Jump to content

C diska atmiņa paliek pilna pati no sevis


rigged777
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tātad man šī problēma ir jau kādu mēnesi vai pat vairāk, tagad jau pieriebās, jo vairāk nav failu, kurus varētu izdzēst.

 

Un stāsts ir tāds, ka vienā jaukā dienā man bija ~30gb, varbūt pat vairāk brīvas atmiņas, bet pēkšņi kompis sāk lagot un izlec paziņojums, ka atmiņa ir pilna.

Labi, izdzēsu kādus 3gb ar failiem, viss kārtībā. Nākošajā dienā atkal rāda, ka atmiņa pilna. Un tā visu laiku kaut ko dzēsu ārā no C diska.

Tagad jau izdzēsu failus uz kādiem 15gb, bet atkal rāda, ka atmiņa pilna. Apnika jau, jo nav vairāk ko izdzēst.

Malwarebytes saka, ka viss kārtībā. Arī Panda saka, ka nav nekādu problēmu kompī. 

Nekāds pirāts neesmu un neko īpašu arī neesmu kačājis internetā... Itkā vīrusus neesmu pielasījis. No aizdomīgiem saitiem arī izvairos.

 

Papētīju, kur tieši pazūd visa C diska atmiņa.

c://users/user/appdata/local - 53gb, bet reāli tajās mapēs faili ir kopā uz kādiem 2-3gb, ne vairāk.. kur palikuši pārējie gigabaiti? :D

P.S. Appdata mape bija noslēpta (hidden)

Ja kas, tad tas ir windows 7.

 

Kāds ir ar ko tādu saskāries? Kā varētu izārstēt datoru?

Labots - rigged777
Link to comment
Share on other sites

nav kaads backup tuulis iesleegts ? win/ nero / veel kaads cits

Link to comment
Share on other sites

Vadības panelī pie mapēm, skatā ir poga "Rādīt slēptos failus, mapes un diskus". To nospiežot var redzēt slēptos failus, to, es saprotu, tu izdarīji. Vēl turpat ir ķeksītis "Paslēpt aizsargātos operētājsistēmas failus (ieteicams)", man ir bijis tā, ka izņemot ķeksīti, parādās vēl faili, starp viņiem arī problēmfails kāds var gadīties.

Link to comment
Share on other sites

rigged777

Paldies janiz, tā programma man negāja nezkapēc, uzkārās kā tikai vēru ko vaļā. Atradu ko līdzīgu- TreeSize, tur arī visu sameklēju.

Pie vainas bija AppData/Local/Microsoft/Windows/Temporary Internet Files/Content.IE5, no turienes visu izdzēsu, tur bija salasījušies vairāk kā 50gb...

Problēma atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

Iestati savam IE5 maksimālo sīkfailu glabātuves, vai kāviņutur, izmēru. Un pa reizei patīrīt IE un citu brouzeru sīkfailu glabātuvi nenāk par ļaunu.

p.s. Ja pats necērt, tad CCleaner iztīrīs brouzeru kešu, miskasti un vēl daudz ko citu. Bet nu, kā saka, uz paša atbildību. Man līdz šim gan neko vērtīgu vēl nav izdzēsis.

Labots - ggg97
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iestati savam IE maksimālo sīkfailu glabātuves, vai kāviņutur, izmēru.
Vēl var ielikt karodziņu pie Delete browsing history on exit un atzīmēt ko dzēst.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iekš IE tas ir iestrādāts. Iekš FF var iestatīt, lai neglabā vēsturi vispār. Bet iekš Chrome nav, vismaz es nemācēju atrast, ja kurš zina, kā to izdarīt (automātiska meklēšanas vēstures dzēšana), pastāstiet, citādi Chrome šausmīgi uzblīst, ja ik pa laikam neiztīra to meklēšanas vēsturi.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam noder.

Paradoksāli. Tikko saskāros ar kompi, kam Intel 350-tais SSD, kam saimnieks sūdzējās, ka zūd diska vieta. Sāku dzenāt un tik tiešām zūd vieta. Viss tīrs, nekā diži aizdomīga. Cēlonis izrādījās varen amizants. Sistēmā 2 diski - viens - minētais intel ssd, otrs - parasts Segate 500 GB. Viens no tiem, kas ģenerē kļūdas. (Par Segate jau runāts. Raw Read Error lido debesīs). Tas vēl nebūtu nekas, ja nebūtu bijis jūzera māsterpīss sistēmas konfigā. Sistēma, protams, uz SSD, bet windows 7 System Reserved (100 megabaitu) partīcija uz 500-nieka. Lieki teikt, ka tur jābūt shēmotājam, lai ko tādu izdomātu. Tā teikt, ekonomē SSD diska vietu, likdams 100 Mb uz parasto :D

Paradokss izriet no šī konfiga, kura rezultātā Segate diska gļuku dēļ ssd diska System Volume Information krājas anormāla izmēra sistēmas faili. Izmetot ārā, sistēma, protams, nestrādā. Tāpat kā atslēdzot Segate :D

Tādu joku vēl nebiju redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Bet iekš Chrome nav, vismaz es nemācēju atrast

 

Šodien es arī mēģināju atrast šo iekš Chrome. Man arī neizdevās. Māti Googli vēl nepatraucēju. Bet, tā kā sekoju līdzi saviem diskiem un regulāri tīru kešus un tempus, tad mani tas īpaši neietekmē.

 

p.s. vispār, brovseru un šāds tāds cits kešs man stāv uz RAMdiska, kurš dzēšas pie katra restarta. Tā tāda mana kaprīze - paranoja...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Lielākais IE5, ko biju redzējis līdz šim, bija ~25GB laikam, bet nu šis ir iespaidīgi.

P.S.

McB, patiešām, izlasi sākumā... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lielākais IE5, ko biju redzējis līdz šim, bija ~25GB laikam, bet nu šis ir iespaidīgi.
Piekakāties šis var riktīgi. Tā kā, cik nu kuram bijis, tas pofig.
Link to comment
Share on other sites

Lielākais IE5, ko biju redzējis līdz šim, bija ~25GB laikam, bet nu šis ir iespaidīgi

tātad neko dzīvē vēl neesei redzējis.

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Chrome iesaka šo paplašinājumu - https://chrome.google.com/webstore/detail/clickclean/ghgabhipcejejjmhhchfonmamedcbeod

 

kas attiecās uz cookies (privātajiem datiem) tad --> iestatījumi --> privātums --> satura iestatījumi --> sīkfaili (saglabāt... līdz tiek aizvērts pārlūks)

 

vai vienkārši lietot inkognito režīmu..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas attiecās uz cookies (privātajiem datiem) tad --> iestatījumi --> privātums --> satura iestatījumi --> sīkfaili (saglabāt... līdz tiek aizvērts pārlūks)

Šo atradu. Bet vēsture automātiski nedzēšas. Tas, ka papildus kaut ko jāinstalē, nu nafig. Crhromē vienmēr ik pa laikam iztīru meklēšanas vēsturi, bet lai tas notiek automātiski kā iekš IE, laikam nevar, nav iebūvēts. Jupis ar to Chrome. Nav jau vienīgie.

Link to comment
Share on other sites

IE ieej Internet Options- zem General tab Browsing history - settings- zem History taba ieliec mazāk dienas. 

Link to comment
Share on other sites

Mājās palūrēšu, bet liekas ka bija kaut kas līdzīgs. katrā gadījumā lietoju tikai Chrome un problēmas ar vietu uz diska nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...