Jump to content

maziņš cooleris uz 12v


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vajag samainīt vienam portatīvajas cooleri 50x10. orģinalais ir uz 5V. Kaut kādu dabūju bet tas uz 12V. tad nu rodas jautājums vai strādās. Man liekas ka jā, tik ātrums būs mazāks.

Ko teiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Griezties griezīsies. Esmu pāris reizes šādu triku galīgā bezizejā piekopis, bet griešanās ātrums būs ārpus katras kritikas. Turklāt, tiklīdz sāks apaugt ar putekli, var arī apstāties, jo 5V režīmā 12V ventilatoriņam vienkārši pietrūkst jaudas.

 

EDIT

 

Tiesa, 12V ventilatoriņu esmu nobarojis normāli vienīgi no 5V pie USB rozetes. Uz plates, kur normāli slēdzas ventilators, jauda ir bijusi par mazu.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag samainīt vienam portatīvajas cooleri 50x10. orģinalais ir uz 5V

 

Kādu ventilatoru vajag? Ķīmikošana šajā gadījumā nav pieļaujama - var nocepties mātes plate un cpu! www.ebay.co.uk , ebay.de - meklējam pēc numura un pērkam! Nu nemaksā viņš kosmosu lai kaut ko ķīmiķotu!  

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Njā griezties griezās, bet spēka tajā nav :(

Vajag taisno lāpstiņu 50x10 5V   HP portatīvā cpu cooleris. Cerību tādu dabūt tepat man nav. Taisnspārnu variantus pat neatradu līdzīgus, kur nu vēl tieši tādu kā vajag. Bet ja nu kādam ir, tad esmu atvērts piedāvājumam. Pagaidām pasūtīju no šķībacainajiem, tik hz kad atsūtīs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...