Jump to content

Palīdziet izvēlēties mājas kinozāli


sashock
 Share

Recommended Posts

Nevaru izvēlēties aizvietotāju savai vecajai mājas kinozālei Philips 3900SA. acīs ir iekrituši Philips 7170 micro sistēma un mājas kinozāle Philips HTD3520g. šoreiz nav primārais formātu atskaņošana bet skaņas kvalitāte. Jūsu domas? Un varbūt kas jēdzīgs vēl ir padomā no budžeta aparātiem

Link to comment
Share on other sites

... šoreiz nav primārais formātu atskaņošana bet skaņas kvalitāte. Jūsu domas?

 

Tad aizmirsti par Philips! Lētajā galā tā ir vissliktākā izvēle.

Un runājot par kvalitāti, kinozāle vispār nav izvēle.

Labots - Stepselis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad aizmirsti par Philips! Lētajā galā tā ir vissliktākā izvēle. Un runājot par kvalitāti, kinozāle vispār nav izvēle.
 

Un kurus tu iesaki? 

Link to comment
Share on other sites

Ja ļoti ierobežots budžets, tad sāc ar lētākā gala AV resīveri un liec klāt lētā gala plaukta skandas... ja sēdi tālāk par 3m no TV, tad pietiek ar 4.1 (4 skandas 1 aktīvais SUBs). ja sēdi tuvāk TV, tad vajag arī centra kanālu (5.1.)

Link to comment
Share on other sites

Regiss, vo vo, es par šito arī iedomājos, pašam jau kinozāle savu laiku nokalpojusi, arī sieviete sāk ņaudēt, ka vajadzētu mainīt (pati kinozāle sāk tarkšķēt + audio regulēšana poga klibo + jau otro reizi ventilātors atstiepa pekas ko gribi, ja 10 gadus dienu dienā strādā :)), pats vakar atradu divus labus resiiverus. Kāpēc resīveru? Visus šos gadus besijos ārā, ka kinozālei ir limitēts inputu skaits, a vajag vairākus hdmi in un kā minimums 2 komplektus banāniem. Uzkrita acs uz šiem diviem: Onkyo TX-SR333 un Yamaha RX-V377 Black , vairāk sliecos uz onkyo , jo šamam 6 hdmi in un ir arī zilzobja atbalsts, savukārt atkal yamahai ir auto kalibrēšana. Varbūt kāds ko var ieteikt- kas pārzin šo jomu? Pagaidu variantā tumbas plānots atstāt no esošās kino zāles subi ieskaitot - tās joprojām ir labā stāvoklī, tiesa pagaidu variantā!

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

HTC - virziens izskatās pareizs. Yamaha un Onkyo, tāpat kā Denon un NAD ir cienījami ražotāji. Labākais vismaz kādu laiku atpakaļ skaitītās Denon, labi vārdi dzirdēti arī par Yamaha, īpaši dārgo galu. NAD ir kā saka "na ļubiķeļa", labs tieši mūzikai. Bet katram ir lētāki/ dārgāki modeļi, ar atsauksmēm pilns internets - vajag tikt rakt!

Link to comment
Share on other sites

Kas Tev par skandām? Cik ļoti limitēts Tavs budžets?

Link to comment
Share on other sites

tuliit mani apeediis, bet rekomendeeju Philips Fidelio B5 vai E5, izskataas mazas un nenopietnas sisteemas, bet skan paarsteidzoshi labi prieksh sava izmera un dziivoklii ar atliektiem galiem pietiek... AR hdmi un paarejo ieeju daudzumu nevajadzeetu buut probleemaam

Link to comment
Share on other sites

 

 

Philips Fidelio B5 vai E5

 

Šie varētu būt tīri OK... tikai cena vairs nav laba... es tad labāk nedaudz piemestu naudiņu un paņemtu šo RX-V377 Yamahu + kādas vienkāršakas plaukta skandas...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja sēdi tālāk par 3m no TV, tad pietiek ar 4.1 (4 skandas 1 aktīvais SUBs). ja sēdi tuvāk TV, tad vajag arī centra kanālu (5.1.)

 

Baigi dīvains ieteikums. Bez centra būs pašvaki baudīt pilno skaņu, jo tumbās būs mišungs.

 

Par tēmu - īsti ieteikt nevaru, jo gaumes ir dažādas, pats dzīvoju ar Kenwood resīveri, centra tumbu, 2 S-50 priekšā un 2 S-20 aizmugurē un sabu. Bik pačakarējos ar regulēšanu, bet rezultāts patīk. 

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki, mums E5 iet pa 499, domaju, ka kaadaa ineta veikalaa veel leetaak... Man jau laikam ir uznacis taads slinkums un vecums, ka savam dzivoklim apsveertu shaadu sisteemu paari pashlaik esoshajai maajas sisteemai, kas maksaa soundbaarsx6, vai arii tiesham kaadu 2.0 sisteemu, ja tikai muuzikai

Link to comment
Share on other sites

Ja nav mājā  ar 17 istabām, no kurām viena ir paredzēta tieši kino baudīšanai, tad pietiks ar 2.1

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Baigi dīvains ieteikums. Bez centra būs pašvaki baudīt pilno skaņu, jo tumbās būs mišung

 

Šo es saku no pieredzes... agrāk centrs man nebija, jaunajā sistēmā ir... īsti atšķirība nav... sēžu ~4.5 - 5m attālumā... Esmu arī tagad mēģinājis izslēgt centru... protams ir foršāk ar to, bet nekas traks, jau nav, ja nav... :)

Link to comment
Share on other sites

Vilks viņ zin, ir bijušas filmas, kur sarunas (centrs) ir būtiski klusākas kā efektu un fona skaņas un tad, ja palaiž bez centra uz tumbām ir baig grūti saprast - ar no pieredzes. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Taisnība... Priekš tam jau ir 5.1 skaņa! :)

Bet nu es jau to variantu minēju pie spiedošiem budžetiem! :)

Link to comment
Share on other sites

Es tā arī nesapratu, autors izklausās pēc mūzikas klausītāja, nevis kino lūrētāja.

 

tad kāpēc par labāku cenu neņemt labāk skanošu komplektu ?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, sistēma ir domāta vairāk mūzikas atskaņošanai, retāk kādu TV koncertu izlaist cauri sitēmai. Tāpēc 5.1 nav obligātais variants pilnīgi pietiktu 2.0 vai 2.1

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Tad jau drīzāk normālas grīdas tumbas - kādu Monitor audio silver/gold/platinium, atkarībā no rocības un kādu stereo pastūzi, piemēram ss-ā viens tirgo Marantz 7000 pa sakarīgu ciparu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

stereo sistēmu;pastiprinatajs+blue ray dvd+2skandas...būs pietiekama graboņa gan bojevikus skatoties,gan lieliska skaņa koncertus/klipus skatoties...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...