Jump to content

Asus GTX 560 BIOS flash


zapinsh
 Share

Recommended Posts

Tātad nomainiju video kartei galveno čipu. 

Īsti neizpratē par to kā tas notiek. Cik papētiju biosu flashot var mierīgi jau no windows interfeica, ja viņa jau strādā, bet pieslēdzot pārlodēto video karti, viņu dators vispār neuzrāda, tā kā nebūtu.

Varbūt var kāds apgaismot kā tur ir īsti ar to flašošanu?

Bilde kartes precizēšanai pielikumā

ASUS GTX560 DCII TOP/2DI/1GD5

https://lh3.googleusercontent.com/-Le8z3hzCwvE/VCpDsPNm2mI/AAAAAAAAE34/mt1dBUfhc-o/w1183-h888-no/20140930_084438.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-1IImzw-NGbs/U-58cbNMA0I/AAAAAAAAHhk/Kb5lBn1oHxE/w1183-h888-no/20140815_212525.jpg

post-88248-0-48062400-1429475642_thumb.jpg

Labots - zapinsh
Link to comment
Share on other sites

Kas tas? Kautkaads saakuma komplekts jaunajiem lodeetaajiem tipa "uzlodee sev videokarti pats"?
Kondikjus neaizmirsi uzlodeet?

Link to comment
Share on other sites

Ieraksti Bios usb flaškā, pielodē usb ligzdu pie plates un iespraud flašku, gan ielādēs! :)

Link to comment
Share on other sites

Es gaidu kad beidzot seu aklās zarns operēs paš!

Beidzot patīrīsies tā tauta.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Es gaidu kad beidzot seu aklās zarns operēs paš!
Nezinu vai tā bij aklā zarna, bet kkur lasiju, ka kaut kāds ārsts pats sevi arī operēja, esot zem vietējās anestēzijas :D 
Link to comment
Share on other sites

Atkal "kārtīgi" latvieši izceļas.

Ja jau rebalu un vienkārši bga māku pārlodēt, noteikti kondiķus aizmirsīšu. Konkrēti šim bga ir atšķirigi bumbiņu izmēri, tpc uzsūtiju jaunu no ķīniešiem. Baigais čakars tādu rebalot.

Tā jau griežas un tehniski strādā.

Par to china bga rodas aizdoma tik.

P.s. Man aklā zarna sen vairs nav, tā kā nespīd. ..

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja reiz šādi jautājumi, kāpēc tāda pārliecība, ka tieši oriģinālajā čipā bija problēma, nevis piemēram, kādā atmiņā vai barošanas ķēdē? Un vai ķīnietis nav iesmērējis defektīvu vai vienkārši pārmarķētu čipu? Un galu galā, jēga nodarboties ar šādu matu skaldīšanu šādai kartei, viņai taču ejošai ir kādi 50 eiriki vērtība?

 

 

 

Tā jau griežas un tehniski strādā.

 

 

pieslēdzot pārlodēto video karti, viņu dators vispār neuzrāda, tā kā nebūtu.

 

Tas ir kā, strādā un vienlaicīgi nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Ja kompja bios to karti neredz, tad iespējas tur kaut ko softiski izdarīt ir niecīgas.

Tai kartei nav kaut kāds "diagnostic port", kur dabūt kaut kādu info, kas notiek?

 

 

Lieku uz to, ka lodējot, kaut kas ir salodējies ne tā un karte ir izmetama. 

Link to comment
Share on other sites

Kur šitādi tiek pie tiem dārgajiem stanokiem?

Es zinu vienu iestādi kas nopirka, pa kaukādiem 600Ls (tāvišteic), un tā arī nelieto. Es saku - davaj atved man, es kādu nedēļu pamācīšos lietot, un ja tev trūkst cilvēki - pēc pasūtijuma aiziešu izdarīt. Šis ni un ni. Esot "dārga iekārta". Bljet, a ko viņa tur tagad, dārgus putekļus ražo eksportam, vai...

Bet šitādi visādi kautkur izrok naudu, nopērk tādu aparātu, lai gan vispār nesaprot elementāras loģikas pamatus. Karte viņam lūk strādā un nestrādā vienlaicīgi. Šrödingers gatavais.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Ja ir iespēja, karte jatestē uz citas sistēmas, ja neiet tad gan jau hardvāriska problēma - kaut ko nepareizi salodēji...vai arī tai kartei ir vēl cita hardvāriska problēma, nesaistīta ar tavām darbībām.. 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Domā tapēc ka "izbeigušies" HP dv6xxx čipi?

 

Noteikti nē, tos "jaunus" taču var brīvi ēbrejā nopirkt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...