Jump to content

Dators spēlēm 1300 e budžets.


tomysss
 Share

Recommended Posts

Sveiki, netā atradu šādu te PC:

http://m79.lv/personaliedatori/m79-datori/m79-x7-extreme-oc

 

ir nosliece uz tāda datora iegādi. Vai varbūt par šo cenu var atrast vēl ko jaudīgāku kā šo? Kādi vispār plusi/mīnusi saskatāmi?

Mēģināju netā iemest šī datora cenu pa daļām, tā teikt, neko lētāk īpaši viņu salikt nevar.

Paldies jau iepriekš!

 

/Toms

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģināju netā iemest šī datora cenu pa daļām, tā teikt, neko lētāk īpaši viņu salikt nevar.
 

Neticu gan. Cenas TIK ĻOTI taču nav cēlušās, vēl nesen par tādu budžetu varēja salikt datoru ar gtx 980, kas ir 200€ dārgāka par 970.

Godīgi sakot, es tev pat neko nevēlos ieteikt, jo likt datoru spēlēm tieši tagad ir ļoti slikta ideja. Cenas dažādām mantām ir nedaudz pacēlušās un ļoti drīz iznāk jaunas hi-end video kartes(Tevi varētu interesēt gtx 980Ti vai R9 390X), un nāk arī jauni Intel procesori, jauns čipsets. Ja pērc to datoru pats sev, noteikti vari nedaudz pagaidīt, beigās pats būsi priecīgs, ka izdarīji tādu izvēli.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Ja galīgi nevari nociesties labāk ieliec i5 + gtx 980.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Līdz augustam procesori iznāks augustā bet videokartes domājams ka ātrāk.


Interesantas tās cenas viss dārgāks palacis. Gada sākumā tādu pat datoru varēja salikt ievērojami lētāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Apskaties $ pret Eur attiecību un viss būs skaidrs! :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ilgi gaidīt, tas ir jautājums?
 

R9 390X iznāk pēc E3(vai arī varētu teikt tieši E3 laikā) - tas ir ap 20. jūniju. GTX 980Ti iznāks vēl pirms tam, manuprāt, bet tas varētu būt arī neilgi pēc 390X iznākšanas. Par Intel Skylake biedrs @Toļiks izteicās pareizi, vismaz tā pašlaik izskatās, ka Skylake nāk augustā.

Tiesa gan, ieguvums no Skylake proča būtu mazs, jo spēlēm vairāk labumu dos pati video karte, tātad tu varētu arī gaidīt tikai līdz video karšu iznākšanai, un, ja tiešām negribas vairs ne mirkli ilgāk gaidīt, taisīt to datoru tad, nemaz negaidot Skylake pročus.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tad augustā iznāk jaunie intel procesori un starp jūniju-jūliju iznāk jaunās amd videokartes. Am I right?

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

R9 390X iznāk pēc E3(vai arī varētu teikt tieši E3 laikā) - tas ir ap 20. jūniju. GTX 980Ti iznāks vēl pirms tam, manuprāt, bet tas varētu būt arī neilgi pēc 390X iznākšanas.
Labi ka viņas iznāks gandrīz vienā laikā. Redzēs kura arhitektūra tad būs stiprāka.
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Labi ka viņas iznāks gandrīz vienā laikā. Redzēs kura arhitektūra tad būs stiprāka.

Pēc baumām sanāk, ka R9 390X būs tā pati R9 290X, tikai ar ātrākiem atmiņas moduļiem. Ja tas tā arī būs, tad tur būs tā pati šī brīža situācija ar AMD kartēm - uz papīra monstrs, dzīvē vidēja veiktspēja. 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Pēc baumām sanāk, ka R9 390X būs tā pati R9 290X, tikai ar ātrākiem atmiņas moduļiem. Ja tas tā arī būs, tad tur būs tā pati šī brīža situācija ar AMD kartēm - uz papīra monstrs, dzīvē vidēja veiktspēja. 

Jaunajiem AMD čipiem R9 390X izmērs būs 20NM , nVIDIA kartei būs vecie 28NM tīri fiziski AMD kartei būtu jābūt labākai (performace pēr watt) bet ja tā nebūs tad tā būs totālākā izgāšanās no AMD puses. Nedaudz māc šaubas jo uz papīra AMD vienmēr ir labs bet reālajā situācijā ir kā noname baroklis kurš nav tik labs kā to var izlasīt uz korpusa.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

performace pēr watt

 

Jauns kritērijs topā tagad? Nomainijies no price/performance uz performance/ per wat?  :sarkasms: 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

tomysss

Bāc, man tie skaitļi, godīgi sakot neko neizsaka. Baigais kosmoss, agrāk sapratu kko no dzelžiem, tagad, nesekoju līdz, un man tas īsti neko neizsaka, diemžēl.. Nu katrā ziņā tagad pat nezinu ko darīt, pirkt tagad, jeb gaidīt. Nav tā ka man deg, vecais velk visu tik un tā, vienkārši gribas apgreidu.

Link to comment
Share on other sites

@Rubenis, nē, nebūs gan taisnība. 390X ir pavisam jaunas kartes ar pavisam jaunu arhitektūru. Oficiāli par pašu specifikāciju, manuprāt, vēl nekas nav teikts, bet te ir kaut kāds viens slaids.

AMD-Radeon-R9-390X-Specifications.jpg

 

Ja 390X būs tāds kodolu skaits, tad pat tikai pie vienādas kodolu veiktspējas 390X būs vismaz 40% ātrāka par 290X - un tas būtu vēl neskaitot HBM ātruma ieguvumus.

 

Un te ir viens 390X renders. It kā esmu dzirdējis no dažādiem ievērojamākiem cilvēkiem, ka 390X tā arī izskatoties, bet kaut kādas nelielas izmaiņas izskatā vēl būšot. (Un jā, karte patiešām ir ļoti kompakta.)

Radeon-R9-390X.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Jauns kritērijs topā tagad? Nomainijies no price/performance uz performance/ per wat?

Es gluži tā neteiktu bet tas ir viens no svarīgākajiem kritērijiem.

 

 

Izskatās ka nVIDIA GTX980TI būs vien tā paša karte kas ir Titan X tikai ar 6GB Videoatmiņas.

WbuOp.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

@Toļiks, jā, bet tas jau diezgan sen bija zināms. Un arī tas, ka cena šim būs zemāka - varētu būt, ka +/- par vienu trešdaļu lētāks nekā Titan X.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Bāc, man tie skaitļi, godīgi sakot neko neizsaka. Baigais kosmoss, agrāk sapratu kko no dzelžiem, tagad, nesekoju līdz, un man tas īsti neko neizsaka, diemžēl.. Nu katrā ziņā tagad pat nezinu ko darīt, pirkt tagad, jeb gaidīt. Nav tā ka man deg, vecais velk visu tik un tā, vienkārši gribas apgreidu.

Ieteiktu pagaidīt līdz R9 390X vai GTX980TI iznākšanai jo šīm kartēm būs 8GB - 6GB VRAM kurš būs ļoti noderīgs jo pat GTA 5 māk izmantot vairak kā 4GB videoatmiņas jau pie 1080p monitora nemaz nerunājot par 2k un 4k izšķirtspējām.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
2k ir tikai nedaudz lielāks par FHD, tu droši vien domāji QHD jeb 2.5k.

Jā biju domājis 2560x1440 jeb QHD tad sanāk ka 2k skaitās 1920x1200 ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Ar tiem 'k' apzīmē izšķirtspējas horizontālo pikseļu skaitu. Piemēram, 4k - patiešām īstā 4k izšķirtspēja ir 4096x2160, jo ir četri tūkstoši horizontālo pikseļu, tādēļ sauc par 4k. (Jā, starp citu, 3840x2160 ir nevis 4k, bet gan UHD). 2K, manuprāt, ir 2048x1080, bet 1920x1200 ir jau WUXGA(Widescreen Ultra Extended Graphics Array), tomēr parasti jau viņu sauc 1200p, kas principā arī nav nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Skylake i7 6700k 4Ghz, i5 6600k 3.5Ghz (LGA 1151)

 

25083539240l.jpg

25083548942l.jpg

25084300531l.png  25084300523l.png  25084300353l.png  25084300403l.png  25084300313l.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Cena tam i7 6700K "noteikti" būs 150 eiro  :sarkasms:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka noteikti te nav nekas. Šaubos, ka Skylake-K proči būs pieejami ātrāk par pašām gada beigām. Manuprāt, tie paši Skylake-S nemaz augustā vēl nebūs pieejami. Toļika iemestos benchus jau sen esmu manījis, un, ja pareizi atceros, tie balstīti uz aprēķiniem, tāpat kā uz šo brīdi visi 390X pieejamie benchi. Bet realitātē tā arī varētu būt, ka 6700k griezīsies kaut kur starp 4790k un 5820k, tik es domāju, ka drīzāk tieši tuvāk pie 4790k, nevis 5820k.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Cena tam i7 6700K "noteikti" būs 150 eiro 
Gribēt var daudz ko par to cenu pat i5 nesanāks. 
Link to comment
Share on other sites

Es runāju par Skylake-S i7 6700 un i5 6500, kas nav klokojami čipi. Atvaino, ka tev tik nesaprotami izteicos. Es cerēju, ka cilvēki saprastu manis teikto, ņemot vērā to, ka līdz šim visi mainstream i5/i7 ar brīvo reizinātāju ir dēvēti par 'K' sēriju.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Un kas taja video ir ...krievu nesaprotu...cik sapratu tad kkas no nvidia puses nešanse tur pec tabuliņām

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tur par Kepleru un Maxwellu ir, precīzi; par Nvidia's spiedienu uz Keplera lietotājiem? Nvidia sākuši aizvien vairāk apgraizīt Keplera kartes ar draiveriem, jaunajā The Witcher 3 gtx 780 ir vienlīdzīga ar uzklokotu 280x, savukārt klokota 270x pat apsteidz gtx770. Nemaz nerunājot par to, ka mazajās izšķirtspējās gtx960 uz stock ir ievērojami(20-25%) priekšā gtx 770. Tikko pamanīju, ka atšķirība starp 780ti un 970 vispār ir smieklīga. 970 TW3 spēlē par 25% labāk nekā 780ti. Un izskatās, ka 970-780ti veiktspējas starpība pat pieaug līdz pat 1600p izšķirtspējai.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ģenga ta vajadzīģa četrkārši uz katru jauno sēriju

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

@rmands
Un kas taja video ir ...krievu nesaprotu...cik sapratu tad kkas no nvidia puses nešanse tur pec tabuliņām

Acīm redzot kepler kartes netiek nodrošinātas ar labiem draiveriem priekš jaunajām spēlēm tādām kā TW3 utt. Galīgs bardaks kepler karšu lauciņā, nVIDIA spēlē uz to lai katrus 2 gadus lietotājs mainītu savu video karti uz jaunu kas ir galīgi nepieņemami.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tur jau ja tā tad skaidrs nevis netiek, bet vienkārši negrib nodrošināt ar kartgiem draiveriem...spiež tautu parcelties uz kaut ko svaigāku

Link to comment
Share on other sites

tomysss

Ehh, un es ienācu tikai pajautāt padomu.Pilns forums piespamots/pie-diskutēts. :D tad ko man īsti darīt? gaidīt kad vienmēr iznāks kaut kas jauns vai tomēr ņemt komplektāciju ko ieteica toļiks, un būšu laimīgs? viss pavilks čikiniekā?Kā ir ar proča cooleri? vai nevajag kko jaudīgāku par standartu?

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

viss pavilks čikiniekā?Kā ir ar proča cooleri? vai nevajag kko jaudīgāku par standartu?
Pavilks visu pašam ir līdzīga sistēma procesoram pie standarta iestatījumiem nevajag citu cooleri.
Link to comment
Share on other sites

Der vērst uzmanību uz to, ka šobrīd nav nekāda pamata domāt, ka ar Maxwellu(konkrēti gan drīzāk 970/980) nenotiks tieši tas pats, kas ar Kepleru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

JaunsPC

d3d24uplvsg8hg5nvgze_thumb.jpg

Ir verts nemt jauno kompi par tadu pasu summu kada ir Tomy, vai nu panemt videokarti un pietiks?

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ir verts nemt jauno kompi par tadu pasu summu kada ir Tomy, vai nu panemt videokarti un pietiks?

Nav jēgas apgreidot visu. Niknāku VGA un basta.. 

Link to comment
Share on other sites

Oficiālā info uzrāda, ka GTX 980Ti iznāk ar nedaudz apgraizītāku GPU, un veiktspējā būs starp 980 un Titan X. Toties citās ziņās, atklājies, ka tā sauktā 390X (visdrīzāk) nesauksies par 390X, bet gan kaut kā citādāk. AMD saglabās iepriekšējās sērijas nosaukumu sistēmu, bet tagad būs arī vēl papildus hi-end single-GPU karte ar Fiji GPU(un būs arī karte ar divām Fiji GPU, bet tas jau cits stāsts..). Principā, būs līdzīga sistēma kā Nvidia'i ar tiem Titāniem(GTX Titan, GTX Titan Black, GTX Titan X). Tā kā 980Ti tomēr nebūs vienlīdzīga karte ar Titan X, es pieļauju, ka Titan X saglabās savu veco cenu, un attiecīgi tā hi-end Fiji karte no AMD noteikti nebūs tik lēta, cik varbūt dažam gribētos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...