Jump to content

PĀRDOD: psu(400W), GeForce 9500GT, ga-p35-s3g plate, 2xRAM(1gb/2gb), Core2Duo


Alantojs

Recommended Posts

Pēc datora uzlabošanas palikušas pāris lietas pāri, ir doma komplektēt rezervi, bet izmantošu iespēju pārdot.

Bet tā kā jau ilgi stāv nelietots, nolēmu iztirgot.

Pārdošanā ir: 

 

Viss kopā 65 Eiro

 

Barotnis:  

Enlight gps-400ab c 400W

Strādā ļoti labi, problēmas nekad nav bijušas.

Vizuāli labā stāvoklī, vienā vietā nedaudz noplēsta uzlīme, bet nav pārrauta.

Bildes:

zmt45bo6p4dn87ca2c_thumb.jpg6k345jrnwu95sltpyl1_thumb.jpg

Diemžēl ar UK (3 žuburu) adapteri, bet ja ir lieks psu vads, varbūt var to pieslēgt.

30 Eiro

 

Videokarte:

Geforce 9500-gt , man pierakstīts ka 1GB, bet neesu drošs

u8nbkdeai9e6gklsxwm_thumb.jpg

Strādāja labi, itkā nekādas problēmas nav bijušas

25 Eiro

 

Mātesplate:

Gigabyte – ga-p35-s3g

Ir defekts - Neiet ethernet (citreiz iet, citreiz ne), tāpēc internetam būtu vajadzīga tīkla karte (ir psi-e mazais slots platei)

Citas problēmas bijušas nav !

Bilde:

4e173t75fiawsu1jm30_thumb.jpg9d7nwcos5evt6lc74xz_thumb.jpg

Pie plates bildēs ir pievenoti arī abi ram, un procesors + dzesētājs, ja vajag visu varu atvienot.

20 Eiro

 

RAM

Pieejami 2 ram, abi DDR2 Abi pieslēgti pie plates bildē.

1gb – NVIDIA SLI, lietots kopš paša sākuma

Cena 10 Eiro

 

Kingston HYPERX  DDR2 KHX8500D2/2G 2GB 

Lietots, ja nemaldos 2 vai 3 mēnešus.

30 Eiro

 

Procesors:

Intel Core2Duo CPU E8200  2.66GHz

Strādā bez nekādām problēmām, kādu laiku atpakaļ bija mainīta pasta, bet nav bijis lietos arī kādu laiku.

25 Eiro

 

Ja pērk visu uzreiz došu atlaidi un kopējā cena būs : 80 Eiro (Pagaidām zemāk nekritīsies)

(Ar laiku cena kritīsies, ja nebūs intereses)

 

Ja ir interese lūgums sūtīt uz epastu : deus.docu@gmail.com

Ja iespējams ievietojiet epastā arī vārdu Dators

 

Nedaudz ir grūti šķirties no šī visa, bet nu ko darīt....

 

Viss atrodas Jūrmalā pats darbadienās esmu Rīgā.

 

p.s Varu iemainīt pret lietotu DSLR nedaudz piemaksājot arī, ka nekā šobrīd meklēju kur kādu nopirkt.

Labots - Alantojs
Link to comment
erikonkulis

 

 

Nedaudz ir grūti šķirties no šī visa, bet nu ko darīt

 

Ja pērk visu uzreiz došu atlaidi un kopējā cena būs : 125 Eiro
tu ko joko? es būtu priecīgs pārdot par trīskāršu cenu tādu pīsli!!!
Link to comment

Nu tev varbūt man ne. Cena ir šobrīd augstāka, bet, ja intereses nebūs tā kritīsies līdz kādai robežai.

Labots - Alantojs
Link to comment

 

 

Njjāā.., kosmoss! Tur uz 2 jādala.

Šis tas ,pat uz 3 :),piem.- Barotnis(cik brīnišķs/latvisks nosaukums :)) .

Link to comment

Nu pēc kāda laika varbūt arī pus cenu sasniegs, šīs ir tikai sākuma cenas, kas pašsaprotami ir lielākas. Kā jau teicu, līdz noteiktai robežai kritīsies, jo par šādām cenām iespēja, ka kas aizies ir samērā maza.

Pēc principa ja ļoti vajag, var nopirkt arī dārgāk. 

Tikai pagaidām cena kritīsies tikai par komplektu nedaudz jau nometu, lai dažiem te nav šoks. :D

Labots - Alantojs
Link to comment
viesturs0711

Baroklis 400w jauns ar garantiju, bodee ir leetaaks (saakot no 26eur, Chieftec). ;)

Link to comment

Ir arī lētāki, atsevišķām daļām cenas ir lielākas jo negribu lai sanāk tā, ka kaut kas tiek pārdots un pārējās lietas paliek nevajadzīgas, jo no šī vēl var uzkomplektēt normālu datoru internetam/filmām un vājākām spēlēm. Tā ka ja iet, tad lai iet viss. Atsevišķām daļām arī daudz neplānoju pagaidām cenu nost mest.

Link to comment

Ja nevajag, ta nevajag, nevienu pirkt nespiežu :D Jebkurā gadījumā cenas kritīsies :D

Link to comment

Kingston HYPERX  DDR2 KHX8500D2/2G 2GB 

Lietots, ja nemaldos 2 vai 3 mēnešus.

30 Eiro.

Jaunu var dabūt pa 26.50. eiro parastajā latvijas interneta bodē pat, un tas ar visu garantiju. A te nav ne garnatijas nekas, a ko es zinu tu varbūt pārdod, jo viņam tur klemme. 

Labots - Kramerss
Link to comment

Vispār spēcīgas pārdošanas prasmes... Uzliek cenu un bļauj pilnā rīklē - cenas kritīsies!!!

Pat īsti nevar saprast - priecāties vai raudāt par jauno deģenerātu paaudzi?

  • Patīk 4
Link to comment
Bomaars/C12

Nu kosmonauti ir atsevišķa suga var teikt, par to neuzaug bet gan jau piedzimst, jo kurš katrs nevar par tādu kļūt.

Link to comment

Labi jau labi tauta, es ilgi cenas nedomāju, ja gribētu uzreiz pārdot tad arī cenas būtu daudz zemākās, saprotu, ka 99% no jums šis pa gabalu nav vajadzīgs, varbūt kad nokritīsies cena līdz pusei kāds paņems, tas, ka tās šobrīd ir uzskrūvētas jau muļķim skaidrs man liekas :D 

Domāju arī, ka pietiks man te daudz runāt, jau pietiekošu reklāmu man iedevāt :D

Link to comment
viesturs0711

 

 

Jaunu var dabūt pa 26.50. eiro parastajā latvijas interneta bodē pat, un tas ar visu garantiju. A te nav ne garnatijas nekas, a ko es zinu tu varbūt pārdod, jo viņam tur klemme.

 

biedrs nnoname blakus topika 2x2GB Xyperx tirgo par 25...

Link to comment
TrakaisKodiens

vot, traucējat džekam taisīt biznesu.

Link to comment
Kaspars12

 

 

tas, ka tās šobrīd ir uzskrūvētas jau muļķim skaidrs man liekas

 

Tā jau apzināta cilvēku krāpšana, šādu sludinājumu jādzēš ārā, un lai nāk, kad būs normālas cenas! 

Link to comment

Īstenībā šis izskatās ļoti labs veids kā šeit ko pārdot, uzliec cenas no sākuma lielas, tad viss forums atnāk un brēc cik tās ir lielas, samazini un tad pārdod. No brēkšanas dabū pats sev reklāmu.

 

Ja daudz ta daudz, neko darīt, būs lētāk kāds nopirks, šī man nav steidzma lieta, katrs pats redzēs kāda cena viņam ir pieņemama un kāda ne, tad arī nopirks. Laika gaitā metīšu aptuveni līdz puscenai neaizies paliks man, nekādu problēmu

 

Savādāk te palasot izskatās, ka es te veidoju kādu krāpniecības biznesu :D

 

Katrs cilvēks var pats novērtēt cenu un saprast vai tāda cena viņam der vai ne.

Link to comment
Kaspars12

 

 

Īstenībā šis izskatās ļoti labs veids kā šeit ko pārdot

 

Kļūdies, Te liela daļa zina to lūžu reālo cenu, un ar tavu izplānoto spēli nav nekāda sakara, kad tās detaļas sasniedz savu ĪSTO cenu, tad kāds nopirks, bet domāju, Tu drīzāk ar tādu ņirgāšanos dabūsi warn :D 

Link to comment

Īstenībā es nebiju plānojis, kas šis aizies tik tālu, pa nevienu ņirgāties es te negribu.

 

Protams, gaidīju kādu komentāru pa sākuma cenām, bet ne šo visu :D

 

Jautājums vai tik es pa viņu "reālo" cenu gribēšu atdot, jo nu pārdot pa lēto var jau vienmēr, bet ja pēctam vajadzēs ko, tad pa lēto nopirkt jau daudz grūtāk.

 

Man īstenībā pat pa 100 to visu atdot īsti negribas, kur nu vēl uz pusi lētāk.

Link to comment
erikonkulis

 

 

Man īstenībā pat pa 100 to visu atdot īsti negribas, kur nu vēl uz pusi lētāk.
taapeec, ka Tu esi zjiids, eebrejs, liikdegunis, lai fiirers gar Tevi nograabstaas..
  • Patīk 3
Link to comment
Kaspars12

Atceries autor, ka ar katru dienu tās detaļas paliek aizvien lētākas, lētākas, vienā dienā attapsies, ka pat 10eur pa visu nedabūsi, tagad jau DDR4 rams sāk parādīties, pēc pusgada tas būs populārs un tu varēsi aizmirst par saviem lūžniem!

 

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Bomaars/C12

Ja tev negribas atdot tad sēdēt nāksies pašam ar saviem sūdiem...man arī daudz ko negribas, bet tāda dzīve.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment

Nu tad neko, ja nu kas būs vien jāsēž :D Diez kurā elles lokā mani par šādām cenām bāzīs iekšā :D

Link to comment
Īstenībā šis izskatās ļoti labs veids kā šeit ko pārdot, uzliec cenas no sākuma lielas, tad viss forums atnāk un brēc cik tās ir lielas, samazini un tad pārdod. No brēkšanas dabū pats sev reklāmu.

Nu nezinu, man jau liekas, ka šādi Tu savām detaļām vērtību tikai samazini.

Labots - Zuxters
Link to comment

Šāda attieksme būtu vēl pieņemama, ja dzelži būtu specifiski/reti/pieprasīti, u.t.t. - a te mēslu kaudze zelta vērtībā  :mrgreen:

Link to comment

Tad ja redzēs vēlāk nometīšu vēl to cenu, šoreiz arī detaļām nevis visam kopā. Tad nu gan tik pēc kāda laika.

Būtu jāieliek arī SS varbūt tur aizies .

Link to comment
viesturs0711

Autor, ja jau tev ir žēl to kompi tirgot, ko tad tu sludinājumu liki! Saproti, tik cik tu gribi, neviens tev par to nedos, savukārt tik cik dos, tu atkal negribi. Tak paturi sev un lieto. Kad galīgi nolietosies, varēsi utilizēt.

  • Patīk 1
Link to comment

Beidz. Rakstīt. Pilnīgu. Sviestu. Par. Savu. @$%$ tirgošanas loģiku.

Nevaru noturēties un neielikt reālos ciparus uz kādiem vari cerēt lai ātrāk beigtu aizd%%t forumā vietu.

PSU - UK? 5E
MOBO - arhaika + defekts MAX 15E
RAM - KHX ~15E

CPU - MAX 20E
GPU - 15E,
Kopā sanāk 70E, kas nav summa ko var prasīt, ja tirgo komplektu.
Nomet vēl 10E komplektam un tad varbūt vari uz ko cerēt... T.i. MAX MAX ~60E.

OP, beidz nodarboties ar demagoģiju!

Labots - Ziich
Link to comment
Bomaars/C12

tepat forumā nopirku MSI R6770 1gb ddr5 2fan versiju pa 25 eiro par šito videokarti uz 20 eiro pagruti sapņoot

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Man te tikko minēja "reālos"  ciparus, kopa saskaitot sanāk 70, es sobrid visu atdodu pa 80, milziga starpiba nav.

Uz doto brīdi cena galīga, ja nu kas tad up epastu.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...