Jump to content

Steidzīgi pārdodu ACER ES1-511 CMD-N2830


Gherc

Recommended Posts

Sveiki biedri!

 

Notikās viena šaize un steidzīgi vajag naudu :(  

 

ZVANĪT UZ NUMURU 28308609 sieva.. dusmīga :)

 

Sievai nopirku ACER ES1-511 CMD-N2830/NX.MMLEL.006, bet viņai to nevajag..

 

Birkas bilde: pielikumā

 

 

Portatīvais pat nav ieslēgts, garantija 2,9 dagi ar visiem pārdošanas dokumentiem- no ELKO GROUP- garantija tiek apkalpota visos oficiālajos serveisa centros. Komplektā Office 360 Home Premium uz 1 gadu!

 

CENA 245 EUR (darors 155+ Ofiice 360 home premium 1 gads-  ~99 EUR) ATSEVIŠĶI NEPĀRDODAS!  i-vekalu cenas sākot no 249-290 EUR bez MS OFFICE!

 

Ļoti detalizēts apraksts ;)    :

 

Apraksts

 

Windows 8.1 apliecina to, ka šis dators ir 100% gatavs darbam. Sāciet to lietot uzreiz pēc ieslēgšanas, par legālas programmatūras uzinstalēšanu ir parūpējies ražotājs.

 

Office 365 Personal Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access - 60 min Skype zvani menesī, 20GB mākoņservērī. Licence 12 mēneši.

 

USB 3.0 nodrošina zibenīgu datu apmaiņu starp datoru un moderniem ārējiem diskiem un zibatmiņām, kas atbalsta USB 3.0 pieslēgumu.

 

Iebūvētais Bluetooth uztvērējs ļauj savienot datoru ar viedtālruni vai citām perifērijas ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth tehnoloģiju.

Vairāk par Acer Aspire ES1-511

  • Šī portatīvā datora procesors Celeron X2 N2830, 2.16GHz nodrošina veiktspēju vienkāršiem ikdienas uzdevumiem, tādiem kā interneta pārlūkošana, darbs ar dokumentiem, filmu un mūzikas baudīšana, foto apstrāde un sākuma līmeņa 3D spēles.
  • 2 GB 1600 MHz operatīvā atmiņa.
  • 500 GB 5400 rpm ietilpīgais cietais disks - neskaitāmu dokumentu, mp3 failu, filmu un fotogrāfiju glabāšanai
  • Moderna bezvadu WiFi 802.11 b/g/n pieslēguma tīkla karte, kas atbalsta pašreiz populārākos rūterus un datortīklus.
  • Ekrānā iebūvēta interneta kamera video sarunām izmantojot Skype un citas čatošanas programmas.
  • HDMI nodrošina iespēju atskaņot filmas uz ārēja monitora vai televizora.
  • Par ētru fotogrāfiju kopēšanu no digitālās fotokameras parūpēsies iebūvētais SD karšu lasītājs.
  • Stereo skandas nodrošinās mūzikas un filmu baudīšanu.
  • 15.6" LED Glare ekrāns ar HD 1366x768 izšķirtspēju, DVD kvalitātes filmu baudīšanai pilna ekrāna režīmā.

Acer šim modelim nodrošina 3 gadu garantiju visos sertificētajos servisa centros.

Specifikācija:

 

NB Family name Aspire

Product model code ES1-511

CPU Family name Celeron

CPU Model Number N2830

Clock speed 2166 MHz

Screen size 15.6"

Screen LED backlight

Native resolution 1366x768

Screen type CineCrystal

Memory (RAM) 2GB

Max memory (RAM) 8GB

Memory type DDR3

HDD Capacity 500GB

Rotation speed 5400 rpm

SATA

VGA card Intel HD Graphics

Integrated LAN Gigabit

KB language ENG

DVI Nav

HDMI 1

S-Video Nav

Audio-Out 1

USB 2.0 2

USB 3.0 1

DC jack for AC addapter 1

RJ45 1

Wireless LAN 802.11b/g/n

Bluetooth

Card Reader SD

Microphone Built-in

Built-in WebCam

Operating System Microsoft Windows 8.1

Colour Black

 

 

Saliku visos portālos.. dāmas un kungi sarosās! Kurš pirmais ķers, tas grābs- ziepis-Rīga :pooh_honey:

post-661-0-64248100-1427815000_thumb.jpg

Labots - Gherc
Link to comment
Mezavecis

Ieteiktu postu palabot, lai nav tāds liels bezjēdzīgs palags.

Link to comment
Bomaars/C12

tādā ziņā ka kāpēc sieva dusmīga un kāpēc steidzami :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Melvins

Dīvaini... tieši no šāda pašlaik mājās postēju :) Precīzi - 1:1.

Interesanti, ka pirms 6 mēnešiem to iegādājos 220.lv ar 6 mēnešu atmaksas termiņu (bez-% līzings, ne eirocenta nepārmaksājot).

Jau tad tam cena bija 249EUR, man vēl HAMA datorsomu par Brīvu piesvieda klāt...

Nezinu... standart-veikala cena - tomēr nav nekāda "akcijas cēēna".

(iespējams, kaut ko nesaprotu, vai nepamanu).

 

Nebija domas taisīt antireklāmu, bet tā nu ir... ka te var komentārus pievienot.


(laboC).

ā!... tāds Office 365 Personal gan man nav - tas gan, tas gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Tufjord

 

 

Nezinu... standart-veikala cena - tomēr nav nekāda "akcijas cēēna".
Tak apskaties kur viņš viņu pircis. Vēl jau labi ka tāda cena.
Link to comment

249 - 30% = 175€

 

Tāda ir aptuvenā pārdošanas vērtība, pieņemot, ka lielākajai daļai tas Ofiss pie vienas vietas.

Link to comment
(labots)
249 - 30% = 175€ Tāda ir aptuvenā pārdošanas vērtība, pieņemot, ka lielākajai daļai tas Ofiss pie vienas vietas.

 

tičo kuku? Lombardā  strādā? Kur jaunu datoru ar garantiju var pa 175 erām dabūt :shok: Es viņu dažas nedēļas atpakaļ pa 289 bez offisa pirku..

 

P.S. a vēl tādi, kas no torentiem kk kačā un tad kaimiņam sīc, ka man dators karās utt??

Labots - Gherc
Link to comment

Jauns maksā 249, iznesot no veikala ir pieņemts atņemt 30%, tātad 175. Runājot par torrentiem, ja nemāk "aizņemties", tad nav ko grābstīties.

Link to comment
(labots)
Jauns maksā 249, iznesot no veikala ir pieņemts atņemt 30%, tātad 175. Runājot par torrentiem, ja nemāk "aizņemties", tad nav ko grābstīties.

 

vot tev čuvak darīt nav ko.. kapronu pīpe ? :D 249 parādi kur un uzzvani vai ir atlikumā ja tik "zinošs"??? es pi.. šitos kapeikp.. :hunter:  saprotu te nav ss.. bet vienalga

 

 

Pārējiem:

Es atdevu naudu.. un diezgan vairāk nekā prasu! 230 pēdējā cena.. tad labāk ižķaidīšu pret sienu.. un neklausiet tos tirliņus, kas grib pa 175 un pēctam ssā ielikt pa 250 mIm

 

 

Normāls kompīc pa adekvātu cenu ar licencētu programmatūtu!

Labots - Gherc
Link to comment

domaju tiesam ka 99% cilvekiem ir dzili poh par to offisu :D

un lai ari ''jauns'' ari tie pasi 99% cilveki labak piemaksas tos 15eiro un panems no veikala, man vinu simts gadus nevajadzetu bet mosk pa 200 kads ari panems.

Link to comment

Nu tad ... draugi izsole.. sākuma cena 220

man nervu sabrukums rīt uz pohām metu pret sienu to verķi un office licencē ietīšu kāsi zb viss :wtf:

Link to comment

 

 

Pārējiem: Es atdevu naudu.. un diezgan vairāk nekā prasu! 230 pēdējā cena.. tad labāk ižķaidīšu pret sienu.. un neklausiet tos tirliņus, kas grib pa 175 un pēctam ssā ielikt pa 250 mIm
NU nesit, redzi kur problēma, ar tādiem parametriem es varbūt pirktu tikai sunim vai sievas mātei, bet viņai būtu jābūt aklai, paldies dievam mana redz, līdz ar to vērtība tavam datoram ir nulle! Kāda izsole tev pat tos 220 neviens nedot!  

Tava 365 licenze ir nulle, vērtībā, ja neaktivizēji pluss 10 eur, jo patiesībā tas ir mazais ārprāc, ja paspēji aktivizēt jūtu tev līdzi!

  • Patīk 1
Link to comment

 

 

NU nesit, redzi kur problēma, ar tādiem parametriem es varbūt pirktu tikai sunim vai sievas mātei, bet viņai būtu jābūt aklai, paldies dievam mana redz, līdz ar to vērtība tavam datoram ir nulle! Kāda izsole tev pat tos 220 neviens nedot!

 

Ja kādam vajag Blu-ray fimas skatīties, vai tankus rambāt bāz iekšā 8GB RAM.. kur problēma? nu jūs veči mani zb :(

Link to comment

 

 

Ja kādam vajag Blu-ray fimas skatīties
 Tu daudz zini tādus fanus?
Link to comment

Viss ir ok ar tavu datoru, bet viņa pielietojums tuvinās uz nē, tādu var pārdot jaunam  studentam, jaunai mamai mailie un vēl citām lietām, nekai jau slikts nav. pat tavs 365 uz gadu ir 0k! Bet cena?

Link to comment

 

 

Viss ir ok ar tavu datoru, bet viņa pielietojums tuvinās uz nē, tādu var pārdot jaunam studentam, jaunai mamai mailie un vēl citām lietām, nekai jau slikts nav. pat tavs 365 uz gadu ir 0k! Bet cena?

atdevu ~379 prasu 230 nav godīgi? ar visiem papīriewm, garantiju utt.. psc

Link to comment

Viss ir godīgi, neviens jau par to tev nav pārmetis, bet atrast otru, kas grib samaksāt tādu naudu nav iespējams! Kompis tad ir ļoti vājš, un tev cenā vēl figurē 365! Aktvizēji, vai nē?

Link to comment

 

 

Aktvizēji, vai nē?

 

Saku tak ka nē! viss "celkās".. ai nafig esmu pils.. negribu neko pierādīt..


piemetīšu 2 gb ram.. tā pat čīkstēs ddr3 rams cik maksā? pff aii nafig eju abrā domājiet paši. Vājš? nu criysis4 nav paredzēts, bet studentam netam, filmām, rakstīšanai?

Link to comment

Nu Tu netrako! Kā Tu vari piemest atmiņu, tad ja Tu neesi ierindas pārdevējs!

Link to comment
(labots)

Kas ir ierindas pārdevējs? Jā es strādāju tirdzniecībā jap un arī IT sfērā.. i čo?  Mani apčakarēt nevar.. tas tiesa pa 175 mhhhhh

 

Tu sākumuma storiju lasīji? Es nopirku sievišķim kompi..mani ar vissu kompi pasūtīja D.. vēl jautājumi?

Labots - Gherc
Link to comment

 

 

Kas ir ierindas pārdevējs? Jā es strādāju tirdzniecībā jap un arī IT sfērā.. i čo?  Mani apčakarēt nevar.. tas tiesa pa 175 mhhhhh
Kam tad bija vajadzīgi tie smukie stāsti un asaras? 
Link to comment
(labots)

Vecīt es te čakarējos lai pārdotu jo naudu vajag.. ti čo :wave:  un vispār man kaķi kaitina.. smidzina visur kur nevajagun vajag.. bleg nommaini avataru :D  Sorry, ja uz nerva uzkāpu es jau nost.. Pardon visiem :turned:

Labots - Gherc
Link to comment

Office 365 jēgu redzu gan (pats lietoju) – tā kā ģimenē datoru skaits pietiekams, sanāk normāli.

Tiesa gan, 365 gada cena ir nevis ~100 (12x10), bet 70.

Link to comment
Bruketajs

 

 

tičo kuku? Lombardā  strādā?

Jā, bitīt matos, lombis ir īstā vieta, kur spriest par preces reālo cenu - tās vistas, kas strādā lombī, bieži vien iepērk vecus lapšus un telefonus pa jaunu cenu. Vēl vakar, kā reiz, pa 150€ (!!!) redzēju to slaveno Pavilion.

 

 

 

Es nopirku sievišķim kompi..mani ar vissu kompi pasūtīja

Tas dēļ tā Office - sievietēm nepatīk tādi...

 

Tā kā, taisi vien piedāvājumu par smuku cenu bez tā Office un tad jau domās.

Link to comment
Žaks Noriss

Sausais atlikums tāds, ka viens ... par datoru un offisu pārmaksājis vismaz 50 + 30 eiro, tagad meklē kādu tādu pašu ..., kas lietotu ar bezjēdzīgu Offisa 1 gada licenci pirks par jauna cenu.

 

Un pie 1366x768 piesaukt BluRay ir nedaudz smieklīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
(labots)

Pilju Ckaks noris... tu vismaz, ja nebija slinkums iepljutiit uzmeti aceles ko taa licence sevii ietver?

 

Pilnaa kjirzaka.. es tevi veeroju kops 97. Gada takaa nepaarsteigsi ar "aspratigiem" komentiem..suudus tapat esi vaariijis.. vecs paliec? bet ja nopietni kam negadaas?

 

 

Lombarda pienjems pa 180 un kaadam tirlinjam notirgos pa 270 100%..tur kk pavljianunus nojatus pa 280 tirgo..

 

Karoche skaidrs puikas.. lietojat talak savus xp black edision ar office ultimate un papildiniet manu bootu saimi! Basta! Eju kompi pret beerzu sist lai tek sula

Labots - Gherc
Link to comment

Gribu uzrakstiit rupjiibas bet notureesos!

 

Te laikam toc nav iistaa vieta kur kk atdot labaas rokaas.. itkaa savi calji..bet

Link to comment
Žaks Noriss

Savi čaļi, bet ne jau dīkdieņuatbalsta dienests. Tieši lombītis būs attiecīgais dienests, kas paņem pretī visu, tik saņemtā nauda varētu kādam šķist neatbilstoša.

 

Neesmu eksperts bet vai privātpersona no Elko pa tiešo var dabūt datoru un attiecīgi vai 3 gadu garantijas vietā nav tikai 1 gads?

 

http://www.elko.lv/klientiem/sadarbiba/ 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Kaspars12

Kārtējais, kas boot biedriem grib iesmērēt, bet nesanāks, neesi pirmais un pēdējais, kam tas neizdodas, liec ss.lv, ja gribi naudu!

 

Es redzu reālu cenu ap 200eur un vēl būs jāpamarinē!

 

Lombords uzliek ap 40% uzcenojumu, rēķini, cik tev iedos par to laptop, neko tas ir :D

Link to comment

 

 

Jauns maksā 249, iznesot no veikala ir pieņemts atņemt 30%, tātad 175.
 

Es jau nosaucu atbilstošu cenu, par kuru varētu pārdot. Un nē, es pats vairāk par 100 nemaksāšu, jo nodarbojoties ar kupi-prodaj, peļņa ir vajadzīga.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...