Jump to content

brīvā vieta cietajādiskā


McSteemy
 Share

Recommended Posts

Labvakar visiem datoru pazinejiem.

Vēršos pie jums ar problēmu:

Manam portatīvajam cietais ir 750gb.

Pēc pārinstalēšanas diska brīvo vietu rāda 300gb no 696gb.

Saprotu, sistēma, draiveri utt aizņem vietu, bet, download mapē man stāv faili uz 15gb, un citi nekādi faili lielāki par 10gb kopā man datorā nav.

 

 

Arī pie programmām neko lieku neatrodu.

Vai kāds spētu mani apgaismot, kur ir mani gigabaiti? :D

 

Ps. No datoriem neko daudz nesaprotu, nav mans lauciņš.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Griezies ar šo jautājumu pie tās, kas tev visu pa jaunu lika, viņš tev arī visu paskaidros! Kā var neredzot datoru, kaut ko izzīlēt, var paminēt, bet no tā jau vieglāk nepaliks! :D

Otrkārt, ja pat tev pateiks, apskaties, kas notiek zem Temp, ko tas dos?

Link to comment
Share on other sites

Lizards vārdus no mutes izrāva. Pats pārinstalēji, vai kaimiņu Vasja ? Jebkurā gadījumā - vai HDD tika formatēts ? Ja nē - nu tad viss skaidrs - seko ieleja ieteikumam.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja disks netika formatēts, tad vismaz vajadzēja pēc instalācijas failus sakārtot un lieko dzēst. Labāk jau protams ir nosūkt datus sākumā un disku noformatēt, bet tas protams laiku paņem un stundas laikā pārinstalēt nesanāk! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

McSteemy

Windows folderī neatradu mapi windows.old,

Kā arī search man tādu neatrod ;/

 

Kaimiņu vasja instalēja, pieņemu ka pēdējoreiz ;D

Link to comment
Share on other sites

Ir bijis līdzīgs gadījums vainu tā arī neatradu pārinstalēju PC un tagad viss ir ok.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

McSteemy

Diezvai windows mapē kas slēpsies, pati mape aizņem 20,1Gb

es gribu savus gigabaitus ;

Link to comment
Share on other sites

McSteemy

Neviena cita mape neaizņem vairāk par 4gb, kas kopā ar win mapi sanāk tuvu 40. kopā ar download knapi 60gb

bet trūkst 300gb kautkur..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviena cita mape neaizņem vairāk par 4gb, kas kopā ar win mapi sanāk tuvu 40. kopā ar download knapi 60gb bet trūkst 300gb kautkur..
Neatradīsi!  Arī man tā bija meklēju un neko neatradu. Arstējas tas ar OS parinstalēšanu. 
Link to comment
Share on other sites

Un ja slēptās un sistēmas mapes paskatās ?

Link to comment
Share on other sites

Autors debiils pokemons. Kau ko rinkjii apkaart runaa, bet neko par temu. 

 Betona vaardiem: " Iedod specam, ks kaut ko sajeedz". 

Ja nejeedz normali izstaastiit, paradiit probleemu, ej uz datuvi. Tur pokemonu daudz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nospied Starta pogu un search logā ieraksti : Folder Options, nospied Enter,  atvērsies logs Folder Options, pārej uz sadaļu VieW,

Pārliec ķeksi uz Show...

Noņem ķeksi – Hide...

post-97578-0-80448300-1428220090_thumb.png

 

Un tagad skraidi un meklē, kas tev tur to vietu ir norijis!  :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 A ko rāda diskmenedžeris? Moš kāds gudrinieks 600nieku ir dalījis x2 un pēc tam otru patrīciju nav aktivējis (izveidojis) vienkārši :>

Link to comment
Share on other sites

Ka tik šis nebūs tas gadijums kur vajag 1kārši Scandisk izlaist :D

Link to comment
Share on other sites

 Nu pēc šī:

...diska brīvo vietu rāda 300gb no 696gb...

izskatās, ka redz visus 696.

 Nu tā kā autors godīgi atzīst, ka

No datoriem neko daudz nesaprotu,

tad varbūt vismaz divas lietas viņš varētu izdarīt.

Pirmā: Diskā C ar Ctrl+A iezīmēt visu, tad, turot nospiestu Ctrl ar labo pogu uz iezīmēto > Properties (būs mazliet jāpagaida, kamēr GB saskaitās) un salīdzināt, cik rāda tad un ja ir nevis tie 60, bet visi 300 + , tad jau:

 Otrā: Kā jema #24 bildē un tad paskatīties slēptās un mapes un  hiberfil.sys, pagefile.sys (kuri arī var kopā pat 10GB norīt)  sistēmas failus un pārbaudīt, cik kurš aizņem.

 Hvz, varbūt arī Betona variants palīdz.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

McSteemy

Paldies par ieteikumiem.

Hiden files C diskā parādījās divas mapes, abas zem 300mb izmērā.

Mapē Windows neviena apakšmape neparādās.

 

Ar Ctrl+all un properties Visas mapes 50,3Gb.

Laikam atliek tikai pārinstalēt pie kāda, kurš ko sajēdz.

 

To Grisha: Vai tu savā mūžā esi redzējis debīlu cilvēku? Diezvai tad tu šo vārdu lietotu.

Link to comment
Share on other sites

 Nu ņemot vērtā, ka pašam saprašanas maz, tad pie kāda tiešām jēdzoša būtu pareizā izvēle. Tas vai nu atradīs, kur pazūd tie GB, vai pārinstalēs - atkarībā no vēlmes čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak ar Teamviewer jāapskatās! Uzmeklē mani skaipā! skype://macbeton?chat

 

P.S. Vakar redzēju 1 reinstElēta kompja disku (atnesa paprasīt viedokli par diska miršanu). Sadalīts 100Mb, 290Gb un 190Gb partīcijas, pa brīnumu primārās, bet datiem domātā partīcija protams tukša. Iekš system bija windows.old, windows.old.000, ...001, ...002 :SOH:

Link to comment
Share on other sites

D disks 100MB kā lai viņu noņem ? Vai tas ir iespējams tikai windows instalācijas brīdī ?

jbBSi.png

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Tā arī nesaprotu tie 100mb ir no hdd vai no ssd neko neesmu dalījis.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

disku menedžerī 10MB diskam noņem burtu, tad to vairs neredzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Tie 100 ir no tā diska, uz kura instalēji OS.. vai arī otrs variants.. instalēji SSD.. uz vecā diska palika OS.. un līdz ar to tas 100mb disks tapa redzams..

Link to comment
Share on other sites

Tas viss izskatās šādi kā tur varēja uztaisīt no diviem diskiem vienu disku ? Uz SSD ir uzinstalets OS, HDD stāv tukšs pagaidām.

 

3SgbR.png

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

kā jau teicu.. tie 100, kas uzrādās ir no vecā diska palikuši.. instalējot partīcijas nenonesi? Ja nav nekādu datu, tad nones abas partīcijas no tā otrā diska (vecā) un pārformatē (apvieno) vienā..

 

100 mb delete volume.. un tad tai otrai expand vari mēģināt vai arī nones abas un tad izveido jaunu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

tie 100mb ir no hdd vai no ssd neko neesmu dalījis.

  Instalējot W7 uz jauna diska, 100 MB partīcija tiek izveidota automātiski (W8/8.1 tā ir 350MB). Bet, ja instalē uz diska, kur partīcijas jau izveidotas un brīvā vieta nav - šīs partīcijas neveidojas un vismaz es starpību sistēmas darbībā neesmu novērojis.

 Bet tā kā tev 100MB uz abiem diskiem - tātad uz terabaitīgā  kādreiz bijis windows, bet vēlāk neesi partīcijas nodzēsis. Var jau arī tagad to D nonest un apvienot ar E, bet nu jēga no 100MB papildus terabaitīgam HDD nekāda. Noņem burtu lai nerēgojas un liecies mierā.

 

Oops, CAP jau pasteidzās.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par atbildēm!  Liekas ka visu pareizi izdarīju.

 

0QHeS.png

7WJeY.png

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

var pazaudēt datus ar to 100 mb cīnoties, tā ir primary un tai var kaut ko pievienot, nevis otrādi. nu vai kaut kā tā, uzmanīgi vajag ar šo kā sacīt jāsaka ar backupu vispirms

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

jap a ja win 8/8.1 tad 350mb

Par fat nekomentēšu, jo tas ir gaumes jautājums, a backup pieminēju tāpēc ka parasti un acīmredzot arī aktuālajā gadījumā šos 100mb pamana stipri vēlāk, un tad tos labot jau ir riskanti

oi, sorry, būs sajucis pacientu skaits un diagnozes

lai nu kā, pacients Nr2, tika vaļā no ne-sistēmdiska 100mb tukšā diskā, bet vēl palika tas pats uz C diska un tur jau bez sistēmas nograušanas cauri nez vai tiks

Link to comment
Share on other sites

bet vēl palika tas pats uz C diska un tur jau bez sistēmas nograušanas cauri nez vai tiks

Ir doma pāriet uz windows 8.1 laiks pierast jo windows 10 vairs nav aiz kalniem. C diskam man neuzrādās tie 100mb kā atsevišķs disks, kā tas iepriekš uzrādījās uz tukšā HDD. 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu tas pa lielam ir sporta jautājums, izdosies uzmest win bez liekas partīcijas vai nē, citas nopietnas nozīmes jau tam nav, ja nemaldos tad man pašam neizvevās 8.1 bez uzlikt jo viss sports aizgāja cīņā par gpt, un tad kad tas sanāca, interese par pārējo jau bija zudusi, uz win 10 atkal patrenēšos :)

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Nav nemaz teikts, ka EFI sistēmu bez mazajām partīcijām var uzlikt. Nemaz nerunājot par to, ka tiem ~500MB uz sistēmas diska mūsdienās nav nozīmes...

 

 

 

Ir doma pāriet uz windows 8.1 laiks pierast jo windows 10 vairs nav aiz kalniem.

Uzmanīgi. Win10 un Win8.1 diezgan atšķiras. Labāk pa tiešo Win7->Win10, IMHO. Bez visa cita, neuzzinās visu ko labo, kas Win8 bija un Win10 nav :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...