Jump to content

Gaming dators 450-550 e


Myco
 Share

Recommended Posts

 

 

2 kodoli, 4 plūsmas. Ir tomēr atšķirība no plika divkodolnieka. 

bet vai tās 4 plūsmas ir 50 Eur vērtas? performance ziņā domāju tas neko dižu nedos, plus šaubos vai tas procis spēs pavilkt jaunākās spēles (arī gan tas pats G3258), kas ir taisītas priekš quad core un vairāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    53

  • Rubenis

    20

  • Bomaars/C12

    70

  • Toļiks

    55

 

 

Paskaties uz tiem pašiem procesoru parametriem/veiktspēju un pasaki ka atkal draiveri ir pie vainas.
 

Vai tu runā par CPU? Kādi vēl cpu draiveri? ...

Ja nav nekā sakāma, nesaki, ne visās diskusijās ir nepieciešams iesaistīties

 

 

a par vecu novecojušu arhitektūru tu neko neesi dzirdējis ?

a vai Toļiks ir tas, kurš nosaka, kura ir novecojusi, un kura ne?

 

 

Tu visu novel uz draiveriem

un atkal jau.. Nu taču izsakies skaidri! Ko - visu? Jeb tu nemaz neesi iebraucis tajā, ko es saku, tāpēc ir izdevīgi oponēt mani ar kaut kādiem kopējiem pieņēmumiem par tēmu, kur neko nejēdz?

Link to comment
Share on other sites

toties tev nav tā kas man ir varbūt krutāks

Sapņo vien. 

 

 

a vai Toļiks ir tas, kurš nosaka, kura ir novecojusi, un kura ne?

Ja tu spētu loģiski domāt pats saprastu kas ir un kas nav nevajag te luni dzīt!

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Sapņo vien. 

 

Es atkal pasmiešos ka tev vecs sagrabējis case, man toties ir custom lietiņa, tāka sapņo vien ;) tā vietā es vareju paņemt tādu pat cpu kā tev vai kādu i7 un tādu karti kā tev, bet es to nevēlējos, tā vietā man ir specifiska lieta kur gllabājas komponentes a tev veikālā nopērkamā karba kas ir tukstošiem citu:)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Es atkal pasmiešos ka tev vecs sagrabējis case, man toties ir custom lietiņa

Kā tu to vari zināt kāda man case ? Uztaisīt korpusu aizgaldā nav nekāda māksla bet vai tas ir vajadzīgs ļoti šaubos ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tikai ka man tas viss izmaksāja ap 300 eiro nerunājot vel par citiem sīkumiem, kuros ar nauda aiziet un vel aizies lai parveidotu 100% kā vēlos. Kā teicu sapņo vien ja tev būtu 20k euro kompis tad mērīties varētu a tā diemžēl nekā :( ...man liekas tev kāds fraktal design vai kkā tā bija

Link to comment
Share on other sites

Nu tikai ka man tas viss izmaksāja ap 300 eiro nerunājot vel par citiem sīkumiem, kuros ar nauda aiziet un vel aizies lai parveidotu 100% kā vēlos. Kā teicu sapņo vien ja tev būtu 20k euro kompis tad mērīties varētu a tā diemžēl nekā ...man liekas tev kāds fraktal design vai kkā tā bija

Man liekas tev tas aizgalds izmaksās vairāk nekā pats lēnais kompis apsveicu! :mrgreen:  

 

 

Kā teicu sapņo vien ja tev būtu 20k euro kompis tad mērīties varētu a tā diemžēl nekā

Galvu saspiedis esi vai ? :shok:

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vairāk gan nesanāks, bet tev par to tikai sapņot vien, kā saka noniecini jo pašam jasapņo :)

Nepaies ne daži mēneši kad tiks upgreidota sistema uz r9 300(cik ta vairs atlika, jāpaciešas)...tad paskatīsimies uz tavu gtx970 un pasmaidīsim:)

Link to comment
Share on other sites

@N4a, ko tu vēlies no šāda budžeta datora? Noteikti i3 + R9 280 līmeņa GPU būs labāks combo par i5 + lētā gala GPU. (R7 250 vai kaut kas tamlīdzīgs)

Link to comment
Share on other sites

Vairāk gan nesanāks, bet tev par to tikai sapņot vien, kā saka noniecini jo pašam jasapņo Nepaies ne daži mēneši kad tiks upgreidota sistema uz r9 300(cik ta vairs atlika, jāpaciešas)...tad paskatīsimies uz tavu gtx970 un pasmaidīsim:)

Un kuru tas interesē ?  :mrgreen:  20k eiro kompis tev visi ir mājās gudriņ...

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man viss ir mājās tikai prasišu tev tu mēries ar gailīšiem laigan tev nav vērtāks pc? Tāpēc jāprasa tev vai viss mājās? Ja man par dažiem fps zemāk iet bet man ir kkas savs specifisks nevis kā miljoniem citu...tā tomēr ir milzīga atšķiriba

Ja tev būtu būtu jaudīgākie xeoni x2 64gb ddr4 dzese par 500+ euro utt, teiksim kā minēju 20k euro setaps tad tu tev varētu krutoties savādāk bišķit smiekls rauj...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Jūsu krāniņu mērīšanās sen jau apnikusi. Tu, Bomār, esi tik pat labs cik bleķa pauris. Tev tik, man šitik. Tītari.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

aNi ko tu tagad sienies man klāt, nejau es te iesāku bet Toļiks te smējās, tagad es pasmejos par to kā nav viņam, nu var jau būt ka fanāti turās kopā tāpēc tu pašlaik man te uzbrauc

Link to comment
Share on other sites

aNi ko tu tagad sienies man klāt, nejau es te iesāku bet Toļiks te smējās, tagad es pasmejos par to kā nav viņam, nu var jau būt ka fanāti turās kopā tāpēc tu pašlaik man te uzbrauc

Ne ko es neuzsāku nevajag te tukši muldēt. Kas tu domā viss kas ir tev ir labāks par visiem kam ir kaut kas cits ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Jūs abi vienā maisā metami. Nospļauties kas jums tajā kastē darās. Pietiek tos topikus mēslot ciet ar vienu un to pašu huiņu. Nekas šeit netiks nekad atrisināts, ja katrs būs ieciklējies pa savam. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es domāju tolka nav plēsties, labāk sēžam un gaidam jaunos geimus, proti es gaidu ka otrdien vakarā GTA V varēs spēlēt, izbaudīt kompjus vajag nevis mērīt kā kuram kkas velk :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Bomzi, tu izproti, ka reti kurš dzinis izmantos vairāk par 2 gigabaitiem videoatmiņas priekš viena freima renderēšanas. Ļoti daudz kas tiek kešots. Visvisādi starprezultāti. Ne vienmēr starprezultātus vajag superātri un superbieži. 

 

Un vēlreiz, paskaties lūdzu veiktspēju reālās spēlēs un benčmārkos, pirms uztraucies par veiktspēju. Viss, ko vajag labs cilvēkiem, kas nopērk pa pēdējo algu ūber krutu videokarti, ir vēlviens, tāds pats neizglītots jātnis, kas brēc par sintētiskiem atmiņas benčmārkiem, lai pirmais labs cilvēki skrietu pa savu dzīvokli ar apakšbiksēm uz galvas, traki brēktu un sistos pret sienu histērijā par to, ka viņu videokartei nav optimāla atmiņas subsistēma. 970gtx nav vienīgā karte, kurai ir suboptimāla subsistēma, tikai nez kapēc tikai par 970gtx visi brēc. 

Link to comment
Share on other sites

@nevertell, tu izliecies par dumāku vai kur tieši problēma? Tā gtx 970 atmiņas sistēma ir vienkārši gudrība visaugstākajā pakāpē. Tas augšējais, astotais čips bremzē visus pārējos septiņus, tu to apjēdz? Neapjēdz? Nav runa pat par to, ka tas pēdējais pusgigabaits ir daudz lēnāks par reklamēto kopnes ātrumu, bet gan par to, ka tā astotā čipa resursu šārošana bremzē pārējo atmiņas kopnes daļu, kā tas var nepieliekt? Ir pilnīgi pie kājas, kas tajā segmentā ir ielādēts, tas nemaina faktu, ka tā segmenta nolasīšanai ir jāizmanto citiem segmentiem paradzētā L2, ROPi un atmiņas kontrolieri. Jā, tieši tā, tas nozīmē to, ka ietekmēts tiek arī reālais piekļuves laiks vram'ā ielādētajiem datiem.

 

Lietotājam tas var netraucēt, un var traucēt pat ļoti. Viss ir atkarīgs no pielietojuma. Kurš gan gribētu spēlēt uz kartes, ja katrs n-tais kadrs tiek ielādēts, teiksim, 300 milisekundēs, optimālo 10-30ms vietā? Jā, atkarībā no dažādiem apstākļiem, varbūt nemaz nenāksies ar to kādreiz saskarties, bet ja nāksies?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Daiļtčibrik, piemērus studijā, kurās spēlēs ir tie frame latency spaiki ? Tas astotais atmiņas segments vispār netiek aiztikts, kamēr viņu nevajag. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lietotājam tas var netraucēt, un var traucēt pat ļoti. Viss ir atkarīgs no pielietojuma. Kurš gan gribētu spēlēt uz kartes, ja katrs n-tais kadrs tiek ielādēts, teiksim, 300 milisekundēs, optimālo 10-30ms vietā? Jā, atkarībā no dažādiem apstākļiem, varbūt nemaz nenāksies ar to kādreiz saskarties, bet ja nāksies?

Tas attiecas tikai un vienīgi tad kad tiek pārsniegti 3,5 GB video atmiņas lai to sasniegtu vel ir labi jāpameklē tādas spēles kas ēd tik daudz videoatmiņas kuru ir ļoti maz, un protams jāliek iestatījumos Anti Aliasing x4 vai x8 (Liekot iestatījumos AA x2 vai FXAA tā karte bez problēmām pavilks jeb kuru prasīgo vidoatmiņas spēli bez jebkādām problēmām jo video atmiņas pilnībā pietiks)  citādi visādi  parastam userim pie 1080p monitora šīs kartes pietiks ar atliektiem galiem.

 

 

Tā gtx 970 atmiņas sistēma ir vienkārši gudrība visaugstākajā pakāpē. Tas augšējais, astotais čips bremzē visus pārējos septiņus, tu to apjēdz? Neapjēdz?

Nevajag uzreiz pārspīlēt parastais useris to nemanīs jo netiks sasniegti tie kritiskie 3,5 GB video atmiņas.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

 

 

Daiļtčibrik, piemērus studijā, kurās spēlēs ir tie frame latency spaiki ?
 

Un tu varbūt sagaidi, ka mēs tādā stilā arī turpināsim diskusiju? Es nosaukšu piemērus, ielikšu kādu testu, un kas būs? Visādi Toļiki uzreiz sāks purkšķināt, ka 'nē, nē, man jau tādu problēmu nav, tās noteikti ir muļķības'. Puiši, nu varat taču sev paši stāstīt, ko vēlaties. Manā īpašumā bija divas gtx 970 un nahrenizēju abas, jo nebiju priecīgs par atsevišķu kadru ielādes laiku kritumiem.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man škiet ka GTA V iespējams vajadzēs uz 1080p max  pāri 3,5gb vram un tehniski pietiktu viss butu cotka bet ja parsniegs tad kā minēja bremzēs pārejos un var rasties problēmas pat uz 1080p, katrā ziņa pēc iestatījumiem nopludinātajiem no spēles 4k rādija ka visi setingi max nepieciešams 6gb video kartes rama

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Man škiet ka GTA V iespējams vajadzēs uz 1080p max  pāri 3,5gb
Un man šķiet ka aiz loga ir marsieši. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tas kas tev šķiet ir ok bet daudzas spēles jau pietuvojušās 3,5gb atzīmei 1080p, kā minēja ja tie 0.5gb atlikušie nebremzētu parejos būtu vienalga, bet viņs bremzē

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Nu tas kas tev šķiet ir ok bet daudzas spēles jau pietuvojušās 3,5gb atzīmei 1080p, kā minēja ja tie 0.5gb atlikušie nebremzētu parejos būtu vienalga, bet viņs bremzē
Vai tad fantazēt ir veselīgi ? 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

@@Emilz, http://anandtech.com/show/8935/geforce-gtx-970-correcting-the-specs-exploring-memory-allocation/4

Es varu savus izteikumus pamatot, atsaucoties uz rakstiem, kurus veidoja cilvēki, kas ir izglototāki un pieredzējušāki šajā tēmā nekā es pats.  Ja tu nevari parādīt datus, kas liecinātu par to, ka 970 smagi cieš no šiem sarežģījumiem, tad es neredzu iemeslu kāpēc man tevi būtu jāsauc par dajebko citu kā daiļtčibriku. 

Kā jau teicu, 560ti bija tieši tādas pašas problēmastik kautkā neviens nebrēkāja. 

 

Es vēl saprastu, ja te būtu runa par to, ka spēļu devi neoptimizē savus renderētājus priekš eksotiksiem atmiņas izdalījumiem, JA VIŅIEM VISPĀR BŪTU IESPĒJA MENEDŽĒT VIDEO ATMIŅU. Jā, ar DX11 bišku labāk var menedžēt atmiņu, jā, ar ogl4 ngzo ekstenšeniem var tekstūras turēt sparse masīvos, ir lielāka kontrole par to, ko dara gpu, bet, BET, video kartes draiveris būs atbildīgs par atmiņas iedalīšanu, un tici man, draiveru rakstītāji jau tā taisa individuālas optimizācijas tam pērtiķu kodam, ko daži sauc par spēlēm, un tici man, draiveru devi zinās, ko kur salikt. 

Un parādi man lūdzu kaut vienu spēli, kuru varētu spēlēt uz 4K ar pieņamu FPS un frame latency uz 970 gtx, ja vien nebūtu šī neveiklā atmiņas konfigurācija. Spēles, kurām tiešām vajadzēs visus 4 gigabaitus, lai uzzīmētu pārdesmit kadrus, būs lēnas un pretīgas nejau tāpēc, ka atmiņai nevar piekļūt gana ātri, bet gan tāpēc, ka tai nebūs gana daudz kodolu, kas neskries gana ātri, lai spētu veikt visas matricu reizināšanas un rotēšanas u.c. transformācijas, lai atmiņas subsistēma būtu svarīga. 

Jums vispār ir kaut mazākā izpratne, kā GPU strādā ? Jums ir vispārēja izpratne, kā tās kastes, kurās jūs izmetat trejdeviņus ērikus katrus sešus mēnešus, veic transformāciju no ievades datiem (verteksiem, tekstūrām) izveido masīvu kas satur rgb vērtības katram pikselim, ko pēc baro iekšā monitorā ? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

bet vai tās 4 plūsmas ir 50 Eur vērtas? performance ziņā domāju tas neko dižu nedos

Ja drīz iznāk DX 12, kas labāk izmantos plūsmas. Bez tam, vai tu benčmarkus esi skatījies vai tikai domā??

http://www.anandtech.com/show/8232/overclockable-pentium-anniversary-edition-review-the-intel-pentium-g3258-ae/3

 

Pentiums ir lielisks procis par savu naudu, bet šajā budžetā viņu pirkt ir diezgan šaubīgi manuprāt.

 

 

Man škiet ka GTA V iespējams vajadzēs uz 1080p max  pāri 3,5gb vram

Tad jau tu ar savu R9 280X vispār nevarēsi spēlēt... 

 

 

katrā ziņa pēc iestatījumiem nopludinātajiem no spēles 4k rādija ka visi setingi max nepieciešams 6gb video kartes rama
 

Un tu noteikti zini cik reizes vairāk pikseļu ir 4K, ja salīdzina ar 1080p vai ne??!! Matemātika tur viegla.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

ko tu vēlies no šāda budžeta datora? Noteikti i3 + R9 280 līmeņa GPU būs labāks combo par i5 + lētā gala GPU. (R7 250 vai kaut kas tamlīdzīgs)

par to, ka i3 + R280 spēlēm labāk variants kā i5 un lētā gala GPU piekrītu.. bet par i5 neko neteicu :D., teicu tikai to, ka, manuprāt, 50 Eur par 4 thread'iem un i3 nav to vērts vidējam lietotājam, kas pakapās kādu spēlīti, tāpēc uzskatu ka šajā gadījuma Pentium G3258 būtu daudz labāk. 

bet nu jautājums kādas spēles viņs taisās spēlēt..

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu jautājums kādas spēles viņs taisās spēlēt..

i3 ir daudzpusīgāks par Pentiumu. Pentiums spīdzēs vienu, divu plūsmu spēlēs, kur vajag līdz diviem ātriem kodoliem, bet ar i3 būs priekšrocība daudzplūsmu spēlēs.

Un bez tam standartā Pentiums nebūs tik ātrs kā i3. Ja gribēsi to ūber jaudu, tad nāksies piemeklēt OC derīgu mātespalti un normālu dzesētāju. Un tur starpība vairs nebūs 50 eiro. 

Link to comment
Share on other sites

@nevertell, visu cieņu, bet tajā anandtech'a rakstā, vismaz tevis norādītajā ceturtajā lapā nav neviena teikuma, kas atbalstītu tavus izteikumus attiecībā uz frame taimiem vai latency. Es tur redzu tikai riņķī un apkārt mētātus tos pašus vārdus, ko Nvidias PR komanda jau sen ir nobliezusi. Es tikpat labi varētu iemest šādu te linku http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-Looking-GTX-970-Memory-Performance/COD-Advanced-Warfare-and-Clos

Ne visās spēlēs ir ievērojamas problēmas pēc 3.5GB pārsniegšanas, ne visās. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

i3 ir daudzpusīgāks par Pentiumu. Pentiums spīdzēs vienu, divu plūsmu spēlēs, kur vajag līdz diviem ātriem kodoliem, bet ar i3 būs priekšrocība daudzplūsmu spēlēs. Un bez tam standartā Pentiums nebūs tik ātrs kā i3. Ja gribēsi to ūber jaudu, tad nāksies piemeklēt OC derīgu mātespalti un normālu dzesētāju. Un tur starpība vairs nebūs 50 eiro.

This! 

 

Bomār, silti iesaku sākt rakstīt saprotamā valodā. P0k3 jau apnicis.  :excl:

 

GTX970 joprojām par savu cenu ir solīda videokarte. Protams, ir nepatīkami, ka tiec apčakarēts, bet tā karte nav miskastē metama. Perfomē izcili šo baltu dieniņu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Domāju par miskasti neesmu viņu nosaucis...protams ka pašlaik viņa performē labi 1080p un varbūt dazos gadījumos 4k, bet nu apčakarēšana ta ir ne maza bijusi patiesībā, bet protams tas skar varik tos kam ar SLI bet nu tāpāt

Link to comment
Share on other sites

Man škiet ka GTA V iespējams vajadzēs uz 1080p max  pāri 3,5gb vram un tehniski pietiktu viss butu cotka bet ja parsniegs tad kā minēja bremzēs pārejos un var rasties problēmas pat uz 1080p, katrā ziņa pēc iestatījumiem nopludinātajiem no spēles 4k rādija ka visi setingi max nepieciešams 6gb video kartes rama

Video karte ir sīkums paskaties specenē tavs procis to spēli vienkārši nepavilks. 

 

  • OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • Memory: 8GB
  • Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB
Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā GTA V būs 5x jaudīgāka par crysis 3, nopietni? Loģiski ka pavilks uz med/high normalā fps bet tas būs atkarīgs no porta

Link to comment
Share on other sites

Jā GTA V būs 5x jaudīgāka par crysis 3, nopietni? Loģiski ka pavilks uz med/high normalā fps bet tas būs atkarīgs no porta

Kurā vietā crysis 3 ir procesora atkarīga spēle ? Viss gulstās uz videokartes. Un ko nozīmē 5 reizes jaudīgāka par crysis 3 kas tie par peļu pekstiņiem ?  Vecīt tev cpu būs par īsu un bremzes visu kompi paskaties specenē ir teikts ka ir jābūt FX8350 4GHZ nevis ievērojami vārgākajam FX6300 kurš ar to nespēs tikt galā.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Specēnēs daudzko raksta tas jau nenozīmē ka nevilks vispār...

Tā ir rekomendētā specene ar kuru varēs spēlēt uz vidējajiem iestatījumiem ar 30 kadriem sekundē varu iedomāties kādi 30 kadri sekundē tur būs ar to tavu FX6300 kurš ir par īsu lai normāli pavilktu to spēli.

https://youtu.be/XOMhi_9UWdI?t=2m36s 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...