Jump to content

Windows 10 Update


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aigars

    7

  • ggg97

    7

  • vvv

    29

  • it.kroplis

    8

it.kroplis

Kurā lapā lasīt? Besīgi daudz esat tur saspamojuši.

Link to comment
Share on other sites

 Galvenais, kas jāatceras. W10 nevajadzēs atslēgu. Aktivizēsies bez atslēgas. Tikai, šito iegaumē - vispirms ir jāizdara UPDATE, tas ir no esošas legālas OS jāapdeitojas uz W10, vai sagaidot apdeita piedāvājumu, vai izmantojot no MS mājaslapas izveidotu W10 instalācijas mediju, VAJAG UPDATE, NEVIS CLEAN INSTALL. Pēc apdeita instalēšanas viens restarts un W10 aktivizēsies. Šo noteikti pārbaudi un pārliecinies iestatījumos, ka W10 ir aktivizēts. Kad tas izdarīts, tad tavs dators būs pie MS mečenijs, un vēlāk pārinstalējot, kaut vai pilnībā no datora visu nonesot, W10 aktivizēsies bez nekādas atslēgas, būs pilnīgi legāls uz visu datora mūža laiku. Veiksmīgu pāreju uz W10! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ggg97 jau mēģināja ielikt postu, tomēr nesanāca - http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/160754-windows-10/page-13#entry1822852. Es parasti visiem iesaku instalēt pēc šīs metodes lai nav tā, ka automātiskais upgreids atnāk, opcija saglabāt instalētas progas nav aktīva, users to neievēro un ir dusmīgs...

 

Ja provējot instalēt nav aktīva esošo programmu saglabāšanu dēļ valodas nesakritībām - ar http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10esošo tūlīti izvēlies nevis Upgreidu, bet "Create installation media for another PC". Tālāk izvēlies paslaik esošās OS valodu, Win 10 versiju, uz kuru vari savu esošo OS upgreidot, kā arī norādi 32 vai 64 bitu versiju. Tūlīša lietošanas rezultātā atvilksies Win 10 instlācijas ISO. ISO failu atarhivē, palaid tur esošo Setup.exe, tālāk kā jau parasti, rezultātā notiks upgreids.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

uzlikties uzlikās,jāsāk lietot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai nav tā, ka automātiskais upgreids atnāk, opcija saglabāt instalētas progas nav aktīva, users to neievēro un ir dusmīgs...

Laptops automātiski apdeitojās, nebija tur nekādas opcijas izvēlēties. Bija tikai jāapstiprina, ka piekrīt noteikumiem, un poga palaist. Visas programmas visi faili saglabājās.

Link to comment
Share on other sites

Runa ir par apdeitošanu ar http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10esošo tūlīti. Autmoātiskais daudziem nenostrādā, tad nu zvana un nervozē... Bija gadījums, kad useris kārtīgi neieklausījās ko saku, ir tipiskais next next spaidītājs, tad nu bija šokā, ka programmiņas pazudušas... es gan šim teicu - toties Tu esi viens no retajiem Latvijā ar tīri uzinstalētu legāli upgreidotu Win 10 :D

Link to comment
Share on other sites

Darbā jau man arī pieteicā automātiskais, ja no paša 29-tā rīta un viss pa smuko. Bet mājās ni un ni, nācās izmantot Rubb metodi. Bet pieļauju, ka daži neizlasa arī līdz galam, iecepj to .iso diskā un būtojas un instalējas pa ierastai modei, un tad arī var būt brīnumi ar aktivāciju. 

Link to comment
Share on other sites

selection

Man sodien paradijas ta ugprade ikona,sis saka manas networking devices not supported..Otram PC video karte netiek atbalstita.  :resent:

Link to comment
Share on other sites

Kāda škirba, ja pēc tam vari norādīt kačājamā iso valodu? :)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Kāda škirba
jo sjauraaka, jo lielaaka bauda... taa laikam bij, vai es kau ko jaucu .. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo sjauraaka, jo lielaaka bauda...

Anekdote:

Zaķītis iet pa meža taciņu, atrod 1 € monētu. Priecīgs groza ķepiņās. Garām iet lapsa, ierauga zaķīti ar eiro, uzreiz klāt zaķītim un sāk šo iekārdināt - man ir šaura šķirbiņa, man ir šaura šķirbiņa... Zaķītis paskatās uz lapsu un saka - lapsa, tu ko? Es par šitādu naudu vo tādu (izpleš plaši ķepas) caurumu nopirkšu...

:)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Lab caur to media tooli salikas, bet apbedina ka neparnes instaletos softus. Praktiski sanak tirs instals + failu parkopesana. Ar veco OS iekss foldera.   

Kaa saglabat key ar kuru var aktivet ja vajadzes parinstalet?

Link to comment
Share on other sites

 IT.*****, tātad Tu neizvēlējies valodu atbilstoši esošajai sistēmai. Bija tak brīdinājuma paziņojums par tādu lietu, ar iespēju izvēlēties. Man arī bija līdzīga situācija, bet šī brīdinājuma laikā es atteicos, novilku iso ar pareizo valodu, un man visi softi saglabājušies.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ok slinkums bij lasit. Butu labak kur cepure ielikusi ko ka un ar ko, lai nav jametajs. Es laidu onlain to update un neatminos ka man butu ko prasijusi par valodu.Nu lab installs bez vecajiem sudiem ar nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Man arī bija līdzīga situācija, bet šī brīdinājuma laikā es atteicos, novilku iso ar pareizo valodu, un man visi softi saglabājušies.
Man tas pats, tik īsti neiedziļinājos par tām valodām, pelēks, ta pelēks :D Pirmās nepieciešamības progām installeri bij uz HDD (sistēma uz SSD) un visa Steam bibliotēka ar uz tā paša HDD sainstalēta. Un bonusā tagad windows ir latviski :D
Link to comment
Share on other sites

it.invalīds, 01 Aug 2015 - 19:21, teica: Kaa saglabat key ar kuru var aktivet ja vajadzes parinstalet Ja vispirms būtu palasījis blakus tēmu, nebūtu pazaudējis softus un arī par key viss būtu skaidrs.

Gribējās mazliet paeksperimentēt, kā tad tā atjaunināšana notiek. Sanāk, ka man tagad ir Win10PRO iezīmēts dators. Mēģināju uz veca cieta diska, tagad uzlikās pa tīro uz Virtualbox uz Linux. Nav man īsti skaidrs, kā PRO logu īpasniekiem būs jārikojas upgreidojot dzelžus, jo seriālis jau visiem, kas tagad taisīja atjaunināšanu, ir vienāds.

PS. Uz Virtualbox W10 nav aktivizēts, tikai uz cietā diska. Tas laikam ir loģiski, jo tas jau skaitās cits dators.

Dīvainākais, ka vai ir aktivizēts var redzēt tikai sadaļā Update.  Ja nav aktivizēts, tad brīdinājums parādās Settings pašā apakšā. Kontrolpanelis gan ir norakts dziļi, sākumā ir jāpierod pie visa.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

@@Aigars, kas ir teicis, ka seriālis vienāds? Nav vienāds.. te bija viens iemetis.. pārbaudīju savu.. pavisam savādāks. Un kontrolpaneli taču var iznest uz desktop arī. Un vēl jau ir win+x

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Kontrolpanelis gan ir norakts dziļi,
  Nu, nu. Labā poga uz Start ikonas un tiec klāt visiem jaukumiem - ātri un ērti. Tas jau no W8 laikiem pieejams.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skilletin

Arī es mēģināju apgreidot ar to iso variantu no ms tūļa, bet tālu netiek, jo pie datora saderības pārbaudes izmet, ka nevarēja pārbaudīt saderību un viss. Un neko vairāk nepaskaidro. :)

Link to comment
Share on other sites

CAP, vai tev ir orgināls seriālis, kas nav citiem? Vai esi savu seriāli pameklējis google?

Jā, tos jaunos logus pagaidām slikti pazīstu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Skilletin

Ko nozīmē tas "CAP"? Tas ir laptops ar legālu ražotāja preinstalētu Win 8.1.

Link to comment
Share on other sites

CAPs ir foruma dalībnieks. Iespējams tur arī ir tava problēma, ka neredzi acīmredzamas lietas.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Skilletin

aaa, skaidrs...es aka domāju, ka kkāds saīsinājums kkādam terminam. :D

Ok, es tgd mēģinu ar to Media Creation Tool online upgreidu, redzēs kas no tā sanāks. Ja ne, tad būs vienkārši jāgaida, kad atnāks oficiālais caur updeitiem, jo tā ikoniņa man ir un tur teikts, ka ar saderību problēmu neesot un Win 10 darbošoties. Tik tas updeits nenāk, vislaik ir statuss ka lejupielāde nav pabeigta un ja mēģina caur Windows Updeitiem palaist, tad pēc lejupielādes viņš izmet erroru sagatavojot , kad sagatavo jauninājumu. :)


Nop, arī paņemot atjaunināšanu, ir tas pats, pie datora saderības pārbaudes viss apstājas...

Link to comment
Share on other sites

Es negaidīju, ar Media Creation Tool uztaisīju bootable flešku un palaidu apgreidu no tās.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Man bija, kā pēc grafika, tas GW atnāca kkad pavasarī vai vasaras sākumā, neatceros. 29.07. solīja pēc pulkst.12:00, ka sāksies, atstāju kompi ieslēgtu, mož automātiski udeitojas, bet kad pārnācu, bij uzmeties errors w10 could'nt be installed - try again. Tā arī izdarīju un viss pārējais notikās pats no sevis, kompjuters man lika atsēsties un atslābināties :D

Link to comment
Share on other sites

romajo, tev tātad automātiskais updeits notika. Tātad notiek arī automātiskie updeiti. Citādi, lasot foruma komentārus, radās iespaids, ka tikai mans lētais HP laptops pats apdeitojās, visi W10 apdeitu forsē kaut kā vai izmanto instalācijas ISO failu.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ok  uz otra laptopa palaidās caur Windows update un smuki salika atstājot softus.

Ja es gribu taisīt tīro instalu uz jauna HDD. Kur es dabūšu to  Win10Pro key? Jākasa ārā ar kādu tooli no OS?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...