Jump to content

Betona grīdas līdzināšana


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Ronalds

Lūk šodien nevarēju vienas flīzētas trepītes nenofotografēt... 

Atvainojos par bildes kvalitāti - sūdīga pat priekš telefona. 

post-62913-0-44241200-1432288068_thumb.jpg

 

Kā saprotu Mežavecis ir pieņēmis galīgo lēmumu par terases apdari un nekas viņu nepārliecinās.

Šī bildīte vairāk domāta citiem, kuri plāno kaut ko flīzēt ārā - padomājiet vai tiešām ir vērts.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    17

  • Ronalds

    19

  • Bonifacijs

    8

  • jema

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis
ronalds_

Redzi, nevajag līku roku rezultātu pasludināt par pareizo viedokli, ka tā notiek vienmēr. Diez vai tu stāvēji klāt procesam un redzēji, kādā veidā tas tika noflīzēts un kādi materiāli izmantoti. Mēs jau zinām tavu estētisko gaumi (viedoklis par sarūsējošu metāla konteinera esamību sētā) un man nav pieņemami, ka bruģis atrodas gandrīz istabā, jo terase tomēr ir turpinājums mājai.

 

 Kā reiz kaimiņš pirms dažām dienām uztaisīja koka terasi ar polikarbonāta jumtu. To ir labi darīt, ja terases vietā ir tukša vieta ar zaļu zālīti. Betonam ārpusē krāmēt koku nav ierasta prakse. Ja ir koks, tad koks, ja citi materiāli - tad citi. 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

ronalds_ bildē starpcitu arī izskatās, ka ir betonkontakts vai arī aquastops smērēts apakšā.

 

Šitas interesants variants, ne? Patika rūpība pie detaļu pietjūnēšanas.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Redzi, nevajag līku roku rezultātu pasludināt par pareizo viedokli

 

Mežaveci, es neko nesludinu! Tādas kāpnītes kā bildē esmu ntās reizes redzējis.

Visiem līkas rokas? Iespējams! (un tu būsi pirmais kam nebūs....)

Es tikai par to, ka kvalitatīvi noflīzēt āra terasi ir sarežģīti, ir citi varianti, ne tik sarežģīti un rezultātā ne sliktāki, potenciāli pat labāki.  

 

 

viedoklis par sarūsējošu metāla konteinera esamību sētā

 

Mežaveci, lūdzu nevajag uzbraucienus! Manējais konteineris ir nokrāsots tumši zaļā krāsā un rūsas uz viņa virsmas nav!  

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

ar flīzēm ārā ir viena problēma - mūsu klimatiskie apstākļi. pat ideālā kvalitātē uzliktai flīzei kritiskā vieta ir šuves un savienojuma vietas, kuras iztur noteiktu sasalšanas-atkušanas ciklu skaitu. Flīze ir plāna un tai, atšķirībā no ķieģeļa un sienu materiāliem, ļoti ātri izsalst cauri. Un pavasaros reizēm sanāk, ka jau dažās sezonās kritiskais cipars ir sasniegts un flīzējums sabrūk kā bildē.

 

Ar to var cīnīties tikai radikāli samazinot mitrumu uz flīzēm vai ierīkojot apsildi zem tām. Nekādi visdārgākie ķīmiskie līdzekļi nepalīdzēs, jo ūdens tiek iekšā visur un ko tas dara pie sasalšanas visi zina.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Šitas interesants variants, ne?
Viņiem ir skaisti zobi un lieliski muskuļi 
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

ronalds_ bildē starpcitu arī izskatās, ka ir betonkontakts vai arī aquastops smērēts apakšā.

Jā man ari izskatījās ka cilvēks ir mēģinājis labot. kalt nost, labot, līdz beigās atmetis ar roku. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...