Jump to content

IM programmu aptauja (Arī iOS, WP lietotājiem)


Fruzz
 Share

  

63 members have voted

  1. 1. Kādu IM lietotni lietojat savā viedtālrunī

    • Whatsapp
      26
    • Facebook Messenger
      8
    • Telegram
      3
    • Viber
      0
    • Hangouts
      3
    • Skype
      3
    • Line
      0
    • Cits (minēt komentāros)
      4
    • Neviena
      16


Recommended Posts

Vienkārša aptauja, kas man ļaus uzzināt, kādas IM lietotnes lieto boot.lv foruma lietotāji.

Būtu labi, ja komentāros minētu, kāpēc tieši šo.

 

Paldies.

 

P.S

 

Tā kā nevar atzīmēt vairākas, tad rakstiet to, lūdzu, komentāros.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju. Kas domāts ar IM? Instant Messaging. Lietoju iebūvēto Nokia email aplikāciju. Tas ar skaitās IM? Ja nē, tad esmu kļūdījies balsojot.

Link to comment
Share on other sites

kapēc tik vienu? nu visbiežāk iMsg laikam sanāks.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Wazāp, jo vairums lieto.

Labprāt pārsēstos uz Telegram dēļ Win/OSX apiem, bet neviens to Telegram paziņu lokā nelieto.


EDIT:

Kaut gan, kopš Wazāp ieviesa web klientu, baigi nebēdāju, ka nav natīva Win/OSX appa...

Link to comment
Share on other sites

popularākais ir whatsup, bet arii fb labs messengeris ir, kur var atri dabūt rokā cilvēkus. datora skype un hangouts.

Link to comment
Share on other sites

Skype - radiem/draugiem.

 

Slack - darbam. Jau otrā darbavieta, kura no Skype atbrīvojās un ieviesa Slack. Īsumā - tie ir kā Skype grupu kanāli, bet ar botu integrāciju (aizsūtās mails, ja tevi piemin; ierakstās kanālā ziņojums ar rezultātu, kad automātiskā kompilēšanās pabeigusies) - nav jāsēž onlainā, lai kaut ko svarīgu nepalaistu garām. Darbam ideāls. Kaudze citu integrāciju - Trello, Github, Google Drive, Jenkins, Jira, utt. Kāds maina tāska statusu/pievieno jaunu pull  rekvestu - čatā parādās paziņojums. Nišas aplikācija.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Usver mēs nestrādājam viena birojā? :D 
Visi arī pārslēdzāmies uz slecku nesen atbrīvojoties no skype.
Citādi + par whatsupp dēļ tā ka vairums lietot 

Link to comment
Share on other sites

Wasaap :) Kāpēc? Atkrīt ķēpa ar visa veida foto/audio/video pārsūti operatīvi no moba uz mobu, arī sms izmantoju praktiski tikai wassapu (skaisti smailiji), sms tiek lietots ļoooti reti,

Kaut kur lasīju ka messenger ir ar spyware tieksmēm, tāpēc neinstalēju.

Link to comment
Share on other sites

Tiem kuri lieto FB messngeri telefonā, vai jums ziņas korekti tiek sinhronizētas ar WEB appu, Facebook vietni? Kaut kā daļa neatnāk.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Tiem kuri lieto FB messngeri telefonā, vai jums ziņas korekti tiek sinhronizētas ar WEB appu, Facebook vietni? Kaut kā daļa neatnāk.
Cik lietots, liekas ka normāli sinhronizējas
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Viss kārtībā, vajadzēja ne ar tālruņa nr. reģistrēties.


Notestēju te dažādas čata programmas, kas mūsu galā varētu būt aktuālākas. 

 

Kā jau redzam, lai arī Telegram izstrādāts ļoti labi, to var noraksturot ar viena krievu lietotāja vārdiem: ""А чего он висит и память занимает?". Приложение то хорошее, только нет там никого. Пусто, как на кладбище.". No maniem  kontaktiem bez manis vēl trīs cilvēki lieto. Divi no tiem, tāpēc, ka uztraucas par Facebook ziņu lasīšanu whatsaapā un facebook messengerī, trešais tāpēc, ka ļoti ērti ir man pārsūtīt dažāda veida failus man. Vēl nopopulāra Latvijā šī lietotne. 

 

whatsapp ir baigais pluss, ka tas strādā Samsung Ultra power saving modē ar. 

 

Gan FBM un whatsapp web varianti ir ērti lietojami, 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Lietoju gan vacapu gan skaipu, BET, čota šis vairs negrib logoties iekšā. Nokia E52, moš jāapdeito skaips, hren zin. E52 jūzeri, kas tur pa fišku?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Whatsappam jauna opcija - backupu tagad var sūtīt uz googles mākoni. 

 

Tik nezinu vai Facebook ziņas nelasa kā savā messengerī. 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds, man ir Nokia E5, skaips vairs uz simbiāņiem neiet. Maikrosofts - svoločjo, nokilloja skaipu priekš simbiāņa. Tieši tā - nevar ielogoties.

Link to comment
Share on other sites

Es aizvakar biju Dailes teātrī. Tur tas vārds izrādē tika bieži lietots. Arī krieviski ir dzirdēti  ne reizi vien. Par skype MS pelnījis ne tādus vārdus vien.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

MS laikam ar tādu mērķi arī pērk populāras lietas, ko cilvēki ir atzinuši par labu, un tad paņem un sa*iš.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par nesmukiem vārdiem.

Aigars, taisnība tev, MS pelnījis ne tādus vārdus vien.

Mani visvairāk sāpina tas, kā MS izdarās ar vecajiem Nokia telefoniem. Viss strādāja, pēkšņi nestrādā, jo MS izdomāja - avot, nestrādās jums. Tā notika ar iebūvētajām epasta aplikācijām, nestrādā vairs pilnvērtīgi no tāda, piemēram, @inbox.lv epasta, nomainīja vecajos Nokia telefonos Ovi veikalu ar kaut kādu figņu, kur nekā nav, vecās Ovi veikala programmas jāmeklē internetā, var atrast, par to pašu Skype Nokia symbian telefonos, bija ļoti ērti, atceros, viena bijusī kolēģīte Vācijā strādāja, regulāri sazvanījāmies caur Skype, man nebija pie datora jābūt, varēju runāt no sava telefona... Pat nesaprotu, ko viņi grib panākt, viņi cer, ka tagad visi sāks pirkt viņu Windows telefonus, un lai to procesu paātrinātu, nafig visus vecos symbian padarīs nepilnvērtīgus... Takš es arī nopirktu MS telefonu, ja viņi uztaisītu viedtālruni ar podziņām, kaut ko līdzīgu augstāk pieminētajam Nokia E52.

Link to comment
Share on other sites

Pievērsīsies,lūdzu, esošajām sistēmām - Android, iOS, Win.

 

Kas bijis, bijis ar to Symbian.

 

Interesantu dara fakts, ka Facebook messenger ir kā platforma nevis vienkāršs ziņu sūtītājs. Pētot info, izlasīju, ka Facebook krītas apmeklētāju skaits, bet Whatsapp un daži pārējie messengeri uzrāda pieaugumu.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

vvv, ah tad tāpēc arī gmails man neiet. Es domāju ,kas pa huiņu, nafig šis neiet. Atceros pirms kāda gada atnāca kaut kāds sms par setingiem, kas jāpamaina. Nu vairs nekas neiet. Cerams viņu sūdainās roķeles līdz kartēm un gps neaizstiepsies.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nesaprotu, ko Cukurkalns vēl mīņājās apkārt, viņam taču pieder gan wasaps, gan feispuks, kāpēc nekonsolidēt ? 

 

Es sekmīgi lietoju Telegramu jau kādu gadu vai divus. Klienti ļoti ērti un aši salīdzinot ar skaipu un feispurkšķi.

Link to comment
Share on other sites

Jālūdz atļauja tēmas autoram vēl bišķi par symbian. Fruzz, atbildēšu tik biedram Domugrauds. Jā, pagājušā gada novembrī MS apgraizīja visiem symbian telefoniem e-pasta iespējas. Pilnvērtīgi darbojas viņu pašu @outlook.lv(com), @hotmail.lv(com). Es izlīdzos tā. Izveidoju hotmail.lv e-pastu, tur ir iespēja caur to hotmail palaist citus e-pastus, tas ir, uz manu hotmail.lv pastkasti nāk visas vēstules no norādītajiem e-pastiem, arī no hotmail.lv pastkastes sūtot (var iestatīt) saņēmējs kā sūtītāju redz cita e-pasta adresi. Par gmail, neesmu mēģinājis, ja saki, ka neiet, tad "paldies" jāsaka MS. Bļa, tas ir maigi teikts.


:) ... un gan jau viņu kakainās roķeles arī līdz gps un kartēm aizstiepsies. Bļā...

Link to comment
Share on other sites

Lietoju nevienu. "Stock" e-pasta klients un "stock" SMS/MMS aplikācija.

Kāpēc? 1) Nav tādas vajadzības. Pietiek ar parastiem mobilajiem skariem. 2) Reliģija. Tāpat kā nelietot mākoņus, ģīmjgrāmatas un citus masu produktus.

Link to comment
Share on other sites

Tikai Whatsapp, hangouts un fb mesengeri ienīstu. 

Darba telefonā ir tikai whatsapp, nekādu sociālo portālu aplikāciju tur nav.

@@Volters,reliģija parasti ir bez pamatojuma. Viena lieta ir lietot/nelietot sociālos tīklus, pavisam cita - visur plātīties ar šo faktu kā nezkādu sasniegumu vai pasniegt to, kā sava (iedomātā) pārākuma demonstrāciju.

Tie ir tikai instrumenti. Var izmantot sava biznesa bīdīšanai, savu mērķu sasniegšanai/komunikācijai ar sev tuviem cilvēkiem/domubiedriem, bet var arī nosist tajos laiku. 

Tik vien.

 

Bez tam, uzskaitītajām aplikācijām nav nekāda tieša sakara ar sociālajiem portāliem. Tās ir komunikāciju aplikācijas.

FB mesendžeris protams ir sasiets ar FB (jā, prasa FB kontu), bet drīzāk otrādi. Mesendžeri var lietot, neinstalējot pašu FB telefonā, otrādi gan ne.

Tas būtu vienīgais izņēmums no uzskaitītajiem.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Hangouts - vislabāk patīk, bet neviens nelieto

Whatsapp

Lync (Skype for business tagad) - darbā. Neviens cits forumietis nelieto lync?

Skype

FB messenger

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas domāts Whatsapp vai kas? Vismaz Whatsapp saitā nav nekāda web klienta un esošā truba nesupportē nevienu no variantiem. Citādi lietoju tikai skype un arī tikai uz PC. 

Atradu web variantu, tikai darbā viņš negrib strādāt.

 

kopš Wazāp ieviesa web klientu
Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Laikam vēl kādu laiku nāksies atteikties no whatsapp lietošanas. Darbs bloķē visādus feisbukus, draugus un citus sociālos portālus. 

 

post-1472-0-95992300-1441011366.png

whatsapp_web_error.png

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

Lync (Skype for business tagad) - darbā. Neviens cits forumietis nelieto lync?
Dikti ienīstu to aplikāciju - protams, dekstop versiju (Lync 2013).

 

Bet pa tēmai - Hangouts un WhatsApp.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams
Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams

es no tāda darba noteikti ietu prom, droši ien vadība arī čakarē smadzenes, ja ierodies 10 minūtes par vēlu vai aizej 5 minūtes ātrāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Mezavecis
· Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams
Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams
kroop

Man neko nečakarē un nespried pēc savas pierdezes. Vienkārši virkne portālu ir slēgti. Facebook un delfi.lv darbā nav vajadzīgs, tāpēc neķeru kreņķi.  

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams
Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams

 

 

es no tāda darba noteikti ietu prom, droši ien vadība arī čakarē smadzenes, ja ierodies 10 minūtes par vēlu vai aizej 5 minūtes ātrāk.

Tu gribi teikt, ka tev neviens neko nepārmet, ja tu neierodies uz darbu laikā, aizej no darba pirms laika?

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams
Hidden by Mezavecis, Augusts 31, 2015 - Spams

man vispār nav cietā darba laika, kā arī varu strādāt no jebkurienes. ja nedēļu nebūšu ofisā un sākšu strādāt sākot 14.00 nevienu tas neuztrauks, ar savu darba apjomu mēneša šķērsgriezumā tieku galā un tas ir viss. Un nevienu neinteresē vai šodien 2h esmu lasijis ziņas, vai 12h no vietas neesmu izlīdis no konsoles debugojot redis sesiju kešošanu

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...