Jump to content

Foto backup (kopiju) izveide uz otra cietā diska


Rihardss
 Share

Recommended Posts

Mani interesē programma ar kuras palīdzību varu izveidot savu foto, video un dažādu dokumentu kopijas uz otra cietā diska, kas atrodas tajā pašā datorā. Būtu labi ja tā programma regulāri pārbaudītu automātiski sinhronizētu nesen pievienotos failus. 

Kādu programmu jūs izmantojat šādam nolūkam?

 

PS* Dažādi mākoņu risinājumi man nebūs gana labi, jo pirmkārt tur ir pārāk maz vietas manam arhīvam, otrkārt nevēlos, lai šo failu kopijas kaut kad nonāktu sazin kur. 

Link to comment
Share on other sites

Ļoti labs risinājums ir http://www.goodsync.com/, sasniedzot robežu nedaudz maksas, bet strādā izcili, gadus 5 lietoju. Ja ir velme tīri bezmaksas. tad http://synchronicity.sourceforge.net/, links neiet uzsit google Create Synchronicity

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

radiators

robocopy source destination /mir un Task Scheduler

Link to comment
Share on other sites

Es par Create Synchronicity :)

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Ļoti labs risinājums ir http://www.goodsync.com/
Gribējās ievērtēt,bet neredzu kur vispār piereģistrēties? Uzliku uz telefonu,prasa ielogoties,bet kur kontu izveidot neredzu. Laikam akls,vai tiešam ar Gmail kontu?
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

VIL, 

 RAID nav backup, RAID palīdz nodrošināt uptime :> RAID nepalīdzēs gadījumā, ja tiks nodzēstas superīgās ex-draudzenes cicīšu bildes. 

sesame,

 robocopy ir trūkums => neglabā iepriekšējās versijas, kas var rezultēties iepriekšminētājā gadījumā, ja konkrētais cicīšu pazušanas fakts būtu konstatēts ar novēlošanos (maz ticams, bet iespējams gadījums). 

 

Par tēmu - es iešedulētu  http://sourceforge.net/projects/roboshot/un miers. 

Link to comment
Share on other sites

RAID

RAID1 der ja kāds disks "lido", bet tas nav backup, nelīdzēs pret nejauši dzēstiem failiem.

Un!

Tiem, kam INTEL MB, lētajam un vidējam galam, Raid nav.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Create Synchronicity es esmu novērojis vienu nelāgu ieradumu, tas paķer arī citas mapes, ne tikai tās kurās ir norādītie failu tipi. Liekās mapes ir tukšas, bet nedaudz kaitinoši, savādāk softs uz goda. Ja autors vēl izlaidīs jaunu versiju, tad jācer, ka šis bugs būs novērsts. :)

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Pats izmantoju dažu biedru ieteikto SyncToy pa lokālo tīklu uz mājas NAS + Google Drive 1TB par 10$ mēnesī priekš svarīgākajām darba mapēm. Dubults neplīst.

Link to comment
Share on other sites

Dementix

Neko lieku nevajag. Win gadījumā pietiek ar:

xcopy d:\from\*.* e:\to\ /M /E /V /C /H /R /Y

iekš Task Sheduler un viss.

PS:

  /M           Copies only files with the archive attribute set, turns off the archive attribute.
  /E           Copies directories and subdirectories, including empty ones. Same as /S /E. May be used to modify /T.
  /V           Verifies the size of each new file.
  /C           Continues copying even if errors occur.
  /H           Copies hidden and system files also.
  /R           Overwrites read-only files.
  /Y           Suppresses prompting to confirm you want to overwrite an existing destination file.

Labots - Dementix
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

lol, skatiit aukstaak keisu ar pazaudeetajaam ciciishu bilzjaam kuru pazushana ir konstateeta peec meenesha kodiena :> 

Link to comment
Share on other sites

Rihardss

 

 

RAID nepalīdzēs gadījumā, ja tiks nodzēstas superīgās ex-draudzenes cicīšu bildes

Riktīgi sasmējos :D bet zinām taisnība visā tajā ir :)

 

 

 

Neko lieku nevajag. Win gadījumā pietiek ar: xcopy d:\from\*.* e:\to\ /M /E /V /C /H /R /Y iekš Task Sheduler un viss.
 

Hmmm... FROM vietā ir jāievada folders, no kura kopē, bet TO vietā ir folders kurā kopē? Izskatās nekas grūts, bet ja nekad neesmu to darījis, tas rodas jautājumi.

 

Jebkurā gadījumā milzīgs paldies par padomiem - brīvdienās būs ar ko eksperimentēt. Laikam gan sākumā ar mazajām mapītēm, jo kopējas apjoms sasniedz 60GB

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...