Jump to content

Durvju zvans


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki, interesē tautiešu pieredze - vai ir iespējams nopirkt durvju zvanu ar bezvadu pogu, kas REĀLI spēj darboties ap 40m distancē? Esmu laika gaitā nomainījis vismaz 5 gab. dažādus - visi it kā strādā bet pārsvarā tomēr nestrādā :( Vai arī pārstāj strādāt pēc neilga laiciņa.

Pogu nepieciešams uzstādīt pie privātmājas vārtiem (tātad attiecīgs izpildījums), savukārt pašu zvanu iekšā istabā. Iespējams, ka der arī domofons, kaut gan lielas vajadzības nav. Attālums, kā jau minēts, ap 40m. Nu ļoti negribas kabeli vilkt.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka elektrība pie vārtiem arī tev nav. Maz ticams, ka ko sakarīgu uz wireless atradīsi. Un arī kādai bačai jābūt lai ziemā pie -20 grādiem paviktu raidītāju priekš 40m. 

Link to comment
Share on other sites

evertons

 

 

Uzraksti uz vārtiem telefona numuru, vajadzētu vilkt.
  :D
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Hmm, ar SIM karti variants interesants, bet arī droši vien tā poga samērā daudz elektrību tērēs. Protams, ka elektrību pievilkt pie vārtiņiem netaisos.

It kā jau bieži tas zvans nav nepieciešams, šad un tad kāds (pastnieks, kurjers, kartupeļu tirgoņi utt.) mēģina zvanīt, jo kaut kāda poga jau man tur stāv, kas jau sen kā nedarbojas :D

Bet ggg97 cepums par ideju :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es arī pāris zvanus esmu nomainījies dažu gadu laikā. Lielākā problēma ir tāda, ka tās pultis nav paredzētas āra apstākļos un lietū/salā/sniegā ātri nobeidzas. Man gan līdz vārtiem ir 20m. Parasti gan baterija izbeidzas vai kontakts starp bateriju ir korodējis. Man ir aizdoma, ka SIM kartes variants strādās vēl sliktāk.

 

Ieteiktu tomēr nedēļu pačakarēties un ierakt vadu - būs miers uz ilgu laiku. Telefona numurs gan būs gards kumoss spameriem, kas vēl aktīvāk piedāvās dormeo matračus. To var darīt tad, ja māja ir uz nomaļas ielas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lielākā problēma ir tāda, ka tās pultis nav paredzētas āra apstākļos un lietū/salā/sniegā ātri nobeidzas.

Ne tik cik āra, bet tik cik mūsu laika apstākļos.

Pie vārtiem var tādu kārtīgāku zvanu (īstu, metāla) piekārt :D vai sliedes gabalu ar āmuru.

Link to comment
Share on other sites

Kam vajadzīga tā poga? Man dzīvoklim zvana nav un 10 gadus bez tā esmu izticis. Durvis dubultās.

Ja kāds ļoti grib, lai viņu sadzird, ir jāpacenšas :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas apmēram tā, ka TV neviens neskatās - moderni

Tagad arī zvanu nafig nevajag - redz moderni

Cilvēks meklē problēmu risinājumus, nevienam neinteresē vai e=d tas ir vai nav!

 

Pa tēmu - viennozīmīgi kabelis

Link to comment
Share on other sites

Nez  - man pāris gadi ir kaut kāds lētais Kuršos pirktais zvans un strādā uz nebēdu. Attālums ir ~ 25m. Piepirku tādu pašu vēl klāt, lai būtu vēl viena poga pie mājas durvīm - dažkārt vārti ir vaļā, bet mājas durvis ciet. Brandu nepateikšu, bet viennozīmīgi ķīnietis vulgārais. :)

Link to comment
Share on other sites

es tomēr liktu vadu un normālu vandāļu drošo led ņeržas  push buttonu, kurš maksā apm 20-30 EUR. 

Link to comment
Share on other sites

Nez, man jau 8 gadus mājai NAV zvana, pats noņēmu, jo regulāri brauca kartupeļu tirgoņi, citu mēslu tirgoņi (parasti 6dienas/7dienas rītos ap 7iem, 8iem), tad sīkie ākstījās; Jau 6 gadus man labs zvans ir suns:D 

Tie, kam vajag - zin manu tel.nr(visi gāzenieki,latvenergo, ūdeņi, tuvākie kaimiņi, radi,draugi) - tirgoņi lai iet dēt - pastniekiem - pastkaste; kam vēl tas zvans būtu nepieciešams, ja nes spameriem/tirgoņiem vai tiem, kas pārbauda ir/nav kāds mājās (visādi burlaki un negodprātīgi pilsoņi/nepilsoņi :D )

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...