Jump to content

[Pārdot] CPU + MOBO. Keiss + Fan controller.


Bomaars/C12

Recommended Posts

Pārdodu Keisu.

Keiss - 20 eiro

 post-96524-0-99483000-1437935772_thumb.jpg
 
Piegāde: Pēc jūsu izvēles, protams, maksā pircējs. Rēzeknē var sarunāt savākšanu no rokas rokā. ;)

Rakstiet visu interesējošo PZ.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Varbūt, vēlāk ies Gigabyte R9 280X, bet pēc kādām 3-5 ned.


Aizmirsu piebilst MOBO+CPU pircējam no keisa noplēsīšu uzlīmītes ja būs nepieciešamas.   :mrgreen:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Antons ar lielo burtu
Jap plānojas upgreids uz i7 4790k

Tu tak biji AMD puse ja nemaldos ? 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Bomaars/C12

Atkarīgs kādā segmentā vismaz 10x reizes biju teicis tajās temas ja varēsu atļauties tipa paris klases augstāku tad pariešu uz i7 4770k vai i7 4790k...būsi lkm to palaidis garām...šajā cenā pagrūti atrast labāku cpu par šo fx-6300.

Link to comment
Antons ar lielo burtu
Atkarīgs kādā segmentā vismaz 10x reizes biju teicis tajās temas ja varēsu atļauties tipa paris klases augstāku tad pariešu uz i7 4770k vai i7 4790k...būsi lkm to palaidis garām...šajā cenā pagrūti atrast labāku cpu par šo fx-6300.

Apgreidojot uz šo te tev pat mātes plate nebūtu jāmaina un ietaupītu pie reizes kaudzi naudas.

http://www.salidzini.lv/search.php?q=FD8370FRHKBOX

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Bomaars/C12

Bet tomēr vēlos tipa to augstāko galu ... ar to varētu arī pietikt bet ja augstāk lecu tad lecu tā vairāk 

Link to comment
Antons ar lielo burtu
Bet tomēr vēlos tipa to augstāko galu ... ar to varētu arī pietikt bet ja augstāk lecu tad lecu tā vairāk 

Nu tas jau no pielietojuma ir atkarīgs. Darbam i7 un FX8*** spelēm i5

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment

@Antons ar lielo burtu, tie ir tie paši Visheras proči. Ieguvums būtu tikai un vienīgi par diviem kodoliem vairāk un visiem kodoliem nedaudz augstākas frekvences. Un arī, protams, augstāks OC potenciāls uz visiem kodoliem. No 4300 noteikti ir jēga pāriet uz 83xx, bet no 6300 - tikai tad, ja pieejams kaut kāds labais dīls. Vismaz es tā uzskatu.

 

@Bomaars/C12, tu no 4790k maz iegūsi, spēlēm ik īpaši. Praktiski neklokojams procis, kas ir tikai minimāli jaudīgāks par tam attiecīgo i5 - 4690k. Lielākais 'ieguvums', un es tiešām nepārspīlēju, būs i7 logo. Turklāt bez labākas video kartes jebkas jaudīgāks par FX6300 būs teju pilnīgi izsviesta nauda. Un ja mēs pavisam iedziļinamies, es teiktu, ka tieši tagad ir visai muļķīgi apgreidot geiminga kasti. Vēl jo vairāk tādā gadījumā, ja tas tiek darīts ar skatu nākotnē. Prātīgāk būtu nogaidīt līdz W10 iznākšanai un pirmajām DX12 spēlēm, kas iznāk jau šogad.

Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Savā ziņā Emilz taisnība ir i5 vs i7 nekā tur diža nav...bet kā pats teici logo...kotējas savādāk...cpu,plates upgreidam sekos ar videokartes upgreids.

Un nav jau tā ka es te taisos mūsu veikaliem par to i7 atdot 330 eiras...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Ja case būtu 20 eur, tad paņemtu... vienkārši jauns tāds maksā 32 eur.

 

..

Labots - Rurks
Link to comment

Ja 4790K maksā jauna i5 4690K cenā, tad jēga ir upgreidam un vēl kāda ;)!

 

* Te tālāk gudrajiem bla-bla:

 

Ja kāds ir paspēlējies ar buildiem (patestējis CPU real life, nevis sipījis review'us, tad zinās to, ka i5 JAU bottleneko overklokotu VIENU gtx970..nerunājot par SLI konfigu..bet gtx980 viss potenciāls pavērsies tikai ar i7 proci)! Vairāk attiecas uz Online gaming un NE stratēģiju geimām! Varat kko gudri izrunāties - bet ko zinu - to zinu gan!

 

** Bomār, esmu Rīgā un esmu gatavs piegādei!

Link to comment

Neesmu patestējis 4790k, bet esmu gana daudz pamanījies paākstīties ar vienu 4690k komplektācijā gan ar vienu 970 stock, gan vienu 970 klokotu, gan vienu R9 290 @stock, gan arī klokotu, gan vēl arī 290CF, un 970 SLI, un abus setapus gan ar, gan bez OC. Nonācu tikai pie viena secinājuma, ka GTX970 ir milzīgs iekšējais bottlenecks, un jau pēc ~950MHz pārsniegšanas kartes SLI setapā sāk briesmīgi bremzēt. Ne jau bremzēt, bet var no 950MHz pacelt līdz 1450MHz, un veiktspējas ieguvums ir labi ja pāris procenti. Tiesa gan, es spēlējos tikai uz 3840x2160 un retāk uz 2560x1440, bet neredzu iemeslu, lai FHD izšķirtspējā kaut kas būtu krasi savādāk. Varētu teikt, ka nekādu citu novērojumu vai pretenziju par jebkuru no savienojumiem. CPU bottlenecku es vispār nemanīju, nekā tamlīdzīga. Pēc taviem tekstiem spriežot, 980Ti bez 5960X vispār nav ko virsū skatīties, taču ar divām 980Ti vai divām Fury X - tādam setapam procesori iznāk tikai pēc 2020., pareizi, ko? :)

Link to comment
Bomaars/C12

 

 

Ja case būtu 20 eur, tad paņemtu... vienkārši jauns tāds maksā 32 eur.


Jaunam case nav ffan regulātora...kurš maksā 10 eiro...pa 20 atdotu keisu ja tik ņem ;) tik vajag runāt 
Link to comment
Antons ar lielo burtu
Un nav jau tā ka es te taisos mūsu veikaliem par to i7 atdot 330 eiras...

Ja nav noslēpums pirksi ebayā ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Te tālāk gudrajiem bla-bla: Ja kāds ir paspēlējies ar buildiem (patestējis CPU real life, nevis sipījis review'us, tad zinās to, ka i5 JAU bottleneko overklokotu VIENU gtx970..nerunājot par SLI konfigu..bet gtx980 viss potenciāls pavērsies tikai ar i7 proci)! Vairāk attiecas uz Online gaming un NE stratēģiju geimām! Varat kko gudri izrunāties - bet ko zinu - to zinu gan! ** Bomār, esmu Rīgā un esmu gatavs piegādei!

Starp i5 un i7 nav liela atšķirība spēlēs saprastu vel ja salīdzina FX ar i5 tur gan ir liela atšķirība. Ir tādas spēles kas dos daudz lielāku fps no tā vien ka stāv i5 vai i7 procesors protams uz FX fona.

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Raksti PZ...


 

 

tarp i5 un i7 nav liela atšķirība spēlēs saprastu vel ja salīdzina FX ar i5 tur gan ir liela atšķirība. Ir tādas spēles kas dos daudz lielāku fps no tā vien ka stāv i5 vai i7 procesors protams uz FX fona.


Nu ja godīgi...pāriet taisos uz High-end pc, tāpēc vienalga kāda šķirba starp viņiem...lai jautājumi nerastos...karoč lai krāniņš lielāks. Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Nē nē viņš man piegādātājs  :mrgreen:


Sapnis ir sapnis...gribēju i7 4770k, nopirksu i7 4790k i vot vel labāk par cerēto, ar i5 nejustos piepildīts

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Kaimiņforumā ir arī rams.
 

BUMP!

 

Fan kontrolieris - rezervēts

Cenu edits: Keiss - 20 eiro

CPU+MOBO - 95 eiro + atmaksāju omniva pakomāta izdevumus.  ;)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Nu vienalga, te nav īstā vieta kur to apspriest. 

 

BUMP

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12

Vasarā nav tā pieprasījuma...ir gribētājs uz vēlāku datumu tā teikt uz algas datumu...bet tikmēr bumboju

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...