Jump to content

Iesakiet Grīdas skaļruņus un pastiprinātāju, 400 eur robežās.


Payne
 Share

Recommended Posts

Sveiki, Telpa ir neliela 4.8 x 3.5m Vajadzīgi ir divi grīdas skaļruņi un atbilstošs pastiprinātājs viņām.

Mūzikas tips būs Metal,rock un pa retam arī kāds club.

 

Nekādas dižās prasības nav,vienkārši gribu atrast labāko par to naudu,paldies!

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

Man istaba ir +- tāda pat, grīdas akustikas nav, bet ir KEF un Focal plaukta skandas + denon pastiprinātājs, uz tavu budžetu sanāk gan viens, gan otrs. Var arī paklausīties. 

 

Sīkāk pm.

Link to comment
Share on other sites

Abi garām, tumbas kalpos daudz gadus, vēl bērniem paliks.

 

Ņem kaut ko labu, tā kā esi ārpus LV, tad ņem kaut ko šādu http://www.ebay.co.uk/itm/B-W-CDM-1-/321874270670?hash=item4af13399ce +kādu marantz + statīvi un dzīvo laimīgs :)

 

P.S. ilgi nedomā, tie B&W CDM-1 savā laikā maksāja ap 1.2k un aizies ātri.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Saproti, tie B&W ir augtais plaukts, tā ir kvalitāte, nevis kvantitāte :D

 

Tie bija pirmie ko uzgāju UK ebay, noteikti ko normālu, bet lētāk arī var dabūt ja pameklē.

 

Sākumam tiem B&W ar to denon būs ok. Bet problēmu ir daudz, noteikti skaņai ir laptop ar iebūvēto karti, kas ir garām jau pašā sākumā :(

Link to comment
Share on other sites

labāk lietotu Marantz pm7000 vai pm7200,ebay ap 200-250poundiem...Tannoy rokam un klubu mūzikai neder...

Labots - Art1999
Link to comment
Share on other sites

netelo muļķi,nnoname,konkrēti šīs der jazz,ambient...bass vinām galīgi nekāds...

Magnat supreme 1000 būs labāks risinājums...

Link to comment
Share on other sites

Tannoy rokam un klubu mūzikai neder.

 

 

Ir kāds parametrs, kurš to nosaka ?

 

Paskatoties uz cenu un spec. Neizskatās nemaz slikti, tomēr domāju, ka no esošajiem neviens tās nav klausījies, arī es, bet tannoy ir cienījama firma un šīs nebūs sliktas.

 

Protams tās B&W ir labākas, bet budžets ir tāds kāds ir.

 

Par šīm Tannoy - 91db/w, nozīmē, ka iegriest arī varēs, 2x6" midbasi arī dos kādu tēsiena sajūtu, ražotājs sola pie -6dB 32 Hz – 53 kHz un filtrs esot 4th kārtas Linkwitz-Riley, nevis viens kondiķis uz augšām!

 

Neredzu neko sliktu konkrētajā piedāvājumā, 250paundi par divām jaunām kastēm.

 

Ir, kas labāks, dodat linkus, citādi plika muldēšana un autors bez skandām sēž!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Normāla tāda pastiprinātāja tirgus cena, IMHO, būtu nedaudz virs 100eur. 

Par 100 eiro sen jau nekas nav nopērkams(nejaukt ar 100 Ls),vasarā mēnesi tirgoju Marantz pm7000(ideālā tehniskā un vizuālā kārtībā)arī bija visādi Latvijas dīvainīši,kas domāja,ka šādi vintage hifi klases aparāti aug kā sēnes,nevis paliek arvien mazāk...labs vintage aparāts ir kā investīcija...tagad piem.ar uguni vairs nesameklēsi Harman Kardon top aparātus,kā pm665 vai 6800/6900... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

.labs vintage aparāts ir kā investīcija...tagad piem.ar uguni vairs nesameklēsi Harman Kardon top aparātus,kā pm665 vai 6800/6900

 

Kādēļ jāmeklē kas tāds, ja var nopirkt normālus mūsdienu aparātus? 

Link to comment
Share on other sites

Tie kardoni nav nekādi top aparāti (kaut neslikti pastūži), un nav arī nekāds retums, savukārt pm7000 galīgi nav nekāda vināža, lai kā pašam tā negribētos uzskatīt.

Link to comment
Share on other sites

te vēl viens tāds filozofs ir Luke,arī gudri muld,bet neko konkrētu nepasaka/neiesaka...


 

 

Kādēļ jāmeklē kas tāds, ja var nopirkt normālus mūsdienu aparātus? 

tāpēc,ka mūsdienu aparāts,kas skanēs,kā pm665 maksā sākot no 1500 eiro un pat nezinu,kurš tas varētu būt... 


p.s.nopirkšu noname no Tevis gan 665,gan 6900,ok?

Link to comment
Share on other sites

 

 

mūsdienu aparāts,kas skanēs,kā pm665 maksā sākot no 1500 eiro

 

nepārspīlē, par 800 var atrast ne vienu vien labāku bez problēmām aka līdzstrāvas saēstiem počiem/slēdžiem priekšpastūzī

p.s. es netirgoju, bet pārdošanā esmu redzējis vismaz 2 eksemplārus tepat lv pēdējā pusgada laikā

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par 100 eiro sen jau nekas nav nopērkams(nejaukt ar 100 Ls)

Kad es pats pirku Sony TA-F530ES, ar visu shippingu man tas sanāca ap 100euro. Sony TA-F590ES esmu pircis par 80 latiem no Torņa.

 

 

te vēl viens tāds filozofs ir Luke,arī gudri muld,bet neko konkrētu nepasaka/neiesaka...

Ne kā personīga, bet vairums Tavu komentāru ir tādi, kur, IMHO, prātīgāk tomēr būtu bijis paklusēt. 


 

 

šādi vintage hifi klases aparāti aug kā sēnes,nevis paliek arvien mazāk...labs vintage aparāts ir kā investīcija...

Varbūt kādam liksies interesants šis raksts par tēmu: http://stereo.ru/to/5jg5w-vintazhnye-usiliteli-i-ih-mesto-v-sovremennom-audio 


 

 

tāpēc,ka mūsdienu aparāts,kas skanēs,kā pm665 maksā sākot no 1500 eiro un pat nezinu,kurš tas varētu būt... 

Mūsu foruma biedrs Darkheart, cik zinu, par šo pm665 ir pa visam citās domās. Ja ne ko nejaucu, skaņas ziņā lēts NAD C326bee, salīdzinājumā ar minēto HK ir bijis kā diena pret nakti. 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Tad kuras labāk

Nu, ņemot vērā klausāmo žanru specifiku, varbūt tomēr Magnat. Ideāli, protams, būtu pamēģināt atrast, kur paklausīties abas tieši ar to mūziku, kuru taisies klausīties.

 

P. S. http://www.ebay.co.uk/itm/Cerwin-Vega-E-310-Main-Stereo-Speakers-3-Way-Passive-200W-RARE-/281789668449?hash=item419bf91c61

P.P.S. bik izvrēsīšu - autors nekur nav minējis, ka viņa ideāls būtu maigs, analītisks skanējums. Savukārt viņa uzskaitīto žanru mīļotāju vidū Cerwin Vega ir visai populārs, jo ļauj uzrīkot naturālu klubiņu mājās :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Tika iegādāti Tannoy v4 , atradu 6 mēn leitotus pa 150 eiro, tagad jāgaida,kad atnāks pastiprinātājs,un tad jau testēsim :)

 

bet kad pirku paklausījos uz vietas,un ļoti apmierināja,pārdevējs arī uzsvēra ,ka v4 esot labaki par v4i


pastiprinātāju,pasūtīju Denon 720ae

 

nu cerams,ka viss šis būs labāk par s-90 :D


pie reizes gribēju pajautāt,vai ir kāda starpība skaņas kvalitātē,ja ir pc savienots ar 3 metru 3.5mm vadu vai 10 metru 3.5mm vadu?

 

un varbūt varat  ieteikt kādu skaņas karti? cik pētīju viņas pārsvarā ir 7.1 vai 5.1

 

un vai klausoties mp3 un flac mūziku ,skaņas karte ,ko daudz mainīs?

 

un ja gadījumā basss būs par maz,vai pie Tā Denon pastiprinātāja varēs pieslēgt aktīvu sabūferi?

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@Payne, ceru, klausjies tieši to mūziku, kuru pats klausies? Ja viss patika, tad apsveicu ar pirkumu :)
Ietektu paņemt kādu USB DAC. Tas cenu diapazons tur ir plašs, bet flac atskaņošanas kvalitāte noteikti būs labāka, kā ar iebūvēto skaņas karti. Īsāks vads vienmēŗ ir labāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Īsāks vads vienmēŗ ir labāk.

 

Tas tāds drosmīgs apgalvojums. Nu vismaz man uz ausi nav nekāda starpība vai tas ir metrīgs vads, vai 3m vai 10m. Skan vienādi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...