Jump to content

Gaming dators 450-550 e


Myco
 Share

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    53

  • Rubenis

    20

  • Bomaars/C12

    70

  • Toļiks

    55

Bomaars/C12

 

 

Bomaars ko tu centies pierādīt tev nepietiek jau ar šovakara blomāžu ? 


Tev nepietiek ar paša pierunāto hui... ? Aprauties vel vairāk nevar kā tev tas izdodas 
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Tev nepietiek ar paša pierunāto hui... ? Aprauties vel vairāk nevar kā tev tas izdodas 

Es pa kreisi neko nerakstu tā kā tu to dari diezgan regulāri. Un visi mēs zinām kurš te apraujas ar savu izsmiekla viedokli.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā jā nupat AMD nelaiž draiverus tad jau amd lapa vainīga utt. nevis tu kas domā ar otru galu pirms te plutij

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Jā jā nupat AMD nelaiž draiverus tad jau amd lapa vainīga utt. nevis tu kas domā ar otru galu pirms te plutij

Atradies pie kā pieķerties kā jau teicu po*ik man tie tavi draiveri katrs mēdz kļūdīties bet ne jau tā kā tu nejēga bliez vaļā visu pēc kārtas uz dullo karta otrā tēma tiek aizd*rsta ar visādu hu*ņu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Katrā ziņā GTX980 īpašnieku kartes salīdzinoši bezjedzigas klust par savu cenu

Pie Latvijas cenām GTX980 ir daudz labāks pirkums. 

 

 

Nu mums LV tas kā vienmēr pie dibena...jo rēali cena jau nemainīsies

Izmainījās! 

 

Pirmie testi.

amd-radeon-fury-x-3dmark-firestrike-897x

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Redz ka tā jaunā fīča HBM neko daudz nedod, vismaz uz papīra AMD karte ir ātrāka bet patiesībā nekā tur nav tā pati vien GTX980TI ddr5.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Daudzi uzskata, ka tas benchs ir fake, tai skaitā arī es tā domāju. Lai vai kā, pēc aprēķiniem 390X izskatās labi, tieši min uz papēžiem 980. Noliktais MSRP esot 389$, kas padara 390x par iespaidīgu alternatīvu GTX 980, un kopā ar tādu cenu un 8GB atmiņas, nav ne šaubu par 390X CF > 980SLI, ja kādam baigi patīk māžoties ar multi GPU setapiem. Nu jau baumas var vairs neņemt vērā, tikai pāris dienas vien palikušas.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Redz ka tā jaunā fīča HBM neko daudz nedod

 

Kur ir kādi rēali testi neskaitot 3DMark? Tobiš tu te vislaik kko pļūtij pēc kkāda benchmarka kurš nu nekādi nevar atainot ko tā atmiņa dos vai ne? 

 

 

Izmainījās! 

 

Toreiz nemainījās  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ko tu ar to video vēlējies teikt? Uz galda viņiem nevienu no jaunās sērijas kartēm neredzu...tālākais jau tāda spekulēšana

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tu ar to video vēlējies teikt? Uz galda viņiem nevienu no jaunās sērijas kartēm neredzu...tālākais jau tāda spekulēšana
Gaidi iznākšanas datumu. 
Link to comment
Share on other sites

Pagaidīs pagaidīs nav kur steigties

Viens video jau bija noplūdis ar R9 390X unboxingu. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ātri vajadzēja vienu kasti samest, ir ok?

Kur var drusku samazināt izmaksas? 

 

1ijebgp7g72iiu9nz2lp.png

Link to comment
Share on other sites

Dēlis nav kruts, un WD HDD tu esi paņēmis no videonovērošanas, ņem Blue, ideāli Black, tam ir 5 gadu garantija!


Paņem lēto Zalman korpusu, tev tur nekas tāds nekarst, un ieliec WD Black disku!

Link to comment
Share on other sites

Nomaini diskdzini uz liteon vai asus ar samsungu slikta pieredze.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Ja ir ssd, domā, ka priekš datiem būs slikts tas videonovērošanas disks? O_O

Plate nav kruta zinu, bet budžets ir 5 :< 

Kompis vienam sīcim priekš spēlēm, vot kaut kā nevar caur adatas aci izlīst, lai viss tur labi sanāk :D 

Link to comment
Share on other sites

Nomaini diskdzini uz liteon vai asus ar samsungu slikta pieredze.

Gadiem lieku komjus, bet tik nopietnu ieteikumu redzu pirmo reizi, pamatosi arī, vai atkal žurnālā izlasīji! 

 

 

ka priekš datiem būs slikts tas videonovērošanas disks? O_O
Nebūs, bet pats WD visās prezentācijās bļauj, ka viņš ir optimizēts rindas video signāla ierakstam, līdz ar to darba algoritms ir cits, kas pie ikdienas lietošanas var nebūt labākais risinājums, sadrumstalotiem failiem. Mana pašām ir Seagate video disks, kā papildus krātuve datorā, ļoti labs ātrums, bet esmu mainījis pēc garantijas. Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Gadiem lieku komjus, bet tik nopietnu ieteikumu redzu pirmo reizi, pamatosi arī, vai atkal žurnālā izlasīji! 

Bija 2 gabali viens sākumā lasīja pēc kāda gada nobeidzās ar otru vispār bija mistiska situācija lasīja viņš ne visus diskus un ne vienmēr. Pēc tās reizes samsungus vairāk nepērku!

 

Paņem normālu atsevišķu barošanas bloku! Tai kartei tā barošanas bloka vienkārši nepietiks!

 

Cooler Master TM-500-PSAP-I3, этот блок нормально работает максимум при 300 Вт нагрузки, далее система просто отключается.

 

 

Подробнее:http://www.overclockers.ru/lab/62553_3/Obzor_blokov_pitaniya_moschnostju_500_Vt_Cooler_Master_TM-500-PSAP-I3_LinkWorld_LW6-500W_12CM_i_Power_Box_PB500W.html

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet samsungs nerullē nekur... arī viņu veidotie teleponi ir mēsli.
Es nekad nediskutēju ar speciālistiem , šis teksts norāda ka Tu esi viens no viņiem, mani komentāri nebūs!
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par savu iepriekšējo postu... :( tak teicu sievai, lai nelaiž mani pie kompja pēc pusnakts ja esmu iedzēris! Postu nonesu... 

Link to comment
Share on other sites

Komplektācija pa lielam ir ok, tikai būtu vēl labi, ja tiktu minēti (apstiprināti) galvenie pielietojuma mērķi. Spriežot pēc video kartes, topika nosaukuma un konkrētās komplektācijas kopuma, pieņemu, ka smagākie darbi, kas tiks uzdoti, būs spēļu dzīšana. Ja tā, es ieteiku padomāt par Pentium ņemšanu. Nebūs i3 spēlēs ne ar ko labāks, vismaz ne komplektā ar šo video karti, toties cenu starpība ir diezgan liela - Pentiums ir 50-60€ lētāks, un ar šo starpību var paņemt R9 280 (un pat drusku pāri vajadzētu palikt). Jā, procesora jauda būs nedaudz zemāka, bet spēles spēlēsies labāk ar šādu kombināciju. Tikai.. Kur ir PS?

 

Un izmaksas tu vari samazināt citā veikalā..  :grin:

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Komplektācija pa lielam ir ok, tikai būtu vēl labi, ja tiktu minēti (apstiprināti) galvenie pielietojuma mērķi. Spriežot pēc video kartes, topika nosaukuma un konkrētās komplektācijas kopuma, pieņemu, ka smagākie darbi, kas tiks uzdoti, būs spēļu dzīšana. Ja tā, es ieteiku padomāt par Pentium ņemšanu. Nebūs i3 spēlēs ne ar ko labāks, vismaz ne komplektā ar šo video karti, toties cenu starpība ir diezgan liela - Pentiums ir 50-60€ lētāks, un ar šo starpību var paņemt R9 280 (un pat drusku pāri vajadzētu palikt). Jā, procesora jauda būs nedaudz zemāka, bet spēles spēlēsies labāk ar šādu kombināciju. Tikai.. Kur ir PS?   Un izmaksas tu vari samazināt citā veikalā.. 
Vecākās spēlēs pentiums + r9 280 jā būs labāks bet jaunākās spelēs tādās kā GTA 5 tā procesora vienkārši nepietiks pat i5 tur tiek labi izmantots.

https://youtu.be/8raedKqKB7I?t=2m43s

Link to comment
Share on other sites

Nešaubos, ka tiek 'labi' izmantots, bet Pentium G nebūs tālu no i3. Te nav neviena Pentiuma, toties, balstoties uz procentuālo atšķirību starp i3 un i5, varam aprēķināt Pentium G veiktspēju.

 

CPU_01.png

 

No Techspot GTA V performance apskata. Es varētu iemest arī kādu linku no YT, kur ir redzams, piemēram, G3258 darbībā, bet man nepatīk izmantot YT klipus kā mēru, ar ko tiešām var rēķināties.

Link to comment
Share on other sites

Tik augsts FPS pie tādas izšķirtspējas ir izskaidrojams tikai ar to ka uzstādījumi spēlē ir bijuši zemi.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tajā benchmarkā ir izmantoti visi augstākie uzstādījumi ar 'Normal' tekstūrām un MSAA vietā pielitots FXAA. Testēts un rezultāti ņemti no GTA V iebūvētā bench tūļa. Izmantojot tos pašus iestatījumus, bet samazinot izšķirtspēju līdz FHD, R9 280 nespēj noturēt stabilus 60fps. Nav infomācijas par fps kritieniem, bet avg ir 60. Es neesmu pilnībā drošs, bet pēc maniem aprēķiniem šajā gadījumā G3258 vajadzētu varēt noturēt apmēram 55-60fps, jo i3-4130 dzen 68fps, bet i5-4690k - 81fps. Attiecīgi minētais i3 ir par 15% lēnāks nekā tas i5, un veiktspējas atšķirībai starp i3-4130 un G3258 būtu jābūt pat mazākai nekā tai, kas ir starp iepriekšminētajiem i5 un i3 pročiem.. Starp citu, infu par testēšanas metodiku, iestatījumiem var atrast apskata 1. un 2. lapās.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Tik augsts FPS pie tādas izšķirtspējas ir izskaidrojams tikai ar to ka uzstādījumi spēlē ir bijuši zemi.
Varētu būt, ka advanced graphics opcijas vienkārši ir izslēgtas, tās diezgan konkrēti rij resursus.
Link to comment
Share on other sites

Advanced opcijas nogrieztas. Bet vai tu tiešām domā, ka ar R9 280 var paspēlēt uz pilniem augstākajiem iestatījumiem FHD izšķirtspējā ar vairāk nekā 30fps? Turklāt mēs šeit apspriežam vienu no retajām spēlēm, kurai ir ievērojami augsta CPU-VGA prasību attiecība. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...