Jump to content

audio vadu taisīšana


JenertsA
 Share

Recommended Posts

Man atkal liekas visai OK variants - uztaisi normālus RCA vadus un minidžeka nepieciešamības gadījumā lieto pāreju.

Ja pareizi sapratu, tad autors ir izveidojis galda pastūzi - neredzu kāds tur lauziens sanāks, noliekot pie pastūža ar pāreju pieslēgto telefonu/planšeti uz galda.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu, man arī ļoti reti ir jāsprauž telefons pie mājas resīvera, bet kad to daru, tad nospiežu "mute" pogu un nav svarīgi vai masa vai zeme pievienojas. Saskares laukums... hmm, cik tir bija amperāža uz tā austiņu štekera?... 

Bet ja pilnīgi nopietni - normāls Neutrik štekeru komplekts + kabelis ar normālu pīto ekrānu un lieta darīta.

Manuprāt, te pat forumā bija biedrs, kas tādus vadus daudz ir lodējis un var pat salodēt, ja pašam nav laika.

Otrais solis būtu pārliecināšanās par USB OTG iespējām telefonam un kautkādas skaņukartes ar generic draiveriem, iegāde. 

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu tēmu slēgt, jo Ju grib otro apli par to neutrik runāt :D

 

Tur max izmērs ir 4.5mm nesanāk kārtīgs 3.5mm uz 2xRCA.

 

atkal liekas visai OK variants

Ar to likšanos daudziem biedriem ir lielas problēmas. Palietojam dzīvē un, tad sakām. Protams, ja visu noliksi nekustinot, telefonu lietosi remote režīmā būs ok, bet jautājums, cik tas viss izskatās/ir NOPIETNI ?

 

Pacel to pašu planšeti/telefonu vertikāli un paskaties kas notiek, nopietns vads + 6.35mm gals + pāreja = tāda parodija :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Spriedelēt par tēmu, īsti nezinot gala pielietojumu, var ilgi un dikti.

Ģitārai esmu ilglaicīgi izmantojis TRS > mini, nekāda vaina, tāpēc tā "likšanās" ir balstīta uz paša pieredzi.

Tiek izmantota arī RCA uz mini pāreja, tā gan statiska, tāpēc, saprotams, ka arī tur nav problēmu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...