Jump to content

Palīdziet izvēlēties TV


vasja79
 Share

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    8

  • osscar

    7

  • Zin...

    6

  • vasja79

    10

 

 

Ja godīgi pasaki nah vispar sičiem TV? multenes var ieslegt ar viesistababa uz liela ekrana kad vaig. vai tiešam vēlies deģenerātus, kas neko nejēdz izaudzināt?

 

Nu nez - man viesistabā plazma 46", ar visiem hdmi, usb, neta pieslēgumu, youtubi utt. Bērnam istaba maza, paņēmu 27" LED, kam pieslēgts medus un ārējais disks ar multenēm un bērnu filmām. Praksē bērns bieži skatās viesistabā, jo savā istabā ir vientulīgi. :) Vispār cenšos ierobežot laiku, kuru bērns pavada pie datora vai i-neta. Sarunāts ir dīls, ka dators, telefona spēlītes vai TV - stundu dienā (ok. jau jauna multene, tad 1,5h, lai visu noskatās), pārējo laiku cita veda aktivitātes, kurās tiesa, arī vecākiem nākas iesaistīties... :) Kut kāds kompromiss ir jāatrod, jo galīgi no tehnoloģijām atraut ar nav īsti labi.

 

Par plazmu vai lcd - n-tās reizes jau malts pa riņķi - ja neredzi atšķirību, tad jāpērk LED. Man, piemēram, cilvēki, kas nāk ciemos, diezgan daudzi saka, ka tik labu bildi reti ir redzējuši (arī SD signālam), bet liela daļa nekādu šķirbu ar LCD/LED neredz.

Link to comment
Share on other sites

Dabiska bilde mākslas filmās? Tur tak nav neviena kadra, kurš nebūtu ar datoru pielabots.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Tak sīkajiem labāk pirkt LCD/LED kā jau te minēja 

 

 

 

Ļoti labas savienojamības iespējas(vairāki HDMI,wi-fi,smart tv,Dlna,utt.)
 

 

Tad ar laiku, varēs visu slēgt pēc kārtas - konsolēs, datorus u.c kas ar laiku kļūs aktuāli. 

 

Par bildi runajot, domaju ka tajā vecumā pilnīgi pofig, diezvai bērni atsķirs tās Plazma/LCD krāsas (ja vien nebūs tvfīli jau no bērnības, par ko es stipri šaubos... ;)

 

Principā jāņem kāds lētais modelis, jo rēkiņi, ka var arī viņi to TV sasist vai kaut ko sačakarēt, tad mazāki zaudējumi... 

Link to comment
Share on other sites

Es sēdētu biksēs un gaidītu Android TV debiju, lūdzu nejaukt ar Philips 2014 gada parodiju, android integrēšanu savā maģiskajā vidē

Link to comment
Share on other sites

Un ko tev tas androids dos, bilde paliks labāka?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pateicos par padomiem, nedaudz pateicoties Imperial linkiem, problēmu atrisināju.

Tagad tikai radās neliela probmlēmiņa ar CAM izvēli.

kāds var pateikt, kursh njemams, vai ir kāda atšķirība ātrdarbībā, tv iestartēšanā u.t.t. ar domu, labāk 5eur vairāk samaksāt, lai mazāk pēc tam problēmu.

vai arī pilnīgi vienalga, visi vienādi...

 

http://www.salidzini.lv/c/cam_moduli

Labots - vasja79
Link to comment
Share on other sites

Jā paliks labāka.

P.s. Un kur var bāzt to samsuju visur. Nu nav tas samsujs tik labs kā tiek reklamēts

Link to comment
Share on other sites

mani 2 centi:

 

jo televizoram lielāks enerģijas patēriņš, jo nepieciešamas jaudīgākas/dārgākas komponentes (traņi, mikrenes). Ražotāji saliek lētas detaļas, izvēlas lētus risinājumus (ietaupa uz radiatoriem) un rezultātā plazmu detaļām lielāka varbūtība nocepties pirms ekrāna paredzamā kalpošanas laika (50k h). Manējā Panasonic 42" plazma nomira pēc ~1000h (2.5 gadiem).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lai nesāktu jaunu tēmu. Palīdziet izvēlēties TV 50-55'' LED

Budžets 700-800EUR

3D nav svarīgs

CURVED nav svarīgs un tāpat nesanāk šajā kategorijā

4K nav svarīgs un tāpat nesanāk šajā kategorijā

Galvenais, lai laba bilde un ērti lietot.

Pēc tam tiks piepirkta mājas kinozāle.

 

Pamatā tiks lietots HDMI vads, lai skatītos filmas un parastā televīzija Lattelecom

Varbūt sanāks pirkt uz firmu. PVN ietaupīts, bet 1 gads garantija. Tā darīt vai nedarīt?

Labots - Doln
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki,

Man ar interesē apmēram tāds TV kā jautā Doln. Vienīgi man būtu svarīgi lai ir daudz maz sakarīga OS un WiFi atbalsts. 3D, 4k, curved tas viss nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Iesakiet man kādu lētu,vai lietotu 19" LCD,vai LED TV priekš virtuves.Pagaidām tiek izmantots mazais kineskopu TV,bet neapmierina tas,ka skatoties pieslēgto HD Sat dekoderi,nevar salasīt menušku,it sevišķi kanālu EPG.Prasības ir minimālas,ir jābūt HDMI.Nebūtu slikti,ja atbalstītu HDMI-CEC.Nav vajadzīgi wi-fi,USB ne iebūvētais CI slots.


Nez vai plazmas arī mēdz būt tik maza izmēra?

Link to comment
Share on other sites

Plazma ir jau gandrīz pavisam izmirusi suga. Kur nu vēl zem 40".

 

Un kāda cena skaitās lēti?

Labots - R3ALA1S
Link to comment
Share on other sites

Reku eironikā ir vesels 1 modelis:

Samsung UE19H4000AWXBT

un veseli 2 22"nieki:

https://www.euronics.lv/produkti/s/506/p/865_5470__865_5471

 

Plazmas mazākas par 32" nav redzētas. Parasti bija vismaz 40".

 

P.S. Mazi televizori nav diži lētāki par lielākiem, jo panelim un elektronikai ir zināmas ražošanas izmaksas, līdz ar to apakšgala 19" elektronika nav lētāka par 32" elektroniku. 

Savukārt lietotu 19" - nu ss'kā skaties.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

TV tiks likts virtuves iekārtas nišā,kur lielāku par 19"nevar iebāzt.Vecākiem modeļiem nav CI slota,līdz ar to būtu lētāk.Lētāk skaitās no 80eu un uz leju.


No Euronica labs būtu Philips,bet pa lielu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
davelis

Iesakot lūdzu TV. 

Budžets max 750€.

Plānots skatīt ltc interaktīvo tv un seriālus 720p/1080p kā ar pa kādai filmai.

 

Kā vienu no variantiem varētu apskatu ue50ju6872, doma brīvdienās aizčāpot uz elcoru, šobrīd šim modelim akcija.\

 

Varbūt tomēr šajā budžetā var kaut ko lielāku FHD atrast, jo UHD tuvākā laikā neplānoju skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Nafigam tev UHD priekš interaktīvās TV un pāris HD filmām?:D

Link to comment
Share on other sites

davelis

Es jau ar domāju, ka varbūt man nevajag UHD, bet vienīgi liekas, ka jaunie modeļi  gandrīz visi nāk UHD...

 

Kaut arī varbūt kā monitoru kruta būtu izmantot, bet laikam nav to vērts.

 

hm curved kaut kā neuzrunā, liekas, ka tad vajag lielāku nekā parasto - plakano.

 

Varbūt 55PFK6540?

Link to comment
Share on other sites

Par UHD - pa lielam nav vajadzīgs.

Satura ko skatītie nav. Taču apskeilings strādā labi.

 

Par Philipsiem - izlasi šo: http://forum.xda-developers.com/android/help/philips-android-tv-t2935545topiku un pievērs uzmanību savam modeli. Tāpat izlasi Philispa paša supporta forumu par savu modeli. un izlasi manu topiku tepat bootā par Philipsiem.

 

īsais rezumē - softs ir palicis lietojams. 2016. gada modeļiem visam būtu jābūt ok.

Uz šodienu ja jāizvēlas TV, izvēle būtu tikai starp Sony un Philips.

Nu Androīds nereāli rullē.

 

Atskaņo saturu no tīkla šārēm(ar Kodi), Netflix, IPTV(ar kodi un citiem).

 

Ps. Man ir Philips 55'' UHD, 2015. gada modelis.

Link to comment
Share on other sites

davelis

paldies par saitēm, pastudēšu

 

Kodei šobrīd lietoju MX III tad no vienas pults varētu atteikties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz šodienu ja jāizvēlas TV, izvēle būtu tikai starp Sony un Philips.

 

Philipsiem ir pasīvais vai aktīvais 3D ? Brilles parastās vai jālādē?

Link to comment
Share on other sites

3D ir ar pasīvajām brillēm. Manā gadījumā bija pat tīri baudāms 3D.

Tagad protams, ka brilles stāv plauktiņā. :sarkasms:

Un 3D viņš māk ieslēgt TIKAI no sava Philips pleijera - no citiem viņš nemāk. Piemeŗm no Kodi tu 3D bildi nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Emm.. tas gan jocīgi... man ir LG teļuks ar 3D, atvelku 3D filmu, ar parasto MPC no kompja atskaņoju, TV norādu kādā 3D režīmā konkrētā filma ir, un viss notiek... Tok tā ir, ka Philips šo lietu baigi ierobežo?

Link to comment
Share on other sites

Caur HDMI neesmu provējis barot 3D.

Bet alternatīvie pleijeri nevar, vai nemāk ieslēgt 3D modi TV. Proti, izvēlne kur ieslēgt 3D uz TV ir neaktīva.

Nākas rakstīt filmu flashā, un tad atskaņot.

Būs jāpaprovē padot caur HDMI...

Link to comment
Share on other sites

Paprovē gan un padod ziņu... man tuvākajās dienās čomam jāiesaka TV pirkums(budžets stipri virs 1k EUR), un ja ir šitāds limits, tad Philips var iet ieskrieties, pašlaik tieši Philips ir vinnētājs, jo viņs ir baisais Ambilight fans.

Link to comment
Share on other sites

Caur HDMI 3D darbojas ideāli.

Var arī TV kanālus konvertēt uz 3D. Nu neceriet uz baigo rezultātu, bet funkcija ir. Gan jau aŗi SAT kanālus var. Par SAT nezinu, pieļauju, ka tur ir arī 3D kanāli.

 

Youtube 3D video neatskaņo (caur Youtube aplikāciju).

Netflix nav 3D filmas, un konvertēt uz 3D arī nevar.

 

Caur Google Chrome Youtube rādīja side-by-side bilde, bet uz 3D nevarēja paŗslēgt.

Caur iebūvēto interneta pārlūku nemaz nesanāca atvērt to Youtube 3D saturu. Nu un baogo jau nepūlējos.

Katrā ziņā caur pārlūkiem tas BAIGI bremzē.

 

Pieļauju, ka šis ierobežojums ir kādā veidā saistīts ar Androīdu.

 

Ps. Neiznu kā ir uz Sony, bet Philipsiem ir tā, ka uz FullHD ekrāniem Androīds skrien HD (720P) režīmā. Uz UHD ekrāniem skrien FullHD režīmā.

 

Tāpat, neesmu saņēmies norootot - Philips Blootware malziet kretinē un ir tendence startēt teju vai visas programma sun servisus ( tostarp kamera, print spooleri un citi softi, kas ir vienkārši instalēti_). Mnau modeli varot eleganti norootot. Aatkarīgs no "Platformas". Ne visus var - jāskatās XDA Develeopers. Te par 15' gada modeļiem: http://forum.xda-developers.com/android/help/guide-how-to-root-2015-philips-android-t3323912

 

 

Šņukuriņ - TV izmēru nosaka vieta miteklī, attālums līdz TV, brīvie līdzekļi un vēlme izcelties, jeb vienkārši krāniņa izmērs. :sarkasms

Runājot par brendiem - Panasonics kopumā protams ir labs brends, bet ko viņi piedāvā 2016. gadā ?! Un Latvijā ?!

Pa lielam var lasīt baigos Reviewus par to kuram bilde par procenta dālu labāka, kuram tas, kuram šitas, bet beigās to TV tāpat skatās dzīvojamā istabā, ar vidējas kvalitātes kontentu utt.

 

Sākumā nopisos līks ar šo Philipsu - tagad firmwāre ir labāka ( Visslabākais bija TETSING versijā esošs :sarkasms: ). Taču nedomāju,  ka WebOS, Tizens, UC. man sniegtu lielāku prieku par šo un gļukotu mazāk. Jā, jā memory problēmas ar WebOS 1 & 2. Par 3. neko nezinu.  Katrā ziņā, ja vajag TIKAI ekrānu, ta dir viena sprašibas, ja vajga smārtu ar visiem navarotiem - tad citas prasības.

Uz TV uzliku NES un Genesis emulatorus, dažām telefona aplikācijām vajag emulēt telefona pagriešanu vertikāli. Domā, ka ir visu laiku horizontāli.

Procentuāli maz softi ko no google play var uzlikt uz šī TV.

 

Angry Birds uzlikt nevar  ! :D

 

 

 

 

 

Bet nu par jebkuru no viņiem vajadzētu dziļi parākaties ražotāja suporta forumos un piemeŗam XDA developers, vai kas nu kuram ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es sākumā skatījos uz 40', tad lēnām uzkāpu līdz 55. Lielākam man laikam vieta vairs neatrastos.

Beidz, sabiedrībā ir ļoti daudz staipītāji, ļoti daudz. Lielisks piemērs ir tas, ka daudziem tagad vajag UHD, bet viņi pat nezin ko tas nozīmē un ko iegūst. Tas vienmēr t'air bijis un būs.

Dārgāk - tātad LABĀK. Un ja vēl kaimiņiem skauž, tad pavisam labi. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es arī, kādreiz , domāju ka uz liela ekrāna SD bilde būs nekāda. Dzīvē izrādijās ka nemaz tā nav. Tik, būtiski, lai ir normālas ''iekšas'' tam lielajam TV, ne tikai liels ekrāns. Par signāla ''apsmadzeņošanas'' svarīgumu sapratu, kad nopirku TV un jau bija VU+ dekoderis  ( vecajam TV nebija digitālā uztvērēja) . Kaut jauno varētu darbināt bez tā dekodera, turpinu izmantot to VU+ , jo bilde, salīdzinot,  ar VU+  un pa tiešo, kad izmanto TV ''apsmadzeņošanu'' ir būtiski labāka ar dekoderu. Man tas TV, faktiski, kā moniators, kam pa HDMI laiž iekšā signālu. TV LG 39lb650. Matrica šim pat ļoti laba ( tās lietoja arī SONY), bet  smadzenes pavārgas. Tā ka , domāju, ka jāskatās ne tikai uz izmēriem un matricām, bet arī cik jaudīgas ''smadzenes'' Nu skaidrs, ka tādi ir dārgāki, bet , bieži, bilde ir krietni labāka. Nezinu kā tas dekoders māk, bet ja laiž pat kādu video kas nav pat SD, joprojam uztaisa to bildi tīri neko . Galīgi netraucē ekrāna lielais izmērs ( nu kāds teiks ka tas nav nekāds lielais, bet tas tv tiek skatīts 1,5-2m attālumā)

Link to comment
Share on other sites

offtopic, bet nekaadi nesapratiishu,kaa var patik IPS matricas muusdienaas, agraak jaa, bet tagad neredzu nevienu plusu vinjai, salidzinot ar VA matricām.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka visādi "mākslinieki" un "dizaineri" lieto IPS un tas skaitās KRUTI , tāpēc arī fano par to ...

Link to comment
Share on other sites

bet tagad neredzu nevienu plusu vinjai

Nu varbūt bišku lielāks skatīšanās lenķis.. toties švakāks kontrasts un melnās krāsas līmenis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
davelis

Iepirku 48PUS7600 viss būtu forši, bet liekas, ka brāķis gadījies...

 

Jautājums zinātājiem, iebūvētais android vajadzētu strādāt plūdeni? vai tomēr bremze ir normāla parādība staigājot pa izvēlnēm?

 

Vēl viena "fīča" televizors slēdzas iekšā ļoti ilgi, pamodina no standby un rāda logo vairāks minūtēs. Vakar vispār likās, ka uzkārās, mēģināju spaidīt pulti, reakcija = 0 , aizmugurē izslēgšanas poga ar nedeva neko, atvienoju no strāvas pāris minūtes, tad pievienoju un it kā modās no standby samērīgā laikā...

 

vai jāved uz servisu? vai var mēģināt ko lietas labā izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

SONY KDL-50W755C vai KDL-50W805C?

3D nav aktuāls, domāju vai starp 800 un 1000 motion ir kāda baigā nozīme ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...