Jump to content

Ieteikumi par switch ar PoE (vismaz 2);


zulus
 Share

Recommended Posts

Ir radusies nepieciešamība  pēc Switch ar PoE (vismaz no 2 PoE portiem);  Līdz šim lietoju D-Link ( D-link DES-1005P), bet tam bija tikai viens ports ar PoE - šis man jāatdod atpakaļ - bija iedots uz laiku,  tagad vajag savu+tiks likta esošajai klāt vēl vismaz viena IP kamera, kas atbalsta PoE;

Esmu noskatījis šādu: MikroTik RB260GSP ; 

Budžets līdz 45EUR;

Varbūt kādam ir atsauksmes par šo konkrēto modeli vai var ieteikt kādu citu? varbūt kādam ir kāds lietots, kas atbilst prasībām, tad PM :)

 

Paldies

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

MikroTik kā dzelzis protams ir labs, bet viņiem ir savs PoE standarts. Vismaz paši MikroTik nestrādā no citu firmu PoE adapteriem (vajag tieši MikroTik vai speciālas pārejas).

Nezinu vai MikroTik spēj barot citas iekārtas. Uz to varētu atbildēt kāds MikroTik spečoks ;) .

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir šāda kamera - HIKVISION DS 2CD2032 I - no D-Linka strādā teicami... tiešām neies no tā Mikrotik? Tad kādu labāk man ņemt, kur vismaz 2 PoE izejas?

Link to comment
Share on other sites

Kas tad vainas MikroTik? Cik paskatījos, tad izejosais PoE ir normāla standarta. Ja gribētu viņu barot caur PoE, tad tur var sanākt figņa ar tām pārejām. Budžets max 45eur. Varbūt kādam ir lietots?

Link to comment
Share on other sites

Mikrotikam kā jau rakstīja ir savs poe standarts. Vismaz no standarta poe swiča mikrotiku nevar nobarot, ir pārbaudīts! Mani māc aizdomas, ka tas mikrotiks domāts, lai citus mikrotikus barotu. Zulus, tu šo varētu noskaidrot un šeit paziņot!

 

Kas attiecas tplinks vs edimax - abi lētais gals, pa manam principiālas atšķirības nav!

Link to comment
Share on other sites

Par ok darbojošos atzīts TPE-S44. Tplinku neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

zulus, viens no risinājumiem ir lietot pasīvos PoE inžektorus, tos var lietot ar jebkuriem switchiem vai rūteriem

Ja vari pāris mēnešus paciesties, tad drīzumā Mikrotikam iznāks rūteris, kam būs 4 portu at/af PoE out standarta atbalsts

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par MT - sen jau bija laiks.

Pasīvie man nopatīk dēļ vadu mudžekļa, vajag daudz rozešu.

Link to comment
Share on other sites

Pa lēto - D-LINK DES-1008P

Pa pareizo - D-LINK DGS-1100-08P. Ar šo būs variants attālināti pārstartēt kameru, kad tā neatbildēs.


 

 

Man piemēram patreiz nobarotas 27 kameras ar katrai atsevišķu PoE barokli bet swich ir Gigabitīgais 48 portu HP Cik man maksātu šāds normāls swich ar iebūvētu PoE?

 

Gribētu redzēt kā izskatās tāda instalācija. Kā jau te minēja, rozešu skaits iespaidīgs. Tas pats D-LINK piedāvā komutatoru ar 24 POE portiem par 250EUR. Pieliekam vēl vienu mazo komutatoru un skats un pārvaldība pavisam cita.

Link to comment
Share on other sites

oxx esmu tādu instalāciju redzējis uz 32 IP kamerām. Rack skapī tas izskatās tiešām iespaidīgi :))

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Gribētu redzēt kā izskatās tāda instalācija.
 

Neredzu problēmu paņemt gana lielas jaudas barokli lai nav pilni pagarinātāji ar štopselīšiem un izmantot 48portu patch paneli kā poe injektoru.

Mikrotik izmanto tā saukto pasīvo poe, kur vienkārši 24 volti ir pievadīti zilajam un brūnajam vadu pārim. Ne visas Hikvision kameras ar tādu poe ies. Pārbaudīt ir vienkārši - pievienojam kameru caur mikrotika poe inžektoru un ja iet tad iet bet ja neiet tad jāņem īsts switch ar poe af standartā.

Jebkurā gadījumā AF standarta switch ar nepieciešamo portu skaitu un NEPIECIEŠAMO JAUDU būs daudz glītāk un labāk un drošāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar PoE injectoriem var ņemties līdz ~4 kamerām, ja ir vairāk, jēdzīgāk ņemt PoE switchu. Pirms kāda laika tie PoE switchi bija baigās cenās, līdz ar to vajadzēja čakarēties ar injectoriem, barošana blokiem u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tad tukšais atlikums: ar Mikrotiku man nemaz nemēģināt? Es viņu netaisos caur PoE barot, bet tikai ņemt PoE no viņa, lai nobarotu kameras;

Varbūt kādam ir kāds lietots PoE switch? Varētu pirmdien paņemt!

 

EDIT: palasīju pa krievu forumiem - Mikrotiks neder :(

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Galīgi garām budžeta IP kamerām ņemt tik dārgu ierīci

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es lūdzu ieteikt budžetā līdz 45EUR (labi,MAX 50) ar vismaz 2 PoE ar ko ies manas Hikvision Ip kameras -a daži te jau virs 100EUR aizrāvušies:D

P.S>ja kādam lietotājam ir - varu paņemt arī lietotu par sakarīgu ciparu!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

un vai LV šādu var dabūt? man vajadzētu jau pirmdien, vēlākais 4dien:) Cik man no amazona jāgaida būs?:)

Link to comment
Share on other sites

Tas trendnet no ārpuses izskatās 1:1 kā tplinks, tik korpusa krāsa cita ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag būt tik neticīgam. Te jau vakar ieteica vairākus modeļus, atlika tik izvēlēties un pasūtīt. 

Link to comment
Share on other sites

Jā,viss OK, pats lahanu;sa ar to Trendnet, ka neatradu... Izskatās, ka tāds tiks arī iepirkts; Paldies visiem par palīdzību :)

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši gribu teikt, ka trendnet = tplink. 

 

Man gan nav lielas pieredzes ar poe swichiem, bet 3gab tplinki strādā bez problēmām.


Lūk, šodien liku 2 ip kameras. Barojas no tplnka swicha. Tika novilkts 6cat kabelis - uz vienu kameru ~25m , uz otru 30m. Pirmā iet, otrā nē! 

 

Optimizēju vada maršrutu, kādi 3m nost, kamera strādā! 

Cik max vada garums pēc standarta ir poe?

Link to comment
Share on other sites

Negribas ticēt, ka 30 m garums vainīgs. Ir vilkts arī vairāk un Cat5 - bez bēdu. Drīzāk konektors vai stangas.

Labots - marizo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Cik max vada garums pēc standarta ir poe?

Garākais, kas man reāli strādā, ir 75m Cat5e.

Link to comment
Share on other sites

Negribu nevienu reklamēt, bet ar D-Link - 85-90m darbojas bez aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nezinu vai MikroTik spēj barot citas iekārtas.

Tad kapēc raksti kautko? Tvnetā bans?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...