Jump to content

Meklēju papildspēkus StartUp veidošanā


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

Meklēju papildspēkus StartUp veidošanā

 

Pievienojies komandai, ja:

·      ja Tev ir vai vēlies iegūt pieredzi StartUp veidošanā

·      ja Tev ir patiešām daudz laika, ko veltīt jaunam projektam

·      ja Tev ir angļu valodas zināšanas (mutiski/raktiski)

·      ja Tev ir pieredze web programmēšanā vai mobilo aplikāciju veidošanā

Pievienojoties komandai Tu iegūsi:

·      iespēju kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku

·      atradīsim arī veidu kā darbu apvienot ar pamatdarbu vai mācībām

·      interesantu un atbildīgu darbu

·      ļoti daudz vērtīgas pieredzes

·      naudu (iespējams)

Neslinko, uzraksti motivācijas vēstuli, pievieno CV un sūti uz karlis@problog.lv

Konfidencialitāti garantēju!

Link to comment
Share on other sites

tie ieguvumi tādi virtuāli. nauda tikai iespējams, līdzīpašnieks arī tā pat.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

labs pisnesa plāns. manā laikā meklēja sponsorus un investorus nevis bezmaksas darbaspēku, kam būs "iespēja" galā saņemt naudu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

e = d un kroop varētu neizcelties ar savu aprobežotību. Loģiski ka startup projektos ir liels risks, bet tāpat arī man nav pārliecības par to vai pakalpojums aizies tautā un es nopelnīšu kaut ko par savu ieguldīto laiku un naudu. :) 

 

martinno, ar alkohola lietošanu tam nav saistības. Ir plāns piedavāt ārpakalpojumu autoservisiem ar kura palīdzību uzlabot klientu apkalpošanu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir plāns piedavāt ārpakalpojumu autoservisiem ar kura palīdzību uzlabot klientu apkalpošanu

 

Paldies, man jau tagad nevajag starpniekus. 

Link to comment
Share on other sites

Vispirms derētu uzzināt, cik ir liela pieredze līdzīgu sistēmu veidošanā, plānošanā un kas arī būs veiksmes atslēga visam pasākumam. Vēl arī derētu zināt, kāda ir pieredze ar autoservisiem, to darbību un vajadzībām. Pilnīgi un noteikti esošā kantorī esi redzējis tādu risinājumu kā eAgent, kurš varbūt no malas izskatās vienkāršs, bet tur ir n tūkstoši darba stundu ieguldīgi, lai varētu strādāt ar lieliem klientiem.  

 

Nevar uzburt biznesu no tukšas vietas. Komplektā ar programmētājiem-iesācējiem tas būs kuģis ar megalieliem caurumiem korpusā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kurš, kam tai CV ir ko ierakstīt ( vienalga, IT vai ne IT ), bez daļas vai algas ies strādāt?

Liela pieredze, smuks CV vispār normālu algu paprasīs. Tādu ko te sauc par avansu un algu.

Link to comment
Share on other sites

ieleja

Skeptiskā attieksme ir pret to izpildītājiem, nevis idejām. Lai labu ideju norealizētu A-Z, vajag:

- daudz naudas jeb sponsoru, jo bez reklāmas, aprīkojums (PC, serveri, offiss utt.) nekur tālu nevar tikt.

- vajag labu komandu nevis uz ielas salasītus keksus.

- līdz sīkumam atstrādātu ideju, nevis uztaisīt kaut ko, kas pēc tam būs nolaižams podā iztērējot laiku un naudu. 

 

Īsts startup ir jau eksistējošs demo projekts, kurš sasniedzis tādu stadiju, ka var prezentēt 1. klientam nevis sēž jaunizceptam biznesmenim galvā.  

 

Bez naudas, bez sponsoriem var pirmo soli veikt, ja pats ir programmētājs, pārdošanas menedžeris, boss vienā personā, citādi ideja gandrīz vienmēr izgāžas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Papildināšu mežaveci

 

Nopietni Kick startera projekti arī visi sākas ar reālu Demo, ko var parādīt, nevis, ar ideju, ka mēs uztaisīsim iekārtu, kas no gaisa rada zeltu, tik maksājiet man vajag 100 000 000 000 000e šim projektam.

Link to comment
Share on other sites

Tie " uz ielas salasītie keksi " arī var atrast šanci kaut par minimālo. Ar algu un avansu, bez sapņu solījumu uzklausīšanas. Ar laiku arī nopelnīt ne sliktāk kā lētā gala IT.

Parāda labāk, kur ir keksi ar labu pieredzi, kas par solījumiem kaut mēnesi šancēs nahaļavu? Viņiem visiem ir darbs, kur maksā algu.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai daļu iegūšana potenciāli neveiksmīgā uzņēmumā ir "baisais bonuss" līdz ar daļām uzņēmumā nāk arī parādsaistības, lai gan ja ir SIA tad jau ar savu mantu neriskē...

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Te ir liela kaudze ar profesionāliem spriedeletājiem. Tas skaidrs. Sakarīgu viedokļu maz...

Ja vajadzēs interneta troļļus zināšu kur meklēt. :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Šajā tēmā sakarīgu viedokļu ir ļoti daudz!

Vari, protams, ignorēt kritiku un dzīvot ar savām rozā brillēm tālāk.

 

Ja pats tici idejai, tad meklē investorus vai ņem kredītu un maksā darba spēkam, kas šo projektu palīdzēs realizēt.

Ja netici, tad meklē bezdarbniekus programmētājus, kas ticēsi vai nē, ne velti ir bezdarbnieki.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Parasti sakarīgo viedokļu meklētāji paši nav sakarīgi :) Šajā forumā ir bijuši un nākuši tik daudz virtuālu projektu bīdītāju.

 

Kā jau jau teicu, var meklēt sponsoru un sākt ideju realizāciju, pašam iemācīties programmēt vai arī turpināt sapņot par projektiem. Nu nav cilvēkiem brīva laika, it sevišķi IT nozarē, kur darbu piedāvā ik uz stūra. Bez darba sēž slaisti un nejēgas. Cik gadiem jāpaiet, lai to saprastu?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.forbes.com/sites/neilpatel/2015/01/16/90-of-startups-will-fail-heres-what-you-need-to-know-about-the-10/

 

Startupi nav slikta lieta, tie rada inovācijas un jaunus patērētājiem noderīgus produktus. reizēm.

Tomēr vajadzētu būt godīgiem pret tiem, kas grib iesaistīties.

Kļūda numur 1! Plika ideja nav pat 10% no uzņēmuma daļu vērta! Tā kā idejas autoram pienākas līdz 10% tikai par savu ideju. Ne vairāk. Maksimums tad, ja viņam ir kaut kāds vismaz plāns  idejas realizācijai līdz strādājoša prototipa līmenim. Tas ir sākotnējais ieguldījums. Viss pārējais jau ir godīgi jādala uz tiem, kas iegulda savu laiku un darbu realizācijā.

Plānam jābūt uzliktam uz papīra ar izmaksām, laikiem, nepieciešamajiem resursiem..

 

Kļūda numur 2. Darba darītāji (nu tie, kurus meklē šada tipa sludekļos) netiek brīdināti par riskiem. Viņi saņem tikai solījumus, lai gan ir ļoti liela varbūtība, ka rezultāts būs čiks. Kaut kādā brīdī viņiem tas apnīk un tas paātrina startupa galu.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Ir visādi speciālisti, kas pārzin savu  nozari un ir atraduši kaut ko, kas, viņuprāt, varētu darboties, bet tiem pietrūkst dažas specifiskas zināšanas.

Un bez tām specifiskām zinašanam nekas nesanaks, tā kā tie 10% idejas autoram ir smags pārspīlējums, par cik nenozīmīgām tiek uzskatītas citas zināšanas.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki kas nemāk programmēt, ne obligāti ir bezdarbnieki. Citu darbu IT sektorā pietiek.

Ne IT sektoros tāpat - ar pliku pamateni par minimālo ar laiku var darbu atrast. Tādi, kas CV nemāk uzrakstīt.

Autoram visi " troļļi ", kas liedz pašam programmēt risinājumu? Gads DF un studijas bat tak to ļauj?

 

Specifiskās zināšanas - pamēģini krāsotāju vai tīrītāju startupam dabūt " uz solījumiem ";). Īpaši ar pieredzi.

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

 

 

Pievienots Šodien, 17:19 TrakaisKodiens, 21 Sept 2015 - 16:50, teica: vajadzēs interneta troļļus zināšu kur meklēt   ātri padevies, man likas, ka ja būtu krampi, tad būtu piereģistrējis vēl pāris kontus un te uzturētu pozitīvu garu, dalīto detaļās, lai ieinteresētu u.t.t. un Mežavecim taisnība, ka labi, ja idejas autoram ir kādas projektam noderīgas kvalifikācijas, ne tikai IDEJA   lai arī apzīmējums "startup" ir mazliet sadomāts un stipri novazāts, tomēr pati ideja ir katram mazliet noriskēt sākumā, nesaņemot ienākumus, strādājot 12-16 stundas katru dienu, pēc iespējas ātrāk radot prototipu, ko rādīt klientiem, ko rādīt investoriem

 

Ir citi darbi darāmi, nav laika mainīt čīkstuļu viedokli.

Bet visā visumā paldies, devāt vielu pārdomām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

· ja Tev ir patiešām daudz laika, ko veltīt jaunam projektam · ja Tev ir angļu valodas zināšanas (mutiski/raktiski) · ja Tev ir pieredze web programmēšanā vai mobilo aplikāciju veidošanā

labu programmētāju atbildes -

1. nē nav(man darba pietiek)

2.nu ir, nu un (kas tas par programētāju bez anglenes)

3.Jā ir, bet nakuj man iespringt(tāpat labi saņemu)

uzprasīju viena laba programmētāja domas par šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

Autoservisi. Tā mēs tik elpojam bendžu katru dienu. Bet kur paliek pārbraucieni ar riteņiem 100. km utt.? Kur paliek riteņu servisi lai nesēž visu laiku pie tām auto stūrēm un nesmirdina gaisu un nesitās nost? 

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

es biju IT strādnieks - bezdarbnieks,  kad dzīvoju Latvijā     :)      tas bija 2008 gadā

 

iekš UK tomēr ir labāk

 

+ man atļauj kodēt iekš clojure / erlang 

+ šeit nevienam darbā neliek sarunāties krievu valodā  ! 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

tie, kas par velti negrib strādāt, skaitās čīkstuļi.

Kas ir nepatīkamākais koderu vidē: maksā cik gribi, 98% tāpat norauj paša  noliktos termiņus un uzskata to par normu. Plus vēl mīl pazust no sasniedzamības. Cepuri nost un visa cieņa tiem 2% kuri tā nedara. Ļoti patika vienas lielas kompānijas piegājiens: visi ieslēgti, protams apgādāti ar visu ko sirds vēlas, bet kamēr darbs nav izdarīts, ārā netiek izlaisti.

 

 

 

labu programmētāju atbildes - 1. nē nav(man darba pietiek) 2.nu ir, nu un (kas tas par programētāju bez anglenes) 3.Jā ir, bet nakuj man iespringt(tāpat labi saņemu) uzprasīju viena laba programmētāja domas par šo topiku

Varbūt arī ir labs programmētājs, bet cilvēks bez ambīcijām un kalpa filozofiju. Maizītei pietiek, neko vairāk nevajag.

 

 

lai gan ja ir SIA tad jau ar savu mantu neriskē..

Pirms izsaki šādus apgalvojumus, iesaku izlasīt jaunākās likumu redakcijas par valdes locekļu un īpašnieku atbildību

 

 

 

Ja pats tici idejai, tad meklē investorus vai ņem kredītu un maksā darba spēkam, kas šo projektu palīdzēs realizēt.

Variants ir ideja un nauda, respektīvi iztikt bez investoriem un kredītiem, neder? Domas virzība gan pareiza - ja ir ideja, jāatrod finansiāls pamats viņas realizēšanai

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

ārzemju seriālu saskatījies?

Vārdu zeņķis attiecini pret kādu citu, es par saviem vārdiem atbildu. Nevajag seriālus, tikai dzīve; Tiltware LLC , vēlāk pārtapa par Rational Entertainment Group. Iespējams tikai tāpēc viņi tapa par nozares līderiem, un iespējams tikai viņu programmētāju darba dēļ, jeb dēļ softiem, viņu nopirka ar visiem parādiem 1/2miljardu $ apmērā, kurus ievārīja kompānijas vadība ar pārlieku "optimistisku" finanšu plūsmas pārvaldīšanu

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

norauj paša  noliktos termiņus

 

 

IT kantorī bieži  tie ir menedžeri ,  kuri parasti  maz ko saprot,  bet apsola klientiem nereālus termiņus

termiņus arī bieži norauj  mazkvalificēti  ,  junior IT strādnieki,  kas parasti  tiek nodarbināti par minimālo algu (vai tuvu tai)

 

kas ir tipiskais "menedžeris" ?    

bijušie  zobārstu asistenti  (draugiem),   cietumuzraugi (amazon),  nesekmīgie un izmestie studenti (alise)    un tamlīdzīgi ļaudis   :)

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

IT kantorī parasti  tie ir menedžeri ,  kuri parasti  maz ko saprot,  bet apsola klientiem nereālus termiņus

Es nerunāju par menedžeriem kuri gatavi pašu velnu sasolīt, bet tieši par koderiem, kuri ir pilnībā iepazinušies ar darba uzdevumu un paši, neviena nespiesti, izejot no savām iespējām nosaukuši termiņus iekļaujot laika rezervi 

@@ieleja,piemēru nosaucu, atvainošanās būs? 

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

jā,  daudzi  pārvērtē savas  spējas   ,  tas  arī   tiesa   :)

 

vajag lietot agile  metodoloģiju  , kas  ietver regulāras tikšanās  un   feedback  no  klienta  puses

parasti  jau  neko  daudzmaz  netriviālu  nevar tā  uzreiz novērtēt,    jo  darba gaitā mainās gan prasības,  gan  tehniskās detaļas

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

jā,  daudzi  pārvērtē savas  spējas

es to sauktu par nespēju būt objektīvam un reāli skatīties uz lietām

 

 

bet nu izklausās kā kaut kāda mafijas kontrolētā uzņēmumā, nozare gan ar "tāda".

Nozare, kā nozare, IT cilvēkiem vispār vajadzētu par viņu stāvēt un krist, jo interneta izklaides industrija (dažādās tās formās) baro ievērojamu % IT cilvēku.Arī no mafijām ne smakas, tikai cilvēki par savu naudu šādā veidā realizēja savas idejas. Spriežot pēc rezultāta tas viņiem sanāca izcili. Un nevajag nekādus miljardus vērtas kompānijas un ārzemes, pašam tepat Latvijā nācies sēdēt burtiski sēdēt uz dvēseles izcilam koderim, sargājot viņu no ārpasaules ietekmes, un nodrošinot ar visu nepieciešamo.Vēl pirms augšminētais story nonāca atklātībā. Tikai tāpēc lai triecientempos pabeigtu iesākto kas man bija svarīgs un labi zinot šamējā manieri nozust. Tā ka es tos amerikāņus pat ļoti labi saprotu.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

vajag lietot agile  metodoloģiju  , kas  ietver regulāras tikšanās  un   feedback  no  klienta  puses parasti  jau  neko  daudzmaz  netriviālu  nevar tā  uzreiz novērtēt,    jo  darba gaitā mainās gan prasības,  gan  tehniskās detaļas

Kāpēc feedback un laika tērēšanu lai tiktos, ja viss ir atrunāts no A līdz Z un paši nosauc termiņus un cenu? Mani neinteresē detaļas, tak paņem nosauc kaut gadu, bet ja mani šis termiņš un skaitlis apmierina sitam pa rokām,  bet 367 dienā es būšu klāt, un nah man jāklausās kaut kādas otmazkas? Nē es saprotu kāda ir realitāte - par sevi neatgādināsi, saņemsies vēl desmit darbus, ai tas liek mums mieru , prātu nejāj, pagaidīs. Bet man tā nepatīk, par savu naudu kā pasūtītājs es gribu to ko sarunājām. Un laikā bez nekādas abpusējas prāta jāšanas. Viss augš'minētais protams neattiecas uz lietām kur procesā ir dinamiskas izmaiņas, kas ietekmē gan termiņus gan izcenojumus

 

 

bet augstas raudze māxlenieku tieksmi nespēt pilnībā atbildēt par saviem vārdiem gan pat ļoti labi pazīstu...

Un te kā reiz ir dillema: atbildīgs koderis reti kad ir  augstas raudze māxlenieks, savukārt  māxleniekiem  ir pilnīgi pajāt uz naudu un absolūts po uz termiņiem. Viņus interesē process, vai problēma. Kad tā tiek viņa galvā atrisināta, interese zūd, kaut gan nereti pietrūkst 1% līdz draudzīgam gala produktam - ietērpt kodu gala lietotājam draudzīgā interfeisā. Bet lai atrisinātu sarežģitas problēmas nepieciešams  māxlenieks, ar visiem viņa stiķiem un niķiem, jo koderis atbildīgais to nepavelk

Lai arī boot es lasu praktiski no viņa pirmsākumiem, vajadzību piereģistrēties es sajutu salīdzinoši nesen. Iesākums bija: zinot kādi ļaudis te grozās, veikt cenu aptauju par lietām ar kurām līdz šim bija maza saskarsme un iegūt izstrādnes cenu diapazonus. Tāpat visu šo standarta paketi dabūju uzklausīt: i par sapņotājiem, idejām utt., vārdu sakot nosunīja mani pēc pilnas standarta programmas. Kaut gan es saprotu ka neizklājot visu ko man vajag (un visas detaļas es nebiju gatavs publiskot, un ne uz visiem tehniskiem jautājumiem spēju atbildēt) perfektas atbildes es nesagaidīšu, bet lietišķu attieksmi es sagaidīju tikai no viena, lai arī galīgi nemeklēju haļavu. Nu nevajag visus nolikt zemāk par zemi, jeb nostāstit nodiršanas pēc. Bet par šo tēmu ko es gribētu pateikt, jeb precīzāk par tēmas autoru: cmon ir kaut kāda etiķete, darbu, sūtīt CV un motivācijas vēstules, ieiet doļā,  piedāvā TrakaisKodējs. Nekā īpaša bet par draudzību ar galvu un skaidro saprātu tas īpaši neliecina (ko jums tai „Turības” uzņēmējdarbības vadības fakultātē māca??): no vienas puses viss baigi skaisti un megapareizi, no otras puses niks kā alkānu forumā. Jeb kaut kas līdzīgs ja uz pretendējot uz vakanci nopietnā biznesa struktūrā sūtītu CV no epasta piselīgā89@

Jā un sakārto savu vizītkarti/blogu, man (un es domāju ka daudziem) nepatīk web resursi kur saites ved uz 

This webpage is not available Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Variants ir ideja un nauda, respektīvi iztikt bez investoriem un kredītiem, neder?

Der, der. Nelikās šis gadījums ;)

Ja nu tomēr, ir, tad ideja ir nolemta neveiksmei, jo pats autors tai netic.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tā redz ir otra galējība. Esmu redzējis un bakstījis latvija.lv web servisus. Tik briesmīgas XML shēmas var sagudrot tikai absolūts teorētiķis, kas nekā savādāk nav spējis izpausties. Lai vienkāršu true/false parametru pievienotu sistēmai, ir baiss čakars. e-veselība tas pats stāsts - uzbur nereālas sistēmas prasības, nereālus apmaiņas formātus un pēc tam paši sapinas savā marasmā.  Pilna valsts pārvalde ar tādiem teorētiķiem kā Inspektors Caps, kam ar papīriem viss kārtībā un nodarbojas ar ideālā koda veidošanu neskaidru mērķu vārdā un tērē valsts naudu. 

 

pie vieniem kreņķiem un lamāšanās - kas te par vainu, pasūtītājs it kā nopietns

 

 

LSTP

Daudz kas atkarīgs no pasūtītāja. Vairums arī uzdevumu noformulē "uztaisi kaut ko nezin ko", lai tikai strādā. Kad pēc 5. labošanas rezultāts neapmierina, tad 2 izvēles - čakarēt sev laiku vai tīties prom, jo parasti budžets ierobežots. Un jā, ir arī bars ar darboņiem, kas uzņemas darbus, ar kuriem fiziski nespēj tikt galā. Te jau bija viens naktīs strādātājs. Programmētājs virs 8h produktīvi strādāt var tikai īslaicīgi.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mani neinteresē detaļas, tak paņem nosauc kaut gadu, bet ja mani šis termiņš un skaitlis apmierina sitam pa rokām,  bet 367 dienā es būšu klāt, un nah man jāklausās kaut kādas otmazkas? Nē es saprotu kāda ir realitāte - par sevi neatgādināsi, saņemsies vēl desmit darbus, ai tas liek mums mieru , prātu nejāj, pagaidīs. Bet man tā nepatīk, par savu naudu kā pasūtītājs es gribu to ko sarunājām. Un laikā bez nekādas abpusējas prāta jāšanas.

 

 

pilna laika darbiniekus pieņemt neesat mēģinājuši, ja reiz laiks tik neierobežots un var noalgot gana augstas klases darbiniekus?

es te ierados jaunā darbā - uz vietas sēžot pusotrā mēnesī ļooooti daudz esmu izdarījis, iemācījies, daudz kas forši strādā. nu bet dabīgi, ka līgstot darbiniekus, kam labākās diennakts stundas paiet citur, izdarīts tiks daudz mazāk.

 

Varbūt arī ir labs programmētājs, bet cilvēks bez ambīcijām un kalpa filozofiju. Maizītei pietiek, neko vairāk nevajag.

 

Šajā konkrētajā projektā satiekas 2 pasaules. viena, kam nav ko zaudēt, izņemot tukšās pudeles. ne kapitāla, ne baisu iespēju monetizēt savu brīvo laiku tāpat vien.

Un otra, kurai pietiek ne tikai maizītei, bet arī ikriem, auto, dzīvoklim, ja tikai turpinās iesākto. un kā līmeni pirmais students būtu laimīgs sasniegt. un kas nu ņemsies ieguldīt vairākus tūkstošus vērtu laiku (atraujot citiem projektiem vai labākam darbam), nāks un mēnešiem ilgi mauks pa vakariem ar cerību, ka, iespējams, būs naudiņa. iespējams, būs kaut cik. man visu laiku bija licies, ka tādiem projektiem vajag kaut kādu simbiozi, attīstību, uzticību, plānus, finanšu plūsmas piesaisti, klientu menedžmentu, pieredzi mērķa jomā, runāšanos ar klientiem, testa trusīšu piesaistīšanu, komunikāciju ar viņiem procesa gaitā.

 

 

protams, augot noteikti vajag mēģināt jaunus apvāršņus, protams, ir jāuzsit kaudzīte punu lai saprastu, kā šajā pasaulē vajag. bet nu projektu vadībā tomēr jābūt zināmai pieredzei, ambīcijām piesaistīt investorus. VAI vērā ņemamai naudiņai. Es jau minēju saiti sākumā, kur inkubatorā tādi projekti aug - autors to maz atvēris ir? Uzsējis šlipsi, aizgājis ciemos ir? Vai arī sēž un gaida "programmētājus" un strēbj alu uz dīvāna?

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@ieleja,  tas bija adresēts topikstarterim

 

 

kas te par vainu, pasūtītājs it kā nopietns

Nopietns? Kas strādā valsts pārvaldē - 95% pelēcību kuri nevar nopelnīt privātajā biznesā, jo viņu prasmes nah nevienu neapmierina. 3% labu shēmotāju, kuri izmanto savu krēslu lai slauktu valsti priekš savas kabatas. Ok,  2% idejas vārdā ( kaut pats tam neticu). Rezultātā kad tie 3% iebīda pieminētos 95% sev vēlamajā gultnē ; tas viss rezultējas - piķis izkāsts, rezultāts čiks. Kas uzskatāmi redzams minētajā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

. Te jau bija viens naktīs strādātājs. Programmētājs virs 8h produktīvi strādāt var tikai īslaicīgi.  

 

joprojām te esmu, joprojām strādāju 11-12h dienā, nesūdzos, darba ir atliektiem galiem un samaksa ir vairāk kā pietiekoša, lai to darītu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...