Jump to content

Pirkšanās Polijā


Copmanis
 Share

Recommended Posts

Atvaļinājuma laikā vēlos ar famīliju aizbraukt līdz Polijai, apskatīt kādu sāls raktuvi u.c, pa ceļam protams šopings, busā vietas daudz. Kādus veikalus, tirgus plačus zināt, jo būtībā orientējos iepirkt saimniecības preces (pūlveri, mazgāšanas līdzekļus, kaudzēm Wunder-Baum eglītes ) mošk kādu drēbes gabalu... Varbūt arī kāds zina arī kādu lētu bodīti polijā, kur varētu kādu m+s vai ziemas riepu komplektu paķert ?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Polija ir diezgan liela, tāpēc vajadzētu konkretizēt, uz kurieni plāno doties. Pirms mēneša biju Suwalki un neteiktu, ka tur būtu mega izvēle. Dažas lietas, kā bikses, vispār tur nebija pērkamas, jo viņiem kaut kāda tirliņu mode biksēm ar superšaurām bikšu starām, kur pat kāju nevar iebāzt. 

Link to comment
Share on other sites

saimniecības preču vešana tik lielus gabalus pašpatēriņam nekādi nevar atmaksāties. degviela, valūtas kurss ...

ja nu kaut kas īpašs, kas pie mums nav nopērkams.

Link to comment
Share on other sites

Ceļošana prieka pēc, vispār ir tīrā naudas noskalošana podā...

Link to comment
Share on other sites

Ceļošana prieka pēc, vispār ir tīrā naudas noskalošana podā...

Sen tādas pērles nebija dzirdētas!  :yahoo:  

 

No LV jau visi skrien uz šejieni: http://www.polska.lv/info/centrs/lv/katalog/Informacija/Iepirksanas/Tirgi/2_17_21/Bialostokas_tirgus/112 

Labots - jema
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

pūlveri, mazgāšanas līdzekļus, kaudzēm Wunder-Baum eglītes

 

Būsi pārsteigts, cik nekas nav diži lētāks.

Ja veļaspulveri, tad tikai no Vācijas.

Suvaļkos ir pāris lielveikali. Augustovā nav ko darīt. Bet Bjalistokā uz tirgus cenas jau pāris gadus vienkārši iespārda. Lētāk aizbraukt tepat uz Daugavpils tirgu. Vai arī Viļņu.

 

Mana pieredze (Braucu, katru gadu). Polijā ir jēga iepirkt vienīgi pārtiku.


P.S.

Uz sālsraktuvēm Veļičkā neaizmirsti paņemt līdz jakas. Tur ir auksts. Un lukturīti! Ipaši, ja piesakās uz garo apli.

Link to comment
Share on other sites

Tiko no turienes atgriezos, biju ceļojumā uz Tatriem. 

 

Iepirkāmies Bialystokā, un tur ir divas vietas, kā jau Jema minēja tad Tirgus (šoreiz nebijām, bijām iepriekšējo reizi) un Auchan veikals kas blaksu lielceļam pa ceļam uz Latviju

 

https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=bialystok+auchan&rflfq=1&tbm=lcl&tbs=lf_ui:4,lf:1&oll=53.148436981696115,23.1082957000001&ospn=0.045865507052667454,0.12874603271484375&oz=14&fll=53.156730321788345,23.105441829608267&fspn=0.0229283240742717,0.06437301635742188&fz=15&rlfi=hd:;si:&rlha=0

 

Auchānā bija ļoti labas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Varētu padomāt ka es tev spiežu kaut kur braukt, nu jokains tipiņs! :)

Kā maza piebilde, kādu laiku atpakaļ izgudroja kondicionieris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceļošana prieka pēc, vispār ir tīrā naudas noskalošana podā...
 

 

Tā jau tas ir pēc būtības, bet dzīvojam jau vienreiz, tikpat labi izņemot pārtikas pamatgrupu (piens, olas, gaļa, maize, kartupeļi u.c) pirkšana ir naudas izmešana. Bet ikdienā to neviens neievēro un pērk šokolādes, alus u.c

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nav nekāda jēga tērēties arī pārtikai u.c. laicīgām lietām- tik un tā visi "tur" būsim... :yahoo:

 

P.S. Bet ja pa tēmu- vai tiešām nav žēl tērēt jauko ceļojuma laiku veikalu ķemmēšanai? Padomijas deficīta un nabadzības laiki sen garām.

Jūlija sākumā biju Polijas dienvidos- Zakopanē grupas dāmas sapirkās vietējā tirgū vilnas segas- teica ka 3-4x lētākas, nekā LV... :)

Atceļā bija kopēja pietura Belostokas "Auchanā"- manuprāt, pat dāmas neko daudz nesapirka. Es nopirku tikai dažādus poļu alkoholus ciemkukuļiem.

 

P.P.S. Veličkas sāls raktuvēs man bija līdzi vilnas jaciņa, bet īpašu vajadzību nejutu- man organisms nesalst.. :)

Labots - Long John
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

saimniecības preču vešana tik lielus gabalus pašpatēriņam nekādi nevar atmaksāties. degviela, valūtas kurss ... ja nu kaut kas īpašs, kas pie mums nav nopērkams.
 

 

 

Cilvēki, mīļie, piektdienas ironiju nesaprotat??? :) 

 

Vispār mana replika bija par šo... :) 

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Bet, ja viņš iepirkšanos paķer klāt tikai kā bonusu ceļojumam - par kādu neizdevīgumu var būt run? Pieņemsim, tur prece ir kaut par 20 centiem lētāka - tas jau ir bonuss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām, lai speciāli brauktu uz Poliju un iepirktos, sen vairs nav izdevīgs pasākums. Tomēr, braucot atpūsties ar ģimeni, var šo un to nopirkt letāk, un kāpēc gan neatvest arī kaut ko uz LV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viss atkarīgs, no kāda skata punkta neizdevīgs. Mūsu bodēs piedāvājums ir tāds kā viņš ir, bet daudzas preces, kā apģērbu pirkt internetā ir laimes spēle, līdz ar to jādodas tur, kur lielāka izvēle. Protams, braukt pēc veļas pulvera nav īpaši jēga, jo diez vai to kāds pērk 10 gadiem uzreiz. Bērnu preces Polijā pat ļoti būtiski lētākas nekā šeit.

 

 

Tiešām, lai speciāli brauktu uz Poliju un iepirktos, sen vairs nav izdevīgs pasākums.
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

kāpēc gan neatvest arī kaut ko uz LV

 

Viennozīmīgi, kāpēc gan neizmantot iespēju? Tāpat būs jāvelkās uz bodi! Paņem kaut ko savādāku.

Nu principā ekskursijas noslēgums vienmēr man beidzas ar pārdesmit kg tīrām poļu desām. Un, protams, spirtiņu.

Varbūt uz desām neko daudz neieekonomēsi, bet izbaudīt tādu desu (no gaļas), kādai reāli tai būtu jābūt, ir kā saldaisēdiens pēc tam pie grilla, vai ugunskura radu un draugu lokā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceļošana prieka pēc, vispār ir tīrā naudas noskalošana podā.. jema, 21 Aug 2015 - 02:26, teica: Sen tādas pērles nebija dzirdētas! Kas tur tāds smieklīgs?Man varētu arī piemaksāt,nebrauktu vērot kaut kādas alas. Domāju ka ir daudz cilvēku kam nepatīk ceļot.

 

Man ar plika ceļošana liekas laika un naudas šķiešana (sieva gan ir citās domās), kamēr laiku un naudu varu ieguldīt....  gan jau vecumā, kad būs sirmi mati domas mainīsies

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kondicionieris ir trakāks aparāts par karstumu.

 

Gaumes un suģestijas lieta. Es kondišku varu kurbulēt gandrīz cauru dienu, bet paziņas atkar nē. Šovasar gan nav tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgas muļķības! Uz kondiškas cilvēki uzraujas pirmajā gadā un tad visiem ir iesnas pirmajā siltajā mēnesī! Tīra kondiška ir jau baigais retums, visiem ir klimata kontroles. Ja nu ārā ir 30, tad mašīnā ir jābūt ne zemākam par 22-24 grādi, vajag jau arī nedaudz saprast, kas ar tevi notiek kad tu nosvīdis iekāp 19 grādos, āra 35, mašīnā 25, pēc laika vari noliek 23, Man auto visu dzīvi stāv 23, nekas nelīp!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Suvalkos toč vairs nav ko meklēt. Tagad, kad braucam (vidēji - reizi divos mēnešos), minam līdz Varšavai - piedāvājums lielāks un preces citādākas, nekā pie mums. Nevar teikt, ka kaut kas baisi lētāk (ir arī izņēmumi) sanāk, bet braucam braukšanas pēc... :)

Link to comment
Share on other sites

nu ediens ir tur letaks,dazas lietas pat stipri.

bet saimniecibas lietas ,nez, ja kkas labs uz akciju patrapas tad jau jaa, biezi ari tur aizbraucu tikai brauksanas pec, ar masinu+gazi izmaksa 20eir ko aizbraukt ,ja vajag ko vairak,un apskatas ieprieks veikalu akcijas tad jau var diezgan pamatigi iepist kapeiku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...