Jump to content

facebook,drlv acc ir iespējams iegādāties?


eddge
 Share

Recommended Posts

tādus kuru nenobanos pēc pāris dienām

Kā to var zināt? Sataisīs ziepes un nobanos. :) . Kapēc neesi pateicis par cik pērc un vai ēpastu arī vajag tavā vietā uztaisīt? Vai izmantosi esošo.

  Bet tā varu kaut abās vietās tev pārdot tikai cik maksāsi? Un taisu augšā tev kontus.

Labots - Tufjord
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tujford, doma bija tāda, ka nepieciešami, protams, konti kuros ir "draugi", reāli cilvēki, nevis boti un jo vairāk, jo labāk. Un protams, "draugi" ir no valsts Latvija. Pats zinu pāris ārzemju servisus kur var iegādāties šādus kontus, tikai viņi nenodarbojās ar latviju.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Es gan neesmu ''draugos'' jau kādu laiku, bet kopš kura laika, jābrauc uz Mārupi ar pasi, lai piešķir unikālu profila informāciju un administrācijas veidotu login/pwd

Link to comment
Share on other sites

Varu pārdot savu kontu draugos. Profilā ir arī infa par laulību (legāla), ir ~40 draugi(draugos tikai tie, kurus reāli pazīstu, nevis viskas), oriģinālas fočenes, daudzi ieteikti video, aktivitāte. Pārdošu par kādiem 5k EUR... sen ir doma, ka vajadzētu dzēsties no traukiem. Ja dzēšoties varu arī noplenīt - perfekti.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

konti kuros ir "draugi", reāli cilvēki,
Ar visiem reāliem draugiem ,kā to reāli iedomājies. Ja teiksim pārdotu savu draugirm kontu ,tu mana vārda uz vārda vietā nomaini uz kādu Mumamess Alli. Pa laiku ,kad pamanīs vienkārši pārtrauks draudzību. Saknē ideja garām. Nerunājot par naudu,kas šinī gadījumā droši pārsniegtu vairākas minimālās mēmešalgas.

 

 

Pārdošu par kādiem 5k EUR... sen ir doma, ka vajadzētu dzēsties no traukiem. Ja dzēšoties varu arī noplenīt - perfekti.
Tieši manas domas. tikai man ir reāli paziņas ap 160 cilvēkiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

tikai man ir reāli paziņas ap 160 cilvēkiem.

 

Tad jau Tavs konts zem āmura palien ar sākuma cenu ~20k Eur. 

Link to comment
Share on other sites

Nu man draugos ir nevis paziņas, bet cilvēki ar kuriem regulāri satiekos IRL :p

Link to comment
Share on other sites

Es jums patiekšu, ka ārzemju servisos tāds konts ar 1000 cilvēkiem maksā ~20 euro.. Jūs nesaprotat vienu lietu, man nav vajadzigi jūsu draugi.
Jautājums ir vai kāds zin kādu informāciju vai latvijā ir kāds līdzīgs serviss, vai arī kāds nodarbojās individuāli ar akountu "raskrutku", tikai reālu cilvēku, nevis botu. Vajadzīgi konti ar reāliem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ir tā lieta, ka facebook accountu noteikti arī par 20 EUR dabūsi. Draugos... ? Stipri šaubos.

 

Any way, kas traucē uztaisīt acountu ar smukas meitenes/puiša fočenīti, draugos tak ir dauzi, kurus jāmeklē pēc "aiciniet". Un būs Tev 1k draugu. Kur probzas? :)

 

P.S. Ceru, ka šeit netiek meklēts kārtējais accounts no kura varēs sūtīt visās grupās sludinājumus ķipa "iespēja nopelnīt 1k nedēļā", kur atslēga ir refereri spiežot uz saites. Besī šitādi...

Link to comment
Share on other sites

Šito vajag nocirst saknē,kamēr nav izplatījies,ne palīdzēt ar infu. Ož pēc krimināla,jeb sliktā gadījumā meklē reālus upurus kam sūtīt spamu un pārējos mēslus.

 

Vajadzīgi konti ar reāliem cilvēkiem.

 

man nav vajadzigi jūsu draugi.
Pats sapinies,ko vajag,ko nē.

 

 

P.S. Ceru, ka šeit netiek meklēts kārtējais accounts no kura varēs sūtīt visās grupās sludinājumus ķipa "iespēja nopelnīt 1k nedēļā", kur atslēga ir refereri spiežot uz saites. Besī šitādi...
Tā arī izskatās ,ka ir.
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tieši tāpat kā kramplauži un zagļi, arī kibernoziedznieki izmanto daudzus un dažādus veidus, lai nozagtu personas informāciju un naudu. Tāpat kā jūs nedotu kramplauzim savas mājas atslēgas, gādājiet par aizsardzību pret krāpniecības gadījumiem un identitātes zādzībām tiešsaistē. Apziniet noziedznieku visbiežāk izmantotās viltības, lai sevi aizsargātu pret tiešsaistes krāpniecības gadījumiem un identitātes zādzībām.

 

http://www.google.lv/intl/lv/goodtoknow/online-safety/identity-theft/

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Tiek meklēti konti netīrām lietiņām, drīzāk par šito policijai būtu jāziņo, lai paskatās, kas par "fruktu" tas pircējs ir.

Link to comment
Share on other sites

ja vajag reģistrēšu jaunu, saaizcināšu "reālus cilvēkus", atkarīgs cik tad maksāsi ? :D

Link to comment
Share on other sites

snukurins, tas ir bērnudārza līmenis. Tādus acc ātri bano. Tie laiki ir pagājuši, sociālie tīkli tagad ātri attīstās :)

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Klau, tu kādu mājienu, vai bez meliem vari pateikt, kam tev tas vajadzīgs? Kam tev tos reālos cilvēkus? Fake kontu tak uztaisīt bērnudārza līmenī prot katrs. Kaut kas aiz ādas tev čalīt!

Manuprāt tā ir krāpniecība, info profilā nav tava, ne foto, ne kontakti, ne draugi, paziņas, kaut arī reāli cilvēki. Nezinu nevienu, kurš būtu gatavs par kaut kādiem dažiem desmitiem eur pārdot savu kontu, kuru izmanto, lai reāli sazinātos ar sev tuviem cilvēkiem. Un skaitam arī šajā gadījumā nav nozīmes - ir 30 draugi vai 100 . Šādā gadījumā arī abus vajadzētu sodīt, gan pārdevēju, gan pircēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man nav vajadzīgs konts ar reāliem cilvēka datiem.  Kā arī tēma nav saistīta ar krāpniecību vai referāļiem.

Topiku var slēgt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...