Jump to content

LMT 4G ar statisko IP, problēmas no iekšējā Lan pieslēgties


jema
 Share

Recommended Posts

Jā, varētu padomāt, ka es par optiku uzņēmumam maksāju 9.90  :sarkasms:

Tas, ka blokmājās ir pa kapeikām, nenozīmē, ka kautkur industriālā teritorijā vai nomalē tas pats būs, kur nu vēl uzņēmumiem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu beidz jokus laizt, man žīdene lattelekomu Elizabetes ielā nolika uz rokām, reālais IP 10/10 , par 27 eur mēnesi un tā ir optika! 


Juridiskajam SIA

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

9.90 vs 27 ... ;)

 

Un Elizabetes iela vēl nav tas trakākais. Man piemēram vajag Bukultu ielā, vai Daugavgrīvas ielā.... Biki štruntīgi ar pievilkšanas izmaksām no LTK. Tas tak baigi no vietas atkarīgs.


99% cilvēku ar optiku uzreiz saprot vismas 100mbps abos virzienos. .. A mē ste par 10mbps caur optiku. :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)
vai Daugavgrīvas ielā.

Nu tur jau it kā vēl var sarunāt, Rīgas laku krāsu rūpnīcā, masts LMT stāv!

Man tā židene Lattelekomu stāstiina pilnā izmērā, un pareizi, bet maksā ta kapeikas! iekšējiais Mailserveris un FTP

Tagad piezvanīju uz LMT apjautājos par savas problēmas statusu, meitene lūdza uzgaidīt pie trubas, minūtes 7 gaidīju, klusumā, un tad teica, mūsu speciālists jums atzvanīs! :resent:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jema, vai LTC tavā miestā tev simetrisko DSL nevarēja piedāvāt 5/5? Vismaz uz augšu būtu normāls ātrums, i selfiji i pārējais staffs ietu normāli prom. Nē nu optikas  bauri tulīt kliegs, kas tad 5mbit uz augšu, tas nekas nav, bet es ko lai saka tie kam 100 vietā ir 0,6!

Link to comment
Share on other sites

Nedot Lattelekom neko, man pa taisno līdz stacijai 1.6 km, kabeļos noteikti stipri vairāk. Bija vakar puika ciemos no LMT, padzinām muļķi, šis uzrakstīja pieteikumu tehniskai daļai, pirmdien zvanīšu, prasīšu cik tālu ir tikuši ar manu problēmu.

Vakarā ar vienu puiku runāju, šim esot stāstījuši, ka esot LMT modēmi, kas dodot ārā tikai tavu tīro IP un viss, tālāk kar ko gribi, tas būtu ideāls variants.

Link to comment
Share on other sites

Atslēgas vārds - modēmi.

 

Modems arī dos savu tīro balto IP. Tik ir jādabūn iekārta, kurā to modēmu ieligzdot.

Labi sevi ir parādījuši dovado routeri.

Link to comment
Share on other sites

Liec pie tā porta savu rūteri un viss iet uz urā!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Jema

vismaz pameegjinaaji piesleegt lokaalaas iekaartas caur savu ruuteri un LMT doto izmantot tikai kaa modemu?

Link to comment
Share on other sites

Nav tādu iespēju, nav viņam "tīrās" izejas.

Link to comment
Share on other sites

Ja arī tā ir tad aiz šī modēma varēsi pielikt tikai vienu verķi.

Kādi vēl labi novērojumi nāks no tavas puses ? Zeme ir apaļa ? Ārā spīd saule ?!

Labots - MIGs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Snukur tādēļ jau liek portu pāradresāciju, lai tu varētu no āras piekļūt iekārtām lokālajā tīklā.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Smieklīga diskusija jums te iet ;)

 

Pirmajā lapā bija ieteikums pie tā 4G LMT routera pieslēgt ķēdē savu routeri.:

 tu vari aiz 4g lmt modema uzlikt vēl vienu rūteri (pēc saviem ieskatiem un vēlmēm) un uztaisīt static nat (1:1) no 4g ārējās adreses uz sava rūtera wan porta adresi un tur jau veikt jebkādas izvirtības.
Viss trafiks, kas nāk uz 4g, kritīs uz tavu rūteri.

 

Ņemot vērā, ka Visi redzētie LMT 4G routeri nepadod bridgotu realu IP, tad gribētos uzzināt kā ir paredzēts izvairīties no dubultNAta(labā prakse nepieļauj dubultNAT)? Jo tam savam routerim, jau vajadzēs velreiz transformēt trafiku lai nogādātu to konkrētiem hostiem.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dabūju atbildi no LMT pagaidām viņu piedāvātie rūteri tādu funkciju nemāk pildīt, esot nosūtīts pieprasījums ražotājam, varbūt ar kādu nākošo firmware šis jautājums tiks atrisināts, nekāds konkrēts laiks nav noteikts.

Līdz ar to ja liekat birojos, ņemiet to vērā!

Link to comment
Share on other sites

Ok, un kā viņu palaist no LMT tīkla?

Link to comment
Share on other sites

LMT USB puļķis darot to pašu, tā apgalvoja LMT speci, pats neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Drunk zinu, ka dažiem USB puļķiem, piemēram, LMT kaut kādam 4G toč bija webkonfigs gandrīz tāds pats kā rūterim.

 

Saskāros ar to, jo vajadzēja slēgties tam klāt un atļaut laist cauri VPN konekciju trafiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Man ir 4G modēms  kuram iekšā griežas savs routers. sakarā ar tā ierobežotajām iespējām, to nevar izmantot dst-NAt veikšanai. Baigais sūds vienvārdsakot. Visa šitā tele mobil internetizācija baigais bullshits.

Link to comment
Share on other sites

Man LMT apgalvoja, ka gandrīz tā ir nezināma problēma u.t.t. Parakņājos pa ražotāja lapu, jau gadu atpakaļ puika ir par to sūdzējies http://support.huawei.com/ecommunity/bbs/10227009.html 

Tas, ka IPadrese:80 ports rūtējās, biju palaidis garām, izlasīju , jā tiešām strādā.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Jā 80 ports strādā. Tas domājams speciāli veidots lai nepakāstu iespēju pieslēgties pie managementa.

Link to comment
Share on other sites

Interesants verķis, cena gan nav tā labākā.


 

 

paņem normālu Rūteri  http://router.lv/pro...lv/BaseBox-LTE/
Viņi viņu piedāvā pirkt, tas ir viens, otrs iekšā ir tiešām Huawei normāls modēms plus Mikrotik ai viņu jaudas izeju, un kam viņš mājās?

Atradu, ka Asus Piedāvā LTE modēmu ar rūteri 4G-N12, bet Also atbilde neviens nav pasūtījis un ārī RMA uz eksperimentu nav ko dot!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Tam4

prieksh N standatra WiFi cena kategoiriski nesmuka,

tad jau labaak divdaljiigu -

Asus ac66u

http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=asus+ac66u

+

Huawei E3276s-150

http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Huawei+E3276s

paarsteigts ka LV taadu vairs nesarakt par normaalu ciiparu,

pirms gada+ Tele2 nopirku par ~80e.

nepiesaistiits, darbojaas arii ar citu operatoru tiiklos.

Link to comment
Share on other sites

Izejas jaudu var samazināt Tam Mikrotik Rūterim 

bet jā ja vajg ac ātrumus tad jā 

protams mikrtotikam ar ir AC RB912

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varbuut ne pa teemu, bet shajaa gadiijumaa tiek lietots LMT pakalpojums statiskaa IP adrese jeb GPRS Plus, kas  ir aareejaa adrese, bet izskataas, ka taa tiek mainiita pie katras jaunas konekcijas..

pats shodien piesleedzu GPRS Plus, un IP nomainijaas, par cik rooterim ir tendece vienkaarshi nospraagt, kad paliidz tikai reboot..

ir pieredze kaadam ar sho GPRS plus? 

Link to comment
Share on other sites

Statiskā IP, GPRS gadījumā IP mainās pie katras sesijas.

Link to comment
Share on other sites

tad sanaak, ka mana beeda ir taa, ka rooteris vienkaarshi nokaraas?

driizaak ne nokaraas, bet pazuud WAN savienojums - tad man paliidz ieiet caur LAN managementaa un reboot palaist..

man ir E5186s-22a , kaada Jums pieredz ar sho, cik stabili straadaa?

ieprieksh mani bija B593 vecais modelis, tas vispaar citreiz pat x3 dienaa bija jaapaarlaizh.. 

Link to comment
Share on other sites

Abi tupi, jaunais jaunu galīgi, vienīgais Wlan AC un 1GB switch. Sākumā bija 5186, pēc tam LMT nomanīja uz 593, bet labāk nepalika. Stradā stabili, pretenziju nav.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Es tev lēto sūdu izmantošanas gadījumā ieteiktu uzlikt elektribas slēdzi pēc laika. Un saregulētu to izslēgt / ieslēgt elektrību tam routerim teiksim katru nakti trijos. Jo parasti nevienam lētajam sūdam neko nevar ieshedulēt ieskriptēt. Visi šitie SOHO dzelži ļoti prasti. Regulārs reboots tiem noteikti nāks par labu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumu ar laika elektriibas sleedzi! konkreetajam E5186s-22a ir API pieejams, tur ir arii komanda, kas maak rooteri restarteet, atliek tikai uzrakstiit skriptu, kas pie neveiksmiiga savienojuma ar aarpasauli paarstartee rooteri.

 

skat: https://blog.hqcodeshop.fi/archives/259-Huawei-E5186-AJAX-API.html

tur zemaak ir arii skripts, gan meegjinaajis neesu, bet api kaa taads darbojas..

Link to comment
Share on other sites

Nav bijis laika, meklēt info!

Link to comment
Share on other sites

es te vakar paspeeleejos ar no-ip.com. izskataas, ka pasaakums ar GPRS Plus darbojas ok. vieniigais, kas vajadziigs, ir kaads dators, kas ir iesleegts, un kur palaists noip klients. taalaak tad CNAME ieraksts uz ddns un viss..

Link to comment
Share on other sites

Butu Mikrotik tad jau gatavs bezmakas ip cloud kurš reslovējas uzreiz kā mainas ip addrese 

Link to comment
Share on other sites

Jā  bet iepirkuma cena ir 330 eur, un nezin kāpēc pieši gadījuma LMT smaida? Tagad ir oficiāls gadījums piefiksēts, ka viņi pārdot LMT  ofisu, kas ir graizīts, viņi to zin, bet turpina pārdot offisiem, kā tad ir ar principu, mēs tigojam nelikvīdi, bet mēs to zinām!!! Tā ir negodīga komercprakse! EU ļoti par to soda! Šeit LMT pārdodot produktu neko nebrīdina, bet šo problēmu zina! Es pacēlu šo jautājumu, zinu trīs firmas, kas apjautājās par līdzīgiem jautājumiem, atbilde 0.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...