Jump to content

Wifi rūtera konfigurēšana


m20b25
 Share

Recommended Posts

 Sveiki! Lieta tāda, ka dzīvoju kopmītnēs.Istabiņā pieejami tikai divi interneta porti. Tiem pieslēdzoties ar vadu, bija nepieciešams autentificēties ar savu lietotājvārdu un paroli (802.1X autentifikācija). Tā kā lietoju daudzas ierīces kurām ir pieejama wifi savienojamība, vēlējos pieslēgt pie vien no šiem portiem savu wifi rūteri (TP-LINK TL-WR340G), taču pieslēdzot, savienojums ir ierobežots un, protams, interneta savienojuma nav. Cik noprotu, rūteris ir kaut kā jākonfigurē.. Lasīju daudz info, ka jākonfigurē kā AP. Mēģināju, bet nesekmīgi, tāpat interneta savienojumu izveidot neizdodas.. Varbūt tas nemaz nav iespējams, pie šiem portiem? Šobrīd esmu izveidojis wifi hotspotu savā portativajā datorā, bet vēlos, lai wifi ir patstāvīgi, neatkarīgi no tā vai portatīvo turu ieslēgtu, vai nē, tādēļ arī nepieciešamība pēc rūtera. Paldies jau iepriekš.smile.gif  

Link to comment
Share on other sites

Lai rūteris dabūtu internetu no tīkla ar dot1x autentikāciju, rūterim jāatbalsta tā.

Skaties rūtera parametros, sadaļā WAN vai šams vispār saprot dot1x un kādas tieši dot1x metodes viņš atbalsta.

Pieņemu, ka kojās ir dot1x ar EAP?

Link to comment
Share on other sites

Lai gan manuāli rakstīts, ka wan piedāvā iespēju 802.1x + static IP vai 802.1x+ dynamic IP, dzīvē man šādas opcijas nav.. no wan savienojumiem man iespējams izvēlēties tikai pliku Dynamic IP, Static IP, PPPoE, BigPond Cable, PPTP, L2TP. Tātad kā noprotu, manam rūterim nav šāda atbalsta.. Un citu variantu nav?

Link to comment
Share on other sites

Vari paskatīties tēpēlinka mājaslapā vai nav jaunāka firmware kas atbalsta dot1x

Ja nē, tad meklē citu rūteri vai AP kas atbalsta dot1x.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Paskaties kādu alternatīvo firmware, kaut ko esmu dzirdējis ka uz šito openwrt var uzdabūt.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

Uz 340G es ne vella neuzlikšu. Skopais pērk 2reiz!

Vajag normālu routeri no DD-WRT/Openwrt saraksta.

 

 

 

 

alternatīvo firmware, kaut ko esmu dzirdējis ka uz šito openwrt var uzdabūt.
Tirgū dzirdēji? Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...