Jump to content

Wifi modulis un SSD


ResSkill
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Es vēletos uzzinat vai Acer Aspire 5740g laptopam var uzlikt wifi, ja var, tad iemetiet lūdzu linku kādu tieši vajag.

Un ja es šim pašam laptopam gribu uzlikt ssd, tas jāliek pašreizējā HDD vietā, vai ari tas hdd var palikt? tas būtu HDD+SSD

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Prātīgākais būtu saprast, kas ar to moduli ir nticis! Vai nav vispār tāda iekšā vai arī defekts, vai varbūt programmatūras problēma, bez galvas lauzīšanas un ar līkām rokām, ieejam salidzini.lv un iepērkam usb wi-fi iekārtu. Gatavs.

 

SSD parasti ir divi varianti hdd vietā vai papildus dvd rom vietā.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

WiFi ir šim acerim, vienīgais varbūt saimnieks ir kaut kā piebeidzis to karti. Lidz ar to meklē mini pci express wifi card....

Par HDD, SSD jāliek esošā HDD vietā un, ja gribi vēl otru hdd likt, tad jāziedo cd roms, jāiegādājas "cradle", jeb hdd adapters.

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz padomu par WiFi, bet neviens neko cilvēkam tā arī lāga nav pateicis :D

 

Autor, tak vienkārši:

1) Atskrūvē apakšas vāciņu, zem kura atrodas karte un paskaties, vai ir, vai nav.

2) Ja ir, paskaties, vai zem sistēmas, pie system devices pie tīkla adapteriem, ir wireless adapteris, vai nav.

3) Ja ir, vai ir ieslēgts uz laptopa.

4) Ja nav, tad vai ir viss nepieciešamais softs.

Link to comment
Share on other sites

ResSkill

Es skatos uz Curcial MX250g ssd, cik noprotu tas derēs.

Un vel skatos 8gb ram kit no curcial.

Link to comment
Share on other sites

Crucial rami lapšiem tā kā nebūtu dzirdēti. Ka tik neskaties RAMus, kas domāti stacionārajiem datoriem ? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...