Jump to content

Kompresors IT iekārtām!


deboshieris
 Share

Recommended Posts

Tiek meklēts labākais risinājums kompresoram ko izmantot IT iekārtu atbrīvošanai no putekļiem. Ir noskatīt portatīvs kompresors Stanley AIR BOSS.
http://www.xnet.lv/stanley-air-boss-5l-bezellas-kompresors-8016738754438.html šāds aparāts

Nepieciešams pēc iespējas mobīlāks aparāts, lai varētu dažādās vietās (tīla skapji, tīkla maršrutētāji, datori utt.) iztīrīt, izpūst no putekļiem.

Tātad varbūt kāds ir saskāries ar doto aparātu varbūt izmanto un varētu komentēt.

Vai var ~ 5 sec. nepārtraukti izmantot kompresoru nezaudējot pūšanas jaudu ?

 

Plaša spektra speciālistus, lūdzu savas spalvainās idejas un priekšlikumus atstāt pie sevis!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tieši tādu stainley mājās ekspluatēju kompakto izmēru dēļ. Esmu ar viņu gan krāsojis, gan citādos nolūkos izmantojis. Spiediens zūd pēc kādām 10 sekundēm, jo 5l balonā neko daudz gaisa nevar satilpināt, bet nav tā, ka uzreiz gaisu nepūš, jo paralēli arī darbojas uz kādām 2-3 atmosfērām. 

 

Šim verķim gan ir liels mīnuss - aparāts ir ļoti skaļš un dzīvoklī tādu darbināt būtu diezgan liels neprāts un kaimiņi točna sāks ārdīties. 

Link to comment
Share on other sites

Mēs lietojām kaut kādu parastu kompresoru. Bija liels un smags. Uz citu stāvu dabūt bija grūti.

 

Principā baigi jaudīgu nevajag. Citādi noraus detaļas no plates :) . Galvenais lai ir gara lokana truba lai tiec skapī iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju šādu putekļusūcēju - var arī papūst.

 

Nav pārāk skaļš, labums tas, ka lielumu un pūkas var sākumā izsūkt, lai viss neiet pa gaisu. 

 

Stanley AIR BOSS protams ka būs krietni jaudīgāks, bet arī ar BOSH putekļusūcēju vismaz man pietiek.

 

Tikai tāds vairs nav nopērkams... Neko līdzīgu arī uz ātru roku neatradu.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Jā, tikai tagad krievu laiku putekļusūcējs jau skaitīsies retro lieta ;) 

Link to comment
Share on other sites

Uz aķiem pa lielam nav nopietni! Takš tur kur datori stāv, tur arī elektrība ir! Aķi = lieks svars + maza jauda + ir izlādējušies tad kad visvairāk vajag!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Principā baigi jaudīgu nevajag. Citādi noraus detaļas no plates
 

Tik traki jau nu nav. Pūšu ar 7-8 atmosfērām, viss turas kārtīgi, atskaitot varbūt pašas lētākās uzlīmes, kas varbūt daļēji atlīmējas. Galvenais tikai ir nobloķēt visus ventilatorus, lai tie 1) neizdilst 2) nesāk darboties kā ģeneratori. Ar mazāku spiedienu ir grūti daudz ko izpūst, piemēram, barošanas bloku vai kādus lielos HS. Arī neizjauktas klaviatūras ir grūti izpūst ar mazāku spiedienu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es savām vajadzībām taisu no ledusskapja kompresora + 10 litrīgs "bogatieris". Kompresors kluss kā ledusskapis.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
WildGun

Varētu padalīties ar info, kā to var pagatavot? Ir sanācis aizvest uz konteineru vairākus vecus ledusskapjus, kuriem kompresori bija strādājoši. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pūšu ar 7-8 atmosfērām, viss turas kārtīgi, atskaitot varbūt pašas lētākās uzlīmes, kas varbūt daļēji atlīmējas. Galvenais tikai ir nobloķēt visus ventilatorus, lai tie 1) neizdilst 2) nesāk darboties kā ģeneratori. Ar mazāku spiedienu ir grūti daudz ko izpūst, piemēram, barošanas bloku vai kādus lielos HS. Arī neizjauktas klaviatūras ir grūti izpūst ar mazāku spiedienu.

Kur strādā?

Link to comment
Share on other sites

Nav problēmu, veci....

 

Še Tev teksts priekš Gugles - "компрессор из холодильника". Būs, ko palasīt un ko padomāt.

 

Pats pieturos pie sistēmas : autiņa gaisa filtrs (vai vismaz benzīna filtrs, vai, varbūt, diegu kamolītis ūdenim) priekšā, kaut kāds, daudz maz eļļu aizturošs filtrs pakaļā.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju no Amerikas šajā veikalā šo verķi METRO DataVac Electric Duster 500
http://www.bhphotovideo.com/c/product/747381-REG/METRO_DataVac_ED_500_220V_DataVac_Electric_Duster_500.html/c/product/#inpage:IN+STOCK?gclid=CIyM2cLGh8YCFQvncgodyTAAFw
Patreiz lietoju, rezultāts atbilst internetā lasītajām atsaucēm, manam darbam der precīzi.
Eiropā līdzīgu pagaidām neesmu saskatījis.

Link to comment
Share on other sites

Neenu man interesē kur tādus 8 atmosfēru pūtējus ņem darbā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

sitiis tevi paari viennoziimiigi

 

hehe stingri, bet nu man dažkārt pat ar ierastajām 4atm mazliet strjomna

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

@McB un @drunk_lizard, nu tas ir skaidrs, ka tādi gudrinieki kā jūs abi komponentes pūš ar muti vai izmanto putekļu sūcēju. Es jau neiebilstu, visādi fetiši taču ir, bet kādēļ neizvēlēties mazāk laikietilpīgu risinājumu?

Link to comment
Share on other sites

esmu pirmā posta stanley lietojis serveru tīrīšanai. Ļoti skaļš, praktiski visu laiku strādā un tādēļ arī diezgan uzkarst, tā ka rokās noturēt nevar. Ja vajag pa retam pāris kompīšiem, ideāls. Ja ilgstošam darbam, labāk ņemam kādu visparastāko 25l bezeļļas ar garāku šļauku izlikšanai pagalmā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jau neiebilstu, visādi fetiši taču ir, bet kādēļ neizvēlēties mazāk laikietilpīgu risinājumu?

 

Cik sekundes desmitdalas var ietaupīt, ja pūš ar 8atm četru vietā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Varētu padalīties ar info, kā to var pagatavot? Ir sanācis aizvest uz konteineru vairākus vecus ledusskapjus, kuriem kompresori bija strādājoši. 

Tikai rēķinies ar to, ka tā kompresora ražība ir niecīga.

Man kādreiz bija tāds verķis riepu pumpēšanai. T40 traktora aizmugurējo riepu pumpēja 2,5 stundas.

Bet kluss gan. Un līdz 5Atm varēja sapumpēt.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

@nnoname, es pat nezinu, kādu atbildi tu sagaidi uz tādu jautājumu. Es pūšu ar 7-8atm, jo man tā sanāk ērtāk, vieglāk, ātrāk, kvalitatīvāk. Es taču neskrūvēšu vaļā PS vai arī neraušu laukā pogas no klaviatūras tikai tādēļ, lai varētu paākstīties ar mazāku spiedienu.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī pūsts ar 8 atm. Nu nav tas pūtējs jāliek klāt tuvu, bet gan pa gabalu.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau tik traki ar tām 8 atmosfērām! Man šad tad jātīra pc no gaisa sistēmas mehāniskajās darbnīcās. Tur priekš manis neviens spiedienu neregulēs!

 

Ja pūš pa gabalu un uzmanīgi - nu vismaz es neko vēl neesmu salauzis.

Link to comment
Share on other sites

       Jaa... Vispār ļoti vēlētos novēlēt lai nevienam nevajadzētu neko izpūst,izsūkt bet vienkārši pēc pāris gadiem nopirkt jaunu.

Pēdējo datoru tīrīju pirms gadiem trīm. Tādēļ joprojām šķiet , ka tā saucamā krīze LV ņehrinā nav beigusies.(ņemot vērā topika tēmu un aktivitāti)

 P.S. Būšu naivs un teikšu vīri... maksājam nodokļus un ceram uz ko ievēlējam.

 P.S. Personīgi godīgi maksāju nodokļus LV. cik pienākas, kaut ieņēmumi no NO. gadus 6. Nemaz neruājot pa PVN cik K. gadā sanāk no celtniecības matrālu iegādes. Tikai žēl,ka to nejūt kam visvairāk vajadzētu just , jaunās māmiņas,pensionāri un pārējie mazdrošinātie.


Atkal pavilka beztēmā....Piedodied. :pleasantry:

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai žēl,ka to nejūt kam visvairāk vajadzētu just , jaunās māmiņas,pensionāri un pārējie mazdrošinātie.

Un nekad nejutīs ,jo te ir LV nevis,piem. NO :).

Esot uz vietas -ieksh LV to baigi labi redz ,un tāpēc arī zūd vēlme godīgi maksāt nodokļus,par cik to sadale -ir tālu no taisnīguma :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins

maksājam nodokļus un ceram uz ko ievēlējam.

:rofl:
Link to comment
Share on other sites

 

 

manupraat tu lej..
Forumā nemetīšu konta izrakstus,bet kā piemēru varu pareikt sekojošo. Ja ļoti gribi varu privāti :)

  Pirmo reizi vids aplauza ,vai kļuda tulkojumā,likuma nezināšanā,bet par 4 mēnešu darbu norvēģijā LV valstij samaksāju latos 2800 lv. Neuzkatu,ka tas ir godīgi.(neiesniedzu ataisnojošos dokumentus par nodokļiem)

Link to comment
Share on other sites

Plaša spektra speciālistus, lūdzu savas spalvainās idejas un priekšlikumus atstāt pie sevis!!!!!!!!!!!

Tieši tādēļ varbūt ir vērts vērsties pie speciālistiem? Reiz bija līdzīga vajadzība,vislabākās atsauksmes par IVACOM SIA +371 29243473. Cilvēki kompresoru biznesā 20+ gadi.Izskatās ka tavas vajadzības atbilst  minimums 500eiro, bet  nu piezvani, sarunā tikšanos, izrunā ko vajag, paskaties kādi varianti. 

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja cilvēks dzīvo nolaizītā eirovidē

 

Norvēģija kādreiz  nebija nekāda nolaizītā eirovide, bet gan nabadzīga Eiropas nomale. Līdz brīdim, kad Norvēģijā atrada naftu un gāzi, vai arī līdz brīdim, kad šīs fosilās izejvielas sāka iegūt rūpnieciskos apjomos. Toties, manuprāt, ja Latvijā (brīnumainā kārtā) atrastu šos fosilos, mēs tāpat tikai tādēļ nekļūtu par nolaizītu eirovidi. Tāpēc, ka mūsēji labi prot to, ko tik labi neprot norvēģi. Un es neteikšu, kas, kas mums to iemācīja, lai man nepārmestu neiecietību pret...

Link to comment
Share on other sites

Snukurs, nevajag salīdzināt nesalīdzināmas lietas!

Var notrallināt jebkuras dabas bagātības.

Lv nekā tāda nav, tomēr mūsu kungi iemanās iesūkt nāsi to pašu mazumu ko mēs saražojam! 

Ja lv būtu nafta, mums būtu pāris miljardieru, bet pārējie  dzīvotu tāpat kā tagad, ja ne sliktāk!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja te būtu nafta šamiem pietiktu prāta ielikt kaut centīma normalā lietā?
 

Protams ka ieliktu normālā lietā - tādā kura nestu miljonus un miljardus kungu kabatās! 

Reāli lielākā daļā naftas valstu tā notiek, Norvēģija ir rets izņēmums!

Link to comment
Share on other sites

Klau Šņukuriņ - pēdējais laiks ņemt lietas savās rokās un visu sakārtot !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ezis666

 

 

Vācijā nav naftas bet dzīvo varen faini

Tu tur esi dzīvojis, ka tā runā?

esmu dzīvojis un redzējis arī sētas pusi, nav tik gludi ka tūrisma braucienā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

esmu dzīvojis un redzējis arī sētas pusi

 

Neslēp ko esi redzējis, izstāsti arī mums, mazums veltīgi mantas kravāju, lai brauktu uz turieni ?

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Kas man(!) riebjas:

1.Pedantiskums dažās jomās -ja remontē autiņu piemēram un manuālī rakstīts ka skrūves jāmaina, tad nepierunāsi darīt savādāk, to viņi nesaprot. Vācietis stāvēs pie sarkanā gājēju gaismas, kaut tur neviens nebrauc.

2.Kaimiņi tevi var nosūdzēt par katru nieku

3.Melnie, tie ir cita kultūra, parastam mums īpaši nesaprotama

4.Cenas komunālajiem un īrei.

5.Žuļicības lielākos apmēros nekā šeit, tikai tās ir pavisam neuzkrītošas.

6.Ļoti svarīgs papīrs, kas tev ir, nevis tas ko tu proti, ja papīra nav, tad neko neproti :)

 

uz sitienu pateikt vairāk nevaru, šis viss vairāk attiecas tieši uz berlīni, kur ar pārtraukumiem kādu gadu kopā nodzīvoju. Vairāk negribu. Aizbraukt paskatīties- tā ir cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

.... 1. ...  ja normāls auto ražotājs ir pateicis ka skrūves jāmaina remonta laikā, tad skrūves ir jāmaina un serviss dara pareizi, ka neuzņemas atbildību par to, ja nu skrūves nenomaina un tomēr gadās ziepes.....

        ..... pie sarkanās gaismas ja neviens nebrauc stāvu arī es un nav nekāda vaina, tā ir manuprāt vienkārša, elementāra, pašsaprotama kārtības izpratne

..... 2. .... jā tā pēc nostāstiem šķiet ir, ka tur ļaudis sūdzas vai arī ziņo par visādām jezgām itin bieži, nu ko .... varbūt pārspīlēti, bet atkal.... daļa manuprāt noteikti ir pamatoti - ja jau ir pamatots iemesls, tad lai ziņo

..... 3. .... bez komentāriem, pašsaprotami, tā ir pilnīgi cita pasaule, kuru šeit neintegrēs

..... 4. .... tikai cenas neko nepasaka, ja ir labs darbs, laba alga, tad ar mierīgi maksā un nekāda riebīga cena nav

..... 5. neko nezinu par šo

..... 6.  .... atkal neviennozīmīgi, manuprāt tam papīram ir jābūt, bet spriest tikai pēc tā - nu ja tā dara, tad tas ir pārspīlēti

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...