Jump to content

Noplīsa skaņu karte, kādu labāk paņemt vietā?


wailjdii
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

izskatās, ka man ir noplīsusi (integrētā) skaņas karte. Vienā brīdī pārstāja skanēt mūzika. Brīžam caur tādu, kā sprakšķi kautkas vēl ieskanās, Izmēģināju arī piespraust tumbu vietā austiņas. Tāpatās neskan.

 

Skatos, ka skaņu kartes var nopirkt visādos cenu diapazonos, apm no 10 eiro līdz aiziet simtos. Pats nearkādām skaņu apstrādēm nenodarbojos, svarīgi ir tikai, lai var forši klausīties mūziku uz savām microlab solo 6 tumbachkām. 

 

Metu nedaudz acis uz šo (audigy sērija dzirdēta, laikam populāras) http://www.dateks.lv/cenas/skanas-kartes/9894_creative_sound_blaster_audigy_se_bulk  Taču varbūt nav jēgas izmest 30 eur un paņemt kautko pavisam lētu!?

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

itanium

Es ieteiktu skaņas kartes vietā paņemt kādu USB DAC, piemēram DAC Destroyer.

Ja nu kādreiz būs nepieciešamība, varēsi pie jebkura PC ar USB portu pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vai tik nav win mēģināts tjūningot un viss tādā garā, pameklē vien pats to skaņu draiveros uzstādījumos un tamlīdzīgi

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Taču varbūt nav jēgas izmest 30 eur un paņemt kautko pavisam lētu!?

 

Pilnīgi noteikti nav jēgas ņemt ko pavisam lētu, es drīzāk tā creative vietā ieteiktu mazliet piemest un paņemt xonar dg.

Link to comment
Share on other sites

wailjdii
(labots)
Vai tik nav win mēģināts tjūningot un viss tādā garā, pameklē vien pats to skaņu draiveros uzstādījumos un tamlīdzīgi

 

Nop, neko neesu pēdējā laikā tjūningojis! Man jau choms viens teica, lai pamēģinu draiverus pārinstalēt, bet nu man neticas. Savā gandrīz 20 gadus garajā pie datora sēdēšanas karjerā nav bijis, ka nenokā pēkšņi draiveri apsedzas. Citādi mans PC ir ļoti tīrs no crapware softa, tādēļ es neticu ka kautkas ir jāpārinstalē. 

 

 

Iechekoju Itanium ieteikto DAC ierīci. Cik sapratu , šīs ārējās ierīcas kopā ar pastiprinātāju ir kruti, ja klausās uz austinām, bet es austinas nelietoju (iespējams, kautkad nopirkshu un lietoshu) un citā kompī 100% nespraudīšu.

 

 

 

Pilnīgi noteikti nav jēgas ņemt ko pavisam lētu, es drīzāk tā creative vietā ieteiktu mazliet piemest un paņemt xonar dg.

 

 

Kas būs labāk dārgai kartei? Labāk skanēs? (cik noprotu kreisajām varētu būt laikam draiveru problēmas). Kāpēc ir jēga pirkt to Xonar ?

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

itanium
Cik sapratu , šīs ārējās ierīcas kopā ar pastiprinātāju ir kruti, ja klausās uz austinām, bet es austinas nelietoju (iespējams, kautkad nopirkshu un lietoshu) un citā kompī 100% nespraudīšu.

Manis minētajam DAC Destroyer nav iebūvēts austiņu pastiprinātājs - tikai pārveido signālu no digitālā uz analogo.

Ja nekad nav plānots lietot citā kompī, vari droši arī meklēt PCI-E skaņas karti ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Kas būs labāk dārgai kartei? Labāk skanēs?

 

Jā. Kreisajiem ķīniešu lētučiem ir nevis draiveru problēmas, bet gan viņas skan kā no poda. Un 25 lati par normālu skaņaskarti galīgi nav dārgi.

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

ok, sūtu augšā to Xonar DG. Nedaudz palasījos internetu un izskatās, ka būs laba! Paldies par atbildēm ;)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ir jēga pirkt to Xonar ?

 

Man bija līdzīgs stāsts, nospraga iebūvētā karte, tad paņēmu Creative  (laikam cena bija ap 50e) un skaņa bija kā diena pret nakti..salīdzinot ar iebūveto... 

 

1) Ja karte mūzikai tad rekomendeju Xonarus

2) Ja spēlēm tad jāskatās uz Creative pusi

 

Nezinu varbūt tagad iebūvētas taisa labākas, bet nu stipri šaubos... 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Varbūt vienīgi vērts pārliecināties, vai esošajam dēlim tiešām ir PCI slots :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wailjdii

 

 

Varbūt vienīgi vērts pārliecināties, vai esošajam dēlim tiešām ir PCI slots

 

Jā, tieši par to iedomājos. Paskatījos - ir veseli 2 PCI sloti! :D būs oks! 

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

 

 

jūti atšķirību vai nē

Atļaušos iekomentēt - jā, starpība ir! It īpaši uz +/- normālām austiņām. Ar iebūvētajām (vairākām dažādām platētm) starp dziesmām dzirdama šņākoņa. Tagad, ar Creative Audigy kautkādu - nekādas šņākoņas.

Protams, ja skaņas avots ir, piemēram, ACME tumbiņas pa 5 EUR, tad var arī nejust atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Tak es zinu, ka ir atšķirība. Vismaz es, pārejot no integrētās uz DAC, jutu. Superlux HD668B un Microlab Solo 7C.

Autoram Solo 6.

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

Tikko ieliku jauno Asus Xonar DG skaņu karti.

 

Varbūt tas ir placebo efekts, bet liekas, ka tiešām skan dzidrāk un skaļāk nekā ar integrēto karti (biju iepriekš novērojis, ka pieslēdzot laptopu pie šīm pašām tumbām arī skanēja labāk). Tāka paldies par ieteikumiem, esmu priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

playback

Es gribetu zinat vai var savienot logitech z623 speekerus ar creative sound blaster x-fi un to visu pievienot pie TV? Vai tas dos kaut kadu efektu?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Īsti nesapratu: ņemt skaņu no TV, apstrādāt to ar skaņas karti un padot uz tumbiņām?

Ar esošo skaņas karti nevar.

Ja TV ir Digital OUT (optical), tad var paņemt DAC, kuram ir Digital IN (optical), un kas to digitālo pārvērtīs par analogo un pados uz taviem logitechiem.

 

Piemēram, FiiO D03K.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja TV ir Digital OUT (optical), tad var paņemt DAC, kuram ir Digital IN (optical)

Tam soundblasteram jau arī ir.

Kaut kas ču-ču labāk būs. Bet tāpat jau tai kartei vajag barokli tad. Un neesmu pētījis, var jau būt bez datora tā nemaz nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Tam soundblasteram jau arī ir.

Ok, laikam googles bildēs kādu citu skaņas karti apskatījos.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Bet kā Ju teica, blaster ir datora skaņas karte, tur nepieciešama datora klātbūtne, itanium ieteikums izskatās prātīgākais gan tehniski, gan finansiāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...