Jump to content

Pārdodu stereo komplektu


Kaspars12

Recommended Posts

Labdien biedri!

 

Pārdodu ļoti labā stāvoklī jauku stereo komplektu. Abi komponenti ļoti labi sader un sniedz pārsteidzošu skanējumu, lai arī pastiprinātājs ir budžetnieks, sniegums ar BX1 ir labs. Nopietnas angļu firmas, kas audio ražo jau daudzus gadus un sevi ir pierādījušas. Šis komplekts spēj iepriecināt mūzikas klausītājus, teicams vokāls, ko papildina lieliska detalizācija. Komplektā nāk visi papīri, bass port slāpētāji un 3kvmm pīto vadu pāris ar nakamichi uzgaļiem.

 

Pilnai laimei nepieciešami tikai statīvi!

Ir pieejama piegāde pa visu Latviju.

Cena par komplektu 270eur.

 

Oriģinālie foto:

jbkq3qp0ah9lnzrgbro.jpg3qm88m6kj9fhybpulvjp.jpg7o4y5iunrzwm8cb1cu3.jpg

 

Link to comment
martinno

Ja nu pēkšņi Tu esi gatavs to komplektu izformēt un BX1 ir pieņemamā cenā, tad iespējams mani tās interesētu...

Link to comment
martinno

B2 ir, bet BX tomēr ir divas paaudzes jaunāka... Un tas nekas, ka mazāka klase - basus man no viņām galīgi nevajag.

Link to comment

Kāds ir "minimālais skaņas avots", lai šādu komplektu pilnvērtīgi izbaudītu?

 

Bez DAC jau laikam neiztikt, ja mūzika ir faktiski tikai digitālā formātā uz datora?

 

Kādus skaņas avotus pats ar šo komplektu lietoji?

 

Vai pastāv iespēja Rīgā aptausīt un paklausīties?

 

paldies iepriekš!

Link to comment
Kaspars12

Lietoju ar Sound Blaster X-Fi HD stereo karti, bet kā teica martinno, arī no onboard var lietot un nebūt nav tik slikti.

 

Kā labs kompromisa variants ir ele dac ebay, pa kaut kādi 20$.

 

Par pārējo uzmetu PM.

Link to comment
Long John

Kā var būt labs "pastūzis", kas "tālajā 1998. gadā jauns maksāja TIKAI   80GBP". :shok:  :superstition: 

Īstenie boota hifilītiķi takš deklarē, ka bez n-tajiem EUR tūkstošiem mūzīku klausīties nav iespējams...  :yahoo: 

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Īstenie boota hifilītiķi takš deklarē, ka bez n-tajiem EUR tūkstošiem mūzīku klausīties nav iespējams... 

 

Long John, Tu atkal esi nepareizi sapratis vai arī speciāli centies saprast manu domu nepareizi. Var klausīties mūziku uz da jebkā.

Tas komentārs par šā pastiprinātāja cenu bija kā atbilde uz lietotāja bažām, nez cik ir "minimālās" prasības pret skaņas avotu, lai varētu "pilnvērtīgi izbaudīt šo komplektu". 

IMHO, minimālās prasības pret skaņas avotu ir tik pat minimālas kā pret pastiprinātāju. Ja šāda pastiprinātāja reālā tirgus cena ir 26 poundi http://www.ebay.co.uk/itm/251996760088?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT, tad es par skaņas avotu nemaksātu vairāk par šo summu. 

Link to comment
Kaspars12

Avotam, protams, ir nozīme, jo labāks avots, jo mazāk lažu var dabūt. Cita lieta samērojamība kā Luke teica.

 

Par pastiprinātāju, gan pārsteigums, baigi lēti aizgājis, varētu LV pa tādu naudu dabūt būtu super visiem rrr lietotājiem upgrade, bet shipping būs tikt pat uz LV kā pats amp.

 

Mans iespaids lietojot šo amp ir kā daļā review, ka price/performance ir izcils: "The A1 Intregrated Amplifier is a true a budget classic, well made and with a sound quality that puts many amplifiers at more than twice the price to shame. Sound quality of the A1 mk3 SE is quite detailed and warm but never harsh and bass is quite tight and rythmic."

Link to comment

Njā, man tā šķiet, ka šeit, diemžēl, sen vairs neatmaksājas dzīt kaut ko no ebaya, lai pēc tam to pārdotu. Es arī padomātu, vai ir vērts ņemt tādu CA A1 pastiprinātāju anglijā par 26 poundiem, ja šeit pat Latvijā sskā var paņemt A1 MK3 Special Edition (kam esot pāris navoroti un par 5w lielāka jauda salīdzinājumā ar vienkārši A1) par 70eur . https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/ejpep.htmlNu un ja apskatās uz pārējiem ampiem tajā pat sludinājumā- vai NAD 3020 ebayā var dabūt par 50eur pat neskaitot shippingu..? Tā, piemēram, mans pēdējais pirkums ebayā, ko pēc tam te Latvijā pārdevu sanāca ar -80eur bilanci.. Vienīgi slikti, ka Latvijā ir tā pašvaki ar sortimentu..

Lai Tev labi veicas ar tirgošanu, bet man tā liekas, ka nez vai dabūsi tos 270eur par šo komplektu. IMHO diezgan sālīti gribi par to..

Link to comment
Kaspars12

nebiju manījis ss.lv a1, 70eur, labs, tad jau mana cena nav tik slikta.

 

Cenas jau vienmēr ir arī runājamas, cita lieta, ka labu audio maz pērk, pārsvarā datortumbas un s90 :D

 

Pirms pāris nedēļām biedram bootā aizgāja šāds, cena +- tā pati. Neteiktu, ka labāks, drīzāk savādāks, ok amp bija labāks.

 

e7ddqpwaw4bb1o0f5gd.jpg

Link to comment

 

 

vai NAD 3020 ebayā var dabūt par 50eur pat neskaitot shippingu..?

 

3020 ēbajā ir pārcenots dēļ nepamatotā haipa. Bet šis Cambridge vēl ir no pēdējās labās sērijas pirms ražotājs samaitājās. 50-70 eiriki par tiešām labu pastiprinātāju ir jāuzskata par retu limonādi pat mūsu kapeikvīlētāju tirgū.

Link to comment
Long John
Long John, Tu atkal esi nepareizi sapratis

 

 

Sorry, Luke- tas tāds penža mazvērtības komplekss... :yahoo:

Šajā tēmā vēl neko, bet nesenajā diskusijā (par "budžeta komplektu par 1000 Ls"- 4000-5000 Eur robežās) tāda nepatīkama sajūta gan radās. :beee:

Skaidrs, ka laba tehnika nevar būt lēta, bet tomēr katram savas iespējas... :drinks:   

Citu forumu analoģijās- bez "Ferrari"  nav braukšana, bez Full Frame kamerām ar F 1,2 objektīvu nav bildēšana utt utml...   

 

 

P.S. Par Tevis minētā pastiprinātāja "tirgus cenu" atļaušos būt skeptisks- tā drīzāk ir kādam gadījusies cūcene, nevis reāla tirgus cena. 50-70 Eur ar piegādi- tas gan būtu tuvāk īstenībai. 

 

Še ku cita galējība... :)

 

 http://www.ebay.de/itm/CAMBRIDGE-AUDIO-STEREO-INTEGRATED-AMPLIFIER-AMP-A1-MK3-FREE-UK-DELIVERY-/221781801536?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item33a339ba40

Labots - Long John
Link to comment

Long John- viss ir ok! :)

Tajā topikā par tiem 4-5k es īpaši aktīvs nebiju. Kaut ko izteicos par jaunu pastiprinātāju vs 25+ gadu vecu pastiprinātāju. Nu par tiem pastiprinātājiem ir tā kā ar mašīnām. Piemēram es neteiktu, ka ar labi uzturētu vairāk kā 20 gadu vecu Audi 80 B4 būtu daudz štruntīgāk un nepatīkamāk braukt kā ar jaunu Skoda Octavia vai Ford Focus (jaunu Audi nav bijusi izdevība stūrēt) kaut arī cenas atšķirība abiem ir ar kārtu (daudzām kārtām). Es nepirktu ne vienu, ne otru, bet, kurš grib, var atļauties un viņam tas ir svarīgi- lai jau pērk.. 

Link to comment
Kaspars12

Pēc klausīšanās noslēguma, komplekts nonācis boot biedra rokas, kas bija patīkami pārsteigts.

 

Vairāk gan jācer, ka pats biedrs izstāstīs par savu pieredzi :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Biedrs vēlas apstiprināt, ka kļuvis par komplekta jauno īpašnieku. Gala cena citiem interesentiem/kritiķiem - 250 EUR.

 

Īsumā - apgreids no microlab b-77 ievērojams, apmierināts kā zīlonis.

 

Tik pārliecinošu skaņu, kā klausoties pirms pirkuma pie biedra Kaspars12, vēl neesmu spējis atkārtot, taču viss vēl priekšā - pagaidām nav bijis pārāk daudz laika koriģēt izvietojumu telpā, utt. Līdz pilnas slodzes audiofīlam man arī kā līdz Ķīnai, pietiek citu interešu un pienākumu.

 

Jauna problēma - ja iepriekš vēl varēja paciest mūzikas krājumus mazizmēra mp3 failu veidā, tad tagad jārod laiks disku ripošanai vai flac pirkšanai/"pirkšanai".

 

Baudiet vasaru, biedri, un tveriet dzīvi mierīgāk!

  • Patīk 2
Link to comment
Kaspars12
(labots)
Tik pārliecinošu skaņu, kā klausoties pirms pirkuma pie biedra Kaspars12, vēl neesmu spējis atkārtot

 

Skatuvi pieregulēt gan nācās uz kartona kastītēm tiešā nozīmē, jo labu statīvu nebija! :D

 

P.S. tiklīdz ienāks budžeta testa DAC, došu ziņu, varbūt problēma avotā arī ir... 

 

Tās dienas bilde:

na9wjnyvj4k60dt96fw.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment

Kartona kastes būs nu ļoti slikts paliktnis skandām. Tur kur viena uz otras tieši balstās, nu vēl kaut cik, bet tā lielākā kaste apkašā, tur taču droši vien labi var iešūpot.

Labots - ju
Link to comment

Varbuut taas ir audiofiilu profesionaalaas palikt-zem-tumbas kastes? Ieshuupo taa, lai faazes pareizi sabiidaas... you never know... :D

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...