Jump to content

Konstanti "lagi"


probot
 Share

Recommended Posts

Sveiki. lieta tada.. Speleju speli un pec kada britina sakas tadi ka lagi/framerate krishanas... pameriju uz hronometra. 20sec iet perfekti lags 5 sec un atkal 20 sec perfekti. un taa uz rinki. 
nezinu ko darit.. nav starpibas vai speleju uz high vai low grafikam. rezultats tads pats.. CPU temp parbaudiju tas stav uz 60-70 load nav pat tuvu max. tur isti nekas nemainas. palaidu msi afterburneri un peecaak luureju tas grafikas GPU un FB usage nokritas taja bridi kad ielago. nezinu un nesaprotu kur problema... man ta bija uz watch dogs tagad ir uz gta v un vel dazam spelem ir bijis...

Link to comment
Share on other sites

CPU temp parbaudiju tas stav uz 60-70 load

kāds cpu?

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, iemet pilnus datora specus. Video draiveru versija? Kā ir ar tām problēmām dažādās spēlēs? Vai visur ir pilnīgi identiska slimība, jebšu tie intervāli atšķiras? Ielogo ar kaut ko fps vai frame times, un papēti rezultātus, vai labāk - padalies ar tiem šeit. Un droši vien derētu arī kāds logs no GPU-Z. Vairāk interesējošais būtu skats uz mem un core klokiem, bet noderētu arī visa pārējā infa.

Link to comment
Share on other sites

CPU AMD FX-8350
GPU Gigabyte gtx760
iisti neatceros parejas bet atmina stav watch dogs kam tas bija tik pat izteikts..intervalus gan neatceros.. toreiz izdzesu speli jo apnika tie lagi
nezinu ko no ta gpu-z gribi redzet.. neesmu specuks.bish paspeleju un uztaisiju screenu shitadu. tas laikam neko neizsaka http://gpuz.techpowerup.com/15/04/15/bsx.png
uztaisiju mazu logu.. bet te atkal savadak izskatas.. ok es nerubiju tapec raadu jums   http://failiem.lv/u/qqtrvzp

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Vispirms gribu paprasīt; kāds ir baroklis un vai visa barošana ir saslēgta akurāti? Ar core un mem klokiem viss ok. Atmiņas izmantojums ir augsts, bet tai nevajadzētu būt problēmai. Lai vai kā, vai esi mainījis spēles uzstādījumus/izšķirtspēju uz kaut ko mazāk prasīgu? Nevis kā problēmas risināšanai, bet gan testa nolūkos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ės tik drosji taa neapgalvotu
 

Mhm. Ja tā tiešām ir vaina, pie tā varēsim atgriezties vēlāk. It kā jau diskrētais video rams vēl beidzies nav, lai būtu iemesls sākt tā vietā lietot sistēmas ramu, neatkarīgi, vai tas vispār ir pieejams, vai nav. 

 

 

 

un iemaacies beidzot lasiit, nebuus lieki klava jaadeldee.
 

Paldies, ka izcēli. Šo ņemot vērā, rodas vēl lielākas šaubas par to, vai atmiņas izmantojums ir saistīts.

 

autoram: jau iepriekš gribēju teikt - ieej Furmarkā uz dažām minūtēm, ieliec rezultātus no GPU-Z loga, kas taisīts stresa testa laikā.

Link to comment
Share on other sites

sjajaa gadiijumaa vram nav iisti sakara ar sisteemas ram. bet tu tik gudrs, tuk gudrs, tikai nepaarspraagsti aiz gudriibas. nebuus kas kjeskas savaac...

 

Man besī LV forumi tieši šī iemesla dēļ.

Ja gribi, lai kāds Tev palīdz atrisināt problēmu un rubī angļu valodu, tad labāk iesaku doties uz toma hardwari, tur vismaz cilvēki nediršās pie katra posta.

Problēmas var būt dažādas, minējumu dēļ nevajag sākt baigi gudro tēlot, ieskriesi vēl stabā, labāk izsvērt visas iespējas,  un ļoti iespējams, ka kāds pateiks kaut ko, par ko pat neiedomājies.

 

Paskaties, vai ir jaunākie draiveri, ja ir, tad pārinstalē, ja nav, tad updeito.

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu - tieši šīs problēmas cēlonis noteikt nav sistēmas rams, vai pat vrams, kaut par to otro vēl ir varianti. Es to izteicu tādēļ, ka pieminēji to, ka sistēma varētu būt 'aizkakāta'. Video ramu tā vienkārši aizkakāt nevar, tas tad ir tīši jādara, bet, ja ar kaut ko aizķēpāts ir pilnīgi viss sistēmas rams, es tā ceru, ka autors pats to būtu pamanījis. Tomēr CPU noslodzi skatījies taču ir.

Par to rama izmantošanu kā vram - tiklīdz tai spēlei vairs nav pieejams vrams, sāks ņemt sistēmas ramu. Realitātē, protams, ar mūsdienu video kartēm visi cenšas no tādas situācijas pieļaušanas izvairīties, jo tur rodas diezgan ievērojami spaiki frame taimos, kas parasti uz ekrāna arī ir redzami.

Link to comment
Share on other sites

izskatas ka te ir sacies savstarpejs konflikts vairak neka palidziba :D
Draiveri ir jauni. tiesi tapat ka ieprieks kad iznaca watch dog bija speciali draiveri vinam uzinstaleti. taka tas laikam nav ceelonis.
Par to ramu? ja ir aizkakats tad kka var to attirit ?
Un tiesi kuru gpu-z logu ielikt ? iisti nesaprotu ? kad izeju no speles ar alt tab tad jau viss noslogojums pazud.

un jaa grafikas biju provejis nolaizt visu uz zemaako un visu atsledzu. rezultas-sudigas grafikas ar lagiem 

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Neesi mēģinājis kaut ko mainīt videokartei Nvidia Control panelī? Varbūt kaut ko esi ieslēdzis, kas visu apēd, pamēģini uzlikt default settingus.

Link to comment
Share on other sites

nu  es jau itka palaidu to progu kad  iegaju spele..paspeleju paris min un izgaju araa... un vienigais laikam kur tur vareja redzet kkadas izmainas bija Memory Controller Load [%]
tas  tur var redzet ka iet 25+  un peksni uz 9 nokrit  un atkal uzlec atpakal....
Baroklis ir highlander 800W nez iesprausti abi vadi.. viens 8 pin viens 6.
man speles settingos rada 1250/2000 mb izmantota video atmina.. un lago.. paprovesu paluret taja kontrol paneli..bet skiet ka neesmu liidis tur.. parasti neaiztieku to ko nezinu.
bet kaa tad ir ar to atminas aizkakasanu ? to var attirit ja taa ir vaina ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

iesaakumam caur msconfig atsleedz visu to leerumu nevajadziigo meeslu, kuri tev starteejas kopaa ar logu...
 
tiesi kur ko man sleegt ? vari ludzu precizak.. jo  tur daudz visa kaa ir.. 
Link to comment
Share on other sites

Cik sistēmai pieejams rams, un cik no tā vēl ir brīvs, kad spēlē? Un vajag to Furmark testu(vismaz pāris minūšu garumā) + log'u no GPU-Z visa testa garumā.

Link to comment
Share on other sites

reku ir kkas no msi afterburnera lagu laikaa taas lietas kas leekaa 
                              20 sec   4 sec
Power%                        70 58
Gpu temp                     66 64
GPu usage%                 70 20
FB usage%                   28 9
Bus usage%                   9 3
core clock                 1215 810
voltage limit max1         1 0
Ov max limit1               1 0
Utilization limit1            1 0

a kur var paskatitites to atminu? nu es tik zinu ka man ir 2gb   un speles setingos man raada ka izmanto 1350/2000 mb  kur vel var paluret kko ?
un ko man taja furmarka darit ?

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

tu runa par parastajiem ramiem ? tie ir 8 gb

sorry ka jau teicu neesmu specuks nezinu kaa vini tur saucas .. rami ir 8gb videne 2gb.
Un vareji jau paskaidrot kas man tur ir jaatsledz.. :(

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Taču man interesē sistēmas RAM's, nevis video atmiņa! Novelc Furmarku, atver to, atver GPU-Z, ieķeksē 'log to file', iesāc Furmarka testu, atstāj to darbojoties vismaz pāris minūtes > ieliec GPU-Z loga failu te


 

 

tie ir 8 gb
 

Beidzot. Un cik rams kopā ir izmantots, kad spēlē? Ko saka tāskmenedžers?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Raada 1.645.676 menidzeri
 

Tas ir GTA V izmantojums. Mani interesē kopējais izmantojums - cik sistēma uz to brīdi kopā izmanto no visiem 8GB. Ņem burn in testu,  visu atstāj uz default, nav nepieciešams neko mainīt

Link to comment
Share on other sites

kopuma procesijas rada 4.5gb izmantots

man tagad uz darbu jaiet,bet vakara obligati ieliksu testu

A nevar būt,ka to rada kāda programma kas fonā iet?kā to atklāt?

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

4.5GB kopējais izmantojums apmēram arī varētu būt, ar to viss ok.

 

 

A nevar būt,ka to rada kāda programma kas fonā iet?kā to atklāt?
 

Teorētiski, jā, bet tas diezgan noteikti nebūs šis gadījums. Performance problēmas citas programmas dēļ var būt, bet tad attiecīgi būtu taskmenedžerī / GPU-Z redzams attiecīgais kaitnieks, kas kaut ko nevajadzīgi noslogo, un tādēļ pietrūktu jaudas pietiekami labi pavilkt to spēli.

Kā ir ar citām spēlēm, vai ir kāda spēle, kura iet bez šāda veida problēmām? Ja tā, vai to starpā ir kāda, kura agrāk ar šiem pašiem dzelžiem strādāja bez problēmām? Bet bez Furmarka burn in testa+paralēla log'a no GPU-Z varam ilgi minēt, tāpēc to noteikti vajag.

Attiecībā uz lizarda msconfig- skaties zem startup tab'a, un pēti, vai tur ir kaut kas lieks.

Link to comment
Share on other sites

Nu ta ka prata stavetu vel kada spele ar tadam problemam nav..atceros spilgtinwatch dogus.. Taa baigi negeimoju..csgo paspeleju iet bez problemam..ap 11 vakara iemetisu no testa rezultatus..a tajaa fignjaaa man nav ne jausmas kas ir lieks un kas nav :D paprovesu padrilleet mafiju 2 taabman ir mosh taa ar lago..

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jauztver nopietni par barokli?

Nav kkadas progas kas monitore stravas stabilitati?

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Google.skatijos.daudziem lidzigas problemas un tur principa.lielaka dala raksta ka psu vaina varetu but..un dazas vietas bija mans psu minets ar sudigaku karti un tika nolikts ka esot meesls :D

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Uzprasiišos uz rupjiibu arii es pie reizes(pieskaitiisim to pie piekHdienas mozahisma). Taatad mans PC i5 3479, rams 8gb, vga hg6850 1gb, psu 500w. Visu laiku ar siičiem speeleeju minecraftu. Viss gaaja OK, bet tad nomainiju hdd un uzliku svaigu windu. Visas jaunaas speeles iet uz urraa, bet maikrafts reaali lago.  Ir salikti DirectX,Visual library utt. Nojauta saka, ka probleema ir ar Javu, bet ko ar viņu dariit-hvz ? Idejas ?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

ojauta saka, ka probleema ir ar Javu, bet ko ar viņu dariit-hvz ? Idejas ?
Ir svaigākā versija javai? Un mēģināji 64 bit javu? 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agrāk bija atšķirība maincraftā, vai tu izmanto 32 bitu vai 64 bitu Java versiju, saistībā ar to, ka 64bitu versija atļāva MC izmantot vairāk ram'a. Nedomāju, ka tas mc ir mainījies, bet neapgalvošu arī, ka tas ir problēmas cēlonis.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispar es te ievacu info no visadiem avotiem un cik cilveku tik viedoklju... Viens saka ka varbu voltaza uz cpu vai gpu pa lielu vai pa mazu..citam atkal baroklis gluko.citam proggramas kkadas kreisas fona... Butu forsi ja kads varetu uzrakstit iespejamo problemu un veidu ka parbaudit pec izslegsanas metodes. Taa kkur varetu nonakt,bet laikam jau taa nenotiks :D

Link to comment
Share on other sites

Bet es taču teicu - vajag rezultātus no Furmark burn in + log's no GPU-Z. Kad tas būs, varēs spriest tālāk, tikmēr nav te ko riņķī apkārt bļaustīties, ja pats neesi pietiekami advancēts jūzeris, lai spētu pilnvērtīgāk iesaistīties risināšanā.

Link to comment
Share on other sites

 taatatd veicu testu 6 min nezinu ko tu gribeji no tas testa progas.. nofoceju to ko tur radija sturiiti 

http://failiem.lv/u/lhwqiiw
un te ir logi 
http://failiem.lv/u/eihopec
 

Epic Damage- Maatesplate ir Asrock 970 pro3 r2.0

atnacu majas iestarteju kompi,atsledzu visus meslu nevaidzigus  un palaidu speeli.. pirmas 3 min gaja ok tad sakas lagi.. palureju task menidzeri gpu usage tas bija apmeram uz 65 proc laga bridi uzleca uz 80+ un temperatura turas 63gradi un laga bridi nokritas pa 10gradiem..  ja tas ko nozime

kaa arii paproveju veel ar windowsa programmu pacekot kkadus parametrus varbut kkkas kko izsaka.. uztaisiju paris screenus saliku vienaa 

no kreisas saakot tad ir pirmais stabinsh pirms laga. otrais laga laikaa.. tresais pirms un ceturtais laga laika
nezinu mosh es te kkadu sviestu taisu..bet nu gribas lai visiem pec iespejas lielaka sapratne kas mainaas un kaa..varbut kkas noder.
http://failiem.lv/u/gckyawr

Un par citam spelem runajot.. nav nekada izvele,bet tiko padzenaju mafiju 2 10 minutites un nekadu lagu..viss gludi

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Šitā plate nav laba priekš tava CPU.

 

Pats esmu eksperimentējis, vienam paziņam arī bija tieši šitā pati plate, viņš apgreidoja cpu no phenom 965 black uz FX 6100 un sākās lagi spēlēs, ne visās, bet viņam piemēram lagoja Borderlands 2. Pietam ar veco phenom 965 pilnīgi nekādu lagu tieši tajā pašā spēlē.

 

Simptomi tie paši kas tev, pēkšņs freimu drops uz dažām sekundēm un tad viss normāli.

 

Izmantojot unreal engine debuggeri uzgājām kāpēc spēlē nometas freimi, sistēmā parādās uz tām sekundēm ieraksts unreal engine cpu clock speed mismatch vai kaut kā tā.

 

Nu un attiecīgi sākot rakt tālāk par pašu plati, pilns nets ar info un sūdzībām, ka platei ir cpu throttling problēmas. Pie tam, jau pašā ražotāja lapā ir info, ka ja grib izmantot FX sērijas procesorus vajadzīgs top down kūleris, citāts :" For cooling the CPU and its surrounding components, please install a CPU cooler with a top-down blowing design." http://www.asrock.com/mb/AMD/970%20Pro3%20R2.0/?cat=CPU

 

Pie tam uz šīs plate vari aizmirst par jebkādu overclock, tikai stock settingi.

 

Rezultātā tika iepirkta ASUS plate m5a97 un visas problēmas pazuda.

 

Vari mēģināt mainīt cool n quiet, bet manā skatījumā šitā plate nespēj normāli pavilkt FX procesorus pie slodzes, diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Lai mēģina cīnīties, manā gadījumā plate tika mainīta, jo tika plānots arī OC. Tāpēc nemaz nemēģinājām to plati tālāk mocīt.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Nevajag aizmirst ka šim AMD procim 70 grādi ir samērā daudz.. pie tā jau sākas minētais cool&quiet.. palaid spēli un paskaties CPU-Z vai cpu frekvence tiek automātiski nomesta uz kaut kādiem ~1300 MHz, ja tā tad CPU pārkarst un iestājas "Thermal Throttle", ja tā tad skaties vai kastē ir normāla gaisa plūsma.. 

Un anoloģiski, ja pie slodzes GPU nomet frekvenci tad skaties vai GPU nēpārkasts. 

Link to comment
Share on other sites

Tātad procim 70 grādi skairas pārjarsis? Kas tad man uudens dzese ir jalerk lai vins neparkarstu? Man staav cooler master t4.

Taa cnc nonemsana laikam nav nekads veseligais process? Palielinot elektribas paterinu 2x un samazinot cpu dzivi

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad procim 70 grādi skairas pārjarsis? Kas tad man uudens dzese ir jalerk lai vins neparkarstu? Man staav cooler master t4. Taa cnc nonemsana laikam nav nekads veseligais process? Palielinot elektribas paterinu 2x un samazinot cpu dzivi

 

Paskaties kāda ir  "ambient temperature" un tad spried.. Man ir tieši tas pats cpu un ar stock dzesi tik karts tas nebija.. so domā pats.. 2x enerģijas patēriņš..?! nja domā līdzi.. 

 

 

 

es vienmeer esmu teicis, ka amd procesori ir meesli jebkuraa to izpausmee saakot no k7 seerijas.

 

Paldies par sakarīgo info.  

Link to comment
Share on other sites

Ar Furmark viss ok. Visas 'power saving' fīčas noteikti vajag noņemt, lai clock speedus nemētā. Procim virsū ir oriģinālā dzese, kas nāca kopā ar pašu proci? Un pie reizes noregulē procim voltāžu, es neticu, ka tam konkrētajam čipam tiešām vajag 1.44V, lai pavilktu tikai 4Ghz kloku.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Fonā tev gigabyte videokartes softs nav ieslēgts?

Man šādus brīnumus taisija Gigabyte OC Guru, nekas netika klokots tikai tur man bija saregulēti ventilatoru apgriezieni un ar šo gigabyte softu man bija fps dropi, pagaidām divās spēlēs konstatēti Shadow of mordor un GTA V, izslēdot šo progru arā viss ok

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...