Jump to content

Gaming dators 450-550 e


Myco
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Kamer nav spēles beztolks spriest bet varu pateikt ka uz medium būs pa 60 vai vairāk nevis ka tu te saki domāju normāli varēs uz med/high spēlēt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    53

  • Rubenis

    20

  • Bomaars/C12

    70

  • Toļiks

    55

Lai to gta 5 normāli paspēlētu domāju vajadzēs nopietnākus dzelžus procesoru kādu amd FX9590 vai intel i5 un videokartes kādu r9 290 vai gtx780 ar tādu sistēmu tai spēlei vajadzētu iet normāli pie 1080p monitora.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Crysis 3 ir viens no retajiem, kas māk izmantot daudzos kodolus

Plus tai spēlei patīk ātri un spēcīgi kodoli,kā redzams i7 testā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kamer nav spēles beztolks spriest bet varu pateikt ka uz medium būs pa 60 vai vairāk nevis ka tu te saki domāju normāli varēs uz med/high spēlēt
Kad iznāca gta 4 par 60fps pat sapņot nevarēja kur nu vel pāri! 

 

 

bet varu pateikt ka uz medium būs pa 60 vai vairāk nevis ka tu te saki domāju normāli varēs uz med/high spēlēt
Specene izsaka visu beidz sevi mānīt... 
Link to comment
Share on other sites

Plus tai spēlei patīk ātri un spēcīgi kodoli,kā redzams i7 testā.

 

Jā, bet ja paskaties uz tiem pašiem FX pročiem, veiktspējas atšķirība nav liela, toties cenas atšķirība starp, teiksim, to pašu i5 3470 un FX četrkodolnieku gan sanāk milzīga, pat vairāk nekā divkārša. Neatceros gan tik labi, kā bija ar cenām uz to konkrēto brīdi, kad tas tests taisīts, bet tas ir maznozīmīgi, jo no FX sērijas nekas daudz klāt nav nācis, savukārt no Inteļa puses kopš IB nākušie proči veiktspējā ir labi ja tikai pāris procentus ātrāki par iepriekšējo paaudzi.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

nevertell

i3 ir jēga ņemt kautvai tikai tāpēc, ka tur ir AVX instrukcijas. Un jā, jā, kurš tad vairs lieto specializētas instrukcijas. Tfū, mļe, pirms pāris dienām skatījos CPPcon prezentuhu, kur Windows C++/C kompilatori/stdlib cilvēki stāstīja, kā viņi implementēja strcmp() ar AVX, jo tas ir stipri ātrāk. Un windows'am ir arī ļoti labs interfeiss priekš specifiskajām instrukcijām. 

@@Emilz, nu tad izlasi pirmās trīs lapas. Un ja paskatamies tavu citēto materiālu, frame time latency sāk būt problemātisks tikai tad, kad FPS jau sen ir nespēlējams.

Un par SLI vispār nav ko runāt, SLI, kā interfeiss/protokols ir stipri par lēnu, lai spētu sūtīt šurpu turpu 4k framebufferus 60 reizes sekundē. 

 

Savukārt ņemties te par to, kādus dzelžus vajadzēs priekš gā tē ā pieci ir tukšciršana. Iedomājaties 200 eiro kakulapsi, tagad iedomājaties divus, izraujiet tiem pročus, paņemiet 7870 un 8 gigabaitus gddr5 atmiņas, sametiet kopā, un lūk, te jums būs optimāli dzelži, lai palaistu GTA pieci tādā kvalitātē, kādu to renderē PS4. Atcerieties, ka video un sistēmas atmiņa ir dalīta, savukārt interfeiss starp processoru un videokarti ir kudiš jaudīgāks kā nīkulīgais pci express. 

Tiešām ticat, ka vajadzēs stipri virs 4 gigabaitiem atmiņas, lai izspiestu normālu freimreitu un kvalitāti pienācīgā izšķirtspējā ? Jo tādā gadījumā viņiem ir jālieto directx9 vai arī viņi galīgi neizprot nevienu no dx11 fīčām. Neticu ka tur būs kautkas mega-advancēts kā Vulkan (direct x var beidzot atvieglot visiem dzīvi un nomirt).

Neticu, ka pret sistēmu būs mega prasības, un ja būs, tad rokstārs varēs iet sūkt lielu un sālītu. Smuki modots GTA IV jau skrien riņķus apkārt konsoļu GTA V, un tas ir ar directx 10 un kruķītiem šeideriem, dajebkādas nozīmīgas optimizācijas vienkārši tur nav iespējamas.

Kautgan viņi jau tagad var iet sūkt lielu un sālītu, jo viņi neko nav teikuši par ļenuksa atbalstīšanu.

 

@@Emilz, u wot m8 ? Kad tu saki, ka amd četrkodolnieka veiktspēja tur līdz i5, tu domā fx-4xxx vai fx-8xxx ? Jo neviens, ne otrs īsti netur līdzi i5.

Labots - nevertell
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

toties cenas atšķirība starp, teiksim, to pašu i5 3470 un FX četrkodolnieku gan sanāk milzīga, pat vairāk nekā divkārša.

Cenas paskaties un nesmīdini cilvēkus. Sen bija tas laiks, kad FX maksāja pusi no i5.

Nu vispār pēc Ivy ir nācis Haswell. Pat ja tie ir 5% veiktspējā, tie ir 5%.

Cenas atšķirība?? Pat ne 50%. Reāli 10 eiro, var jau atrast lētāk protams, bet nu pa 100 jau nedabūs nekur. M79 ir 5 eiro starpība, dateks ir 12 eiro starpība, bet lielākās cenas no tiem, kur skatījos. BM.lv laikam vislētāk bija FX - 180 eiro.

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/procesori/amd_fxseries_fx8350_sam3_box_fd8350frhkbox_

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/procesori/intel_core_i54460_32ghz_6mb_lga1150_bx80646i54460sr1qk 

 

Pajautāšu savādāk - ja šodien cilvēks gribēs likt spēļu datoru, tu viņam ieteiksi ko - i5 vai FX kā proci. Jo cenas atšķirība nav tik liela, bet veiktspēja??!! Ok,Crysis 3 izmanto kodolus un ja Intel 4 ir tikpat labi, kā AMD 8, es ņemu 4 un dzīvoju laimīgs.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

paskatamies tavu citēto materiālu, frame time latency sāk būt problemātisks tikai tad, kad FPS jau sen ir nespēlējams

 

Pag, bet ja tur ir 30fps ar vienu karti, tad kā ar 2-way SLI fps vēl aizvien būs nespēlējams? Nevajag stāstīt tagad muļķības, atrunas kaut kādas. Es pats vēl ne tik sen lietoju 970 SLI, nu nekādu problēmu no SLI puses. Jā, tas atmiņas kontrolieris ir apgraizīts, un būtu jau foršāk, ja tā nebūtu, bet tam te nav nozīmes. Paskaties uz 970SLI un 970 single benchiem 4k izšķirtspējā, salīdzini. 

 

 

 

Cenas atšķirība?? Pat ne 50%.

 

Ja ieskaties vērīgāk, es norādīju par FX četrkodolu pročiem un i5. Tur tai testā gan ir tikai FX 4170

 

 

attiecībā uz GTA V, te viens (šķiet, ka tas ir Toronto studijas prezis- šķiet, ka viņi bija galvenie atbildīgie par PC portu) izteicies http://www.pcgamer.com/what-youll-need-to-run-gta-5-pc-in-4k/

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Ja ieskaties vērīgāk, es norādīju par FX četrkodolu pročiem un i5. Tur tai testā gan ir tikai FX 4170

FX 4 kodoli netur līdzi nevienos vārtos i5 4 kodolniekam! Tas tev gan būtu jāsaprot jo atšķirība ir pamatīga. 

Godīgāk būtu salīdzināt FX9590 un i5

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Kad iznāca gta 4 par 60fps pat sapņot nevarēja kur nu vel pāri! 
 

Nu tu vispār lasijis kko esi vai te vispar bezjēgā raksti, GTA IV Bija sudigi portēts, GTA V griezisies labak par gta IV un to tu redzesi, jo gta 4 pat ar jaudigiem kompjiem bija problemas kamer reizem mazjaudigakiem hlamiem bij labaks fps
Link to comment
Share on other sites

@Design, man tavs subjektīvais viedoklis neinteresē. Kaut kur augstāk ir links uz Crysis 3 benchu, kurā FX 4170 labi tur līdzi i5 3470. Ja tā būtu dx12 spēle, atšķirība nebūtu vispār nekāda. Bet, ja būtu, tad būtu, tā var daudz ko spriest, tāpēc par šo procesoru tēmu šeit pietiks, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

kamer reizem mazjaudigakiem hlamiem bij labaks fps

Un kā tu to izskaidrosi ? Kur ir loģika ?

 

 

Kaut kur augstāk ir links uz Crysis 3 benchu, kurā FX 4170 labi tur līdzi i5 3470.

Paga, paga čalīt ta ir tikai vana spēle tas ir kā spļāviens jūrā! Citās spēlēs tas FX4170 aptaisīsies tikai tā!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paga, paga čalīt ta ir tikai vana spēle tas ir kā spļāviens jūrā
 

Un tu, ko, labprātāk salīdzinātu spēles, kurās procesora kodolu izmantojums ir daudz nožēlojamāks? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tu, ko, labprātāk salīdzinātu spēles, kurās procesora kodolu izmantojums ir daudz nožēlojamāks? 
Tādu spēļu ir daudz vairāk! 
Link to comment
Share on other sites

Ar to nevienam nevajadzētu lepoties, ka tādu spēļu ir vairāk. Ar dx12 vismaz nāks pārmaiņas visam tam procesuru murgam, citādi tas viss aizgājis jau galīgā vājprātā. Cilvēki jau sākuši pirkt 'geiminga' kompjus ar pročiem uz pusi dārgākiem par pašu video karti, un uzskata, ka tas ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar dx12 vismaz nāks pārmaiņas visam tam procesuru murgam, citādi tas viss aizgājis jau galīgā vājprātā.

Es tev piekrītu par šo, jo kad iznāca Assasins Creed Unity ar jau kādu ceturto paču, tad man ar Pentium 2 kodolu proci un HD 7770 bija ~15-18 fps uz Low un 720p. Tagad ar Xeon un to pašu karti man ir 30-35 fps uz Low/Mid. Karte reāli kādi 50 eiro maksā lietota, ~ 100 jauna, procis ap 150 lietots, ~200 jauns.

 

Murgs.

Link to comment
Share on other sites

ja tev būtu 20k euro kompis tad mērīties varētu a tā diemžēl nekā

 

Jūs varat droši "mērīties" pat bez 20k eur vērta datora,  ka tik nedaudz labāks.   Šis forums laikam drīz sasniegs datuves līmeni.  Vismaz administrators jau sen ir šo līmeni sasniedzis  un pārspējis.

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Kā teicu sapņo vien ja tev būtu 20k euro kompis tad mērīties varētu a tā diemžēl nekā

Kas tās par muļķībām ? Par 20k eur tur jau sanāks kompis ar apzeltītu korpusu un proci ar sudraba dzesi, kaut kāds sviests totālākais vispār domā ko raksti.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 Atceroties GTA 4 līkpotu un Rockstāra vispārejo attieksmi pret PC gameriem, tiem kuri pērk PC deļ GTA 4 iesaku pagaidīt, varbūt izrādīsies ka tā spēle ir tāds pats līkports un visas tās patreizējas prasības ir tikai mārketings...un reāli vajadzēs daudz niknāku PC lai kaut 30fps fHD dabūtu 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atceroties GTA 4 līkpotu un Rockstāra vispārejo attieksmi pret PC gameriem, tiem kuri pērk PC deļ GTA 4 iesaku pagaidīt, varbūt izrādīsies ka tā spēle ir tāds pats līkports un visas tās patreizējas prasības ir tikai mārketings...un reāli vajadzēs daudz niknāku PC lai kaut 30fps fHD dabūtu 

 Nemaz nebrīnos jo rockstār spēles nav tās stabīlākās! Galvenais ka tik uz konosles naudu var nopelnīt par PC pofig!

 

 

Nu tu vispār lasijis kko esi vai te vispar bezjēgā raksti

Kā tu kaut ko vispār vari spriest kamēr spēle nav izgājusi ? Un cik tie raksti ir patiesi neviens nekādu informāciju nav atklajis ta kā..... 

 

 

GTA V griezisies labak par gta IV un to tu redzesi

Kādā veidā ja gta 4 prasības ir mazākas nekā gta 5 nesteidzies ar izdarītajiem secinājumiem!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

R* nevar atļauties sačakarēt GTA V portu, jo viņi zaudēs ļoti daudz klientus, pat lielu daļu no vēlākajiem PC preorderiem(vismaz iekš EU), jo tos cilvēki atcels. Bez tam PC geimeru skaits pieaug visstraujāk. Toronto studijas prezidentes izteicās vienā intervijā, ka ar gtx 760 2GB var pavilkt 4k uz 30fps. Nu droši vien jau tad viņš galīgi melojis, jo mūsu foruma biedri taču zina labāk.. Ak jā,  galvenais, ka tie ir tie biedri, kas GTA V spēlē uz konsoles vai skatīsies geimpleju @yt. 

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties uz GTA 5 rekomendēto specifikāciju skaidri var redzēt ka visa uzmanība ir vērsta tieši uz CPU, jo gpu prasības ir mazākas.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

k. Toronto studijas prezidentes izteicās vienā intervijā, ka ar gtx 760 2GB var pavilkt 4k uz 30fps

 

Cerams ka tā arī būs, bet nu ticēt visam ko viņi runā sen vairs nevar...tauta jau n-tas reizes ir piekāsta ;) 


 

 

Paskatoties uz GTA 5 rekomendēto specifikāciju skaidri var redzēt ka visa uzmanība ir vērsta tieši uz CPU

 

Tas nebūs brīnums, jo open world vienmēr ir rijis CPU, ja skatās piem. GTA 4 un  Skyrimu, bet nu domāju ka arī vajadzēs labu GPU, lai būtu fHD un 60fps 

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes gta 5 ir lielaks par gta 4 teritorijas ziņā ? Cik atmiņa neviļ tad san andreas bija lielāks par gta 4 teritorijas ziņā.


 

 

Tas nebūs brīnums, jo open world vienmēr ir rijis CPU, ja skatās piem. GTA 4 un  Skyrimu, bet nu domāju ka arī vajadzēs labu GPU, lai būtu fHD un 60fps 

Un priekš tādas spēles pats minimums būs FX8350 vai vel labāk kāds intel i5 viss kas būs zem tā domāju nebūs pārāk baudāms. 

 

 

bet nu domāju ka arī vajadzēs labu GPU, lai būtu fHD un 60fps 

Tos 60 fps tu pat gta 4 nedabūsi ar ļoti labu kompi kā jau pats minēji uz 1080p izšķirtspējas.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

tos 60 fps tu pat gta 4 nedabūsi ar ļoti labu kompi kā jau pats minēji 1080p 60fps. 
 

 

 Tā viņš ir un tas tāpēc ka GTA 4 ir līks PC ports, Mafija 2 (jaunāka spēle un ar labaku grafiku) brīvi iet fHD un 60fps ar grafikas modiem ;)

 

 Ja GTA 5 būs tik pat līks ports, tad būs tas pats, ja labs ports tad varbūt pat ies labāk par GTA 4, bet nu dzīvosim redzēsim..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik te vairs palika 4 dienas un būs laukā cerēsim uz to labāko.  :)

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cerams ka tā arī būs, bet nu ticēt visam ko viņi runā sen vairs nevar...tauta jau n-tas reizes ir piekāsta
 

Ja nekļūdos, pēdējie trīs porti no R* studijām ir bijuši - GTA IV, LA Noire un Max Payne 3, divi pirmie(ik īpaši LA Noire) porti ir briesmīgi, bet MP3 ir izcili nostrādāts, vismaz manā uztverē.

 

 

 

Cik reizes gta 5 ir lielaks par gta 4 teritorijas ziņā ? Cik atmiņa neviļ tad san andreas bija lielāks par gta 4 teritorijas ziņā.
 

Ja mērām mapes pēc tā, cik ilgu laiku spēlētājam vajag, lai nokļūtu no kādā konkrēta punkta A līdz punktam B, piemēram, skrienot, tad GTA IV ir vismazākā teritorija no visiem trim, bet GTA V vislielākā(vismaz reizes trīs lielāka par San Andreas), BET.. San Andreas bija diezgan pilns ar visu ko, GTA V ir salīdzinoši vairāk tukšumu.

Link to comment
Share on other sites

Te jau  sarunas aizgāja tik tālu, ka man atkal palika grūti saprast :), anyway bija jautājums kādas spēles es domaju spēlēt-

Pašlaik visvairāk skatos uz Dragon age inq. un Wicheru 3.

 

Ir tā ka cenas ziņā es tiešam neko vairak pa 560 nevaru atļauties, lidz ar to tad, kas tieši man no 1 rubeņa komplektācijas butu jaizmaina? Vajāku cpu un labāku video karti?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Kas tās par muļķībām ? Par 20k eur tur jau sanāks kompis ar apzeltītu korpusu un proci ar sudraba dzesi, kaut kāds sviests totālākais vispār domā ko raksti.

 

Man liekas tur reizem pļutij neko nefiltrējot un par lietu nezinot...cenas pirms runāt esi redzējis?

Paskaties cik maksā xeon cpu 12core 2gab uz plates jau vien ~6-8k euro

4X titan x vai japagaida kādas rog versijas tad visar butu dargi, bet tā ~5k + euro

paņem ddr4 64gb krutāko kitu ar ventiem 1,5k euro

teiksim 1.2 TB intel SSD maksā 2k euro tak viena tāda pamaz overkill pc vajag vismaz 6TB paņem 5x ssd nu jau 10k par ssd

Jaņem plate un probambosi kas to tur 500-2000euro

caise,dzese visi radiki trubas katram gpu bloks virsu, nu nezinu vai 1k iekļautos

 

Secinājumi, lidz apzeltītam case tālu pat ko es minēju nevar iekļauties 20k 

 

25k lai overkill komponentes sapirktu, a monitoros un parejas periferijas iericēs mož i vel 35k 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Man liekas tur reizem pļutij neko nefiltrējot un par lietu nezinot...cenas pirms runāt esi redzējis?

Un ko tu ar to gribēji pierādīt ? Kuram mirstīgajam tāds kompis ir vajadzīgs ? 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es neko negribēju pierādīt, tu prasiji kas tās pa muļķibam, tagad man jāprasa kādas muļķibas tu murmulē? Ja cenas nečeko tad nemurmulē

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašlaik visvairāk skatos uz Dragon age inq. un Wicheru 3.
 

Rubeņa rediģētā komplektācija arī ir +/- optimālākais, ko vari atļauties. Tikai paskaties cenas arī citos veikalos, 1a jau sen vairs nav ne lēts, ne labs veikals komponenšu iegādei, gan no servisa, gan cenu puses. Es gan droši vien vēl arī apsvērtu ņemt G3258 procesoru, un to klokot. Ja uz AMD pusi vai lietotiem dzelžiem neskaties, tad tev ir tikai divi optimālie varianti - tas minētais Pentiums vai i3

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā dataleks var būt lētāks? pērkot dataleksā visu pc jau par piegādi aizies 15 euro

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kā dataleks var būt lētāks? pērko dataleksā visu pc jau par piegādi aizies 15 euro

Nu ja salīdzina ar 1a.lv es biju domājis. Identisks kompis dataleksā būs lētāks!

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nezinu ir kas lētak ir kas nē visvairāk biedē dataleks piegādes noteikumi kamēr 1a man labu piegādi piedāvā par 1 eiro tikmēr dataleksā naksies maksāt 15 euro par kompja piegādi

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ir kas lētak ir kas nē visvairāk biedē dataleks piegādes noteikumi kamēr 1a man labu piegādi piedāvā par 1 eiro tikmēr dataleksā naksies maksāt 15 euro par kompja piegādi

Tā jau ir savādāka tipa piegāde tāpēc arī ir lētāk.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka keisa kasti tajā pasta stacijas nodalījumā iebāzt nevar. Kad es sūtīju 28'' moni, man pateica, ka pasta stacijas piegāde nav pieejama, jo kaste nelien nevienā nodalījumā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...