Jump to content

Top 5 labākās operētājsistēmas.


Fantamass
 Share

Top 5 labākās operētājsistēmas.  

118 members have voted

  1. 1. Izvēlies kura tavuprāt ir labākā OS pēc tavām domām un nobalso!



Recommended Posts

kapēc OS X nav sadalīts N daļās pa visiem laidieniem?

Tāpēc, ka MAC lietotāji ir godbijīgāki par PC lietotājiem. Ko viņiem iedod, to viņi uzskata par labāko. Ne tā kā PC lietotāji, ko ne iedod viņiem, viss sūc...

Labots - vvv
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vvv

    18

  • Antons ar lielo burtu

    11

  • Fantamass

    10

  • PhenomX

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

AndrisBB

 

 

Tajā laikā RISC bija kaut kas maģisks... hvz kāpēc neizdzīvoja

A kas tad ar RISC ir noticis? Desktopu segmentā protams popularitātes nav diezko liela, bet microcontrolieru/specifisku CPU segmentā ir topā.

ARM (Acorn RISC Machines) tak ar ir RISC ar "astīti".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka MAC lietotāji ir godbijīgāki par PC lietotājiem. Ko viņiem dod, to viņi uzskata par labāko. Ne tā kā PC lietotāji, dod viņiem ko gribi, vienalga sūc...

Ir tikai viena maza atšķirība MAC OS lietotajiem planšetes nepie*irsa kabatā! Un jā vel viņi māk atšķirt planšeti no datora!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB, es to vairāk biju domājis par tiem laikiem, kad vēl nebija TCP/IP un rūtēšanas topā bija IPX/SPX :) Tagad jau saprot, bet tad... ?

Ok, šis ir offtopiks.. kaut gan varbūt arī nē - varam apspriest kā attīstījās dažādas OS laiku gaitā, un kāds ieguvums no tā bija...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

kapēc OS X nav sadalīts N daļās pa visiem laidieniem?

 

autors gan jau nerubī, vai arī rubī daudz. osx katrs laidiens ir nevis kā windows pilnīgi cita kuiņa, bet pamatā tas pats vecais tikai uzlabots, starp mavericks un el capitan vizuāli atšķirība ir diez gan neliela. tapēc arī jauno laidienu adaptācija ir milzīga, jaunākais ios pie 90%, OS X, laikam mazliet mazāk, nevis kā PC iesīkstējuši sēž uz win7 vai xp, jo zin, ka updeits būs kaut kas pilnīgi jauns, un pārmaiņas neviens nemīl. visi noteikti atcerās kāda sūdu vētra bija par windows8 dizainu,  visiem vienalga, ka ātrāks, drošāks un labāks, tas ir kaut kas jauns un principa/stulbuma pēc neliks.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Tajā laikā RISC bija kaut kas maģisks... hvz kāpēc neizdzīvoja.

Kas ir ARM ? Man tieši šķiet, ka tieši CISC arhitektūras knapi izdzīvoja - x86 ir vienīgā aktuālā CISC arhitektūra mūsdienās. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OS X 10.5 jo tas gāja vēl uz PowerPC.

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

1. Win 8.

2. Android.

3. OSX.

4. Kubuntu.

5. Raspbian.

 

Agrāk patika arī Win Server 2003, kad bija divgalvainais Xeon rīks.

Ikdienā lietoju Symbian, katru dienu skatos uz to. ;)

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

UX.
ja jau tāds pisiens, tad liec desmitniekam classic skin un viss
Link to comment
Share on other sites

Ja tas 5 ir tops tad os secība ir greiza pēc lietotāju daudzuma, bet ja šī ir aptauja, tad trūkst linux un vēl visādi zvēri, kā freebsd u.c, kā arī tiek aizmirsts par planšetu lietotajiem, kuri lieto vai android vai Ios. 

 

Ko lai saka, ja ir licenze tad visi windows ir lietojami kuriem ir atbalsts. 

 

Ja nav licenzes un torrentos negribās, tad labākais ir linux, tieši uz ubuntu bāzēts, jo lai kā patiktu debian ērtības ņem virsroku.

Link to comment
Share on other sites

Labu laiku jau lietoju septīto :) Nu ko lai saka apskatījos uz to 10nieku, vot I nez, nav laika un neceļas roka atkal pavadīt dienas meklējot kur kas ir paslēpts ;)

Lai iedzīvojas tad jau padomās :) Protams savā laikā gan 3.11; 95;98; ME, Xp likās vislabākās operētājsistēmas :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)
Gribēju nobalsot par Vista OS, bet nav...

Tā taču ir viena no visu laiku sliktākajam Windows versijām!   

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

ja jau tāds pisiens, tad liec desmitniekam classic skin un viss

 

Noteikti uzlikšu, tur ir gan OS X like, gan XP Luna like tēmas. Un tagad salīdzini interfeisu ar Win 8 vai 10. :sarkasms:

Un tāda veida alternatīvu paliek arvien vairāk.

Dzenoties pēc lielākas peļņas viņi ar laiku var zaudēt arī Desktop segmentā.

 

One Apple product, something that didn’t exist five years ago, has higher sales than everything Microsoft has to offer. More than Windows, Office, Xbox, Bing, Windows Phone, and every other product that Microsoft has created since 1975. In the quarter ended March 31, 2012, iPhone had sales of $22.7 billion; Microsoft Corporation, $17.4 billion.

avots

 

Problēmu viņiem jau tā pietiek un Copy-kill vairs nestrādā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

 

 

autors gan jau nerubī, vai arī rubī daudz.

 

palasot viņa komentārus šajā tēmā, kurš tev, no saviem abiem apgalvojumiem, liksies precīzākais?

 

par tēmu es vispār nespētu atbildēt, mājas apstākļos tik linux/iOs lietots jau N gadus. lieki jau teikt, kuru OS, savā skatījumā, uzskatītu par, ja tā var nosaukt, "labāko".

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citiem bet pāriet no windows XP uz Windows 7 man bija vieglāk nekā pāriet no Windows 7 uz Windows 8 vai Windows 10, Windows XP un Windows 7 ir tiešas un tīras operētājsistēmas kur nav nekā lieka un viss ir ļoti viegli un ērti saprotams. Windows 10 jau ir tuvāk šiem labumiem bet vienalga to konfortu kas bija uz Windows XP un Windows 7 es tur neredzu.

 

Mans tops.

 

1. Windows 7

2. Windows XP

3. Windows 10

4. Windows 8.1

5. Šo neesmu lietojis.

Link to comment
Share on other sites

PhenomX
A kur vista...? Kur ir vista? A?   Vista ze BEST!

Vista bija kaut kas līdzīgs septītajam tikai daudz lēnāka un daudzi laikā kad lietoja windows vistu dawngreidojās atpakaļ uz XP. Ze Best viņa bija no otra gala.  :D

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vista bi septītajās debesīs; skatīties mākoņos; ar brāli kolosāli.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu vai lielākā jautrība bija Vista vai Millenium (kuru, atšķirībā no Vistas, kādu pusgadu palietoju, pirms W2k), vēl varētu pastrīdēties :diablo:.  Bet jā - kur ir DOS ?????? Aizņem mikroskopiski maz vietas, lido gandrīz ar gaismas ātrumu, nekādu zilo logu, Super Mario, Prince of Persia u.c. superspēles  - eh, nostaļģija :devil: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Varētu es arī uztaisīt Top 10 tikai man vajag vel 5 populāras OS kuras ielikt. Sakiet kādas ielikšu!

Link to comment
Share on other sites

A ir vēl kādas eksotiskākas, nezināmākas OS ar grafisku interfeisu? Windows, Linux, MacOS - pats par sevi, Soļarka arī ir lietota...

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

A ir vēl kādas eksotiskākas, nezināmākas OS ar grafisku interfeisu?

 

Kolibri OS, tur vismaz var uzraut pirmo Quake.

 

ReactOS, tādā tempā turpinot izstrādi, līdz 1.0.0 versijai varbūt nonāks apmēram pēc 30 gadiem. Lietojams katrā ziņā vēl nav.

 

 

Windows 10 jau ir tuvāk šiem labumiem bet vienalga to konfortu kas bija uz Windows XP un Windows 7 es tur neredzu.

 

Viss tomēr nemaz nav tik slikti. Kā otro Desktop OS var uzlikt piemēram Linux Mint 17, jāuzliek tikai YlmfOS Win XP skins un tavā rīcībā ir moderna un ērta operētājsistēma.

Papildus var uzlikt

Win 7

vēl tēmas logiem

Mac OS X

 

39a79-large.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un kam tas vajadzīgs?

 

Zem internet explorer ikonas firefox turēt? Jeb zem windows media player ādas darbināt vlc?

 

 

Par reactos runājot būtu ļoti laba altenatīva, ja normāli strādātu, bet ko var gribēt ja grib nokopēt os sistēmu, kurai nav pieejams izejas kods... Pēc manām domām, ja vien nenotiks brīnums un ms nenopublicēs nt sistēmas izejas kodus, tad react os paliks šādā stadijā uz mūžiem...

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Explorer ikona ir mazākais. Ja tevi apmierina jaunais interfeiss, tad problēmu nav. Man jaunais interfeiss nepatīk, lai kā viņu nereklamētu.

Noskinot var arī Win 7. Neatkārtošos #76. Tikai tur ir lielāka ņemšanās. Uz Linux to var izdarīt 2 minūtēs.

Link to comment
Share on other sites

PhenomX
Pagaidām sakarīgākās no Windows dzimtes ir W XP un W 7.Kā būs ar W 10 rādīs laiks.

Tieši tā Windows 10 es mestu vienā maisā ar Windows 8 un Windows 7 es liktu pie XP jo tie ir labāki. 

 

Interesanti ir tas ka šim forumam ir 20 000 lietotāju bet nobalsojuši ir tikai 78 ?

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es nekādu atšķirību starp Win 7 vai  8/10 UX reredzu. Desktops ar ikonām tāds pats, kuram apakšā Taskbar. Taskbar parasti saliktas ikonas uz biežāk lietojamām programām. Retāk lietojamās programas iekš Win 8 sasniedzamas uzspiežot Win Key un fiksi ierakstot pirmos nosaukuma simbolus (vai izvēloties no saraksta) tāpat kā Win 10. 99% laika tiek pavadīts progrmās nevis ložņājot pa OS, ko tur vispār meklēt? File explorers ar tāds pats, visi Device Manageri, Task Manageri utt arī tādi paši, tik varbūt smukāki, mūsdien;igāki ar katru paaudzi uztaisīti. Ikonas ar smukākas.

Kautkādas runas ka Win 7 bij lietojams un Win 10 vairs nav dēļ UX man liekas absurdas.

....

Win 8 bij problēma ka nevarēja Minimizēt Metro applikācijas, bet 8.1 tas tika salabots.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)
8.1 Pro da best kamēr neesmu win10 pamēginājis

Kā tu varēji nobalsot par w10 ja tu viņu pat vel neesi pamēģinājis ? WTF...

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)
damatjtvoju!!! ko tad tu, laapsta, lien un taisi idiotiskas aptaujas, ja tu i tupaaks par kirzas zaabaku. un sjaadi slimu cilvēku ir visapkaart... un paliek arvien vairaak! degjeneraati dolbannie! pasji tak uzskata sevi par ahujennijiem speciem! redz, aptaujas taisa! mljetj!

Ja nepatīk tad neapmeklē šo tēmu bet vismaz nepiesmirdini šeit! 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Fantmaiss - ej ieraksti pērk sadaļā ko tu pārdod!

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)
Fantmaiss - ej ieraksti pērk sadaļā ko tu pārdod!

Ar ko tu esi tik šausmīgi neapmierināts ? 

Viss ir salikts pa plauktiem ko tev vel vajag ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)
bezteema sleegta!

Beidz ākstīties! Tēma ir atslēgta!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

pieejama visiem lietotājiem

 

Kapēc tu esi ielicis OS X? Tā nav visiem pieejama. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...