Jump to content

Pārdod 8GB RAM,CPU dzesi,750w PSU


Andzy

Recommended Posts

8GB RAM Kingston HyperX Beast 1600mhz, atvērts iepakojums un pārbaudīts, ikdienā netika lietots 40 eiro.

Zalman LQ310 CPU dzese, dzesēja i7 4.4ghz push pull max temp 64 grādi 35 eiro.

Silverstone Strider Gold 750W(850w max) pilnībā modulārs bloks,ne skrambas, stāvējis vienmēr aiz putekļu filtra,iespējams nāk ar pāris papildus vadiem no ,atsevišķi pērkamā, īsā vadu komplekta, 70 65 eiro.

Viss ir oriģinālajā iepakojumā, pilnā komplektācijā.

Valmiera un rajons, draudzējos ar visām sūtīšanas iespējām.Lietas darbojas 100% tādēļ neredzu iemeslu piedāvāt moneyback, jo ir skaidri uzrakstīts ,kas konkrēti tiek pārdots. Ja galīgi līkas rokas braucam pie manis.

post-62991-0-32312000-1440937056_thumb.jpg

post-62991-0-49813000-1440937065_thumb.jpg

post-62991-0-23565500-1440937081_thumb.jpg

Labots - Andzy
Link to comment

 

 

Tie rami veikalā jauni maksā 43e...

Tās lētākās norādītās cenas nekad nav uz vietas kaut tur 20 rakstīts noliktavā, gaidīsi 2-4 nēdeļās.

Link to comment

Nezinu kur tu tādu informāciju rāvi. RAM cenas ir nokritušās un pieejamība ir kā vienmēr. (pajautāju cilvēkam kas strādā bm i-veikalā un pēc pasūtīšanas nākamajā dienā jau saņemami, 2x4GB 1600Mhz, cena 44€) 

Labots - Guest
Link to comment
POISONBOY

Heeey, tas tak mans vecais silverstone komplekts :D ko ta vietā ņemsi?

Link to comment

 

 

Nezinu kur tu tādu informāciju rāvi. RAM cenas ir nokritušās un pieejamība ir kā vienmēr. (pajautāju cilvēkam kas strādā bm i-veikalā un pēc pasūtīšanas nākamajā dienā jau saņemami, 2x4GB 1600Mhz, cena 44€)

Dīvaini, iegāju bm webā tāds rams tur vispār nav pieejams un pēc ''salīdzināšanas'' reāli dabūjamais maksā virs 50 eiro.

 

 

 

Heeey, tas tak mans vecais silverstone komplekts :D ko ta vietā ņemsi?

Ir jau paņemts :)https://www.caseking.de/silverstone-sst-st1500-gs-strider-gold-series-vollmodular-1500-watt-nest-101.html

Link to comment

 

 

Nu ņifiga izvēle :) ziemai gatavojies, usb kalorīferi pirksi? :D

Neapšaubāmi + vēļ čaiņiku,lai var kafiju tepat uzjaukt)

Link to comment

Es esmu minējis, ka tas ir tieši tāds pats kā Tevis minētais? Nē. Es apskatījos jebkādu 2x4GB DDR3 1600MHz un lētākais ir pa 44€. Pie kājas kas viņus ražo, ja frekvence ir viena. 

 

Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU) - 44€, lūdzu.

Link to comment

 

 

Es esmu minējis, ka tas ir tieši tāds pats kā Tevis minētais? Nē. Es apskatījos jebkādu 2x4GB DDR3 1600MHz un lētākais ir pa 44€. Pie kājas kas viņus ražo, ja frekvence ir viena. Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU) - 44€, lūdzu.

Nu tad staigā laimīgs, ja Tev vienalga kas ko ražo :) Te tomēr runa iet par konkrētām detaļām.

Link to comment

 

 

http://ololo.lv/lv/product/20052.htmlDaudzi itkā ieperkas šajā i-veikala un nesūdzas par to ka nebūtu pieejamas preces...jo viniem biezi cenas letakas

 Es nezinu cik bieži Tu kaut ko pērc no detaļām internetā, bet es pērku daudz un bieži,no galvas zinu veikalus ,kuros vispār nav vērts pat pasūtīt neskatoties uz to ka ir ''pieejamie''. Tapēc nav akli jātic lētākajai ''salīdzini'' norādītajai cenai. Es speciāli vakar pasūtīju to ramu ''lētajā'' ololo,lai šodien Tev varētu iekopēt šo tekstu:

''Sveiki, diemzel jusu pasutita prece nav pieiejama.  (ar pareizrakstību arī problēmas) Sakara ar to jusu pasutijums tiks atcelts. Paldies, ar cienu jusu ololo.lv''

 

Mans RAMs ir pārdots, par 40 eiro.

  • Patīk 1
Link to comment

Tajā ololo esmu iepircies diezgan bieži un vēl nekad nav bijusi situācija, ka nav tas, kas norādīts kā pieejams. 2 ned. atpakal pirku Kingston HyperX 8 gb 1866 mhz DDR3 pa 41 eur.

  • Patīk 3
Link to comment

Vai kādam ir bijusi darīšana ar garantijām pie ololo? Šķiet, ka tāds kārtīgs kaktu kantoris vien ir, bet varbūt maldos. Apgaismojiet mani. Tomēr, tādas lietas kā RAM, procesorus u.c lietas, kas tāpat kā neplīst var pirkt, neuztraucoties par garantiju un sekām. (ja jāsāk ar kantori ņemties)

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...