Jump to content

Portatīvā datora izvēle līdz 700 Eur


phuck
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nepieciešams iegādāties portatīvo datoru cenā līdz 700 Eur.

Optimālais ekrāna izmērs 14" vai 15.6". Dators būs paredzēts pārsvarā darbam (internets, dokumenti), dažreiz arī filmām un pa retam var tikt palaista kāda nepārāk prasīga spēle.

Svarīgi, lai būtu sakarīgs displejs un labs akumulators.

 

Pašlaik esmu noskatījis šo:

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/dell_inspiron_5558_full_hd_i5_silver_engru

Pozitīvi, ka ir matēts ekrāns un 3 gadu garantija. :)

 

Ko domājat par konkrēto modeli, un varbūt ir kāda labāka alternatīva, iekļaujoties budžetā?

Link to comment
Share on other sites

evertons

Eņģes tur ja paši nesalauž un par karšanu neesmu dzirdējis. Pašam ir Acer`s jau ~5 gadus un problēmu nav. Tiesa- esmu drusku apgreidojis ieliekot ssd un ramu vēl 4gb. Kompis iet rūkdams ;)

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā ir redzēti dārgi un sūdīgi HP, Delli. Lēti un sūdīgi Compaq (nu jau tas pats HP) un Delli. Ticēt nevar nekam.

Jāiet uz veikalu un jāprasa palietot. Internetveikalā vairs nevar pirkt.

No portatīvajiem vispār ir jācenšās izvairīties. Pērc īstu kompi un nebūs problēmu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pērc īstu kompi un nebūs problēmu!
ģēnijs tvaju otec. 

 

Pašam ir Acers 17'' nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

delta128

No remonta viedokļa mid to high end aceri šobrīd smird, kaut vai lai iztīrītu ventilatoru no putekļiem jātaisa vaļā viss keiss, jāņem ārā mātesplate un tikai tad tiec pie ventilatora tīrīšanas. Lenovo IdeaPad izskatījās tīri OK, par dell nezinu. Vispār - meklē izjaukšanas guide un lasi notebookcheck.net par konkrēto modeli, kad esi izvēlējies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Esmu Dell Inspiron 15 (5558) instalējis. Mans verdikts pārcenots sūds! Touchpads tāds pats nelietojams mēsls kā lētajiem asusiem. Korpuss plastmasīgs. Garantuja tikai 1 gads. Nav tā cipara vērts!

Link to comment
Share on other sites

velns,ko lai dara :) arī par iepriekšējo modeli ko biju noskatijis(lenovo50-80)ari pretrunigas atsauksmes...:)

Link to comment
Share on other sites

Man tas lenovo50-80 patīk. Lētāks un labāks par dell. Vismaz toucpads lietojams un korpuss stingrāks.

Link to comment
Share on other sites

Neņem tak to lenovo g50-80,ja tev budžets ir līdz 700eiro.

Nesaprotu kāpēc biedram ronals_ viņš patīk...

Man viņš ir mēnesi un viņam ir šausmīga klavitūra,reizēm pat nenofiksē kādu taustiņu. Spiežot iegrimst klaviatūra vidū.

Touchpads arī reizēm gļuko,kursors pats kko no sevis sāk darīt.

Ekrāns arī nekāds. Cietais briesmīgi lēns.

Ja gribi kaut cik kvalitatīvu Lenovo,tad ņem šo Thinkpad e550,vismaz nesabojās iespaidu par lenovo.

Patīkama Accutype klavitūra. Pašam ir ThinkPad e531,katra centa vērts,darbojas jau gadu bez gļukiem,nopirku par 280eiro.

Pagaidi,kad būs atlaide,1a.lv bieži viņu noceno uz 430eiro. + 5ās paaudzes procesors ar kaut cik jēdzīgu karti...

Link to comment
Share on other sites

Cietais briesmīgi lēns.

 

Praktiski visiem laptopiem jāmaina hdd uz ssd.

Domāju ka šis jau visiem ir skaidrs bez liekām diskusijām. 

 

Esmu saskāries arī ar e550. ir oki, Bet tur jāmaksā par win pro licenzi, kas mājās 100 gadi nav vajadzīga.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...