Jump to content

Pārdod: Lenovo SO-DIMM RAM 2X2 GB 25 EUR


VebKamera

Recommended Posts

Pārdod SO-DIMM Lenovo RAM 2 X 2 GB

Pēc kataloga 55Y3716

Bijis iekš ThinkPad x201, darbojies perfekti.

Ražotājs Samsung

Skaitās PC3-10600S

 

 

 

PM, lūdzams. Ja uzreiz neatbildu, lūdzu nesatraukties - ārā vasara, visu laiku nekarājos datorā. Ja būs vairāki pieprasījumi, apstrādāšu to ienākšanas secībā.

 

 

Link to comment
VebKamera

Pakāži jel kur var dabūt pa 25 eur 2 X 2 GB Lenovo RAMu :shok:  Tādus, kuri iekš Lenovo nestrādās gan droši vien var spaiņiem smelt.


Bai ze vej, tirgojas vēl viens komplekts:

 

 

Crucial RAM, 2 X 4 GB jauns, nelietoc!
DDR3-1600 SODIMM 1,35v 204 pin.
CT51264BF160BJ, ja nu kādu tas interesē.
40 EUR par pāri

 

 

Link to comment
DjUbuntu

man gan x220 gan x230 bez probleemaam darbojaas ar citas puses ramiem. RAMs nav mini-pcie kartiņa, kuras gan var ielikt tikai lenovo :>

Link to comment
Bruketajs

HP ir redzēts no-boot pēc neHP rama ielikšanas. Paziņojums par "čau" ekrānā un miers.

Lenovo jaunos thinkpadus redzēju - tiem jau arī tas piestāvētu.

Link to comment

 

 

Man ar' ir tādi - no Lenovo. Atdošu abus pa 15 EUR.... ja nu kādam vajag... :D

 

Man kāreiz vajag, rīt uzzvanīšu.

Un gudriniekiem par "īpašo" ram - tur praktiski visiem ražotājiem neņem pretīm tāpēc, ka frekvence par lielu, un vai nu dēļ spd vērtībām, vai biosa rakstītāju "optimizācijām" kārba nespēj nomest frekvences zemāk.

Link to comment

Es tieši tādu pašu Lenovo RAM no Samsung izvilku no dažiem HP datoriem, tos apgreidojot.

Bet jā, ir bijusi pieredze ar HP ProBook 6540b (pirmā sērija ar Core i CPU), kuri negāja bez HP branded RAM, neskatoties uz visu parametru sakritību. Beigās tika ielikts kaut kāds Kingston, kuram bija "designed for ProBook xxxx". 

Link to comment

 

 

ir bijusi pieredze ar HP ProBook 6540b (pirmā sērija ar Core i CPU), kuri negāja bez HP branded RAM, neskatoties uz visu parametru sakritību

 

Ir bijusi atšķirīga pieredze ar līdzīgiem probukiem, gāja ar visprastākajiem kingstoniem, kuriem specenē nekas par HP nav minēts.

Link to comment

Nekad neesmu manījis, ka kāds rams neietu, kur cits rams ietu ar identiskām specifikācijām. Citādi jā, piemēram, uz dažām platēm ar DDR2 neiet 800nieces, bet ies max 667 un tur bez šķirbas kāds ražotājs un no kāda Lenovo vai aizkostā ābola izņemts. Un no ābola izņemts Samsungs rams nebūs 3x dārgāks par no Acera izņemtu Samsung ramu.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...