Jump to content

Palīdziet izvēlēties jaunu Laptopu


ttitan
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Esmu vairāk lietotājs,

 

 tādēļ, domāju iegādāties jaunu laptopu- mobīlu un vieglu. Ekrāns vēlams uz 13.3, 14 collas.Nav obligāti jābūt atveramam 360 grādos. Domāju kad šeit, kāds jau viņus lieto, tad var padalīties info, kādi plusi un mīnusi un iespējamie riski.

 

Pielietojuma mērķi- internets, Office, CAD projektu apskatei.

 

Mani izvēlētie varianti:

1. Asus   ASUS TRANSFORMER BOOK FLIP TP300LD TP300LD-C4048H 1a.lv

+ 3 gadi garantija

 

2. Dell      DELL INSPIRON 7348 1a.lv

+3 gadi garantija

 

3. Lenovo LENOVO THINKPAD YOGA bet tam tikai 2 gadi garantija. Ir jau nācies pirkstus apdedzināt ar hp, kurš nobira uzreiz pēc 2 gadu garantijas. 

 

Vēlos, lai iesakiet no šiem vai citiem variantiem. 

 

Paldies 

Labots - ttitan
Link to comment
Share on other sites

Es pats sev taisos iegādāties Yoga Pad 3, izskatās vissimpātiskākais no visiem hibrīd-planšetniekiem. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Laikam jau neies budzetaa, bet ja visaadi CAD'i jaadzenaa un gribas kvalitaati, stabilitaati un izturiibu, kaa arii par papildus samaksu, iespeeju nopirkt veel kaadus paaris gadus garantiju klaat, tad es skatiitos uz Lenovo T430, T440. Abi tie ir 14nieki, tikai pirmo vairs reti kur var dabuut.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem, galva liels sajukums ar to visu lielo piedāvājumu. 

 

Runājot par Lenovo t440 cena nav nemaz tik augsta. ss.lv jaunus tirgo ar garantiju krietni lētāk kā veikalā- grūti pateikt kādēļ tāda atšķirība, droši vien, var būt problēmas ar garantiju.

Link to comment
Share on other sites

ir tāda lieta ka tiem lenovo dārgā gala modeļiem praktiski tā garantija pie vienas vietas,jo birst viņi loooti reti, salidzinot ar kkadiem hp/toshiba un arii mazliet dell ko var kaa sugu aizmirst del shvakaas/prastās kvalitates.

 

ja gribi pačakarēties nedaudz tad paņem kādu t430 no ebay.co.uk? ap 250eur tur var dabūt ,protams būs lietots bet nu vari pagaidīt kādu labāku eksemplāru kad uzrodas.

pats iecēlu ap zsvetkiem tada veida x230 kas tas pats t430 vien ir tik mazāka izmēra pa tādu $ un bija viņs reāli lietots 16h un vel bija vairāk kā gada ražotāja garantija palikusies...ja labi pameklēsi gan jau arī ko tādu vari atrast.

 

 

vel tu to laptopu domā izmantot cadam pa taisno uz taa mazā 14collu monitora vai arii piesledzot klat normalo lielo monitoru? 

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Runājot par Lenovo t440 cena nav nemaz tik augsta. ss.lv jaunus tirgo ar garantiju krietni lētāk kā veikalā- grūti pateikt kādēļ tāda atšķirība, droši vien, var būt problēmas ar garantiju.

 

Ar garantiju problēmas nebūs, jo tiem ir vispasaules garantija un pat pirkuma dokumentus nevajag servisā. Lētāk droši vien tamdēļ, ka no ASV apejot muitu ievesti. Tas protams garantiju neietekmē, tikai muitai negūtā peļņa! Es kad pirku no ASV, bija tā ka lapsis masāja 340 Ls, savukārt latvijā nekur lētāk par 580 atrast nevarēja. 


Ja ir iespēja, tad ņem tik ciet! Lētos Acer šmacer ar windows8 bing, lai ņem citi!

Link to comment
Share on other sites

 

 

vel tu to laptopu domā izmantot cadam pa taisno uz taa mazā 14collu monitora vai arii piesledzot klat normalo lielo monitoru? 

 

Principā zīmēšanai Cad ir PC, uz šīs 14 collu laptopa galvenais ir atvērt un apskatīt zīmējumu. Ja būtu jāzīmē, tad ņemtu dock staciju un slēgtu klāt monitoru. Zīmēšana ergonomiskāka un komfortablāka uz lielāka monitora nesalīdzināmi. 

 

Man visas domu straumes sāk plūst uz IBM ražojumu pusi. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tik ņem T sēriju! Man pat liekas, ka tev mierīgi arī T410, T420 sērija derētu ar kādu SSD komplektā. Tik jaunu jau vairs nekur nedabūsi!

Link to comment
Share on other sites

nav ko tur daudz domāt ja vajag nopietnākam darbam nevis tikai netam un nēsi vecene kurai jāiespringst par dizainu, atzīstu ka tiem lenovo tas dizains ir fail visiem pec kartas un neviens tev neteiks ooo cik tev kruts laptops kad izvilksi ara..

 

bet tas asus ari neizskatas slikts,un pec kvalitates viņi arī nav slikti...

Ja piķis nav problēmas tad jau daudzas izvēles, bet x220/t420 saku no ebay.co.uk var dabut par apm ~100gbp ,un pēc procesora jaudas viņi ir tikai par kadiem 5-10% shvakaki nekaa t440/t430.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Un vispaar T seerijai ir labaakai dizains ever!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tikai jaunais T*40 dizains man ne visai. Otrkaart, jaunajiem portativajiem naak i5/7 ****u serijas cpu.

Link to comment
Share on other sites

Kruts kompis, kad izvilksi laukā :D:D:D Jā, to es seva atgādināšu ikreiz.

 

Principā lieta skaidra, būs tik jāmedī rokā as T mobīlis.  

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaada starpiiba kaa izskataas, galvenais, ka aatri celjas un ilgi staav :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...