Jump to content

Ludzu palidzibu izveleties videokarti.


Dayummmson
 Share

Recommended Posts

Principā nav gan, nē. R7 370 jau īstenībā nav 170€ karte, bet drīzāk 150€. Par 200€ vari nopirkt GTX 960, kas būs nedaudz jaudīgāka par R7 370, savukārt par 200~210€ jau vari nopirkt R9 380, kas būs vēl jaudīgāka par GTX 960. Vari meklēt lietotu karti, par 170€ sanāks apmēram R9 280X, kas ir stipri jaudīgāka par visām iepriekšminētajām kartēm.

Link to comment
Share on other sites

labak nemt gtx 960, tur ieksa tas pats chips kaa gtx 980! var bios atlauzt ja gigabyte vai asus plate un tad ies ar pilnu jaudu videokarte! vini rupnica maksligi nogriez jaudu savadak neviens nepirktu gtx 980.

man ir gtx 960 un battlefield 4 iet full hd uz maksimalajiem iestatijumiem 100+ fps, ieprieks bija ap 60 ja interese varu aizsutit to programmu, krievu foruma atradu

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Muller?! 

 

Stāsti! Kā tas var būt? Tipa sheiderus atbloķē (kā HD6950 uz HD6970)? Sanāk GTX980 sheideri, tikai ar 2Gb VRAM?

Link to comment
Share on other sites

Apgriež tikai izbrāķētiem čipiem, jo tie arī kādam jāpārdod. Bet vispār arī GTX950 ir uz tā paša 206. čipa un apgraizīts.

Link to comment
Share on other sites

Müller', programmas, lūdzu, nevienam nesūti, bet linkus uz forumiem gan šeit iemet, ja esi kaut ko ievērības vērtu atradis.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Liec te un salīdzini konkrētus modeļus nevis vispārējas kompānijas. Lai vai kā, nenoiesi greizi ar nevienu no variantiem, kamēr vien dzese ir normāla. Nekāda nopietna klokošana uz tās R7 370 tāpat tavā gadījumā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Noskaidro, kāda ir pieejamā garantija, un kādi papīri to apliecina. Ja tur viss OK, ņem ciet, jo cena ir pat ļoti neslikta. Vienīgi šī izskatās pēc 2.5 vai 3 slotu kartes, izpēti, vai tā tiešām ir, un vai tas tev ko maina.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tā noteikti ir maininga karte, bet ja ar garantiju, tas ir papīriem viss ir kārtībā tad labāka pirkuma par to naudu nebūs ;)

Tik atceries ka to karti vajag arī nobarot

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

280X varētu ēst līdz 100W jeb ap 8A uz 12V vairāk nekā R7 370. Ar labu 500-550W barokli pietiks, bet es ieteiktu ņemt 600-650, lai paliek liela rezerve un baroklis strādā tuvāk maksimālās efektivitātes robežām.

Link to comment
Share on other sites

280X varētu ēst līdz 100W

Pupu mizas! R9 280X ēd ap 240w zem slodzes R7 370 ēd ap 140w http://www.guru3d.com/articles-pages/asus-radeon-r7-370-strix-review,4.html

 

R9 280X vajag normālu 600w barokli ar kuru būs pilnībā pietiekami, savukārt R7 370 videokartei vajag normālu 450w barokli lai pilnīgi mierīgi varētu viņu darbināt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

R9 280X ēd ap 240w zem slodzes R7 370 ēd ap 140w

Maigi izsakoties, visai apstrīdāms aprēķināšanas algoritms.

  1.  System in IDLE = 67W
  2. System Wattage with GPU in FULL Stress = 200W
  3. Difference (GPU load) = 133W
  4. Add average IDLE wattage ~10W
  5. Subjective obtained GPU power consumption = ~ 143 Watts

 CPU patēriņš arī atšķiras starp idle un load.

Neņemt idiotu (mani) vērā. Saitē augstāk tak rakstīts:

We simply stress the GPU, not the processor.
Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Toļik, bet to tak es arī saku! Tā ir, ka uzrakstīju, neizlasot viņu metodi līdz galam - saputrojos.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

280X varētu ēst līdz 100W jeb ap 8A uz 12V vairāk nekā R7 370

 

Tiklīdz Toļiks ierodas, es vairs ne par ko nebrīnos. Tik daudz prasīt kā pamata lasīptrasmes jau ir par daudz, kur nu vēl kas vairāk.

 

Nākamreiz, Toļik, uzliec abas rokas uz klaviatūras un izlasi visu vispirms līdz galam, sen jau tu man esi apriebies. Es noteikti esmu veltījis vairākus desmitus postu tikai tavas atpalicības dēļ.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki biedri.

Vienam jāpalīdz izvēlēties videokarte, pats ar spēlītes nespēlēju jau kur tie laiki, tāpēc videokaršu jautājumos vairs tik svaigi neorientējos.

Specifikācija kompim apmēram tāda.

PSU- 500w

CPU

GPU pašreizējā

MB

Čalis grib labāku videokarti, cenā uz 200€.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki biedri. Vienam jāpalīdz izvēlēties videokarte, pats ar spēlītes nespēlēju jau kur tie laiki, tāpēc videokaršu jautājumos vairs tik svaigi neorientējos. Specifikācija kompim apmēram tāda. PSU- 500w CPU GPU pašreizējā MB Čalis grib labāku videokarti, cenā uz 200€.

Ja viņš taisās apgreidot savu procesoru tuvākajā laikā tad GTX960 vai R9 380 bet ja netaisās apgreidot tad par GTX950 neko labāku nav vērts ņemt. 

PSU- 500w

Kāds brends/modelis

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

uz 500w psu labākais variants ir gtx 970, draugam ir i7 ivy bridge + gtx 970 4gb, viss iet rūkdams uz 500 wattu barokļa, galvenais lai firma laba

Link to comment
Share on other sites

uz 500w psu labākais variants ir gtx 970, draugam ir i7 ivy bridge + gtx 970 4gb, viss iet rūkdams uz 500 wattu barokļa, galvenais lai firma laba

Vel jau nav zināms kādi tie 500w ir.

 

Kur tu par 200 eiro nopirksi jaunu GTX970 gribu redzēt ? Turklāt ja autors neveiks CPU apgreidu tā GTX970 ir krietni par ātru priekš tā vecā AMD cpu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

gigabyte gtx 970 285 EUR standarta cena bet var dabūt bez PVN, tad ir apmēram 220 EUR, pērc uz firmas vārda un nebūs PVN jāmaksā, esmu tā darījis, nekādu problēmu

Link to comment
Share on other sites

gigabyte gtx 970 285 EUR standarta cena bet var dabūt bez PVN, tad ir apmēram 220 EUR, pērc uz firmas vārda un nebūs PVN jāmaksā, esmu tā darījis, nekādu problēmu

Pirmkārt tas viss nav reāli kaut kāds mistisks tas veikals otrkārt ne katrs var norēķināties uz firmas vārda treškārt normāla GTX970 kartiņa sākas tikai no 325 eiro kuru var nopirkt normālā veikalā ar normālu kūleri un normālu pieejamību.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...