Jump to content

LG smart TV iesalsts un laiku


Payne
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda ir LG Smart TV. un vienkārši skatoties tv,kad izdomāji pagriezt skaļumu, vai izdarīt ko citu ar pulti, uzreiz nospiežot pogu nekas nenotiek, ir jaapgaida kaadas 5-10 sec liidz ,kaut kas sāk notikt. problēma nav pultī,jo ir divas, problēma ir Tv,ka softs uzkaras,vai kas tāds,varbūt,kāds zin,kā to risināt? vēl pieminēšu ,ka tas nenotiek visu laiku,bet ik pa laikam!

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

risināt var nomainot LG ar TELEVĪZORU un nekad vairs nepērkot neko no tā gļukkantora

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

nomainot LG ar TELEVĪZORU un nekad vairs nepērkot neko no tā gļukkantora

 

Man LG TV bijuši pēdējos 15 gadus. Nekādu dižu problēmu nav bijis. TV nomaiņas laikā pie miskastes izlieku vēl strādājošus. Pazūd pusstundas laikā. Par autora probzu, hvz. Ja saproti, ko dari, uztaisi factory resset. Bet tā viedā TV funkcija līdz šim ir bijusi bremzīga. Man 2 gadus vecs modelis, LA660 sērija. Un vispār, TV, tā pat kā puķu vāze, ir interjera elements. Tie, kuri pārāk bieži sit puķu vāzes, vai skatās TV, ir...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

man LG ir kaut kur pēdējos 5 gadus un šai laikā ir bijušas autora problēmas dažādās variācijās, vēl vakar pat vispār uzkārās no pults, tā kā nācās no rozetes raut ārā, tad neiet skaņas dēļ, tad kodējuma dēļ kāda filma, tad nosvilst barošanas bloks, karo4e LG ir manā blacklist

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...