Jump to content

Nevar noformatēt jaunu USB zibatmiņu


kristaps1829
 Share

Recommended Posts

Iegādājos jaunu Kingston zibatmiņu, iespraudu datorā, prasa noformatēt pirms lietošanas, taču, kad veicu to formatēšanu, bet neatkarīgi no formatēšanas uzstādījumiem tiek izvadīts paziņojums "Windows was unable to complete the format." Kā tieši es varētu dabūt to atmiņu lietojamā kondīcijā?

Link to comment
Share on other sites

kirdik viņai visticamākais. es vienu šādi nokāvu - tipa kopēju failu - uzspiedu - cancel. Rezultātā vairs nelasās un neformatējas ar analogu kļūdas paziņojumu. Ja jauna - stiep maini pagarantiju vai ebajā sūdzies. Jaunas nav parasti jāformatē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kristaps1829

Nu skaidrs. Vismaz zināšu, ka pats neesmu ar tik līkiem pirkstiem, bet ka fleškā tomēr vaina.

Link to comment
Share on other sites

thumb draivus itkā nav ieteicams vispār formatēt. es savu sandisk extreme noformatēju, rezultātā ātrumi mazliet lēnāk, tagad ir ~10-20% lēnāka kā jābūt orģināli.

 

tBtFNLm.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iegādājos jaunu Kingston zibatmiņu
Kur? Ja normālā veikalā tad ej un samaini, nečakarējies ar kādiem tūļiem..Ja pašu ļētāko kur atradi tad mācība..,kaut neliela ,bet tomēr un izmet.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Precīzu modeli tai fleškai vari pateikt un kur pirki. Labāk nes uz veikalu atpakaļ, ja garantija.

Vispār tādi gadījumi ir paceļami, ja nav fizisks bojājums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

thumb draivus itkā nav ieteicams vispār formatēt. es savu sandisk extreme noformatēju, rezultātā ātrumi mazliet lēnāk
Vispār par šo interesanti. Man Sandisk UltraFit (USB3 130MB/s read) neliela bilžu mape kopējās plus mīnus ap pusotru sekundi pēc quick format jau 3-5 ilgākā laikā, jo sanāca notestēt vienu un to pašu darbību tūlīt pirms/pēc format. Iespējams, formatēšanas uzstādījumi ir kādi specifiski jālieto (allocation unit size u.c.).
Link to comment
Share on other sites

 

 

rezultātā ātrumi mazliet lēnāk, tagad ir ~10-20% lēnāka kā jābūt orģināl

 

Kautkā, kolīdz noformatē flešku,  arī ar HP tūli un pilno formatu, tā uzreiz, piemēram, AS SSD Benchmark rāda sarkanu pie bitiem. Nezinu, vai šo tūli drīkst attiecināt uz USB fleškām, bet uz ātrumiem tā bitu neatbilstība var atstāt iespaidu. Palīdz tikai ražotāja "atdzīvināšanas" tūļi. Par piemēru ADATA tādus piedāvā.( Nav reklāma, bet no 4 ADATAām, divas man aizgājušas par skuju taku). Bija labs krievu saits par USB fleškām, kurā bija arī apkopoti šie tūļi, bet tagad nav laika meklēt, jāaizskrien pēc alēna, kamēr nav uznācis lietus...

Link to comment
Share on other sites

vel svarigi zinat cik GB flesha

 

Jo?

Varbūt ēbrejā nopircis "feiko" ar it kā lielu ietilpību.

 

 

Bija labs krievu saits par USB fleškām, kurā bija arī apkopoti šie tūļi, bet tagad nav laika meklēt, jāaizskrien pēc alēna, kamēr nav uznācis lietus...
Pēc tam varbūt sameklē. Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Es biju domājis šo:

http://www.usbdev.ru/

 

Informatīvi jāsāk ar tūli "usbflashinfo", lai redzētu, kas lācītim vēderā. USB flešku kontrolieriem arī atjaunojas firmvāres. Bet, kamēr fleška strādā labi, neiesaku ar to aizrauties,. Pastāv iespēja flešku pārvērst par būvmateriālu. Un, protams, pirms visādām darbībām ar flešku, svarīgie dati no tās ir jābekapo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...