saki? :D 
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)
Vari uzrakstīt veikaliem dažādiem, ja velies veikt padziļinātu izpēti, kuri ir populārākie brendi, varu apgalovt ka LV fractalis nav tik ejošs.

Protams ka viņš nav tik populārs jo nesen tik parādījies ko nevar teikt par citiem.

 

Tik pat labi pēc kādas statistikas tu to saki?

Pieejamība viņiem veikalos ir švaka maz veikalos pieejams vienmēr tā ir bijis.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atrodi kaut vienu labāku semi modulāro par to cenu ko viņš maksā. 
 

Netaisos. Mani neinteresē semi modulārie, kur nu vēl lētā gala barokļi. Starp citu, es uzskatu, ka modulārie kabeļi ir viena no pēdējām lietām, ko skatīties, kad pērc budžeta PS. Pa lielam vispirms būtu jāskatās uz detaļu kvalitāti un voltāžu regulāciju, tad varētu skatīties uz efektivitāti, un tikai pēc tam uz klusumu/modulāriem kabeļiem utml. Nemeklēšu, bet pieļauju, ka Seasonicam vai Silverstone tā fraktāļa cenā ir kāds labāks units.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)
Mani neinteresē semi modulārie, kur nu vēl lētā gala barokļi. Starp citu, es uzskatu, ka modulārie kabeļi ir viena no pēdējām lietām, ko skatīties, kad pērc budžeta PS. Pa lielam vispirms būtu jāskatās uz detaļu kvalitāti un voltāžu regulāciju, tad varētu skatīties uz efektivitāti, un tikai pēc tam uz klusumu/modulāriem kabeļiem utml. Nemeklēšu, bet pieļauju, ka Seasonicam vai Silverstone tā fraktāļa cenā ir kāds labāks units.

 Nu ne visiem barošanas bloks virs 70 eiro skaitās "Budžeta" visam ir savas robežas.  Protams var jau paņemt barošanas bloku divreiz dārgāku bet kāds no tā būs tolks domā viņš divreiz ilgāk nodzīvos vai ar laiku atmaksāsies ?

 

 

Seasonicam vai Silverstone

Tajā cenā viņi neielien...  Protams ar līdzīgiem parametriem.   

Codegens topā un ir pat nedaudz atrāvies....

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

optimuss

Diez vai šāda veida aptaujai ir jēga. Anyway, atzīmēju Fortron, kas aizgāja līdz ar 320gb hdd.

Tad vienam Inter-tech psu nosprāga ventilators.

 

Thermaltake Tpower 800w - nav nosprādzis;

Seasonic, X-460FL2 - nav nosprādzis;

Corsair AX860i -  nav nosprādzis.

 

Kkādus vecākus hlamus īsti neatceros (HEC etc.) - nav sprāguši katrā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

inteens

M


man ir daudz barokļu no off topic firmām .neviens nemirst.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

M man ir daudz barokļu no off topic firmām .neviens nemirst.
Tev ir paveicies. 

 

 

no off topic firmām
Kuras tās ir ? 
Link to comment
Share on other sites

inteens

delux 

jā un man biij slinkums spārdīt sistēmnbloku 

plazir

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ir viens OCZ 600W stealthxstream (OEM FSP), kurš no 2008.gada jau piebaro nezin kuro sistēmu pēc kārtas (pašlaik I5-3570 un GTX 780ti), bet joprojām netaisās izlaist garu.

Link to comment
Share on other sites

Nav par ko balsot, random noname ~300W, kas nomira 6 vai 7 gadi atpakaļ, neskaitu.

Ir kaut kāds 600W Chieftec, 5 gadi, bez problēmām un pašlaik Corsair AX860i, pusgads, arī bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

Un tagad vajadzētu aptauju ar kuras firmas ražojumiem cilvēkiem ir bijusi vislabākā pieredze :)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti būtu redzēt līdzīgu tēmu bet ar cietajiem diskiem vai ssd.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Codegen - lēts, bet lietojams brends, nodedzis no daudziem tikai viens 300w..

Inter-Tech (Energon) - nu sūds, sliktāku laikam neko nevarēja uzķīnizerot, ilgtermiņā nodeg easy (750w Energons nenoturēja HD6870 CF setupu)..

Corsair - Top gals (AX, HX, RM) = labs, lētākais hvz, personīgi nodedzis viens Corsair GS800 (sāka sipīties 12v reils)..

 

P.S. Mans TOP pēc kondeju NEpīkstuļa un Warranty nodrošinājuma:

 

1. EVGA,

2. Corsair,

3. Seasonic,

4. Fractal Design

5. Chieftec!

Link to comment
Share on other sites

P.S. Mans TOP pēc kondeju NEpīkstuļa

Tev ir paveicies parasti corsairi ir tie kas pīkst! Arī viņu izturība ir zem jautājuma zīmes labi ka ar garantijas nodrošinājumu vel viss ir ok.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Biedri 460 raksti Atrodos:Rīga Pievienots 26 March 2015 - 09:40 Sarakstā vēl varēja Inter-Tech ielikt, kā slikto piemēru. Man liekas tas arī diezgan izplatīts varētu būt, jo daudziem viņu keisiem nāk līdzi. Brālēns vienu tādu 500W nosvilināja mēģinot ar viņu darbināt buldozeru. Man ar ir bijis, bet neriskēju un uzreiz nomainiju pret labāku.

 

Inter-Tech 500W divi gabali jau 4.gadu bez jebkādām problēmām . Noslodze apmēram 300W.

Link to comment
Share on other sites

Mans tops pēc pieredzes ar konkrētajiem barošanas bloku modeļiem.

 

Barošanas bloki kuri ir atdevuši galus.

 

1. Corsair TX650M

2. Chieftec APS550S

 

Barošanas bloki kuri ir skaļi vai arī ir tā saucamā Coil Whine problēma.

 

1. Corsair TX650M 135mm ventilators izdveš nepatīkamu skaņu (pat negriežoties).

2. Chieftec CTG-650C  ļoti skaļš ventilators pie slodzes griežās ar ļoti augstiem apgriezieniem.

3. FSP raider 550 lieliski dzirdama Coil Whine.

4. Seasonic G-650 lieliski dzirdama Coil Whine.

5. Fractal Design integra M 650 Skaļš ventilators pie slodzes.

6. Colors it 350 skaļš ventilators pie slodzes

7. Enremax Platimax 750 ļoti minimāla Coil Whine

 

Barošanas bloki kuri ir ļoti klusi un bez Coil Whine.

 

1. Be Quiet! Straight Power 600 CM ļoti kluss PSU gan idlē gan zem slodzes.

2. Nexus RX6500 650 kluss gan idlē gan zem slodzes.

3. Chieftec APS 550S kluss gan idlē gan zem slodzes.

 

Mans tops no šiem visiem iepriekš pieminētajiem barošanas blokiem.

 

1. Be Quiet! 

2. Enermax 

3. Seasonic

4. Nexus

5. Fractal Design

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

kur liki?   

Corsairu iemainīju pa garantijai, Chieftec garantijas vairāk nebija izmetu.

 

Corsairs nogāja dažas nedēļas līdz nofeiloja chieftec noturējās 2 gadus.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

kur liki?   

Tu kā PSU eksperts kādus tu barošanas blokus nerekomendē dārga un lēta gala tavs viedoklis šajā nozarē ? 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Ir bijušas nopietnas problēmas ar corsair barokļiem, un absolūti ne lētā gala. Neko sarežģītāku par keisiem no tā zīmola vairs nepērku.

Link to comment
Share on other sites

Ir bijušas nopietnas problēmas ar corsair barokļiem, un absolūti ne lētā gala. Neko sarežģītāku par keisiem no tā zīmola vairs nepērku.

Pilnīgi piekrītu tavam teiktajam arī man ir bijušas problēmas ar viņiem! 

Kādi bija tie modeļi ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nav bijis problēmu ar manu corsair, pietam nedzirdams un kā noprotams pēc manas sistēmas tur augstu robežu... :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Kamēr naglu vai pildspalvu neieliksi tikmēr šis mierā neliksies..

Ak jā! Ož pēc ķīnieša... Laikam lielais kondensators uzmauca gaisā ka tik daudz dūmu.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

stiepj man te visādus, nekam nav ticības. Kaut kur te jau bija runa par brandiem kas biežāk sprāgst un atsauce uz apkopojumu, franču lapa vai?!!!

Tagadēja aptauja tik parāda cik un kādus brandus cilvēki vairāk lieto. Kurus vairāk pērk,- tie loģiski arī biežāk parādīsies sprāgušajos.

 

Kamēr neiznīdēs elektrolitiskos kondesātorus, tikmēr viņi sprāgs, kaut gan polimēri arī tīri labi pūšās.

Vispā, tīri IMHO, tie jaunie kaut ka labāk sprāgst nekā vecie, liekas pie vainas palielinātā PWM oscilācija/frekvence... tiem "jaunajiem" pat lielās mučeles mēdz izžūt :shok:

nu dabīgi vēl ir negaiss un visādi pārpsriegumi tīklā.

 

Ir atklāta ņirgāšanās par patērētāju, kad 600W PSU vietā tiek iesmērēts 200W (Energon 650W, Altis 550DX). Droseles liek atklāti mazas vai no neatbilstoša materiāla, kas viens un tas pats.

 

Runāt ka visi viena branda modeļi ir feileris tas ir tāpat kā teikt, piemēram, - ka visas Nissan automašīnas ir metamas. A tur tak ir visādas topoloģijas, kas atšķiras viena no otras.

Nu ir daži brandi kuriem ir nosliece dzīt tuftu,- kā Codegen, Mercury, Inter-tech, ANS, Trust, Tecnoware, Xilence... utt.

 

Man pašam uz viena datora stāv kaut kāds "miskastnieks" - Viking 350W un tīri labi jūtās. Uz otra FSP-400PNR, kuram profilaktiski reizi divos gados ir jāpamaina kondiķi.

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

tiem "jaunajiem" pat lielās mučeles mēdz izžūt

Lūk kā tas viss izskatās iztecējis kaut kāds brūngans šķidrums no lielā 270uF kondensatora kurš eksplodēja.

538496_10151057713231804_1725200935_n.jp

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Tas nav mans parādu tik kā piemēru. :bomb: Kaut kādi lētie ķīniešu kondensatori jau tur tiek likti.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

No jaunajiem Corsairiem var skatīties tikai uz hi-end, respektīvi, HXi, AXi vai AX sērijas. RM sērija vēl ir ok, bet ne visas RM versijas. Savukārt visas pārējās 'low end' vai 'mediocre' versijas ir pārcenotas un neuzticamas. Pieļauju, cilvēki tās pērk tikai tādēļ, ka hi-end Corsairi ir vieni no labākajiem, kas vispār nopērkami, un daži muļķīgi tic, ka arī lētākās sērijas būs tieši tāpat cenai atbilstošā kvalitātē.

 

Hi-end lauciņā

Seasonic ir neapšāubāmi vinnētāji, bet jāņem vērā arī tas, ka vismaz 2/3 no visiem hi-end barokļiem ir zem dažādiem brendiem, piemēram, Corsair, CM, XFX, EVGA, Be Quiet un citi, kas labākajā gadījumā ir uzskatāmi par unit'u 'dizaineriem' vai dažkārt - par visparastākajiem re-brandotājiem.

 

Arī budžeta (mediocre) segmentā pārsvarā Seasonic ražojumi būs vislabākie, bet šeit jau tikai zem viņu pašu brenda. Vispār šeit ir arī citi labi ražotāji, piemēram, Rosewill, Silverstone, Antec.. Bet tos kaut kā nemana, vairāk populāri iekš US(vai varbūt arī citviet eiropā?).

 

Par galējo low-end vispār nav ko teikt, tā jau ir spēlēšanās nu jau vairs neatkarīgi no ražotājiem. Šeit FSP varētu būt dominējošie, grūti pateikt. Te jau visu nopietni bīda reālās cenas vairāk, nekā paši produkti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...