Jump to content

Budžeta Over-the-Ear & On-Ear ausis


intervall
 Share

Recommended Posts

Situācija smieklīga.

Ir ausis, kuras pilnībā apmierina, bet izrādās, mans jaunais tālrunis tās nespēj kustināt - skan, bet paklusi. Esošās ir Philips SHP 2500.

Vecās atstāšu lietošanai mājās, bet meklēju jaunas ārpus mājas lietošanai pie telefona.

Nekādas in-ear nevēlos.

Budžets mazs - eur 30

 

 

Vēlos mazliet basīgas, bet tādas, kuras nebūs klusas pie trubas.

Klausos pārsvarā ''tuc-tuc'' žanrus :D

Pagaidām skatos uz:

 

PANASONIC HXS200E

Philips SHO4300BL/00

 

Varbūt kāds var ko rekomendēt.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Es neņemtu salokāmās- tīri izturības dēļ. Jo vairāk kustīgu detaļu, jo lielāka iespēja kautko salauzt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es neņemtu salokāmās- tīri izturības dēļ.

 

Nu nezinu gan, px-100 ir izturējušas diezgan smagu velo crash pāri stūrei...

Par oriģinālo jautājumu - šaubos vai tajā budžetā kas normāls nopērkams.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ņem narvesena philips, neērtas, būs tuc, tuc, vads tām austiņām gan ir tīri jauks, uz dārgo silikona pusi velk! Uz reizes 3gab Tev sanāk.

 

Par Sennheiser sēriju piekrītu, tās ir ļoti ok, vads varēja būt labāks, bet ne šajā budžetā ir stāsts.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Pirms tam bija Xperia M2 aqua, tagad ir LG D280N(L65), uz abiem vienāds max skaļums ar tām shp2500.

Amps gan atkrīt, vajag, lai nav nekā lieka :D


Kāds modelis tām Narvesen ausīm? Esi mēģinājis? Tās panasonic nebūs labākas?


Edit: Tikko apskatījos tās narvesen, izskatās pēc baigā krapa, zinu, ka nav nekā īpaši kvalitatīvāka šajā budžetā, bet konkrētās nepatīk - polsterējumam tas apvalks izskatās šausmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Narvesena es nopirku, lai pamēģinātu, tās PANASONIC HXS200E tāds pats pirkums vien būs, izskatās, ka vairāk daļu kam salūzt un gandrīz 3x dārgāk :D

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

ja gribi labu tesienu uz telefona naksies vien nemt in ear. loti maz ir tadu telefonu kas var iekustinat labi lielas ausis piemeram htc one m8.

mazas ausis nav tik prasigas uz avotu, var dabut tadu basu ka smadzenes saks tecet ara.

piemeram awei es900m

Link to comment
Share on other sites

intervall

Man nevajag baigo tesienu, bet skaļākas par esošajām, mazliet basīgas..

Jo esošās ir klusas - piemēram, uz max skaļumu sabiedriskajā dzirdu to, kas notiek apkārt. 

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Parcik izskatās, ka tu par to ciparu neko lietojamu nedabūsi, tad izmantotšu iespēju pareklamēties.

Ja apver iespēju nedaudz papalšināt budžetu, tad es kā reiz pa saldu ciparu varētu peidāvāt Creative Aurvana Live! ļoti labā kondīcijā. Šamējām ir skaļruņi no Denon AH-D1001 ar labu izolāciju un super ērtas, nemaz nerunājot, ka skaņa būs pavisam citā līmenī. + pat mans mazais iPod shuffle šīs pavelk ar skaļuma rezervi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Par aura live +, ir bijušas, kostrukcija stipra, metāla stiprinājumi sānos, vads arī mīksts, labi kalpo...

Link to comment
Share on other sites

intervall

Gribas jaunas diemžēl...

Nebiju pamanījis tām panasonic locījumu vidusdaļā, tiešām, izskatās šaubīgi.

Atradu pēc dizaina, kuras patīk, bet noteikti truba arī nespēs iekustināt - Philips SHO4300BL/00

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Mums elkors tirgo ārā a-jays four, iet pa 40 eur, par to naudu noteikti tā vērtas, pats sev ar paņēmu, lai butu tādas, ko nav žēl pazaudēt, klausos tuc tuc un bass ir loti patīkams

 

P.s. izlasīju, ka in ear tomēr nē... Vēlu veiksmi atrast ko sakarīgu par 30 eur, manuprāt nekas tāds nebūs

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

JVC HA-RX700 nav sliktas un iekļaujas tavā budžetā ~34eur

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...