Jump to content

UPS izvēle datoram iMac 27' late 2013


RobertK
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Man nepieciešams izvēlēties UPS šim datoram, bet no visa plašā piedāvājuma, nespēju izvēlēties, kurš būtu labāks. Galevnā prasība - lai brīdī, kad pazūd elektrība, man ir kādas 10 minūtes laika, lai visu saglabātu un izslēgtu pareizā veidā. Protams, izskatīšu arī variantus, kas spēj dot kaut ko vairāk. Kādu Jūs variantu Jūs ieteiktu? Būšu pateicīgs par ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

ņem kādu apc smartupsi un būs labi.

gūgles tante saka, ka osx pie usb spraustu upsi atpazīst un māk izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Pietiks, bet es tādu nepirktu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

evertons

Musteks ir sūds, ir pieredze...

Un APC ir no labā gala, tā kā nenožmiedzies un paņem, nenožēlosi ;)

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Zem 100 eiro ir kāds sakarīgs APC firmas UPS? Protams, veikalos tādu nav maz, bet varbūt ir kāds konkrētāks modelis, kuru būtu izvēlēties veiksmīgāk.

Link to comment
Share on other sites

2 momenti :

1) mac atbalsts - skaties kādās savās mac suporta lapās, kādus modeļus tavs osx atbalsta un kā

2) no kā jāaizsargā - ja vienkārši no elektrības pārtraukumiem - der back-ups. ja vajadzīgs arī kaut ko nedaudz filtrēt (pīķi, traucējumi, paaugstināta, pazemināta strāva) - tad line interactive (backups pro, smartups)

 

no firmām godīgas ir apc schneider, eaton powerware, emerson liebert.

par jaudu runājot - gan jau ka vairāk kā 500w reālās jaudas vienam datoram nevajag.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1) mac atbalsts - skaties kādās savās mac suporta lapās, kādus modeļus tavs osx atbalsta un kā 2) no kā jāaizsargā - ja vienkārši no elektrības pārtraukumiem - der back-ups. ja vajadzīgs arī kaut ko nedaudz filtrēt (pīķi, traucējumi, paaugstināta, pazemināta strāva) - tad line interactive (backups pro, smartups)

 

Tur jau tā lieta, nez uzticēt datoru kam cena rakstās ar 4 cipariem Low end iekārtai kura vairāk iederās pie lētas ofisa kārbas..man personīgi būtu grūti..

 

Un pēc 2 gadiem tā lētā UPS batareja gan jau ne tuvu 10 min vilks...  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...