Jump to content

Kā atbrīvoties no uzlecošajiem reklāmas logiem


sirujs
 Share

Recommended Posts

Nomainīt datorspecu. Esošais neprot pat tik daudz kā Adbock uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Vai Tu, beton, nevarētu ielikt īsu, bet visiem saprotamu instrukciju, kā ar to AdBlock rīkoties, lai aizliktu ciet tieši to, kas mani kaitina?

Link to comment
Share on other sites

No firefox izkvēpināt nav grūti, bet vai ar to pietiks? Parasti kāds "labs" aizkadra process parūpēsies, lai būtu atkal atpakaļ.

Lai nebūtu gudri jāmuld, daži soļi (teikannas versijai), kas jāizdara, lai vismaz mēģinātu ko salabot.

1) Atver instalēto programmu sarakstu un pamēģini atinstalēt visu, kas liekas aizdomīgs. Jā, jā! Arī savu mīļo Mobogenie, savu iecienīto CCleaneri, ko esi novilcis torrentā un vēl visas citas figņas, kuras, kā Tev sola, paātrinas datoru un salabos reģistru :D

2) Atinstalē Firefox

3) Izdzēs iekš ... User\AppData\Roaming mapi, kas saucas "Mozilla"

4) To pašu izdari arī iekš ... \User\AppData\Local

5) Izdzēs (ja palikusi) Mozilla Firefox mapi no Program Files (x86)

Drošības pēc iztīri ... User\AppData\Local\Temp

 

Ienistalē atpakaļ Firefox (no ražotāja lapas, protams).

Vēl neskādē izskenēt visu kompi cauri (visus failus, ar max setingiem) ar kādu no vēl kaut cik jēdzīgajiem antivīrusiem (Avast, F-secure,...) Paranojiķiem papildus Spybot - search and destroy.

 

Ja nepalīdz un netiec galā, nečakarē, gudrāks nepaliksi, dodies pie meistara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

^ Vai, vai, un pēc tam Tu, Volter, būsi vainīgs, ka visi gadiem krātie pr0n bookmark'i būs zaudēti :p

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

savu iecienīto CCleaneri, ko esi novilcis torrentā

 

Kas ta šim vainas? Es par to kas bezmaksas iekš filehippo! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai Tu, beton, nevarētu ielikt īsu, bet visiem saprotamu instrukciju, kā ar to AdBlock rīkoties, lai aizliktu ciet tieši to, kas mani kaitina?

 

Nu es nez... Man tas kautkā iet automātiski.

Varbūt paprovē http://lmgtfy.com/?q=how+to+youse+adblock+plus

Ja tas ir par garu, tas nozīmē ka tu nelasi, ja tu nelasi, tad ļoti cūciski prasīt lai es tērēju laiku kautko rakstīt. Kā arī to ka jāsamaksā datorspecam, jo pats tu neko nespēj izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ta šim vainas? Es par to kas bezmaksas iekš filehippo!

 

Tas no šerijas "šas atnāks burvis un instalēs jums programmas" (tulk. no angļu val.), vai satīrīs visu pēc kārtas un bez liekas aizdomāšanās ;) Tikai tad nevajag pēc tam čīkstēt, ka inficētajā kompī parādās kaut kādi paziņojumi par neatrastiem failiem, servisiem, tūlbāriem, kas vairs nepalaižas un "trojaniem", kas vairs nestrādā, kā ieplānots, bet jāj prātu, vienojoties vienā lielā draudzīgā sistēmas bremzē.

Nu nafik vispār jālieto trula automatizācija ziņā, neziņā? Galvenais, ka parasti, tie, kas lieto, grib kā ar urinterapiju, visas savas kaites izārstēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...