Jump to content

Gaming dators 450-550 e


Myco
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir tada liela velme iegādaties labu gaming datoru 450-550 e limitā,  bet ir tā ka bez spēlītem  un interneta burtiski neko citu pie datora nēsu darijis pat nezinu ar ko sākt.

 

 

Līdz ar to 1 ko es apskatiju bija jau gatavas datoru komplektācijas -

http://dato.lv/oc/index.php?route=product/product&path=53&product_id=336

http://dato.lv/oc/index.php?route=product/product&path=53&product_id=308

https://capital.lv/Produkti/Katalogs/Gaming/NEO-gaming-datori/Dators-Capital-NEO-X-Predator-FX-6300-8GB-1TB-GTX750Ti-2GB-GDDR-5-DVD-RW

https://capital.lv/Produkti/Katalogs/Gaming/NEO-gaming-datori/Dators-Capital-NEO-X-Phoenix-i5-4460-8GB-1TB-GT-740-2GB-GDDR5-DVD-RW

 

Vai vispār kada no viņām ir laba?

 

Savādāk jau principā biju gatavs pirkt to NEO predator, bet kautkā liekas, ka pats pa detaļām varētu salikt gan lētak gan labāk.

Vienkārši gribas labu gaming datoru ar iespējam viņu vel kādreiz uzlabot. (Tāpec ,manuprāt, labāk bez i3) :D

 

 

+ Skatijos iepriekšējos postos KTTT complektācija uz 551e izkatijas ļoti laba, bet tagat tās pašas detaļas maksā aptuveni 630 e , kas vairs nav mana budžetā.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    53

  • Rubenis

    20

  • Bomaars/C12

    70

  • Toļiks

    55

Nu uz 750Ti vēl kaut ko kazuāli var uzspēlēt, pārējie varianti gan tikai priekš šaha un pacman.

Link to comment
Share on other sites

Droši vari neskatīties jau uz saliktajiem datoriem. Ja Rubenim uznāks niķis, tad uztaisīs tev komplektu. Ja nē, tad rocies pa vecākiem topikiem. Tur arī atradīsi sava budžeta kasti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu uz 750Ti vēl kaut ko kazuāli var uzspēlēt
 

Nu jau gan! Ja nekļūdos, 750Ti ir vienā līmenī vai pat labāka par agrāko 7850, ar kuru 1080p spēlēšana vēl joprojām nav tik slikta.

 

Autor, saliec sev kasti ar kādu jauno Pentiumu un labāko video karti, kādu vari atļauties iespiest budžetā. Par kādām extra fīčām vai 'rezervēm' noteikti nepiemaksā, ne uz vienu pašu komponenti, jo budžets ir pārāk ierobežots. Ja Pentiumu negribi, i3 ņemt nav jēgas. Tad jāskatās uz kādu lietotu i5 vai AMD virzienā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Rubenim uznāks niķis, tad uztaisīs tev komplektu.

Uznāca niķis :D

Crucial 4GB DDR3 PC3-12800 CL11 CT51264BA160BJ

Fortron ATX 2.3 500W 85+ FSP500-60APN 85+

Sapphire AMD/ATI Radeon R9 280 3GB GDDR5 PCIE 11230-00-20G

Asrock B85M-DGS Intel® Core i3-4160 3.6GHz 3M LGA1150 BX80646I34160SR1PK

Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

Zalman Mini Tower ZM-T4

Kopā 535.69 eiras.

 

EDIT: Šī ir komplektācija, kuru pats gribēju ieteikt. Nezinu kas man uznāca, ka ieliku to i5/R9 270.

 

Bet vispār tur var vēl foršāku komplektu sastellēt, ja paņem tepat no biedra i5 un mātesplati.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/163103-p%C4%81rdodu-i5-4460-32gbdd3-m%C4%81tesplati-vai-komplekt%C4%81/#entry1795602

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Liels, Liels paldies iegādāšos tavu ieteikto komplektāciju, viss izkatās ideāli priekš mana budžeta. Velreiz paldies.!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag spēlēm tādu procesoru, nevajag. Nu ne jau nu kaut kādai zemā gala 270 kartei. Paņem taču normālu video karti, ja vien netaisies jau tuvāko 12 mēnešu laikā pirkt jaunu karti par €350+. DX11 laiki strauji tuvojas galam, un vairs tikai īsu brīdi CPU prasības būs tādas, kādas viņas ir. Respektīvi, ja vien tu tuvākā gada laikā nepērc jaunu karti, tev to i5 nevajag, jo pēc tā gada sāks lietot jaunu api, kas ļoti iespaidos CPU-GPU izmantojumu attiecības, un tikai un vienīgi uz labo pusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, relatīvā attiecība starp CPU-GPU būs samazināta, jo efektīvāk izmantos pieejamos resursus. GCN arhitektūrai ar DX12 iet ļoti labi, pameklē DX12-DX11 testus ar 290X, un tad, piemēram, jaunā Titāniksa DX12-DX11 testus. Protams, pēc tiem par reālo veiktspēju nākošajās dx12 spēlēs spriest nevar, bet var spriest par divu dažādu gpu arhitektūru īpašībām un spējām. Un, protams, var arī spriest par pašreizējās AMD draiveru optimizācijas komandas spējām  :grin:


te ir viens benchmarks, bet ir arī citi http://www.pcworld.com/article/2900814/tested-directx-12s-potential-performance-leap-is-insane.html

Link to comment
Share on other sites

Sarugtināti varētu būt tie, kas sēž uz kaut kādām gtx780 un līdzīgām, jo tās kartes ir savulaik bijušas ņemtas pa dārgo, taču paliks(vai varbūt jau varētu teikt -paliek) pilnībā nevērtīgas, tadēļ biegās nāksies tās 1)pakārt pie sienas; 2)iesmērēt kādam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nevajag spēlēm tādu procesoru, nevajag. Nu ne jau nu kaut kādai zemā gala 270 kartei.

Pilnīgi piekrītu, savu pilnmēnesību izlaboju, autor, ņem šo ar i3 un R9 280 vai pat 280x ja vari atļauties.

 

 

Iespējams daži fani tiks sarūgtināti ...

Dzirdēta dziesma skan, tur runā Mantle???

Link to comment
Share on other sites

 

 

GTX780 nav nekāda vajā karte tik nez vai viņa atbalstīs DX12 ? 
 

Man šķiet, ka atbalstīs dx12, bet ne pilnīgi. Vēl nav zināms, kā tur īsti būs, bet uz šo brīdi izskatās, ka dx12 spēlēs gtx 780 varētu spēlēt pat aiz HD7970, kaut gan pašlaik uz dx11 gtx780 ir ievērojami(kādi 30% avg, varbūt pat mazliet vairāk) priekšā tādai 7970(pat ne GE). Tas, protams, tas būtu pie abpusēji līdzīgiem apstākļiem - vienlīdz labi dx12 draiveri, tīši neapgraizīta spēles engine utml.

Abas ir flagmaņu kartes, bet ne vienlīdzīgas sērijas(es rēķinu R200-GTX700, HD7k-GTX600)

Link to comment
Share on other sites

Un, protams, var arī spriest par pašreizējās AMD draiveru optimizācijas komandas spējām 

Un tu domā iznakot DX12 pēkšņi no zila gaisa notiks brīnums ? Iznāks DX12 spēles tad jau manīs.

 

 

GCN arhitektūrai ar DX12 iet ļoti labi, pameklē DX12-DX11 testus ar 290X, un tad, piemēram, jaunā Titāniksa DX12-DX11 testus.

Kādus testus ? Pašlaik nav nevienas DX12 spēles un nebrīnos ka vel kāds gads jāgaida kamēr iznāks pirmās spēles.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tu domā iznakot DX12 pēkšņi no zila gaisa notiks brīnums ? Iznāks DX12 spēles tad jau manīs.
 

Tavs iekšējais fanbojs pārāk izteikti spiežas ārā. Tā piezīme par AMD draiveru optimizāciju bija sarkasms, AMD draiveri ir vāji optimizēti, salīdzinot esošos dzelžus un reālo veiktspēju, tādai r9 290X(tikai piemērs) būtu jānokaunina GTX 980, bet vai tā notiek? Nē. Kāpēc? AMD nav īpaši veiksmīgi optimizēti draiveri, lai arī GPU uz papīra ir labāki. Tu zini, ka tas bezjēdzīgais naids pret AMD tev neko nenes? Es tev neteikšu, kā tev būtu jājūtas, bet nu tas tiešām ir tizli, cerams, ka pats to apzinies.

 

 

 

Kādus testus ? Pašlaik nav nevienas DX12 spēles un nebrīnos ka vel kāds gads jāgaida kamēr iznāks pirmās spēles.
 

ir dx12 draw call testi, augstāk esmu piemetis pat vienu linku.

 

 

 

Nepilns gads,it kā forza motorsport 6 būs pirmā dx12 spēle.,tiesa gan uz xkastes.
 

Klejo baumas, ka The Witcher 3 varētu tikt pārcelts uz dx12, bet, ja arī tā izrādīsies, tas būtu tikai un vienīgi kaut kad pēc oriģinālās spēles iznākšanas (19. maijs)

Link to comment
Share on other sites

Tā piezīme par AMD draiveru optimizāciju bija sarkasms, AMD draiveri ir vāji optimizēti, salīdzinot esošos dzelžus un reālo veiktspēju, tādai r9 290X(tikai piemērs) būtu jānokaunina GTX 980, bet vai tā notiek? Nē. Kāpēc? AMD nav īpaši veiksmīgi optimizēti draiveri, lai arī GPU uz papīra ir labāki.

Tad paskaidro kādēļ GTX780TI ir lēnāka par GTX980 ? Viņa tač uz papīra arī ir labāka? Kā nu tā ir sanācis ko? Tikai nesaki ka atkal draiveri ir vainīgi! 

 

Es tev neteikšu, kā tev būtu jājūtas, bet nu tas tiešām ir tizli, cerams, ka pats to apzinies.

Ir bijušas amd kartes nevajag te hu*ņu dzīt nesaku kad viņas ir sliktas bet vienu varu pateikt kādēļ izvēlos GeForce, pirmām kārtām spēļu atbalsts un stabilitāte spēlēs ar geforce kartēm vienmēr būs labāks jo ir labāk nostrādāti draiveri utt, geforce kartes mazāk gļuko tas attiecas uz "draiveriem". Tajās spēlēs kuras ir zem AMD parasti Geforce kartēm nav problēmu bet tajās spelēs kuras ir zem GeForce ar amd kartēm mēdz notikt visādi gļuki un fps kritumi ( sūdīga optimizācija ). 

 

Tu zini, ka tas bezjēdzīgais naids pret AMD tev neko nenes?

Nav nekāda naida vienkārši izvēlos labāko kas ir pieejams tirgū un ar to arī esmu lepns!

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad paskaidro kādēļ GTX780TI ir lēnāka par GTX980 ?

 

 

 

draiveri

 

Jā, tieši tā, draiveri. Jeb tu domā, ka kompānija var pelnīt naudu, balstoties uz labu gribu?

 

 

 

Tajās spēlēs kuras ir zem AMD parasti Geforce kartēm nav problēmu bet tajās spelēs kuras ir zem GeForce ar amd kartēm bēdz notikt visādi gļuki un fps kritumi

 

Teorētiski man pat nevajadzētu tevi šeit citēt un uz šo konkrēto teikumu atbildēt, bet ko lai dara - nagi niez. Ja gribi izteikt tādus apgalvojumus, un tieši šādus, nevis kaut ko ļep ļep, tad nāksies likt galdā kaut ko, kas tevis teikto pamato.

 

 

 

Nav nekāda naida vienkārši izvēlos labāko kas ir pieejams tirgū un ar to arī esmu lepns!

 

Kaut kādi kompleksi jau ir, jo, ja mēs šeit apspriestu apvērstu situāciju, tava nostāja arī būtu tāda - pavisam savādāka. Starp citu, es tev nekur neesmu prasījis, ko tu izvēlies, un kāds ir tavs personīgais viedoklis attiecībā uz tevis izvēlēto. Man šķita, ka mēs šeit apspriežam faktus.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Un to saka čalis(toļiks) kuru nvidia api..a, ar gtx970

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Jā, tieši tā, draiveri. Jeb tu domā, ka kompānija var pelnīt naudu, balstoties uz labu gribu?

Ieslēdz pelēko vielu un atbildi uz jautājumu!  Tā nav atbilde bet gan suņa nolaista aste!

 

 

Un to saka čalis(toļiks) kuru nvidia api..a, ar gtx970

Kurš gan to būtu teicis ?! Pats Bomaars no AMD sektas!

Labots - Toļiks
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jā, es taču teicu; 'draiveri'. Paskaties veiktspējas atšķirību benchos 980-780ti tikko pēc 980 iznākšanas, un tad paskaties, kāda atšķirība ir tagad. Sākotnējiem benchiem iesaku meklēt references 980tās vai kādu aftermarketa modeli, kas iznāca reizē ar referencēm, vēlākajiem testiem nāksies iet uz yt vai vēl labāk - paskatīties apskatus aftermarketa modeļiem, kas iznākuši vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Kurš gan to būtu teicis ?!

 

Paskaties savu ieteicēju listu un tad sapratīsi kura patiesībā ir sekta, nejau mani apčakarēja ražotajs(nvidia) ar vram problēmu kuru noklusēja, bet diemžēl tevi jo tu esi gtx970 īpašnieks, tāka man žel tevis kurš runā par draiveriem, kamēr pats ir apčakarēts dzelžu līmeni ne softiski  :grin:  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

nejau mani apčakarēja ražotajs(nvidia) ar vram problēmu kuru noklusēja, bet diemžēl tevi jo tu esi gtx970 īpašnieks

Un konstanti ražot spēcīgus dzelžus ar vāju softu un vājāku sniegumu nekā vājākiem dzelžiem ir daudz mazāka apčakarēšana nekā noklusēt 0,5 Gb lēnākas atmiņas tālajā galā.

Jup, esi savā elementā, AMD faniem noteikti nobira prieka asariņa. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

konstanti ražot spēcīgus dzelžus ar vāju softu un vājāku sniegumu nekā vājākiem dzelžiem
 

Uz to var skatīties dažādi. Par gtx 970 pat nekomentēšu, šis noteikti nav forums tādām diskusijām, jo te ir maz tādu cilvēku, ar kuriem var uzsākt tāda veida diskusijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nejau mani apčakarēja ražotajs(nvidia) ar vram problēmu kuru noklusēja, bet diemžēl tevi jo tu esi gtx970 īpašnieks, tāka man žel tevis kurš runā par draiveriem, kamēr pats ir apčakarēts dzelžu līmeni ne softiski    

Cik ilgi tu šito vari kladzināt kā veca tirgus bāba tev pašam vel nav apnicis ko, vispār ko tu tik ļoti uztraucies kāda tev vispār daļa gar karti kuras tev ne tuvu nav ? Protams ka slikts gājiens no NVIDIA puses tam es pilnībā piekrītu. Bet ir viens bet šī karte ir labāka par jeb kuru AMD single gpu un cenas ziņā maksā apmēram tā pat dotajā laika periodā.

Visbiežāk lietotās videokartes steam 2015.gada marts.

http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/?sort=pct

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

@@Bomaars/C12, tu izproti lietas būtību ? Tev FPS ir tik zems, ka neatbilst cenai ?

Acīmredzot nav nekāda izpratne tev par to, kā videokartes lieto videoatmiņu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

es varu teikt, ka to case aizmirsti, meklē lietotu, bet normāla izmēra, bija šāds mazais, briesmas ne case, kur nu vēl gaming, tur baigi viss slikti ventilējas, ja visu saliek, ir kā koferī :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

es varu teikt, ka to case aizmirsti, meklē lietotu, bet normāla izmēra, bija šāds mazais, briesmas ne case, kur nu vēl gaming, tur baigi viss slikti ventilējas, ja visu saliek, ir kā koferī

Esi lietojis šo case??? Es esmu! Ļoti labs case par to cenu, ar ventilāciju nekādas problēmas. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man arī ir un ieliekot normālu CPU dzesi, video karti tur nekam nav vietas, sērkociņu kaste. Kā jau teicu, labāk lietotu, bet lielāku.

 

Protams, kas ir 23eur par jaunu case, bet ne GAMING, atdevu to case brālim, sakrāna interneta filmu pc un ir ok tādām lietām.

 

Par to, ta tas case ir labs man smiekli nāk, labs case maksā daudz, daudz vairāk :D Tā ir laba KASTE, kur salikt datoru internetam/filmām.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Uznāca niķis Crucial 4GB DDR3 PC3-12800 CL11 CT51264BA160BJ Fortron ATX 2.3 500W 85+ FSP500-60APN 85+ Sapphire AMD/ATI Radeon R9 280 3GB GDDR5 PCIE 11230-00-20G Asrock B85M-DGS Intel® Core i3-4160 3.6GHz 3M LGA1150 BX80646I34160SR1PK Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX Zalman Mini Tower ZM-T4 Kopā 535.69 eiras.   EDIT: Šī ir komplektācija, kuru pats gribēju ieteikt. Nezinu kas man uznāca, ka ieliku to i5/R9 270.   Bet vispār tur var vēl foršāku komplektu sastellēt, ja paņem tepat no biedra i5 un mātesplati. http://www.boot.lv/f...ā/#entry1795602

viss jau izskatās labi, tikai kāpēc Intelīts, i3 2-core, kas maksā 120? tad jau labāk G3258, kas tajā pašā 1A pa 50 Eur lētāk - http://www.1a.lv/datoru_komponentes/procesori/intel_pentium_dual_core_g3258_32ghz_3mb_lga1150_bx80646g3258

Link to comment
Share on other sites

Jā, es taču teicu; 'draiveri'. Paskaties veiktspējas atšķirību benchos 980-780ti tikko pēc 980 iznākšanas, un tad paskaties, kāda atšķirība ir tagad. Sākotnējiem benchiem iesaku meklēt references 980tās vai kādu aftermarketa modeli, kas iznāca reizē ar referencēm, vēlākajiem testiem nāksies iet uz yt vai vēl labāk - paskatīties apskatus aftermarketa modeļiem, kas iznākuši vēlāk.

Tu visu novel vainu uz draiveriem a par vecu novecojušu arhitektūru tu neko neesi dzirdējis ? Vai vienkārši negribi dzirdēt ? Paskaties uz tiem pašiem procesoru parametriem/veiktspēju un pasaki ka atkal draiveri ir pie vainas. :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

iss jau izskatās labi, tikai kāpēc Intelīts, i3 2-core, kas maksā 120? tad jau labāk G3258, kas tajā pašā 1A pa 50 Eur lētāk

2 kodoli, 4 plūsmas. Ir tomēr atšķirība no plika divkodolnieka. 

 

 

Par to, ta tas case ir labs man smiekli nāk, labs case maksā daudz, daudz vairāk Tā ir laba KASTE, kur salikt datoru internetam/filmām.
 

Kaut kā neredzu, ka būtu ielicis savu komplektāciju, kuru apsvērt autoram. Gribētu redzēt kādu kasti tu varētu 550 eiro budžetā dabūt iekšā.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Par kompektāciju neko nesaku, viss ok, bet case var saganīt lietotu, labāku izmēru. Šis ir ļoti skops iekšā!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Acīmredzot nav nekāda izpratne tev par to, kā videokartes lieto videoatmiņu. 

 

Acimredzami, tu pats nezini, cilveki tirgoja jau pa 2x kartēm ss.lv vairāki tipāži  :D interesanti kāpēc tiko iegadātas kartes tika tirgotas? Skaidrojums viens MAKSĀJI BET SAŅEMI NE par ko maksāji! Un iet tāpat labi uz 1080p nav nekāds arguments, jo tika maksāts par to kam bija jābut bet nebija, domājams r9 300 serija sakartos pa plauktiniem visu, un nē softs ir softs,maksāt par čigāniem(čigāni tā tak rīkojas sastāsta notirgo savāc naudu bet beigās izrādas ka tas nav tā kā sacīts) kas melo ir cits lvl to jau vajadzētu saprast. 

 

A tev toļik sacīsu tā mana karte nav tālu no tavas...jā man tādas nav bet ir drusku zemāka toties tev nav tā kas man ir varbūt krutāks...tāpēc mēries cik uziet...bet bezjedzigi

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

A tev toļik sacīsu tā mana karte nav tālu no tavas...jā man tādas nav bet ir drusku zemāka toties tev nav tā kas man ir varbūt krutāks...tāpēc mēries cik uziet...bet bezjedzigi
Nesmīdini mani un nesalīdzini kaut kādu aizvēsturisku FX6300 kurš ir vienā līmenī ar phenom x6 un video karti R9 280X kura ir tā paša vecā sagrabējusī HD7970 par kuru visi sen jau kā aizmirsuši...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...