Jump to content

HDMI sadalītājs 1 to 2


tams
 Share

Recommended Posts

Gribētu dzirdēt ekspertu viedokli par HDMI sadalītāju. Ir vadzība pēc HDMI sadalītāja 1 to 2, tikai nesaprotu, kurš man labāk derētu. Vai pietiktu ar vienkāršu sadalītāju, piem. šo vai vajag ar barošanu, piem. šo. Sadalītājs vajadzīgs no SAT uztvērēja uz TV un pastiprinātāju. Diemžēl SAT uztvērējam tikai viena HDMI izeja, bet vēlos otru kabeli aizlaist uz pastiprinātāju, lai varētu klausīties SAT radio, neslēdzot TV. Vai sadalītājs bez el. barošanas pavilks divus kabeļus?

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi ar barošanu. Citādāk,ja bīs kāds garāks vads, būs problēmas. Es gan nesaprotu, kapēc uz pastiprinātāju jāvelk HDMI? Ja ir pastiprinātājam HDMI, gan jau ir SPDIF digitālā ieeja. Savieno pa SPDIF un nevajadzēs nekadus pribambasus pirkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pastiprinātāju

Pastiprinātājs vai resis? Tam resim vai tad nevar izlaist cauri to HDMI, t.i. no sākuma vads līdz resim, tad no reša uz TV tīri bildei. 

Link to comment
Share on other sites

Baigi dīvains risinājums. Kā jau Didzis rakstīja, jābūt vai nu SPDIF, vai optiskajai izejai. Man no uztvērēja caur HDMI iet bilde un skaņa uz teļļuku un caur koaksiāli skaņa uz resīveri. Attiecīgi, pārsvarā iet "prastā" skaņa caur TV un kad gribās mūziku vai "pilno" skaņu filmām, vienkārši tiek ieslēgts resīveris. :)

Link to comment
Share on other sites

OK. Šis ir labāks variants, man būtu ideāls. Ir Yamaha RX-V377 pastiprinātājs, protams Coaxial ligzda ir. 

Tad man vajag tikai Coaxial kabeli. Vai šis ir īstais?

Paldies visiem par atbildēm!

Link to comment
Share on other sites

lai varētu klausīties SAT radio, neslēdzot TV.

Vari arī izmantot SAT uztvērēja analogo audio izeju savienojumam ar resīveri - kāds RCA vads, droši vien, gan jau kaut kur mājās mētājas:

 

https://www.google.lv/search?client=opera&q=rca+audio+cable&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl&hl=lv&sa=X&oi=image_result_group&ei=X4aEVfazLcj8ywPOh6DIAw&ved=0CBIQsAQ&tbm=isch

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ja ir pastiprinātājam HDMI, gan jau ir SPDIF digitālā ieeja

 

Nav jau minēts kas viņam par sat uztvērēju, ar kādām izejām.

 

 

 

Tad man vajag tikai Coaxial kabeli. Vai šis ir īstais?

 

Šis ir RF signālam, tev vajag ar RCA (banāni) galiem.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neesmu redzējis modernu SAT uztvērēju, kuram nebūtu digitālā skaņas izeja. Tas jau tagad kā standarts. Tams, Tev vajag 75omu koaksiālo kabeli, kuram abos galosir RCA spraudņi. Darbosies jau arī ar īsu parastu audio vadu, bet tehniski korekti tas nebūs. Tādu vadu var uztaisīt pāris minūtēs no televīzijas antenas kabeķa F konektora un pārejas F-RCA. Izmaksās tāds vads labi ja kādus divus jevrikus un vienīgais instruments, lai tādu uztaisītu,ir nazis.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Mazliet par ātru sapriecājos. Man ir lētais Dreamsky HD2 nav šitam brīnumam audio izejas :). Tā kā jāpaliek vien pie pirmā varianta ar HDMI sadalītāju, kā pagaidu variants, un jālūko kāds nopietnāks SAT uztvērējs. 

Paldies par skaidrojumiem, noderēja!

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mazliet par ātru sapriecājos. Man ir lētais Dreamsky HD2 nav šitam brīnumam audio izejas

 

Uz ātru roku atradu šo linku:

http://underground-tv.meximas.com/dreamsky.php

 

Skatoties uz HD2 aizmugures paneli es redzu digitālo skaņas izeju (blakus lan portam)  lai resīveri pieslēgtu! 

Link to comment
Share on other sites

Nu acīmredzot autors, neieraugot uzrakstu Audio Out uzskata, ka nav.  Slēdzies pie Coaxial un viss būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Bet tāda lieta kā User Manual..... Ja jau nav pilnīgi sajēgas par tehniku, moška ir vērts kādreiz palasīt...... 

Link to comment
Share on other sites

Nu man nav jālasa manuālis lai saprastu kā pieslēgt sat uztvērēju pie resīvera. ;)

 

Bet ir cilvēki kuriem tā kā vajadzētu! Nu nav tā, ka viss tur rakstītais ir nekam nederīgs! 

Link to comment
Share on other sites

Paldies ļaudīm par atbildēm un palīdzību, jautājums atrisināts. Tēma slēgta. 

P.S.

Īpašs paldies ronalds_ par saturīgajām atbildēm ... nu ļoti noderēja. Bez lielajiem dzīves skolotājiem šī planēta pārstātu griezties!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...