Jump to content

PC restartejas geimojot


septic
 Share

Recommended Posts

sveiki, apmeram pirms 5.dienan pabeidzu komplektet PC.

spec;

 

b75m mobo

i5 3570

8gb corsair ddr3

aero cool templarius 550w psu

radeon hd 6950 1gb saphire gpu.

ssd now 240 gb

 

ttd restartejas vai nocrasho pc geimojot pec kadas 1min vai palaizhot 3dmark benchu.

 

plaidu memory testu - ok

palaidu cpu stress testu - ok

updatoju biosu

nomainiju termopastu gpu

 

vakar viss vel gaja, shodien vairs ne ;(

 

idle temps:

 

cpu 30-35c

gpu 40c

 

baroklis ir jauns un tur man negribetos piekasities, bet  par gpu hz.

ir vel kadi varianti ko darit?

Link to comment
Share on other sites

Nav gadījumā ar Windows Update GPU driveri atjauninājušies?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ttd restartejas vai nocrasho pc geimojot pec kadas 1min vai palaizhot 3dmark benchu.

Un kādi ir simptomi ? Kas notiek dators vienkārši restartējas un viss vai ir kādi zilie logi kas lec ārā ? 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nav nekadu zilie logi, vienkārši izrubas un sledzas uzreiz ieksha. vienigais, kas ir, paradas iespeja iet safe modā vai start windows normaly. thipa vienkārši kā unexpected shutdowns. tikko parinstaleju catalysti, vismaz pie 3dmark bencha nebija restarts, jaskatas, varbut, palidzeja.


paspeleju 5min, atkal restarts - shoreiz pat negribeja boototies ms7, uzmeta pataisno restore.


varbut var dabut kkadus logus ar erroriem un saprasts, kas par vainu?

Labots - septic
Link to comment
Share on other sites

Tu kādi video stresa testu esi palaidis, piemēram, Furmark? Vai pareizi saprotu, ka dators restartējas tikai tad, kad ir kaut kāda video noslodze?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tikko palaidu furmark gpu stress test, pie 8min restartejas, bija 76c un fan kkadi 66%

ja, tikai pie video noslodzes restartejas.

Labots - septic
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini ar citu normālu barokli, tam "jaunajam" uz 12V līnijas 420W, kas it kā pietiktu, bet nebrīnītos ka viņš krāms un netur slodzi. Vai video iet pie senčiem. termopastu mainīji pirms vai pēc problēmas?

Link to comment
Share on other sites

ar afterburneri uzliku +10% power limitu ar stock gpu clock un memory clock = viss pagaidam iet.

furmarku notureju uz 20min ar stabiju max 78c. redzes kā bus talak.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru piekrist par barokli, ja vien tas nav super lētucis, izvilkt ~250W no stickera 420W vajadzētu varēt. Tā karte pie pilnas slodzes ēd nedaudz virs 150W, pārējā sistēma idlē jau nu simtu nesalasīs.

@septic, tai kartei ir kaut kāds pārflashots bios?

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai ir flashots, pirku lietotu, ipashnieks teica, ka nee, bet zinaja, ka vinju var flashot uz 6970 lkm. 

Link to comment
Share on other sites

100% sterss tests ir tad ja vienlaicīgi palaiž intel burn test un furmark tad tu redzēsi baroklis tur vai nē!


 

 

Nevaru piekrist par barokli, ja vien tas nav super lētucis, izvilkt ~250W no stickera 420W vajadzētu varēt.
Tur būs vairāk kā 250w... 
Link to comment
Share on other sites

99% ka PCE slots vai kartes konektori. ja karte stav idiali taisni, tad rubas loti atri.

kaa karte atrodas sliipak uz leju taa strada normali, pietam diezgan slipak.

ja megjina karti taisnot uz augshu ta momentali uzrubas ( ja tas tiek darits veicot stresa testu)

Link to comment
Share on other sites

Pēc šāda apraksta 99% ka šķībi uzlikta dzese vai karte pārcepta, vrm temperatūras tev viņai rāda kāds softs?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ieliec ventilator, vai samaksā kādam kurš zin kas jādar!

 

 

 

ja megjina karti taisnot uz augshu ta momentali uzrubas ( ja tas tiek darits veicot stresa testu)

Ak nē, vienīgā iespēja samaksā kādam kas nav pilnīgs dīvainis.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Sveiki man sodien sakas lidziga problema. Ieliku gpu gigabyte 7850 1gb un ka atver speles vai kko sak darit kad izmanto GPU pc uzreiz izsledzas un melns ekrans nesledzas ieksa bet pc darbojas un kartei fani griezas uz max visu laiku. Pc spec cpu - Amd a8 6600k mob- msi m78 e45 6gb ram un psu corsair ws 550. Varbut psu pa svaku vismaz ta liekas?

Link to comment
Share on other sites

Nja ar 550W vajadzētu pietikt un pāri palikt, tā kā tas ir corsairs ...

Link to comment
Share on other sites

Kas tad karte beigta? Nu ja bet si ir ws versija, gadijuma nebija viss svakaka?

Labots - edza09
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Man ir tas baroklis, VS550, ar i5 un 7870 iet bez problēmām un ārā izlēdzies pats no sevis nav ne reizi, tā kā meklē vainu citur

Link to comment
Share on other sites

nnoname

7850/7870 atsevišķiem eksemplāriem standarta kaite, daži ražotāji kādu pirmo pusgadu nebija ievērojuši AMD norādījumus par izmaiņām shēmā, pilni interneti ar "black screen" problēmām

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Metama, kaut kādi kondensatori toļi ne tur toļi ne tādi bija ielodēti pie paša čipa cik pa miglu atceros.

Link to comment
Share on other sites

Es vinu dabuju aizvakar un ieprieksejais saimnieks vel spelejis visa jaunas speles un esot gajusi ideali.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Es vinu dabuju aizvakar un ieprieksejais saimnieks vel spelejis visa jaunas speles un esot gajusi ideali.

Citi draiveri, vecāki ir mēģināti???

Link to comment
Share on other sites

Nu automatisi uzmeta jaunos. Pameginaju vakar ari no cd bet nenem, paliek jaunie. Ta varetu but?

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Pameginaju vakar ari no cd bet nenem, paliek jaunie. Ta varetu but?

Ir jānodzēš vecie un tad jāliek jaunie. Tāpēc arī tev droši vien gļuko karte.

Link to comment
Share on other sites

Ok pameginasu. Bet ka tur isti ir amd catalayst ir 15.6 versija draiveriem. Bet gpu CD ir 9.4 versija un majaslapa ari ir 9.4 versija. Tad es saprotu ka gpu ir citi draiveri un amd catalys ir citi?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nē, gigabaita mājaslapā ir pēdējie aktuālie kartes tirdzniecības laikā, amd ir pēdējie pēdējie.

Link to comment
Share on other sites

Sk ta tad jaliek virsu ir vecie un japaskatas kas ir. Labi vakara pameginasu tad padosu zinu.

Link to comment
Share on other sites

Bet ta ka man pc ir APU tad man tagad visu laiku virsu ir 15.6 catalyst versija ta tad man tas ar ir jaatinstale vai tikai gpu draiveri?

Labots - edza09
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tad cita lieta, teorētiski iebūvētajai būtu jāstrādā paralēli ar diskrēto, bet var pamēģināt biosā atslēgt iebūvēto, atinstalēt esošos 15.6 (catalyst ir draiveri + visāda nevajadzīga vai mazvērtīga šņaga bonusā) un uzlikt tos 9.4.

Link to comment
Share on other sites

Bet vakar biju ielidis biosa un tur var izveleties tikai 2 veidus ja nemaldos tad tie bija ka strada APU tikai un APU kopa ar GPU. Bet tie apzimejumi bija savadaki bet zinu ka bija tikai 2 izveles.

(catalyst ir draiveri + visāda nevajadzīga vai mazvērtīga šņaga bonusā) ta ari ir tur ir lidzi pilns ar s....

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ta lieta ka nepazistams un neredzeju ka ta karte darbojas. Nu es vina veselibas stavokla del ceru ka nebus iesmerejis. Vakara parbaudisu. Ja ne meginasu pie drauga pc parbaudit.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nespēj pat uzinstalēt apostrophu, tad 1nīgais varianc ir samaksāt kādam, kurš saprot ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Kadu apostrophu? Ta tad visus draiverus izdzesu un uzinstaleju vecos pc vairs nesledzas arā. Bet windows saka crashot. Destktop stop working!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...